Napisz do nas

Kontakt

Kim jesteśmy?

Jesteśmy portalem, który pomaga wybrać najodpowiedniejszy serwis randkowy dla każdego. W naszym zespole pracuje grupa osób, z których każda posiada swoją określoną rolę. Podstawą naszej strony jest jej treść, tworzona każdego dnia. Sieci społecznościowe, działania marketingowe i inne przedsięwzięcia organizacyjne działają na naszą korzyść, co czyni nas najlepszymi w sieci.

Dlaczego powstaliśmy?

Nasza strona była spontanicznym pomysłem dwóch przyjaciół, którzy podczas jednej z wieczornych dyskusji ubolewali nad tym, jak trudno wybrać odpowiedni portal randkowy. W wyniku tej rozmowy powstał pomysł zaprojektowania strony, która porównywałaby serwisy randkowe i pomagała wybrać ten najodpowiedniejszy.

Kategoryzacja portali randkowych

Witryny randkowe bardzo się od siebie różnią. Dlatego stworzyliśmy kilka głównych kategorii, według których podzieliliśmy najpopularniejsze portale randkowe. Jedna z takich kategorii to na przykład podział według konkretnych grup użytkowników.

Porównywanie serwisów randkowych

Porównywanie – czy raczej prezentacja – portali randkowych ma pomóc odwiedzającym w wyborze tego najbardziej odpowiedniego. Pokazujemy mocne i słabe strony każdego z nich, czy też podział ze względu na grupę docelową.

Recenzje portali randkowych

Każdy serwis jest oceniany przez jego użytkowników i przydzielane jest mu od 1 do 5 gwiazdek. Następnie edytor witryn wybiera pozytywne i negatywne strony każdego z nich.

Dane kontaktowe

Operatorem Lovino.pl jest:

ATOKADO INC.
  • Numer rejestracyjny firmy: 91973
  • Adres: Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Marshallovy ostrovy
  • Kod pocztowy: MH 96960
  • Kraj: Wyspy Marshalla

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2