Portal randkowy Fellow

Nasza Tajemnica
1.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
2.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Fellow Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
3,9/10
137 000+ / 20+
Fellow

Użyteczność i funkcje portalu: 4/10

Bezpieczeństwo: 4,3/10

Przejrzystość profilu: 4/10

Szanse na znalezienie partnera: 4,3/10

Obsługa klienta: 3,5/10

Cena: 3,5/10

Fellow Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy Fellow - czym jest?

Fellow to międzynarodowy portal randkowy dla gejów. Głównym powodem, dla którego użytkownicy rejestrują się na stronie są szybkie randki oraz niezobowiązujący seks. Jednak w Polsce użytkownicy Fellow kierują się w nieco inną stronę. Wielu gejów próbuje znaleźć na tym portalu miłość lub stałego partnera. Niektórzy także chcą poznać internetowych przyjaciół, kogoś podobnego do siebie. Jeszcze innym wystarczy internetowy flirt, nawet bez spotykania się. Użytkownicy portalu są więc bardzo różnorodni. Bez względu na to, czego szukasz, spróbuj swoich sił. Dużym plusem Fellow jest z pewnością fakt, że portal jest międzynarodowy. Możesz więc znaleźć partnerów nie tylko z Polski, ale i z całego świata.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Rejestracja na portalu jest szybka i prosta. Wystarczy jedynie podać login i hasło. Po kliknięciu w otrzymany mailem link, możesz już zalogować się do swojego konta. Jednak aby aktywować funkcje profilu, należy podać kilka obowiązkowych informacji o sobie. Trzeba podać wiek, wzrost oraz kolor oczu, a także parametry potencjalnego partnera, którego szukamy. Ułatwi to w przyszłości weryfikację profili, które będą odpowiadać naszym oczekiwaniom. Po zaakceptowaniu wyżej wymienionych informacji można zacząć poszukiwania partnera.

Co warto o sobie napisać?

W zakładce «Profil» widnieją podane przez Ciebie dane, w tym wiek, miejsce zamieszkania, wygląd – zarówno Twój, jak i osoby, jakiej szukasz. Ma to na celu bardziej trafne dobranie partnera, wszystkie ważne informacje są bowiem widoczne na pierwszy rzut oka. Do swojego profilu możesz dodać fotografie. Wybierz aktualne zdjęcie, na którym dobrze Cię widać i pozwól odnaleźć się innym użytkownikom.

Odpowiednie zdjęcie mocno zwiększa Twoje szanse na zostanie zauważonym przez innych użytkowników portalu. Profile bez zdjęcia nie tylko wydają się podejrzane, ale zupełnie nie przykuwają uwagi. A przecież to właśnie o przyciągnięcie uwagi innych użytkowników tutaj chodzi. Możesz wysyłać wiadomości i pisać komentarze na stronach innych randkowiczów. Jeśli ktoś wpadł Ci w oko, dodaj go do znajomych lub od razu do listy ulubionych.

Fellow - członkostwo Premium - czy warto?

Fellow nie oferuje standardowego członkostwa Premium. Można jednak wykupić oddzielne funkcje, które nie są dostępne dla użytkowników z darmowym kontem. Na Fellow+ możesz zapłacić za to, aby Twój profil na 7 dni znalazł się na stronie głównej. Gwarantuje Ci to zauważalność przez innych użytkowników i znaczne zwiększenie reakcji na Twój profil. Możesz również zapłacić za sprawdzenie, w czyich «ulubionych» się znalazłeś lub za dodatkowy pakiet 35 zdjęć na 2 miesiące. Wykup interesujące Cię opcje i korzystaj ze wszystkiego, co oferuje Fellow.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na Fellow?

Jeśli znalazłeś już to, czego szukałeś na Fellow, możesz bez problemu usunąć swoje konto. Wystarczy, że wejdziesz w swoim profilu w zakładkę «Ustawienia». Wybierz opcję «usuń profil», a następnie kliknij «zapisz», aby zlikwidować konto i wszystkie znajdujące się na nim dane. Informacje o Tobie na stronie są szyfrowane, więc nie musisz się bać, że zostaną wykorzystane w niepożądany sposób. Strona dba o poufność danych swoich użytkowników. Jeśli podejrzewasz, że ktoś wykorzystuje portal w celach, do których nie jest on przeznaczony, możesz to zgłosić obsłudze.

Funkcje Fellow

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie osób według szczegółowych kryteriów pozwala znaleźć osoby nie tylko mieszkające blisko, ale również osoby o podobnych oczekiwaniach i temperamencie seksualnym.

Inteligentne rekomendacje partnerów

Wypełnij dokładnie swój profil. Ułatwi to znalezienie Cię przez innych użytkowników, którzy szukają podobnych wrażeń, jak Ty.

Ulubione

Dodaj do listy ulubionych tych randkowiczów, którzy szczególnie zwrócili Twoją uwagę. Dzięki temu będziesz mógł łatwiej do nich wrócić.

Aplikacja mobilna

Portal oferuje również wersję mobilną na telefony z systemem Android oraz iOS. Dzięki temu możesz rozmawiać z użytkownikami bez względu na to, gdzie jesteś.

Fellow +

Po zarejestrowaniu się na stronie możesz wykupić funkcje VIP. Zwiększ ilość zdjęć, usuń reklamy lub włącz powiadomienia o nowej wiadomości.

Komentarze

Możesz zostawić swój komentarz na profilu innych użytkowników. Dzięki temu dowiesz się, co o Tobie myślą oraz czy spodobało im się randkowanie z Tobą.

Informacje o sobie

Opowiedz coś o sobie: jak wyglądasz, skąd jesteś i czego szukasz. Podanie tych informacji nie zabierze Ci dużo czasu, ale pomoże w znalezieniu odpowiednich partnerów.

Fellow Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Ograniczona ilość zdjęć
Udostępnianie informacji o sobie
Możliwość zostawienia komentarza
Możliwość wysyłania emotikonek

Fellow Wady i Zalety

Zalety

Duża ilość użytkowników
Aplikacja mobilna
Bezpłatne konto i podstawowe funkcje
Szeroki wybór kryteriów wyszukiwania

Wady

Brak gwarancji znalezienia odpowiedniego partnera
Płatność za dodatkowe funkcje
Pojawiające się reklamy
Brak widoczności profilu na stronie głównej

Fellow dla użytkowników

Zalety

Wykupienie dodatkowych opcji zwiększa szanse znalezienia partnera
Obszerna ankieta na temat Twojego wyglądu i oczekiwań
Bezpłatne wysyłanie i odbieranie wiadomości
Screenshot

Na koniec moja opinia o Fellow

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Fellow to ciekawa opcja portalu dla gejów, którzy szukają seksu na jedną noc lub niezobowiązującego flirtu. Większość użytkowników loguje się na stronie właśnie z takimi oczekiwaniami. Użytkownicy, którzy liczą na zawarcie stałego związku poprzez portal mogą się rozczarować. Dużym plusem jest możliwość wyszukiwania partnerów zarówno z całego świata, jak i tych mieszkających blisko nas. Większość podstawowych funkcji jest bezpłatna, co znacznie ułatwia korzystanie ze strony i zachęca do rejestrowania się na niej.

Fellow Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Błażej, 23 lata

Na portalu znalazłem innych gejów i teraz mam wrażenie, że jest więcej osób takich jak ja.

TAK 5 NIE 2
Marcin, 43 lata

Dopiero parę dni temu założyłem konto, a już rozmawiałem z kilkoma osobami. Z jednym chłopakiem nawet się umówiłem. W zasadzie to strona spełniła moje oczekiwania.

TAK 7 NIE 7
Michał, 35 lat

Szukałem flirtu bez zobowiązań, nie chcę na razie poważnego związku, ale większość facetów na innych stronach tego nie rozumie. Tutaj bez problemów znalazłem partnera na jedną noc.

TAK 4 NIE 4
Wojtek, 27 lat

Na portalu jest sporo wulgarnych facetów, którzy od razu proponują seks. Ale w sumie to ta strona właśnie po to jest. Nie przeczytałem przez rejestracją, moja wina.

TAK 8 NIE 5

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2