Szukam milionera

NiktSieNieDowie
1.
NiktSieNieDowie
NiktSieNieDowie
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Randkowicze z Twojej okolicy
  • Szybka wyszukiwarka użytkowników
30+
preferowany wiek
137 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

Szukam milionera Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
5,8/10
71 000+ / 30+
Szukam milionera

Użyteczność i funkcje portalu: 5,8/10

Bezpieczeństwo: 5,8/10

Przejrzystość profilu: 5,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 5,8/10

Obsługa klienta: 5,8/10

Cena: 5,8/10

Szukam milionera Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal zrzeszający osoby poszukujące milionera lub księżniczki

Szukam Milionera to strona przeznaczona przede wszystkim dla zamożnych mężczyzn szukających partnerki lub kochanki oraz dla pięknych, młodych kobiet szukających bogatego mężczyzny, dzięki któremu zapomną o codzienności i nie będą musiały martwić się o codzienny byt. Znajdziesz tu wielu kulturalnych panów oraz kobiety spragnione przygód z mężczyznami, którzy zapewnią im życie na odpowiednim poziomie.

Szybka i łatwa rejestracja

Zarejestrowanie się na portalu Szukam Milionera jest banalnie proste i trwa zaledwie chwilę. Wystarczy, że podasz swój adres mailowy, hasło oraz nick, którego chcesz używać w portalu oraz potwierdzisz, że akceptujesz regulamin portalu. Później wystarczy jedynie, że potwierdzisz chęć założenia konta klikając na automatycznie przesłany na Twoją pocztę link i dokończysz rejestrację wpisując lokalizację, oczekiwania od portalu oraz czy jesteś milionerem czy księżniczką. Od tej chwili możesz zacząć poszukiwania swojego bogatego męża lub pięknej kochanki. Pamiętaj, że Szukam Milionera to portal dla osób pełnoletnich i nie jest to miejsce na oferowanie ani szukanie usług erotycznych.

Im więcej informacji i zdjęć, tym większa szansa na powodzenie

Po rejestracji zostaniesz poproszony o wypełnienie kilkuminutowej ankiety. Będzie dotyczyła Twojej sytuacji życiowej, pochodzenia, wyglądu, zainteresowań. Im bardziej szczerze będziesz odpowiadać, tym większe szanse na dopasowanie z odpowiednim użytkownikiem lub użytkowniczką. Obie strony unikną dzięki temu rozczarowań. Będzie także miejsce na opisanie siebie własnymi słowami – przedstaw, czego i kogo szukasz na portalu, czym się zajmujesz i jakie masz pasje. Kluczem do sukcesu na portalu randkowym jest także odpowiednie zdjęcie profilowe. To dzięki niemu wywołasz zainteresowanie odpowiednich osób. Dobrze dobrane zdjęcie to połowa sukcesu – wybierz takie, na którym jesteś tylko Ty, najlepiej w jakimś przyjemnym otoczeniu, wyraźne, z dobrze widoczną twarzą.

Weryfikacja profilu

Aby zapobiec tworzeniu fałszywych kont, każdy nowo zakładany profil musi przejść weryfikację. Zanim więc uzyskasz dostęp do strony, informacje i zdjęcia, które dodałeś zostaną sprawdzone przed administrację portalu. Nie bój się jednak, jeśli byłeś szczery jest to tylko formalność!

Korzystanie ze strony

Wygląd i obsługa portalu jest intuicyjna i prosta. Bez problemu znajdziesz zakładki do wysyłania wiadomości, wyszukiwania profili czy sprawdzenia, kto odwiedził Twój profil. Aby korzystać z większości funkcji, milionerzy muszą posiadać konto VIP, jest to jednak wydatek, który na pewno się opłaci.

Jeden portal – wiele funkcji przyjaznych użytkownikowi

Szukam milionera to wyjątkowy portal z mnóstwem dodatkowych funkcji, które sprawiają, że korzystanie z niego jest o wiele wygodniejsze i przyjemniejsze niż w przypadku innych portali randkowych. Ponieważ jest to strona łącząca bogatych mężczyzn z pięknymi kobietami, znajdziesz tu odpowiednie kategorie dopasowania profili – możesz sprawdzić, które profile odpowiadają Twoim kryteriom, albo którym osobom odpowiadają najbardziej informacje, które Ty podałeś. Możesz także sprawdzić osoby, z którymi dopasowanie jest obustronne i takie, które zostały najwyżej przez Ciebie ocenione. Oprócz tego, każdy profil, który przeglądasz możesz dodać do gorącej listy albo zamiast wiadomości wysłać pozdrowienia. Wypróbuj wszystkie te opcje, aby w pełni zasmakować poszukiwań na Szukam Milionera!

Wyszukiwanie profili – wygodne i szybkie

Dzięki szybkiemu i prostemu wyszukiwaniu profili bardzo łatwo znajdziesz odpowiednią dla siebie księżniczkę. Na górze strony znajdziesz opcję „Szukaj”, po wejściu w którą możesz sortować profile według odległości od Twojego miejsca zamieszkania, lub wybrać wyświetlanie tylko profili ze zdjęciem. Masz także opcję przeglądania nowo zalogowanych użytkowników lub opierania się na dopasowaniach według kryteriów, które podałeś podczas rejestracji. Jeśli nie znajdujesz osoby, której szukasz, zawsze możesz zmienić kryteria na swoim profilu.

Pomoc i wsparcie

Szukam Milionera jest portalem w pełni anonimowym i bezpiecznym. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem podczas korzystania ze strony, zawsze możesz zgłosić to administratorom w odpowiedniej zakładce. W zakładce Pomoc znajdziesz także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i podpowiedzi, co zrobić w konkretnych sytuacjach. Wszystko to ułatwia i upraszcza korzystanie z platformy

Funkcje Szukam milionera

Utworzenie konta

Założenie profilu na portalu Szukam Milionera jest bardzo proste, ale wymaga nieco uwagi. Po podaniu podstawowych informacji, takich jak adres poczty e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło, którego będziesz używał przy logowaniu, otrzymasz na maila wiadomość z linkiem potwierdzającym chęć założenia konta. Następnie proces rejestracji przeprowadzi Cię przez wypełnienie ankiety dotyczącej Twojego statusu oraz tego, czego szukasz na portalu. Będzie także miejsce na opisanie siebie własnymi słowami i dodanie zdjęć. Później Twój profil zostanie poddany weryfikacji, aby upewnić się, że nie jesteś oszustem ani botem. Zazwyczaj jest to tylko formalność i już po kilku godzinach będziesz mógł w pełni korzystać z serwisu.

Dopasowanie oraz wyszukiwanie profili

Wyświetlanie proponowanych Ci profili na portalu odbywa się według dopasowania – możesz przeglądać osoby, które spełniają Twoje kryteria, osoby, których kryteria spełniasz Ty, lub najlepsza opcja, osoby idealnie dopasowane, czyli zarówno one spełniają Twoje kryteria, jak Ty ich. Możesz także przeglądać nowo założone profile oraz zawęzić wyszukiwanie do osób z okolicy i posiadających zdjęcie. Jest także opcja przeglądania profili według oceny, jaką otrzymali od innych użytkowników.

Dodatkowe, intrygujące funkcje

Na Szukam milionera znajdziesz fajne funkcje, które urozmaicą korzystanie z portalu. Możesz tutaj sprawdzić, kto odwiedził Twój profil, możesz dodawać profile do Gorącej Listy (tzw. wrzątki) oraz dawać i otrzymywać dostęp do prywatnych zdjęć użytkowników. Poza standardowymi wiadomościami możesz również wysyłać pozdrowienia. Masz również możliwość ustawienia widoczności swojego konta oraz częstotliwości otrzymywania powiadomień z portalu. Widzisz też ostatnio odwiedzone przez siebie profile.

Dopasowanie to klucz do udanej relacji

Szukam Milionera opiera się na wnikliwych ankietach, aby jak najlepiej dopasować do siebie poszczególnych użytkowników. Na profilu innych osób możesz zobaczyć stopień waszego dopasowania – w ilu procentach dany profil pasuje do Ciebie, Ty do niego i wzajemne dopasowanie. Widzisz także ilu użytkowników było zainteresowanych daną osobą, oraz kiedy była ona ostatni raz online. Wszystko to ma na celu pomóc Ci w znalezieniu osoby idealnie do Ciebie pasującej, tak abyście oboje byli zadowoleni.

Konto Premium oraz VIP

Większość funkcji serwisu jest dla milionerów dostępna dopiero po wykupieniu płatnego pakietu Premium lub VIP. Konto Premium umożliwia odbieranie i wysyłanie wiadomości, a także sprawdzenie, kto odwiedził Twój profil. Konto VIP posiada możliwości konta Premium plus daje Ci możliwość zmiany statusu konta na incognito, podarowania VIP innemu użytkownikowi oraz ukrycia licznika odwiedzin na koncie.

Szukam milionera Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne konto

Darmowe utworzenie profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Dodanie zdjęcia profilowego
Uzupełnienie profilu
Dodawanie użytkowników do Gorącej Listy

Konto Premium

1,00 zł

Umożliwia odbieranie i wysyłanie wiadomości, sprawdzanie, kto odwiedził Twoje konto

Konto VIP

1,00 zł

Posiada funkcje konta Premium plus umożliwia schowanie licznika odwiedzin, podarowanie konta VIP oraz zmianę widoczności na incognito.

Szukam milionera Wady i Zalety

Zalety

Mnóstwo milionerów i księżniczek z całej Polski szukających partnera/partnerki
Wiele funkcjonalności, ułatwiających korzystanie ze strony
Przejrzysty i intuicyjny design portalu
Możliwość sprawdzenia, kto odwiedził Twój profil

Wady

Konieczność zakupu konta Premium lub VIP, aby wysyłać i odbierać wiadomości
Portal przeznaczony dla zamożnych mężczyzn i pięknych kobiet

Szukam milionera dla użytkowników

Zalety

Darmowa rejestracja na portalu
Weryfikacja kont, aby uniknąć spamu i fałszywych profili
Przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs strony
Screenshot

Na koniec moja opinia o Szukam Milionera

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Szukam Milionera to portal jedyny w swoim rodzaju. To miejsce, w którym zamożni mężczyźni i piękne, młode kobiety mogą odnaleźć siebie nawzajem i spełnić swoje marzenia. To miejsce, w którym nie ma fałszywych profili, gdzie możesz czuć się w pełni bezpiecznie. W zaciszu własnego domu możesz poznać osoby szukające tego, co Ty możesz dać i oferujące to, czego pragniesz. Niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku bez problemu odnajdziesz się na stronie, która ma wygodną i intuicyjną budowę oraz łatwo się po niej poruszać. Liczne dodatkowe funkcje sprawiają, że korzystanie z portalu jest jeszcze bardziej ekscytujące. Pakiety Premium oraz VIP mają niewygórowaną cenę, a dają Ci całe morze możliwości. To naprawdę idealne miejsce zarówno dla osób szukających bogatych partnerów, jak i mężczyzn pragnących poznać piękne, mądre kobiety.

Szukam milionera Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Fabian, 54 lata

Bardzo fajna strona, duo kobiet, chtnych kobiet, piknych kobiet. Korzystam iwyglda na to, e jeszcze dugo bd korzysta.

TAK 0 NIE 0
Iwona, 28 lat

Na pocztku miaam wtpliwoci, co do korzystania z tej strony, ale okazao si,e niepotrzebnie. Mczyni tu zarejestrowani przechodz weryfikacj i wikszoz nich jest naprawd w porzdku. Mona zarwno pogada, jak i spotka si zbogatymi facetami, w rnym celu. Polecam z caego serca.

TAK 0 NIE 0
Jakub, 22 lata

Nie jestem jeszcze milionerem i moe dlatego nie jest to jednak portal dlamnie. Jak szczerze mwiem o moim statusie to wikszo kobiet nie byazainteresowana spotkaniem. Wyglda na to, e s tu gwnie mode roszczeniowedziunie.

TAK 0 NIE 0
Stanisław, 37 lat

Szukam Milionera to portal stworzony dla mnie. Mimo, e nie jestem jeszczemilionerem, to i tak znalazem tu fantastyczne kobiety, z ktrymi mogempodzieli si moim stylem ycia w zamian za towarzystwo. Warto zainwestowate kilka zotych, bo to naprawd wietna strona.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2