Jolly.me

Jolly.me Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,1/10
15 000 000+ / 30+
Jolly.me

Użyteczność i funkcje portalu: 5/10

Bezpieczeństwo: 4,6/10

Przejrzystość profilu: 4,9/10

Szanse na znalezienie partnera: 4,7/10

Obsługa klienta: 4,7/10

Cena: 5/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
3318584 użytkowników jest online

Iwo
Iwo, Wiek: 35
Martina
Martina, Wiek: 29
Dudolot
Dudolot, Wiek: 24

Jolly.me Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Idealne miejsce na znalezienie drugiej połówki

Jolly to portal dla osób poszukujących przyjaciół lub wielkiej miłości. Znajdziesz tu wiele kulturalnych i wyjątkowych osób szukających swojej drugiej połówki i chętnych do rozmowy. Cała rzesza użytkowników tylko czeka na sparowanie z pasującą osobą. Wypróbuj nas, zarejestruj się i wyszukuj idealne pary wśród milionów użytkowników z całego świata.

Prosty i intuicyjny proces rejestracji

Zaledwie kilka minut wystarczy, aby zarejestrować się na portalu Jolly i skorzystać z wyjątkowej szansy na poznanie wyjątkowej osoby. Proces rejestracji jest dziecinnie prosty i całkowicie darmowy. Już po kilku krokach, takich jak wpisanie wybranej nazwy użytkownika, adresu e-mail oraz odpowiednio silnego hasła, konto jest utworzone. Teraz wystarczy je tylko zweryfikować klikając na link potwierdzający przesłany na podany adres mailowy i gotowe! Możesz korzystać z dostępnych funkcji portalu. Ważna uwaga – serwis przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.

Bogaty profil i dobre zdjęcia to większe szanse na sukces

Im więcej informacji zawrzesz na swoim profilu na Jolly, tym bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz parę pasującą do Twojego gustu. Uzupełnij więc informacje o sobie, napisz czego szukasz na portalu, jakie masz umiejętności, czy jesteś religijny, jakie masz nałogi, opisz swoją edukację, dodaj lokalizację. Pozwoli to jeszcze lepiej dopasowywać wyświetlane Ci profile użytkowników. W sekcji Moja strona znajdziesz też miejsce na opisanie swoich zainteresowań i krótkiej charakterystyki wyglądu zewnętrznego. Istotnym elementem jest tu też opisanie celu Twojego pobytu na Jolly.

Dobre zdjęcie profilowe kluczem do znalezienia miłości

Na Jolly możesz także dodać zdjęcia do swojego profilu. Wybierz ujęcia dobrej jakości, przedstawiające Cię w dobrym świetle. Przemyśl, które wybrać jako zdjęcie profilowe – to je zobaczą osoby przeglądające profile na portalu i to ono odpowiada w dużej mierze za pierwsze wrażenie, jakie zrobisz na potencjalnych partnerkach lub partnerach. Dobry wybór zdjęcia może znacząco zwiększyć Twoje szanse na dopasowanie odpowiedniej pary.

Rozpocznij poszukiwania na Jolly!

Po uzupełnieniu profilu i dodaniu odpowiednich zdjęć możesz zacząć przeglądać profile osób pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Wyszukujesz je wpisując w filtrach płeć, wiek i lokalizację potencjalnych partnerek lub partnerów. W zależności od opcji subskrypcji, którą wybierzesz możesz wysyłać wiadomości do osób, które Ci się spodobają lub polubić ich profil. Od razu też zauważysz zainteresowanie swoim profilem, na naszym portalu jest naprawdę dużo użytkowników szukających dokładnie tego samego, co Ty!

Prezent czy naklejka – co wybierasz?

Dzięki wygodnym pakietom Monet, możesz wysyłać innym użytkownikom Prezenty lub Naklejki. To doskonały, subtelny sposób na rozpoczęcie znajomości, dajesz tym samym drugiej osobie znać, że jej profil Ci się spodobał i jesteś nią zainteresowany. Prezenty mają kilka kategorii i już sam ich wybór może dużo powiedzieć o Tobie drugiej osobie.

Przeglądanie profili osób, które Cię interesują

Posiadając bezpłatne konto możesz przeglądać profile innych użytkowników, jest to wygodne zwłaszcza w przypadku osób, które do Ciebie napisały lub polubiły Twój profil. Znajdziesz tam informacje o zgodności waszych profili, wieku, znaku zodiaku i tego, czego dana osoba szuka na Jolly. Pełen dostęp do zdjęć innych osób otrzymasz dopiero po wykupieniu pakietu Premium.

Goście i ulubieni, czyli wygodne funkcje portalu

Jolly posiada wyjątkowe funkcje, które urozmaicają i ułatwiają korzystanie z portalu i przyspieszają znalezienie drugiej połówki. W menu po prawej stronie zobaczysz zakładki, w których możesz sprawdzić, kto odwiedził Twój profil, kto go polubił, a także profile, które Ty polubiłeś. Dodatkową funkcjonalnością jest zakładka Lubicie się, w której znajdziesz profile osób, które odwzajemniły Twoje polubienie. Oprócz tego, jeśli profil któregoś z użytkowników wyjątkowo Ci się spodobał, możesz dodać go do sekcji Ulubione i mieć zawsze pod ręką. Będzie wtedy łatwo widoczny i w krótką chwilę będziesz mógł odezwać się do wybranej osoby. Opcja ta jest dostępna dopiero po wykupieniu dostępu do wszystkich funkcji strony.

Przejrzysty design i prosta nawigacja po portalu

Strona Jolly ma prostą i intuicyjną budowę, łatwo po niej nawigować, dzięki czemu szybko odnajdą się na niej użytkownicy w każdym wieku. Dodatkowo platforma jest anonimowa i bezpieczna. Wypróbuj nas!

Wsparcie, porady i dopasowanie preferencji

Na naszej stronie znajdziesz wsparcie dotyczące korzystania z portalu oraz porady, które mogą pomóc Ci szybciej znaleźć dopasowaną do Ciebie parę. Są wygodnie pogrupowane i łatwo dostępne ze strony głównej. Dodatkowo w opcjach swojego konta możesz zaznaczyć, które z powiadomień chcesz otrzymywać na adres e-mail, a których nie. Możesz również w dowolnej chwili zrezygnować z bycia użytkownikiem Jolly i bez problemu usunąć swoje konto.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
03. 11. 2021

Funkcje Jolly.me

Stworzenie konta użytkownika

Utworzenie konta na portalu Jolly trwa zaledwie kilka minut i nie sprawia większych kłopotów. Wystarczy podać podstawowe dane, takie jak adres e-mail, nazwę użytkownika oraz odpowiednio silne hasło, potwierdzić adres poczty elektronicznej klikając na wysłany link i od razu uzyskasz dostęp do wielu funkcjonalności strony.

Konfiguracja profilu

Uzupełnij swój profil użytkownika w najdrobniejszych szczegółach, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedniej pary. W dziale Moja strona wpisz podstawowe dane o sobie, swój znak zodiaku, kilka szczegółów dotyczących wyglądu zewnętrznego, wykształcenia i kogo szukasz na Jolly. Im więcej szczegółów podasz tym lepiej dopasowane propozycje par będziesz otrzymywać.

Wyszukiwanie użytkowników dzięki zastosowaniu filtrów

Dla ułatwienia i zawężenia puli wyświetlanych Ci profili możesz zastosować filtry wyszukiwania. Wybierz jakiej płci osoby chcesz przeglądać, w jakim przedziale wiekowym i jakiej lokalizacji. Znacząco ułatwi to znalezienie drugiej połówki i skróci czas samego procesu.

Goście, polubienia i ulubione

Jolly wprowadził wiele udogodnień dla swoich użytkowników. Możesz na przykład przeglądać profile osób, które zajrzały na Twój profil. W dziale Lubią mnie znajdziesz użytkowników, których zainteresowała Twoja osoba i postanowiły polubić Twój profil. Jest również dostępna sekcja z listą osób, które Ty polubiłeś, a także sekcja pokazująca osoby, które polubiłeś z wzajemnością. Oprócz tego jest jeszcze dodatkowy dział z profilami, które dodałeś do Ulubionych. Wszystkie te udogodnienia ułatwiają korzystanie z serwisu i zwiększają Twoje szanse na poznanie interesujących ludzi!

Monety

Wygodne pakiety Monet, które możesz zakupić na Jolly, umożliwią Ci urozmaicenie rozmowy z użytkownikami poprzez możliwość wysyłania im Naklejek oraz Prezentów. Wybierz odpowiedni obrazek i w ten wyjątkowy sposób okaż swoje zainteresowanie wybranej parze!

Miesięczny pakiet VIP

Wykupienie pakietu VIP zagwarantuje Ci, że przez miesiąc Twój profil będzie wyświetlał się na samej górze listy użytkowników pokazywanych innym osobom, a dodatkowo wiadomości od Ciebie będą wyświetlane przed wiadomościami od innych.

Pakiet Premium

Wygodny Pakiet Premium, dostępny w wariantach na 3 dni, miesiąc, trzy i sześć miesięcy znacząco zwiększy Twoje szanse na znalezienie kogoś idealnie do Ciebie pasującego. Dzięki niemu będziesz miał dostęp do wszystkich profili i zdjęć na nich, stały dostęp do sekcji „Lubią mnie” oraz możliwość odczytywania i wysyłania wiadomości do wszystkich użytkowników bez żadnych ograniczeń!

Jolly.me Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne konto

Bezpłatna rejestracja i konfiguracja profilu
Dodawanie zdjęć
Przeglądanie profili użytkowników i ich zdjęć profilowych

Monety

100 szt – 11,00 zł
550 szt – 55,00 zł
1250 szt – 112,50 zł
2750 szt – 220,00 zł

1 miesiąc VIP

26,00 zł

Twoje zdjęcie będzie wyświetlane jako pierwsze na liście u innych użytkowników
Wiadomości od Ciebie będą wyświetlane na samej górze

Pakiet Premium

3 dni – 8,97 zł
1 miesiąc – 111,39 zł
3 miesiące – 205,59
6 miesięcy – 256,89 zł

Jolly.me Wady i Zalety

Zalety

Ogromna liczba użytkowników z całego świata
Wiele funkcjonalności, które bardzo ułatwiają korzystanie z portalu
Łatwe wyszukiwanie profili na podstawie wygodnych filtrów
Wygodne Porady i wsparcie techniczne
Możliwość sprawdzenia, kto odwiedził Twój profil

Wady

Możliwość odczytywania i pisania wiadomości dopiero po dokonaniu opłaty
Konieczność wykupienia Monet lub Pakietu Premium, aby mieć pełen dostęp do funkcji portalu
Zdjęcia weryfikowane przez moderatorów – ściśle określone zasady dotyczące zdjęcia profilowego

Jolly.me dla użytkowników

Zalety

Wygodne funkcje, takie jak Goście, Lubią mnie oraz Ulubione
Łatwe i szybkie tworzenie konta
Intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs portalu
Szczegółowe profile i wyświetlanie % zgodności z danym użytkownikiem
Screenshot

Na koniec moja opinia o Jolly

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Jolly to wyjątkowe miejsce w sieci. Dzięki milionom użytkowników na całym świecie daje naprawdę ogromne pole manewru, jeśli chodzi o znalezienie i dopasowanie odpowiedniej pary. W wygodny i łatwy sposób, nie wychodząc z domu, możesz poznać wiele wspaniałych osób, szukających na Jolly tego samego, co Ty. To miejsce, w którym poznaje się przyjaciół i miłości życia. Tutaj możesz czuć się swobodnie i bezpiecznie. Na portalu znalazło się wiele udogodnień, które naprawdę usprawniają proces dobierania par i zwiększają szanse znalezienia tej jedynej, wyjątkowej osoby. Poza tym łatwość nawigacji po stronie sprawia, że nawet starsze i mniej obeznane z Internetem osoby bez problemu się tutaj odnajdą. Możliwość wykupienia Monet, Pakietu VIP czy Premium jeszcze bardziej ułatwiają korzystanie z Jolly. To naprawdę doskonała platforma do poznawania nowych osób, a dla wielu użytkowników to miejsce, w którym poznali, lub dopiero poznają, miłość swojego życia.

Jolly.me Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Dawid, 27 lat

Strona może i jest w porządku, ale koszty, jakie trzeba ponieść, żeby korzystać ze wszystkich jej funkcji są po prostu ogromne. Niestety nie jest to na każdą kieszeń, chyba wolę poznawać jednak kobiety w realnym życiu.

TAK 11 NIE 3
Kamil, 20 lat

Podoba mi się wygląd strony i to, że łatwo można wyszukać osoby o podobnych zainteresowaniach. Lubię wysyłać niespodzianki kobietom, których profile mi się spodobały, a one zazwyczaj to doceniają. Możliwość sprawdzenia, kto odwiedził mój profil też jest bardzo wygodna. To jeden z lepszych portali randkowych, na jakie trafiłem w sieci.

TAK 2 NIE 2
Kuba, 33 lata

Na Jolly poznałem moja aktualną żonę, już na zawsze będzie mi się kojarzyło tylko pozytywnie. Jest tu wielu użytkowników, czasem ciężko się odnaleźć i wybrać odpowiednie osoby do rozmowy, ale można trafić na prawdziwe perełki. Warto poświęcić trochę czasu i uwagi i poznać portal od podszewki.

TAK 2 NIE 2
Nikodem, 39 lat

Bardzo fajna strona, nie sprawiło mi większych trudności odnalezienie się na niej, dużo daje odpowiednie wypełnienie swojego profilu, kobiety naprawdę zwracają na to uwagę. No i najważniejsze to odpowiednio dobrane zdjęcie – nie da się go przecenić. Już po krótkim czasie od rejestracji zacząłem otrzymywać pierwsze wiadomości, kuszące było takie flirtowanie i możliwość poznawania nowych ludzi. Zdecydowanie polecam.

TAK 1 NIE 2

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2