Portal randkowy Benaughty

Benaughty Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,6/10
13 000 000+ / 20+
Benaughty

Użyteczność i funkcje portalu: 5,2/10

Bezpieczeństwo: 5,6/10

Przejrzystość profilu: 4,9/10

Szanse na znalezienie partnera: 5,5/10

Obsługa klienta: 5,2/10

Cena: 5,2/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
2876106 użytkowników jest online

Aleksander
Aleksander, Wiek: 24
Dominika
Dominika, Wiek: 26
Darek
Darek, Wiek: 35

Benaughty Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Jasne zasady

Benaughty to duży portal randkowy działający nie tylko w Polsce, ale i w wielu krajach Europy i Świata. Międzynarodowe doświadczenie kierujących tym serwisem zdaje się mieć odzwierciedlenie na polskiej odsłonie strony. Możemy znaleźć tam szczegółowy opis działania serwisu, jak również porady na temat udanego i bezpiecznego randkowania. Ładne i nienachalne zdjęcie modelki przykuwa uwagę odwiedzającego. W przeciwieństwie do wielu innych serwisów, nie przywodzi na myśl jedynie przelotnych przygód, a daje użytkownikom poczucie, iż trafili w profesjonalne miejsce, gdzie mogą liczyć nie tylko na przelotny związek, ale i na zbudowanie dłuższej relacji.

Anonimowość na pierwszym miejscu

To, co bez wątpienia doceni każdy randkowicz, który woli zachować w tajemnicy fakt, iż randkuje w sieci to pełna anonimowość. W internecie możemy znaleźć mnóstwo serwisów, gdzie bez rejestracji uda nam się z powodzeniem przejrzeć profile użytkowników. Tutaj jest inaczej. Aby otrzymać dostęp do profili samotnych serc Benaughty wymaga rejestracji. Na stronie głównej serwisu wita nas krótki formularz rejestracyjny i informacje na temat portalu. Możemy w łatwy sposób dotrzeć do Polityki Prywatności i Warunków użytkowania.

Bezpieczeństwo to podstawa

Warunki użytkowania jasno określają, jak powinni zachowywać się użytkownicy portalu. Regulamin został spisany w bardzo jasny i przystępny sposób, a więc każdy może i wręcz powinien się z nim zapoznać. To, na co powinni zwrócić przyszli użytkownicy to to, że akceptując postanowienia regulaminu, jednocześnie zaświadczają iż nie byli skazani za przestępstwa polegające na nękaniu, prześladowaniu czy wykorzystywaniu seksualnym. To bardzo ważna wzmianka, ponieważ daje randkowiczom ochronę przed ewentualnymi niebezpieczeństwami i pokazuje, że portal dba o swoich użytkowników.

Ponadto, klikając w zakładkę “Bezpieczne randki” dostajemy solidną porcję porad, co do tego, jak powinniśmy zachować się podczas randkowania online. Benaughty przestrzega przed ujawnianiem szczegółowych danych osobowych i przypomina o zachowaniu ostrożności podczas rozmowy z nieznajomymi. Poza tym, serwis umieścił w tej sekcji inne cenne wskazówki. Możemy dowiedzieć się, między innymi jak stworzyć ciekawy, przyciągający profil, w jaki sposób rozmawiać z randkowiczami oraz jak i kiedy udostępniać swoje zdjęcia.

W ten sposób użytkownik nie jest pozostawiony sam sobie i poza dostępem do tysięcy profili randkowiczów, zyskuje profesjonalne wsparcie Benaughty.

“Zobacz mnie, usłysz mnie, poznaj mnie”

Właśnie taką nazwę nosi dostępna w witrynie Benaughty technologia audio/wideo, która pozwala zobaczyć i/lub usłyszeć osobę znajdującą się na drugim końcu linii przy jednoczesnym zachowaniu anonimowości. Do skorzystania z tej opcji wystarczy kamera smartfona czy tabletu. To ciekawa propozycja, dla osób, które preferują bardziej bezpośredni kontakt. W ten sposób po przesłaniu zdjęć, randkowicze mogą bardzo szybko się usłyszeć, jeszcze przed pierwszym spotkaniem. A wszystko to z zachowaniem stuprocentowej anonimowości. To niewątpliwa zaleta Benaughty.

Rejestracja w portalu

Rejestracja w serwisie przebiega całkiem sprawnie. Jak już wspomnieliśmy na samym początku, na stronie głównej wita nas krótki formularz rejestracyjny. Aby uzyskać dostęp do Benaughty wystarczy podać płeć i preferencje, np. “mężczyzna szukający kobiety” czy “kobieta szukająca kobiety”, wiek, e-mail, hasło oraz miasto i kod pocztowy. Lokalizacja nie jest wykorzystywana do bezpośredniego kontaktu z randkowiczami, ale do łatwiejszego parowania użytkowników mieszkających w niedalekiej odległości od siebie.

Ze strony można korzystać jako “Członek bezpłatny”, nie płacąc za dodatkowe funkcje lub jako “Członek pełnoprawny”, nabywając pakiet członkowski. Aby wykupić dostęp premium, należy podać numer karty kredytowej i w ten sposób, automatycznie pobierana jest opłata członkowska. Użytkownicy płatnych profili zyskują, między innymi możliwość wysyłki i odbioru nielimitowanej liczby wiadomości.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
16. 2. 2022

Funkcje Benaughty

Naughty Mode

Jako “Członek pełnoprawny” możesz aktywować “tryb niegrzeczny”. W ten sposób zyskujesz dostęp do treści dla dorosłych - zdjęć i filmów użytkowników, które uważane są za “niegrzeczne”.

Icebreakers

Wykupując pełny dostęp do portalu, zyskujesz możliwość skorzystania z porad tzw. “lodołamaczy”. Kontaktując się z nimi uzyszkasz porady na temat tego, jak napisać wiadomość do osoby, którą jesteś zainteresowany.

Audio i Wideo

Portal oferuje bogate opcje pozwalające na połączenia audio i wideo z użytkownikami, m.in. wspomnianą “Zobacz mnie, usłysz mnie, poznaj mnie”.

Niegrzeczne prezenty

Jeżeli chciałbyś wysłać innym użytkownikom “coś ekstra”, za dodatkową opłatą portal umożliwia możliwość wysyłania “niegrzecznych prezentów”. Najczęściej są to zdjęcia i nagrania wideo.

Benaughty Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Przeglądanie wyłącznie zdjęć profilowych
Wysyłanie “mrugnięć”
Dostęp do listy nowych użytkowników
Sprawdzanie, kto jest aktualnie online

Pakiet miesięczny

31,49 zł

Wysyłanie i odbieranie nieograniczonej liczby wiadomości
Opcja znalezienia się na liście “Top Dates” dla najlepszych randkowiczów
Przeglądanie profili innych użytkowników w trybie incognito
Otrzymywanie powiadomień o odczytaniu wiadomości
Dodatkowa ochrona użytkownika
Nielimitowany dostęp do aplikacji mobilnej

Pakiet 3 miesięczny

20,29 zł (miesięcznie)

Wysyłanie i odbieranie nieograniczonej liczby wiadomości
Opcja znalezienia się na liście “Top Dates” dla najlepszych randkowiczów
Przeglądanie profili innych użytkowników w trybie incognito
Otrzymywanie powiadomień o odczytaniu wiadomości
Dodatkowa ochrona użytkownika
Nielimitowany dostęp do aplikacji mobilnej

Pakiet półroczny

11,83 zł (miesięcznie)

Wysyłanie i odbieranie nieograniczonej liczby wiadomości
Opcja znalezienia się na liście “Top Dates” dla najlepszych randkowiczów
Przeglądanie profili innych użytkowników w trybie incognito
Otrzymywanie powiadomień o odczytaniu wiadomości
Dodatkowa ochrona użytkownika
Nielimitowany dostęp do aplikacji mobilnej

Benaughty Wady i Zalety

Zalety

Dbałość o prywatność użytkowników
Dostępność porad dla randkowiczów
Intuicyjność serwisu
Dostępność opcji “Zobacz mnie, usłysz mnie, poznaj mnie”

Wady

Limit wiadomości w bezpłatnym profilu
Jeden kanał komunikacji
Konieczność założenia konta Premium, aby móc zobaczyć dodatkowe zdjęcia użytkowników

Benaughty dla użytkowników

Zalety

Dostępność porad dla randkowiczów
Intuicyjność serwisu
Możliwość wykupienia abonamentu Premium, dającego liczne możliwości
Dostępność opcji “Zobacz mnie, usłysz mnie, poznaj mnie”
Screenshot

Na koniec moja opinia o Benaughty

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Benaughty to ciekawa propozycja dla randkowiczów, bez względu na miejsce zamieszkania. Podanie informacji na temat miasta przebywania pozwala na znalezienie randkowiczów z najbliższej okolicy, przy jednoczesnym zachowaniu poufności. To, co z pewnością ucieszy wszystkich, którzy wahali się przed wejściem w świat internetowych randek to jasne i przejrzyste zasady. Benaughty gra w otwarte karty i nie ukrywa niczego przed użytkownikami. Każdy, z poziomu strony głównej może zapoznać się z Polityką Prywatności i Warunkami Użytkowania. Regulamin został stworzony w taki sposób, aby każdy, laik czy osoba zaznajomiona z przepisami mogła go z łatwością zrozumieć. Ochrona prywatności i anonimowość to priorytet Benaughty dlatego randkowicze mogą być spokojni o bezpieczeństwo danych. Dzięki opcjom takim jak “Zobacz mnie, usłysz mnie, poznaj mnie” osoby randkujące mogą w łatwy sposób nawiązać pierwszy kontakt z potencjalnym partnerem bez obawy o konieczność podawania szczegółowych informacji na swój temat. Sama rejestracja w serwisie przebiega szybko i sprawnie. Internauci mają do wyboru dwie opcje - darmową i płatną. Ta ostatnia daje nieograniczone możliwości i pozwala na odbieranie i wysyłanie dowolnej liczby wiadomości.

Benaughty Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Monika, 24 lata

Bardzo lubię Benaughty. O portalu dowiedziałam się jakiś czas temu, zupełnie przypadkowo. Podoba mi się, że wszystko jest bardzo przejrzyście przedstawione i w regulaminie nie ma żadnych haczyków. Szybko utworzyłam konto, a a po krótkim czasie już widziałam pierwsze wiadomości od osób z mojej okolicy. Możliwe, że zdecyduję się na płatny dostęp.

TAK 3 NIE 7
Kamil, 37 lat

Z Benaughty korzystam od sierpnia 2018 roku. Wtedy opowiedział mi o nim mój kolega z byłej pracy. Jestem bardzo zadowolony. Na początku korzystałem z bezpłatnego dostępu, ale chciałem mieć nielimitowane wiadomości i zdecydowałem się na utworzenie konta “Członka pełnoprawnego”. Teraz mogę się cieszyć randkowaniem do woli.

TAK 5 NIE 12
Norbert, 49 lat

Ze względu na mój wiek łatwiej mi randkować w sieci, niż w codziennym życiu. O Benaughty dowiedziałem się z internetu. Szybko założyłem darmowe konto, ale po osiągnięciu limitu wiadomości zdecydowałem się na pełny dostęp. Jestem zadowolony, bo udało mi się już poznać kilka ciekawych pań. Kto wie, może coś z tego wyjdzie...

TAK 15 NIE 8
Sandra, 29 lat

Zdecydowanie wolę randkować online. Dużo pracuję i nie mam czasu, ani okazji, żeby poznawać kogoś nowego w realu. Wcześniej korzystałam już z innych portali, ale Benaughty ma to coś w sobie. Poznałam już różnych facetów, do tej pory się nie zawiodłam i pewnie zostanę przy tym serwisie. Od października mam płatne konto i dostaję całkiem sporo wiadomości.

TAK 20 NIE 14

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2