Loveaholics

TylkoTyija
1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

Loveaholics Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,0/10
1 000 000+ / 30+
Loveaholics

Użyteczność i funkcje portalu: 8/10

Bezpieczeństwo: 8,8/10

Przejrzystość profilu: 8/10

Szanse na znalezienie partnera: 7,5/10

Obsługa klienta: 7,8/10

Cena: 8/10

Loveaholics Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Wyjątkowy portal randkowy

Loveaholics to platforma dla osób szukających nowych znajomości – przyjaźni, gorącego flirtu, romansu, ale także wielkiej miłości. Ze strony korzystają osoby w różnym wieku, z całego kraju, niezależnie od płci i orientacji. Możesz tu znaleźć wiele osób szukających tego samego, co Ty, możesz porozmawiać, poflirtować, pośmiać się, a być może także poznać drugą połówkę? Zarejestruj się za darmo i korzystaj z ogromu możliwości jakie daje Loveaholics!

Początki randkowania na Loveaholics

Korzystanie z serwisu zacznij od bezpłatnej i łatwej rejestracji. Podaj podstawowe informacje – adres e-mail, hasło oraz nick. Następnie potwierdź chęć założenia konta i od razu możesz zacząć korzystanie ze strony. Zapoznaj się z jej budową, sprawdź, gdzie znajdują się najważniejsze funkcje i przejdź do uzupełnienia swojego profilu. Poznawanie ludzi w sieci ma to do siebie, że najpierw ocenia się książkę po okładce. Wybierz więc odpowiednie zdjęcia, aby przyciągnąć uwagę innych użytkowników. Twoja twarz powinna być dobrze widoczna i najlepiej nie dodawaj zdjęć, na których gubisz się pośród innych ludzi. Następnie przejdź do uzupełnienia informacji o sobie. Gdy już przyciągniesz uwagę swoim zdjęciem, dobrze jest, by potencjalna partnerka wiedziała, czego szukasz, co lubisz i jakie masz zainteresowania. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej. Napisz w profilu, dlaczego znalazłeś się na portalu, jakiej znajomości szukasz, jakie osoby Ci się podobają. Możesz wpisać wszystko, co wyda Ci się istotne dla potencjalnej relacji, która chcesz zbudować.

Małymi krokami do przodu

Po uzupełnieniu wszystkich informacji o sobie i dodaniu zdjęć możesz zacząć wyszukiwanie profili innych osób. Możesz filtrować wyświetlanych Ci użytkowników dzięki wygodnym opcjom wyszukiwania. Wpisz płeć, wiek i lokalizację, która Cię interesuje. Poza podstawowymi parametrami wybierania możesz rozwinąć listę i dodać o wiele więcej szczegółów, aby wyświetlać tylko najbardziej pasujące Ci profile użytkowników. Jest także opcja wyświetlania tylko profili ze zdjęciem. Warto próbować różnych konfiguracji filtrowania profili, aby rozeznać się w sytuacji na portalu i wiedzieć, kto może Ci pasować.

Nie bój się zrobić pierwszy krok

Zobaczysz, że już chwilę po rejestracji i uzupełnieniu profilu na Twoim koncie pojawią się pierwsze wiadomości. Nie bój się jednak sam pierwszy zainicjować rozmowy, jeśli ktoś Ci się spodobał. Loveaholics daje Ci możliwość wysyłania pięciu wiadomości dziennie bezpłatnie, jeśli potrzebujesz ich więcej, będziesz musiał wykupić pakiet członkowski. Inicjując rozmowę bądź kulturalny i dowcipny, odnieś się do profilu osoby, do której piszesz lub jej zdjęcia, nie bój się zadawać pytań i okazywać zainteresowanie. Każdemu jest miło, gdy drugiej osobie spodoba się jego profil.

Dodatkowe funkcje to więcej zabawy

Dzięki ciekawym funkcjonalnościom korzystanie z Loveaholics jest jeszcze bardziej urozmaicone. Możesz na przykład wysłać wybranej osobie figlarny tekścik, zamiast normalnej wiadomości, możesz dodawać profile do ulubionych, sprawdzić, kto polubił Ciebie, a gdy nastąpi to z wzajemnością, wasze profile pojawią się w sekcji Dopasowania. Po wykupieniu pakietu członkowskiego możesz także wysyłać zdjęcia i filmy w czasie rozmowy z innymi użytkownikami na czacie. Zarejestruj się i wypróbuj szerokie możliwości, jakie daje nasz portal!

Pakiet członkowski to jeszcze większa szansa na sukces

Dla osób, które chcą jeszcze bardziej zwiększyć prawdopodobieństwo znalezienia drugiej połówki Loveaholics oferuje zakup pakietu członkowskiego. Daje on możliwość nieograniczonego wysyłania wiadomości, korzystania z dodatkowej pomocy, czy wysyłania zdjęć bezpośrednio innym użytkownikom.

Portal wygodny i łatwy w obsłudze

Platforma Loveaholics została zaprojektowana tak, aby łatwo było się na niej odnaleźć. Strona jest przejrzysta, wygodna w nawigacji i czytelna. Ma przyjemne dla oka kolory i gustowny design. Niezależnie od wieku czy obycia w świecie online, użytkownicy deklarują, że korzystają z niej swobodnie i bardzo szybko po rejestracji są w stanie znaleźć niezbędne funkcje czy zakładki.

Funkcje Loveaholics

Zakładanie konta użytkownika

Utworzenie profilu na Loveaholics jest banalnie proste i trwa tylko chwilę. Wystarczy, że podasz kilka informacji o sobie, takich jak adres poczty internetowej, nick, którego chcesz używać i odpowiednio długie hasło, a następnie klikniesz w link potwierdzający i już możesz zaczynać swoje poszukiwania miłości na portalu. Wystarczy kilka minut, aby otworzył się przed Tobą nieznany do tej pory świat wirtualnych randek pełen kobiet szukających dokładnie tego, co Ty!

Dodaj szczegóły na profilu

Aby w pełni korzystać z możliwości, jakie daje platforma, od razu po rejestracji uzupełnij profil jak największą ilością informacji o sobie. Skonfiguruj profil, napisz kogo szukasz, skąd jesteś, ile masz lat. Podaj dodatkowe informacje o tym, jak wyglądasz, czym się zajmujesz, co lubisz robić, czy wyznajesz jakąś religię albo czy masz lub chcesz mieć dzieci. Wszystko to łatwo i wygodnie wpiszesz wchodząc w zakładkę Mój profil. Oprócz informacji o sobie dodaj także odpowiednie zdjęcie. Fotka profilowa to najważniejsza część profilu randkowego, to od niej wszystko w Internecie się zaczyna. Wstaw więc zdjęcie, które przedstawia tylko Ciebie, z dobrze widoczną twarzą, w dobrym świetle, najlepiej z uśmiechem. Zachęci to innych użytkowników to otworzenia Twojego profilu, a być może także dodania go do ulubionych albo wysłania pierwszej wiadomości. A z tego może wyjść naprawdę ciekawa znajomość!

Wyszukiwanie użytkowników z wygodnymi filtrami

Bazę użytkowników Loveaholics możesz przeszukiwać korzystając z dostępnych filtrów ułatwiających znalezienie osób odpowiadających Twoim wymogom. Poza płcią, zakresem wieku i lokalizacją, w dodatkowych opcjach możesz wyszukiwać profile według orientacji, pochodzenia czy wyglądu zewnętrznego (np. posiadania tatuaży czy kolczyków). Możesz także wybrać opcję wyświetlania tylko profili ze zdjęciem. Opcje te ułatwią Ci i przyspieszą poszukiwania znajomości, które mają szansę na rozwinięcie się w coś więcej.

Sprawdź kto odwiedził Twój profil oraz figlarne tekściki

Loveaholics dają Ci wyjątkową możliwość sprawdzenia, kto odwiedził Twój profil, a także kto dodał go do ulubionych. Jeśli z jakąś osobą wzajemnie dodacie swoje profile do ulubionych, znajdziecie się w sekcji Dopasowania. Od tego już tylko jeden krok do poznania wyjątkowej osoby, z którą może połączyć Cię coś więcej! Wystarczy napisać pierwszą wiadomość, dalej będzie już tylko z górki. Jeśli jednak wstydzisz się pisać pierwszy lub jesteś nieśmiały, możesz wysłać bezpłatnie figlarny tekścik – gotową wiadomość, często żartobliwą lub romantyczną, która pomoże Ci rozpocząć konwersację. Nie bój się i korzystaj z obu tych możliwości.

Pakiet członkowski

Dla osób, które chcą jeszcze pełniej korzystać z serwisu, Loveaholics przygotowało odpłatny pakiet członkowski. Obejmuje on między innymi możliwość wysyłania wiadomości bez ograniczeń, dzielenia się zdjęciami i filmami na czacie, liczniejszych opcji wyszukiwania, oglądania zdjęć innych użytkowników w dużym formacie oraz pomocy w wersji premium. Za niewygórowaną kwotę dostajesz jeszcze większe szanse na znalezienie drugiej połówki. Dla nowo zarejestrowanych osób są liczne promocje, które pozwalają Ci wypróbować pakiet na krótki czas za niewielkie pieniądze. Poza pakietem członkowskim możesz także wypromować swój profil – użytkownicy automatycznie dostaną od Ciebie wiadomości i polubienia, nawet gdy nie korzystasz z serwisu.

Loveaholics Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Darmowe utworzenie konta i uzupełnienie profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Wysyłanie 5 wiadomości dziennie
Dodanie zdjęcia profilowego
Przeglądanie osób, które odwiedziły i polubiły profil

Pakiet członkowski - 1 dzień

4,00 zł

Umożliwia m.in. wysyłanie wiadomości bez ograniczeń, wysyłanie zdjęć i filmów na czacie, oglądanie zdjęć w pełnym formacie.

Pakiet członkowski - 1 tydzień

9,00 zł

Umożliwia m.in. wysyłanie wiadomości bez ograniczeń, wysyłanie zdjęć i filmów na czacie, oglądanie zdjęć w pełnym formacie.

Pakiet członkowski - 3 miesiące

60,00 zł

Umożliwia m.in. wysyłanie wiadomości bez ograniczeń, wysyłanie zdjęć i filmów na czacie, oglądanie zdjęć w pełnym formacie.

Loveaholics Wady i Zalety

Zalety

Portal randkowy dla osób w każdym wieku
Wielu użytkowników szukających nowych znajomości
Liczne funkcje urozmaicające korzystanie ze strony
Przejrzysty i intuicyjny design
Możliwość sprawdzenia, kto odwiedził i polubił Twój profil

Wady

Konieczność zakupu Pakietu członkowskiego, aby korzystać z pełnej funkcjonalności strony
Portal nie gwarantuje sukcesu w poszukiwaniach miłości

Loveaholics dla użytkowników

Zalety

Darmowa i szybka rejestracja w serwisie
Dodatkowe opcje, takie jak Ulubieni, Dopasowanie czy Wyślij figlarny tekścik
Wygodny i łatwy w obsłudze interfejs strony
Screenshot

Na koniec moja opinia o Loveaholics

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Loveaholics to portal stworzony z myślą o samotnych osobach, które chcą wyjść z tego stanu i znaleźć w końcu kogoś na dłużej. Niezależnie od tego czy szukasz tylko przyjaźni, gorącego romansu, czy wielkiej miłości, ten portal pomoże Ci to znaleźć. Wielu użytkowników z całego kraju i spoza niego codziennie poznaje tu nowych przyjaciół i partnerów. Dla osób, które chcą zwiększyć swoje szanse powstała opcja płatnego Pakietu członkowskiego, ale nawet bez niego możesz korzystać z platformy i bez trudu zawierać nowe znajomości. Dodatkowe funkcje ułatwiają cały proces i czynią go jeszcze przyjemniejszym, podczas gdy Ty możesz siedzieć wygodnie w zaciszu własnego domu, sącząc gorącą herbatę czy poranną kawę.

Loveaholics Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Darek, 27 lat

Szkoda, że za wiele z opcji trzeba płacić, a bezpłatnych wiadomości jest tylko 5 dziennie, jak już zacząłem fajnie się dogadywać z jedną babką, to się okazało, ze więcej wysłać ich już dziś nie mogę. Poza tym portal nie jest zły, ale podobny do innych.

TAK 0 NIE 0
Dariusz, 31 lat

Loveaholics to fajny portal randkowy, korzystałem już z kilku aplikacji, niestety z marnym skutkiem, tutaj też co prawda nie poznałem jeszcze kobiety do związku, ale z kilkoma się zaprzyjaźniłem i byłem na dwóch spotkaniach. Wykupiłem pakiet członkowski i promowałem swoje konto, nie są to duże kwoty a dużo szybciej i łatwiej poznawałem dzięki temu dziewczyny.

TAK 0 NIE 0
Basia, 47 lat

Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że to nie jest miejsce dla mnie, sporo młodszych osób, dużo opcji, z którymi trzeba się zapoznać, ale po kilku dniach opanowałam wszystko bez trudu i nawet sama zaczęłam pisać do innych. Korzystam z opcji darmowej i całkowicie mi to wystarcza, polecam paniom w każdym wieku.

TAK 0 NIE 0
Amelia, 20 lat

Teoretycznie w moim wieku powinnam poznawać ludzi na żywo, ale ostatnio jest to utrudnione, poza tym obracam się głównie w kobiecym towarzystwie, dlatego zdecydowałam się na skorzystanie z Loveaholics. I to była świetna decyzja! Podoba mi się tutaj, mam nadzieje, że uda mi się poznać kogoś na dłużej.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2