Portal randkowy UkraineDate

UkraineDate Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,3/10
251 000+ / 23+
UkraineDate

Użyteczność i funkcje portalu: 5/10

Bezpieczeństwo: 5,6/10

Przejrzystość profilu: 5,1/10

Szanse na znalezienie partnera: 5,7/10

Obsługa klienta: 3,7/10

Cena: 4,5/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
55531 użytkowników jest online

Filip
Filip, Wiek: 23
Daria
Daria, Wiek: 25
Krzysztof
Krzysztof, Wiek: 28

UkraineDate Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy UkraineDate - czym jest?

W internecie jest wiele portali randkowych, na których można znaleźć nie tylko ciekawego kompana do rozmów, ale również drugą połówkę. Wiele użytkowników każdego dnia szuka osób o o podobnym stylu życia, podobnym usposobienie, podejściu do związku i relacji. UkraineDate to największy portal, na którym znaleźć można partnera lub partnerkę z Ukrainy i innych krajów wschodnich. 250 tysięcy zalogowanych randkowiczów oznacza, że każdy znajdzie tam osobę, która może się okazać przyjacielem, a może nawet miłością na całe życie. Wiele randkowiczów i randkowiczek gotowych na poważne relacje czeka na UkraineDate. To właśnie w tym celu logują się tam mieszkańcy tego kraju. Jeśli znudziło Cię już wieczne i nieskuteczne poszukiwanie drugiej połówki, jeśli bary, dyskoteki i inne portale nie działają, spróbuj na UkraineDate, być może akurat tam znajdziesz kogoś, z kim uda Ci się porozmawiać i złapiecie wspólny język.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Jeśli wahasz się, czy założyć konto na UkraineDate to nie musisz się martwić. Zajmie Ci to zaledwie minutę. Wystarczy, że określisz swoją płeć oraz płeć osoby, której szukasz, podasz swój adres email, imię oraz hasło do profilu a zostaniesz od razu przekierowany na stronę główną swojego konta. Zobaczysz tam rekomendacje innych użytkowników, którzy mogą pasować do twoich kryteriów. Jeśli któryś z nich szczególnie zwrócił Twoją uwagę, możesz wejść na jego profil, przejrzeć dodane zdjęcia, przeczytać informacje o danej osobie. Im więcej napiszemy o sobie, tym więcej dowiedzą się o nas inni i tym chętniej się do nas odezwą. To właśnie w taki sposób działają serwisy randkowe, dlatego postaraj się wypełnić wszystkie pola, zawarte na Twoim profilu. Możesz sprawdzić, czym zajmuje się wybrana osoba, czy pali, jaki ma stosunek do alkoholu. W jakiej jest obecnie relacji, czy ma dzieci oraz, co najważniejsze, czego oczekuje od swojego potencjalnego partnera. Oprócz przejrzanych zdjęć możesz dowiedzieć się innych, ciekawych informacji na temat wybranego randkowicza. Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, napisz wiadomość prywatną.

Co warto o sobie napisać?

Na profilu znajdują się dwie rubryki. Pierwsza to informacje o tobie, druga informacje o potencjalnym partnerze, którego szukasz. Napisz o sobie jak najwięcej aby inni mogli mieć wyobrażenie nie tylko jak wyglądasz, ale również co lubisz, czym się zajmujesz, co robisz w wolnym czasie, co akceptujesz oraz jakimi zasadami kierujesz się w życiu codziennym. Zaznacz także wszystkie opcje, które oferuje Ci ankieta. Znajdują się tam informacje na temat koloru i długości włosów, to czy nosisz okulary, czy nie, twój wzrost, waga, podchodzenie oraz kolor oczu.

Oprócz tego zaznacz swoją budowę ciała, bo wygląd zewnętrzny to jeden z najważniejszych czynników na które zwracamy uwagę poznając nową osobę, a z pewnością jest pierwszym z nich. Napisz o tym, czy palisz oraz czy pijesz alkohol. Jeśli masz dzieci, także podziel się tą informacją. Powiedz także o tym, czy chcesz mieć dzieci w przyszłych relacjach. Daj znać, gdzie pracujesz, gdzie mieszkasz, jakie masz wartości, czy jesteś religijny czy nie. Podanie tych informacji pozwoli szybciej znaleźć użytkowników, którzy myślą w podobny sposób do Ciebie. Im więcej o sobie powiesz, tym łatwiej będzie zrozumieć kim i jaki jesteś. Inni będą mogli Cię znaleźć, ale również ty będziesz mógł znaleźć innych. Nie szczędź więc informacji o sobie. Prędzej czy później i tak przecież będziesz musiał się nim podzielić z kimś, z kim zdecydujesz się iść na randkę. A warto przecież ten proces nieco przyspieszyć.

UkraineDate - członkostwo Premium - czy warto?

Jeśli zdecydowałeś się na randkowanie na UkraineDate musisz wiedzieć, że warto wykupić abonament Premium. Jeśli tego nie robisz zwyczajnie nie uda Ci się zawrzeć nowych znajomości. Owszem, możesz przeglądać profile innych, możesz im nawet okazać swoje zainteresowanie. Jednak nie uda Ci się wysłać do nikogo wiadomości, gdyż ta funkcja jest już płatna. Sam rozumiesz, że rozmowa bez wysyłania i odbierania wiadomości nie ma sensu. Konto Premium oferuje reż szereg innych przydatnych funkcji, jak ukrywanie profilu i dodatkowe opcje wyszukiwania. Posiadając płatny pakiet twój profil znajduje się wyżej w wyszukiwarce. Masz do wyboru kilka opcji w zależności od długości abonamentu, które oczywiście różnią się ceną. Warto zainwestować w swój profil na UkraineDate aby szybciej o prościej zawrzeć odpowiednie znajomości.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na UkraineDate?

Jeśli nie chcesz korzystać już z usług portalu, możesz w łatwy sposób usunąć swój profil. W tym celu wejdź w zakładkę «ustawienia profilu», dostępną po prawej stronie oraz wybierz opcję «wyłącz profil». W tym celu musisz podać swoje hasło oraz powód, z jakiego opuszczasz szeregi UkraineDate. To łatwe i szybkie, możesz to zrobić w każdej chwili. Pamiętaj jednak, że po dezaktywacji profilu przepadną wszystkie, zawarte na nim informacje, jak zdjęcia, rozmowy, dopasowania oraz osoby z listy ulubionych.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
18. 1. 2022

Funkcje UkraineDate

Wyszukiwanie

Można wyszukiwać użytkowników według własnych preferencji. Wyszukiwarka pokazuje Ci osoby określonej płci, w wybranym przez ciebie wieku oraz mieszkające w podanym przez Ciebie województwie.

Zdjęcie profilowe

Pamiętaj, że zdjęcie to twoja wizytówka. To w dużej mierze od niego będzie zależeć, czy ktoś do ciebie napisze, czy nie.

Użytkownicy online

Dzięki tej opcji możesz zobaczyć, kto aktualnie jest online i rozpocząć szybką konwersację.

Zainteresowani mną

W tej zakładce zobaczysz randkowiczów, którzy okazali zainteresowanie tobą. Możesz się odwzajemnić.

Dopasowania

Każdy użytkownik widzi partnerów, oferowanych mu automatycznie według wybranych przez niego kryteriów.

Moi ulubieńcy

Jeśli ktoś wpadł Ci w oko, dodaj go do ulubionych.

Informacje o sobie

Napisz coś o sobie. Skąd jesteś, czego szukasz, co lubisz, a czego nie. Ta zakładka, zaraz po zdjęciu profilowym, jest najczęściej czytana przez innych randkowiczów.

UkraineDate Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Ukrycie swojego profilu
Brak reklam
Wyższe miejsce w wyszukiwarce
Wyróżnienie profilu

VIP 1 miesiąc

140,00 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Ukrycie swojego profilu
Brak reklam
Wyższe miejsce w wyszukiwarce
Wyróżnienie profilu

VIP 3 miesiące

93,33 zł (miesięcznie)

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Ukrycie swojego profilu
Brak reklam
Wyższe miejsce w wyszukiwarce
Wyróżnienie profilu

VIP 12 miesięcy

46,67 zł (miesięcznie)

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Ukrycie swojego profilu
Brak reklam
Wyższe miejsce w wyszukiwarce
Wyróżnienie profilu

UkraineDate Wady i Zalety

Zalety

Dopasowania według własnych kryteriów
Bezpłatne przeglądanie profili innych, ich zdjęć i opisów
Podgląd profili, którzy okazali zainteresowanie
Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil

Wady

Brak możliwości rozmów na bezpłatnym koncie
Płatność za większość funkcji
Interfejs może się wydawać skomplikowany

UkraineDate dla użytkowników

Zalety

Kont Premium znacznie zwiększa możliwości
Duża liczba użytkowników z kilku krajów
Wyszukiwanie randkowiczów w Twojej okolicy
Podgląd osób, które dodały nas do ulubionych
Screenshot

Moja opinia na temat UkraineDate

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

UkraineDate to jeden z najpopularniejszych portali randkowych dla tych, którzy chcą poznać randkowiczów z Ukrainy innych wschodnich krajów. Duża ilość zalogowanych użytkowników zwiększa szanse na poznanie kogoś, kto okaże się być naszą drugą połówką. Jeśli masz ochotę na poznanie dziewczyny lub chłopaka z ukrainy, nie wahaj się, spróbuj to zrobić właśnie na UkraineDate. Strona jest bardzo rozbudowana i posiada wiele ciekawych funkcji. Dzięki nim możesz okazać zainteresowanie innym użytkownikom, dodać ich do listy ulubionych, a jeśli ktoś z nich będzie natarczywy możesz umieścić jego profil na liście osób zablokowanych. Niestety korzystanie z większości funkcji, jakie oferuje serwis jest płatne. Wybierając opcję na 3 lub 12 miesięcy zaoszczędzisz, gdyż jest ona tańsza, ale równie dobrze możesz zacząć od opłaty za jeden miesiąc.

UkraineDate Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Marek, 28 lat

Byłem ciekawy, kogo spotkam na UkraineDate. Okazało się, że jest tutaj zalogowanych dużo pięknych dziewczyn. Czasem nawet nie wiesz do kogo napisać, bo tyle osób Ci się podoba. Warto czytać opisy, żeby odrazu zrozumieć, kim jest dany randkowicz. Na razie poznałem parę dziewczyn w moim wieku, z jedną z nich niedługo idę na randkę.

TAK 7 NIE 4
Henryk, 52 lata

Założyłem konto, wypełniłem wszystkie pola o sobie, znalazłem ciekawą Panią, z która chciałem już zacząć konwersacje, ale wtedy zrozumiałem, że nie mogę do niej wysłać wiadomości. Zanim doszedłem do tego, że muszę zapłacić, minęło trochę czasu. Warto o tym wspominać już na stronie głównej. Jednak koniec końców wykupiłem abonament i teraz dalej mogę randkować.

TAK 11 NIE 14
Marysia, 34 lata

Koleżanka ma męża Ukraińca, które zresztą znam i lubię. Zalogowałam się więc z nadzieją, że poznam kogoś podobnego. I muszę przyznać, że jest w cym wybierać, bo ilośc użytkowników jest spora.

TAK 16 NIE 7
Bogusia, 41 lat

Po rozwodzie z mężem długo nie szukałam nikogo. O stronie powiedziała mi koleżanka z pracy, wiec postanowiłam, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować. To było parę miesięcy temu. Teraz spotykam się z jednym mężczyzną i wszystko wskazuje na to, że coś z tego będzie! :)

TAK 30 NIE 18

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2