CasualDating

Nasza Tajemnica
1.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
2.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

CasualDating Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,2/10
104 000+ / 30+
CasualDating

Użyteczność i funkcje portalu: 8,3/10

Bezpieczeństwo: 8/10

Przejrzystość profilu: 8,3/10

Szanse na znalezienie partnera: 8,3/10

Obsługa klienta: 8,3/10

Cena: 8/10

CasualDating Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Jeśli masz dość samotności, to miejsce idealne dla Ciebie

Casualdating został stworzony z myślą o osobach szukających nowych znajomości, przyjaźni, czy miłości. Rejestrują się tu osoby z całego kraju, z małych i dużych miejscowości, niezależnie od wieku czy orientacji seksualnej. Jeśli więc nie chcesz już spędzać długich samotnych wieczorów, szukasz dobrego towarzystwa lub wielkiej miłości – ten portal jest dla Ciebie!

Łatwa i szybka rejestracja w serwisie

Zaledwie kilka minut wystarczy, aby zarejestrować się na platformie i zacząć korzystać ze wszystkich możliwości, jakie oferuje. Aby utworzyć konto wystarczy podać swoją płeć, płeć osób, które chcesz poznawać, wybraną nazwę użytkownika, adres mailowy i hasło. Później potwierdź jeszcze tylko chęć aktywacji poprzez link wysłany na Twoją pocztę i zacznij szukać nowych znajomości.

Zachęcający profil i dobre zdjęcia to klucz do sukcesu

Pierwszym krokiem po rejestracji powinno być jak najlepsze uzupełnienie informacji o sobie na profilu użytkownika. Napisz coś swoimi słowami lub skorzystaj z gotowych szablonów. Napisz skąd jesteś, czego szukasz na Casualdating, czy masz dzieci, czy palisz papierosy, opisz swój wygląd i co lubisz robić w wolnym czasie. Im więcej szczegółów podasz, tym większe są szanse, że znajdziesz kogoś o podobnych zainteresowaniach. Poza szczegółami profilu, musisz też dodać jak najlepsze zdjęcie profilowe. Pamiętaj, że to pierwsza rzecz, na jaką patrzy się randkując przez Internet. Wybierz fotografię, na której dobrze wyglądasz i jesteś sam. Dobrze byłoby, gdyby Twoja twarz była wyraźnie widoczna. Zobaczysz, że już chwilę po uzupełnieniu tych wszystkich treści pojawią się pierwsze kobiety chcące Cię poznać!

Zacznij poszukiwania na Casualdating

Gdy już uzupełnisz profilu i dodasz odpowiednie zdjęcie, możesz zacząć przeglądać profile osób pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. W filtrach po lewej stronie portalu możesz wybrać wyświetlanych Ci użytkowników. Wybierz płeć, zakres wieku oraz lokalizację osób, których profile chcesz przeglądać i rozpocznij poszukiwania wielkiej miłości!

Buziaki, prezenty i polubienia

Casualdating, poza zwykłymi wiadomościami, daje Ci także możliwość wysyłania użytkownikom, którzy Ci się spodobali prezentów, GIFów czy buziaków. Urozmaica to korzystanie ze strony, ale też pomaga nawiązać pierwszy kontakt, gdy nie do końca wiesz, co napisać w pierwszej wiadomości. Śmiało, wypróbuj nasze dodatkowe opcje, kobiety je uwielbiają!.

Odwiedzający i ulubieni, czyli wygodne funkcje portalu

Aby pobyt na Casualdating był jeszcze ciekawszy, wprowadziliśmy opcję sprawdzania, kto odwiedził Twój profil oraz dodawania użytkowników do sekcji Ulubione, aby zawsze mieć ich pod ręką. Możesz także sprawdzać, kto dodał Twój profil do swojego działu Ulubione.

Przejrzysta budowa i prosta nawigacja po stronie

Platforma Casualdating została zaprojektowana tak, aby każdemu użytkownikowi łatwo było się na niej odnaleźć. Strona ma prostą i intuicyjną budowę, łatwo po niej nawigować, dzięki czemu szybko odnajdą się na niej użytkownicy w każdym wieku. Ponadto portal jest w pełni anonimowy i bezpieczny. Wypróbuj nas!

Wsparcie i porady

Na naszej stronie znajdziesz także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz problemy, a także wsparcie dotyczące korzystania z portalu, które pomogą Ci szybciej znaleźć dopasowaną do Ciebie parę. Pytania i odpowiedzi są wygodnie pogrupowane i łatwo dostępne ze strony głównej. Możesz również w dowolnej chwili zrezygnować z bycia użytkownikiem Casualdating i bez problemu usunąć swoje konto.

Funkcje CasualDating

Utworzenie konta użytkownika

Założenie konta na portalu Casualdating trwa zaledwie kilka chwil i nie przysparza większych trudności. Wystarczy, że podasz podstawowe dane, takie jak adres e-mail, nazwa użytkownika oraz odpowiednio silne hasło, potwierdzisz adres poczty elektronicznej klikając w wysłany link aktywacyjny i od razu uzyskasz dostęp do wielu funkcjonalności naszego portalu.

Konfiguracja profilu

Aby w pełni cieszyć się korzystaniem z portalu i zwiększyć swoje szanse na powodzenie, uzupełnij swój profil użytkownika w najdrobniejszych szczegółach. W dziale Mój profil wpisz podstawowe dane o sobie, znak zodiaku, orientację seksualną, kilka szczegółów dotyczących wyglądu zewnętrznego, wykształcenia i kogo u nas szukasz. Im więcej szczegółów podasz tym lepiej dopasowane propozycje par będziesz otrzymywać.

Wyszukiwanie profili dzięki wygodnym filtrom

Jeżeli chcesz wyświetlać tylko profile osób z Twojej okolicy lub w określonym przedziale wiekowym, skorzystaj z naszych filtrów wyszukiwania. Znajdziesz je po lewej stronie ekranu, zawężenie wyświetlanej w ten sposób liczby profili ułatwi Ci znalezienie odpowiedniej osoby.

Goście, polubienia i ulubione

Na naszym portalu możesz wypróbować kilka ciekawych udogodnień urozmaicających korzystanie z randek online. Możesz między innymi przeglądać profile osób, które odwiedziły na Twój profil. W dziale Polubienia znajdziesz użytkowników, którzy zainteresowali się Twoim profilem i dodali go do swojej listy Ulubionych. Ty także możesz stworzyć taką listę, aby mieć wybrane profile zawsze pod ręką. Oprócz tego możesz także wysyłać innym prezenty, buziaki i GIFy, żeby wasze rozmowy były jeszcze ciekawsze. Wszystkie te udogodnienia ułatwiają korzystanie z serwisu i zwiększają Twoje szanse na poznanie nowych interesujących ludzi!

Monety

Wygodne pakiety Monet, które możesz zakupić na Casualdating, umożliwią Ci dodanie pikanterii do rozmów z użytkownikami portalu poprzez możliwość wysyłania im wspomnianych wyżej prezentów czy buziaków. Wybierz odpowiedni obrazek i w ten wyjątkowy sposób okaż swoje zainteresowanie wybranej osobie. Monety dają Ci także możliwość nieograniczonego wysyłania wiadomości i korzystania ze wszystkich innych funkcji portalu.

CasualDating Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Bezpłatna rejestracja i konfiguracja profilu
Dodawanie zdjęć
Przeglądanie profili użytkowników i ich zdjęć profilowych

Monety - 110

9,00 zł

Umożliwiają wysyłanie prezentów, buziaków i GIFów

Monety - 330

24,00 zł

Umożliwiają wysyłanie prezentów, buziaków i GIFów

Monety - 3850

249,00 zł

Umożliwiają wysyłanie prezentów, buziaków i GIFów

CasualDating Wady i Zalety

Zalety

Wielu użytkowników z całego kraju szukających nowych znajomości
Wiele funkcjonalności, które urozmaicają korzystanie z portalu
Łatwe wyszukiwanie profili dzięki wygodnym filtrom
Wygodne Porady i wsparcie techniczne
Możliwość sprawdzenia, kto odwiedził Twój profil

Wady

Możliwość pisania wiadomości dopiero po wykupieniu monet
Konieczność wykupienia monet, aby mieć pełen dostęp do funkcji portalu
Portal nie gwarantuje znalezienia miłości

CasualDating dla użytkowników

Zalety

Wygodne funkcje, takie jak Odwiedzający, Polubienia oraz Ulubione
Łatwe i szybkie tworzenie konta użytkownika
Intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs portalu
Możliwość wysyłania prezentów, buziaków i GIFów do innych użytkowników
Screenshot

Na koniec moja opinia o Casualdating

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Casualdating to wyjątkowe miejsce w Internecie. Powstało, aby połączyć ludzi, którzy pragną poznać nowych przyjaciół lub miłość swojego życia. Rejestrują się tu osoby w każdym wieku, płci i orientacji seksualnej, portal jest otwarty na wszystkich. W samej tylko Polsce mamy ponad 100 tysięcy użytkowników i ta liczba stale rośnie. Rozwijamy się i ulepszamy dla was. Nowe, wygodne funkcje, nowe możliwości, prezenty, buziaki, ulubieni, to wszystko powstało po to, aby urozmaicić korzystanie z naszego portalu randkowego. Dzięki Casualdating możesz w wygodny i łatwy sposób, nie wychodząc nawet z domu, poznać wiele wspaniałych osób, szukających dokładnie tego samego, co Ty. Tutaj możesz czuć się swobodnie i bezpiecznie. Poza tym łatwość nawigacji po stronie sprawia, że nawet starsze i mniej obeznane z Internetem osoby bez problemu się tutaj odnajdą. To naprawdę doskonała platforma do poznawania nowych osób, a dla wielu użytkowników to miejsce, w którym poznali, lub dopiero poznają, miłość swojego życia.

CasualDating Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Bogdan, 26 lat

Fajnie tak sobie poflirtowa w necie. Rnych stron prbowaem, na jednych byo fajniej, na innych mniej, ale oglnie ta jest jedn z lepszych. Nie trzeba kupowa adnych kont premium, ktre co miesic si odnawiaj ile monet kupisz, tyle moesz wyda i ju. Jak skoczy Ci si pakiet, to kupujesz drugi. Bardzo fajna forma, podoba mi si. No i rzeczywicie jest tu sporo babeczek chtnych do poznania i poflirtowania z facetami. Ja si std nie ruszam!.

TAK 0 NIE 0
Krzysztof, 28 lat

Bardzo fajna platforma, nawet dla osb ktre szukaj tylko lunych znajomoci, jak ja. Przyjemnie si tu rozmawia, wygodnie si nawiguje po stronie, atwo wszystko znale. Monety nie s takie drogie, a wystarczaj na dugo, zwaszcza jak ju si czowiek zapozna ze stron i wie od czego zacz rozmow i do kogo si odezwa. Trzeba tylko pamita, eby dobrze uzupeni profil i wybra odpowiednie zdjcie, bo to ono odpowiada za sukces w randkowaniu w Internecie!

TAK 0 NIE 0
Heniek, 41 lat

Zarejestrowaem si na portalu kilka tygodni temu. Na pocztku korzystaem bez wykupowania Monet, ale jak si okazao, z nimi idzie o wiele atwiej i szybciej udaje mi si poznawa kobiety! Z kilkoma si spotkaem, z innymi znajomo pozostaa w sferze wirtualnej, ale oglnie to fajne miejsce w sieci do poznawania ludzi. Polecam sprbowa.

TAK 0 NIE 0
Artur, 29 lat

Po rejestracji wydawao mi si, e to fajne miejsce, nawet szybko zaczem dostawa wiadomoci od rnych kobiet, ale okazao si, e za wszystko trzeba paci monetami! Nie s co prawda jako super drogie ale jak dla mnie to i tak si nie opaca. Chyba jednak wol darmowe serwisy albo po prostu poznawanie ludzi na ywo.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2