Pan szuka pani

Popularne serwisy randkowe w Polsce

207 576 użytkowników jest online
 • Międzynarodowe grono użytkowników
 • Wiele ciekawych funkcji
 • Niska cena abonamentu
Tomek
online
Julita
online
Robert
online
1 653 użytkowników jest online
 • Łatwa i intuicyjna obsługa
 • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
 • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
Adam
online
Weronika
online
Adrian
online
6 365 użytkowników jest online
 • Doskonałe miejsce do poznania dojrzałych kobiet
 • Łatwy i intuicyjny w obsłudze portal
 • Wygodne funkcje ułatwiające korzystanie ze strony
Kamil
online
Weronika
online
Adrian
online
5 492 użytkowników jest online
 • Portal dla osób w wieku 50+
 • Szybkie przeglądanie profili
 • Lista ulubionych kontaktów
Hubert
online
Amelia
online
Damian
online
5 489 użytkowników jest online
 • Dobieranie partnerów według określonych kryteriów
 • Większość użytkowników oczekuje stałego związku
 • Widoczni użytkownicy online
Adam
online
Agnieszka
online
Bogdan
online
15 336 użytkowników jest online
 • Podgląd użytkowników, którzy odwiedzili nasz profil
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Ogromna ilość użytkowników
Nikola
online
Maja
online
Hubert
online
44 482 użytkowników jest online
 • Inteligentne rekomendacje partnerów
 • Bezpieczeństwo danych osobowych
 • Możesz dać like osobie, która Ci się podoba
Ola
online
Adrianna
online
Krzysztof
online
5 276 użytkowników jest online
 • Podgląd użytkowników online
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Tablica seks ogłoszeń
Aann
online
Natalia
online
Krzysztof
online
4 420 użytkowników jest online
 • Codziennie nowi użytkownicy
 • Seks lub flirt bez zobowiązań
 • Dodawanie ulubionych użytkowników do Hot listy
Henryk
online
Natalia
online
Kassia
online
2 198 użytkowników jest online
 • Korzystanie z portalu jest w pełni darmowe
 • Randkowicze gotowi na wszystko
 • Użytkownicy w twojej okolicy
Tomasz
online
Sandra
online
Mariusz
online
46 534 użytkowników jest online
 • Tu znajdziesz flirt i szybki romans
 • Podgląd użytkowników online
 • Zaawansowanie wyszukiwanie użytkowników
Marek
online
Katarzyna
online
Kacper
online
1 280 użytkowników jest online
 • Randkowicze z Twojego miasta
 • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
 • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
Mateusz
online
Zuzanna
online
Nikola
online

Szukam dziewczyny – krótki poradnik jak odnaleźć się w randkowaniu online

Poszukiwanie idealnej partnerki w świecie wirtualnym ma wiele plusów – począwszy od tego, że oszczędza czas i pieniądze, nie musisz już chodzić po barach, podrywać, zagadywać i stawiać drinków nie mając pojęcia, czy kobieta jest w ogóle zainteresowana, przez o wiele większy wybór potencjalnych partnerek, portale Internetowe aż huczą od setek tysięcy profili dziewczyn zainteresowanych poznawaniem nowych ludzi, aż po możliwość otworzenia się na innych przez osoby nieśmiałe lub pracujące z domu, mające mniejsze możliwości spotykania nowych kobiet w świecie realnym.

Jednak znalezienie dziewczyny czy partnerki w Internecie może okazać się większym wyzwaniem, niż początkowo Ci się wydawało. Pomimo wzrostu popularności tego typu randkowania w ostatnich latach, nadal większość poszukujących stanowią mężczyźni. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce frazę „pan szuka pani” a sam przekonasz się, z czym przyjdzie Ci się mierzyć. Przy tak ogromnej konkurencji niezwykle ważne jest wyróżnienie się spośród tłumu i dotarcie do tej jednej, jedynej wybranki. Zwłaszcza, gdy nie masz jeszcze dużego doświadczenia w tym temacie.

Poznam panią, czyli jak zacząć wirtualne szukanie partnerki

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na powodzenie w Internetowym szukaniu miłości jest wybór odpowiedniego portalu. Mnogość miejsc do randkowania online sprawia, że nie zawsze jest to proste, lecz warto poświęcić nieco więcej czasu, aby znaleźć miejsce, w którym będziesz się czuł swobodnie, a wybór profili pań będzie odpowiednio duży.

Ogłoszenia kobiet można znaleźć na różnych stronach Internetowych, ale pamiętaj, żeby wybrać miejsce, w którym kobiety będą szukały tego samego, co Ty. Jest różnica pomiędzy szukam żony, a szukam kochanki do dyskretnych spotkań. Sprawdzaj więc i testuj poszczególne strony i aplikacje aż znajdziesz miejsce, w którym czujesz się dobrze.

Najważniejsze kroki – utworzenie wyjątkowego profilu i pierwsza rozmowa

Jedynym dobrym sposobem na wyróżnienie się spośród tłumu konkurentów to stworzenie przyciągającego wzrok kobiet profilu. Zastanów się nad wyborem zdjęcia profilowego – to je pierwsze zobaczą potencjalne partnerki, a w wirtualnym świecie to pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Uzupełnij także profil w jak najdrobniejszych szczegółach, im więcej o sobie napiszesz, tym łatwiej będzie Ci znaleźć kobietę o podobnych zainteresowaniach, czy celach życiowych. Napisz coś dowcipnego, co zatrzyma wzrok dziewczyny właśnie na twoim profilu. Nie bój się być szczery i pisz wprost, czego szukasz. Pamiętaj, że kobiety lubią w mężczyznach poczucie humoru i dystans do samego siebie.

Gdy już utworzysz swój profil i wybierzesz odpowiednie zdjęcie, przyjdzie czas na pisanie pierwszych wiadomości. Pamiętaj, aby być oryginalnym i dowcipnym, musisz przykuć uwagę dziewczyn, które Ci się podobają. Nie ograniczaj się też do napisania tylko do jednej osoby. Staraj się pisać w sposób naturalny, swobodny, zwracaj uwagę na interpunkcję i ortografię. Tak, jak przy poznawaniu nowych osób w realu – okaz swojej rozmówczyni szacunek i bądź kulturalny. Jeśli złapiesz z kimś dobry kontakt, poświęć jej więcej uwagi, zaangażuj się w rozmowę, okaż zaufanie, spróbuj zbudować więź. Być może okaże się, że to ta jedyna, a wtedy ten dodatkowy wysiłek zaprocentuje. Nie przeciągaj też znajomości wirtualnej w nieskończoność – jeśli nadajecie na tych samych falach, umów się z nią na spotkanie na żywo, przy zachowaniu wszystkich niezbędnych środków ostrożności. Nie zapominaj, że Internet to bardzo łatwe pole do wszelkich manipulacji. Jeśli czujesz, że dziewczyna, z którą rozmawiasz nie jest do końca szczera, ma zbyt duże wymagania albo chce wyłudzić od Ciebie dane lub pieniądze, lepiej od razu odpuść.

Dziewięć małych wskazówek - jedna recepta na sukces

Nie każdy jest od razu mistrzem wirtualnego randkowania, a nawet tym użytkownikom już doświadczonym w eksploracji działu „pan szuka pani” na portalach randkowych również mogą przydać się nasze proste podpowiedzi, jak zwiększyć swoją szansę na sukces:

 1. Wybierz odpowiedni pseudonim

  Nazwa użytkownika, która będzie wyświetlać się kobietom na portalu jest niezwykle istotna. Nie wybieraj niczego śmiesznego lub nacechowanego negatywnie, lepiej pozostać przy swoim imieniu, jego części lub słowie, które w skrócie Cię opisuje.
 2. Nie oszukuj

  Zarówno w opisie profilu jak i podczas rozmowy mów prawdę. Wszelkie kłamstwa, czy nawet półprawdy z reguły w końcu wychodzą na światło dzienne i możesz zniszczyć ciekawą znajomość. Będąc szczerym ze swoją rozmówczynią zwiększasz także prawdopodobieństwo, że ona będzie szczera z Tobą.
 3. Zadbaj o swój profil na portalu

  Wpisanie prawdziwych informacji w opisie i dodanie odpowiedniego zdjęcia profilowego to dwa kluczowe kroki do sukcesu. Im więcej napiszesz o sobie, tym większe prawdopodobieństwo, że poznasz kobietę podzielającą Twoje wartości i cele, a im lepsze zdjęcie wybierzesz jako profilowe, tym więcej pań zainteresuje się Twoim profilem. I pamiętaj, że krótkie i nic nie mówiące „szukam dziewczyny” prawdopodobnie nie wystarczy.
 4. Nie odkładaj w nieskończoność spotkania na żywo

  Pamiętaj, że kobiety lubią pewnych siebie i zdecydowanych mężczyzn, dlatego jeśli dobrze wam się rozmawia i czujesz, że jest między wami chemia – nie odwlekaj zaproszenia jej na randkę czy zwykły spacer. Na żywo łatwiej będzie wam ocenić, czy rzeczywiście do siebie pasujecie i czy nadal nadajecie na tych samych falach. Pamiętaj jednak, aby zachować podstawy bezpieczeństwa – umów się na spotkanie w neutralnym miejscu publicznym, tak, żeby obie strony czuły się swobodnie.
 5. Stan cywilny to nie tajemnica

  Jeśli wasza znajomość się rozwija, a Ty masz coraz poważniejsze zamiary wobec dziewczyny, którą poznałeś online, nie obawiaj się zapytać jej wprost o stan cywilny. Jeśli wasza znajomość ma wkroczyć na nowe ścieżki, to nie może być tajemnica i musicie nauczyć się rozmawiać także na poważne, życiowe tematy.
 6. Zweryfikuj osobę, którą poznałeś

  Niestety Internet pełen jest oszustów i naciągaczy, także wśród kobiet, pamiętaj więc, aby zweryfikować tożsamość osoby, z którą rozmawiasz. Poproś o możliwość kontaktu przez portal społecznościowy lub samemu wyszukaj ją po zdjęciu i lokalizacji. Bezpieczeństwo zawsze stawiaj na pierwszym miejscu, zarówno swoje, jak i innych.
 7. Wymieńcie się numerami telefonów

  Choć podanie obcej osobie swojego numeru telefonu może wydawać się dużym krokiem, jest to dobry sposób na pogłębienie znajomości. Warto jeszcze przed pierwszym spotkaniem porozmawiać ze sobą telefonicznie, usłyszeć barwę i ton głosu tej drugiej osoby. Telefon daje wam tez możliwość kontaktu w razie konieczności odwołania lub przesunięcia godziny spotkania, ułatwi też odnalezienie się, jeśli spotykacie się w zatłoczonym miejscu publicznym.
 8. Nie wybiegaj za daleko w przyszłość

  Niewiele rzeczy odstrasza kobiety tak bardzo, jak natarczywy mężczyzna planujący wspólną świetlaną przyszłość i gromadkę dzieci już po pierwszym spotkaniu. Daj sobie i jej czas, nawet jeśli masz wrażenie, że zakochałeś się od pierwszego wejrzenia i najchętniej kupowałbyś już pierścionek zaręczynowy. Cierpliwość na pewno się opłaci.
 9. Skup się na jednym portalu

  Choć może się wydawać, że szukanie dziewczyny na wielu różnych portalach może dać lepszy efekt, w rzeczywistości jest często inaczej. Wybierz jeden portal, który najbardziej Ci odpowiada i skup się na dopieszczeniu na nim swojego profilu i zdjęcia, poświęć też czas kobietom, z którymi Cię sparuje. Będziesz miał wtedy pewność, że nie przegapisz żadnej szansy.

Szukanie drugiej połówki w Internecie może nieść ze sobą niespodziewane zwroty akcji i dużo emocji, postaraj się wziąć do serca nasze rady bardziej doświadczonych w temacie użytkowników, a na pewno się nie zawiedziesz. Twoja wielka miłość prawdopodobnie czeka gdzieś na Ciebie, musisz tylko dać jej szansę się odnaleźć i zrobić ten pierwszy krok w randkowaniu online.

30% mężczyzn / 70% kobiet
1.
RichMeetBeautiful
RichMeetBeautiful
 • Grono użytkowników na poziomie
 • Szczegółowe kryteria wyszukiwania
 • Dokładna weryfikacja profili
25+
preferowany wiek
2 000 000+
single
40% mężczyzn / 60% kobiet
2.
MyDates
MyDates
 • Podgląd użytkowników, którzy odwiedzili nasz profil
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Ogromna ilość użytkowników
23+
preferowany wiek
712 000+
single
40% mężczyzn / 60% kobiet
3.
UkraineDate
UkraineDate
 • Zrównoważona ilośc kobiet i mężczyzn
 • Duża ilość użytkowników
 • Podgląd osób, które dodały nas do ulubionych
23+
preferowany wiek
251 000+
single

Podobne artykuły

Czy strona jest przydatna?
Czy podoba Ci się treść?
0 1

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2