Portal randkowy e-hookups

NiktSieNieDowie
1.
NiktSieNieDowie
NiktSieNieDowie
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Randkowicze z Twojej okolicy
  • Szybka wyszukiwarka użytkowników
30+
preferowany wiek
137 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

e-hookups Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
7,9/10
150 000+ / 23+
e-hookups

Użyteczność i funkcje portalu: 7,8/10

Bezpieczeństwo: 8/10

Przejrzystość profilu: 7,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 8/10

Obsługa klienta: 8/10

Cena: 7,8/10

e-hookups Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy e-hookups - czym jest?

Masz ochotę poznać kogoś nowego? Kogoś, kto wniesie masę emocji do Twojego życia. Każdy, kto znudził się nieco szarą codziennością, może skorzystać z możliwości, jakie dają portale randkowe. Strona e-hookups to międzynarodowa społeczność, skupiająca osoby każdej płci, w tym transgender, i ułatwiająca im poznawanie się. Na portalu mogą się również rejestrować pary chcące wprowadzić do swojego życia kochanka lub kochankę, a także inną parę do wspólnych zabaw erotycznych. Każdy, kto ukończył 18 lat może stać się członkiem e-hookups. Jest to portal międzynarodowy. Oznacza to, że spotkasz tam nie tylko randkowiczów ze swojej okolicy. Możesz flirtować, rozmawiać i umawiać się z osobami z całego świata. Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania i chętny na przygody, nie boisz się rozmawiać oraz ciekawią Cię przedstawiciele innych kultur i użytkownicy innych języków, załóż konto, a na pewno nie pożałujesz.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Aby zarejestrować się na e-hookups wystarczy podać kilka danych, w tym swoją płeć. Do wyboru jest kobieta, mężczyzna czy transgender. Oprócz tego portal daje możliwość założenia konta parom, które szukają trzeciej osoby lub innych par chętnych do wspólnych spotkań. Następnie wybrać należy płeć, która Cię interesuje. Oprócz tego będziesz musiał podać swój wiek oraz miejsce zamieszkania. Portal jest międzynarodowy, w związku z czym podać musisz nie tylko miasto, ale i kraj, w którym mieszkasz. Następnie podajesz nazwę użytkownika, pod która widzieć Cię będą inni randkowicze. Ostatnim krokiem przed dokonaniem rejestracji jest zweryfikowanie adresu email. Musisz w tym celu nacisnąć przycisk wysłany na Twoją pocztę. Strona przekierowuje Cię w zakładkę Twojego profilu, na którym możesz uzupełnić dodatkowe informacje. Rejestracja jest łatwa, szybka i zajmuje mniej niż minutę.

Co warto o sobie napisać?

Im więcej o sobie opowiesz, tym większe masz szanse na spotkanie kochanka lub kochanki swoich marzeń. Ze względu na dużą ilość użytkowników i fakt, że strona ta jest międzynarodowa, warto wyróżnić się w tłumie. Możesz to zrobić podając jak najwięcej informacji o sobie. Powiedz kim jesteś, jak wyglądasz oraz czego szukasz. Co podoba Ci się w innych ludziach, jaki lubisz seks, na co jesteś gotowa, a na co na pewno nie.

Jeśli lubisz odkrywać dla siebie rzeczy nowe, możesz z pewnością liczyć na to, że poznasz tam takich randkowiczów, którzy mają podobne cele do Twoich. Napisz też, kto Cię interesuje. Podaj przedział wiekowy, miejsce zamieszkania, wygląd i charakter. Napisz, jacy randkowicze Cię kręcą, z kim chętnie pójdziesz na randkę. Powiedz, jaki lubisz seks. Ułatwi Ci to ankieta przygotowana przez administratorów. Możesz w niej zaznaczyć opcje, które Cię interesują. Do wyboru masz, miedzy innymi, kajdanki, kobiecy wytrysk, spanking i wiele innych. Nie krępuj się, bądź sobą i przeżyj wiele wspaniałych emocji.

e-hookups - członkostwo Premium - czy warto?

Na e-hookups możesz korzystać bezpłatnie z niektórych funkcji portalu. Jednak jeśli chcesz być pełnoprawnym członkiem społeczności, musisz wykupić monety. Czym są monety? To coś w rodzaju żetonów, które musisz wykupić, aby przeprowadzić określoną czynność, jak wysłanie wiadomości do wybranego użytkownika. Cena zależy od ilości monet i pakietu, który wybierzesz. Większość portali posiada comiesięczny abonament, jednak w monetarnym systemie opłat tkwię pewne plusy. Po pierwsze płacisz, kiedy chcesz, nie musisz co miesiąc wydawać określonej sumy. Po drugie, wiesz za co płacisz, bo kupujesz tylko to, z czego korzystasz. Aby wykupić monety musisz jednak zweryfikować swój profil poprzez numer telefonu. Moderatorzy dbają o to, aby na portalu nie było fałszywych kont, dlatego weryfikacja telefoniczna jest konieczna do dalszego korzystania z portalu.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na e-hookups?

Usunięcie konta z portalu jest łatwe i proste. Jeśli znudziło Ci się randkowanie na e-hookups lub znalazłeś już idealnego partnera do seksu lub flirtu, możesz szybko i sprawnie pozbyć się swojego profilu. W tym celu wejdź w zakładkę «ustawienia» i wybierz opcję «usuń konto» u dołu strony. Jeszcze tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od podjęcia końcowej decyzji. Usunięcie konta spowoduje jednoczesne usunięcie wszystkich Twoich danych, zdjęć i wiadomości. Nie będziesz mógł ich już odzyskać, więc upewnij się, czy na pewno chcesz ich pozbyć. Logując się na e-hookups możesz mieć pewność, że Twoje dane są w bezpiecznym miejscu i że nikt niepowołany nie będzie mieć w nie wglądu. Pamiętaj tylko, żeby nie udostępniać ich innym użytkownikom w prywatnych wiadomościach.

Funkcje e-hookups

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie użytkowników według szczegółowych kryteriów pozwala znaleźć osoby nie tylko mieszkające blisko, ale również randkowiczów z całego świata. Podaj cechy, jakie musi mieć Twój idealny kochanek.

Zdjęcie profilowe

Umieść zdjęcie profilowe, które najlepiej oddaje Twoją osobowość. Znajdź partnerów, którzy szukają kogoś takiego jak Ty.

Dopasowani

W tej zakładce pojawią się profile dobrane na podstawie wybranych przez Ciebie kryteriów. Wybierz kogoś, kto mieszka blisko lub kogoś, kto pasuje do Twoich fantazji.

Ruletka

Zagraj w ruletkę. Oceń proponowanych użytkowników. Daj im serduszko lub krzyżyk w zależności od tego, czy Ci się spodobali, czy nie.

Monety

Każdy użytkownik może zakupić wybraną ilość monet. Wydajesz je w razie potrzeby i nie musisz płacić comiesięcznej opłaty, aby randkować, kiedy chcesz.

Lubi mnie

W tej zakładce zobaczysz osoby, które dodały Cię do listy ulubionych. Nie czekaj, aż napiszą do Ciebie, zagadaj pierwszy!

Moje odwiedziny

Tutaj pokazują się osoby, których profil odwiedziłeś. Jeśli ktoś wpadł Ci w oko, ale zapomniałeś dodać go do listy, nic straconego. Możesz go odnaleźć w tej zakładce.

e-hookups Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Brak możliwości wysyłania wiadomości
Ocenianie innych przy pomocy serduszek
Przeglądanie profili
Podgląd dopasowań
Podgląd odwiedzin
Dodawanie do ulubionych

Pakiet Intro 200 monet

38,60 zł

Możliwość prowadzenia rozmów
Ocenianie innych przy pomocy serduszek
Przeglądanie profili
Podgląd dopasowań
Podgląd odwiedzin
Dodawanie do ulubionych

Pakiet Standard 900 monet

210,00 zł

Możliwość prowadzenia rozmów
Ocenianie innych przy pomocy serduszek
Przeglądanie profili
Podgląd dopasowań
Podgląd odwiedzin
Dodawanie do ulubionych

Pakiet Ultimate 6000 monet

854,00 zł

Możliwość prowadzenia rozmów
Ocenianie innych przy pomocy serduszek
Przeglądanie profili
Podgląd dopasowań
Podgląd odwiedzin
Dodawanie do ulubionych

e-hookups Wady i Zalety

Zalety

Podgląd użytkowników online
Podgląd użytkowników, którzy Cię odwiedzili
Bezpłatne przeglądanie profili
Dodawanie do listy ulubionych

Wady

Brak nieograniczonych rozmów
Płatność za monety
Konieczność weryfikacji telefonicznej
Brak aplikacji mobilnej

e-hookups dla użytkowników

Zalety

Wykupienie monet zwiększa szanse poznania nowych użytkowników
Użytkownicy z całego świata
Znajdź kogoś, dla ma ochotę na to samo, co Ty
Screenshot

Na koniec moja opinia o e-hookups

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

E-hookups to międzynarodowy portal randkowy, co daje mu wiele plusów w stosunku do innych. Są tam randkowicze nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Otwiera to drzwi przed tymi, którzy lubią nowe wyzwania i chcą poznać osoby z innych krajów. Duża ilość użytkowników pozwala na wybranie tych, którzy idealnie wpasowują się w Twoje kryteria. Załóż konto i sprawdź sam, czy odpowiada Twoim oczekiwaniom. System monetarny różni się nieco od innych portali, ale z pewnością nie jest to minusem. Wielu użytkowników chwali sobie możliwość wykupienia wybranej ilości monet wtedy, kiedy tego potrzebuję. Dodatkowe funkcje w postaci ruletki, podgląd osób, które Cię odwiedziły oraz osób z listy ulubionych pozwalają na swobodniejsze korzystanie ze strony i ułatwiają znalezienie idealnego kochanka. Na e-hookups mogą rejestrować się wszyscy, jest to świetne miejsce dla osób transgender, gdyż inne portale nie przewidują takiego wyboru płci.

e-hookups Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Bernadeta, 28 lat

Ta strona jest świetna. Poznałam tu kilka osób z zagranicy. Nawet nie sądziłam, że międzynarodowy flirt może być taki przyjemny. Teraz mam jeszcze większą motywację, by odwiedzić niektóre kraje. Mężczyzn z Polski również jest sporo, nawet z mojego miasteczka, a nie jest ono zbyt wielkie. Ogólnie pozytywne zaskoczenie.

TAK 5 NIE 3
Monika, 34 lata

Łatwo się połapać co i jak i znaleźć osoby, które dokładnie pasują do tego, co opisałam w kryteriach. Jednak ciągłe opłaty za monety są męczące. Nigdy nie wiesz, na ile Ci starczy. Chociaż z drugiej strony to i tak lepiej, niż płacić co miesiąc abonament, nawet jak nie korzystasz.

TAK 6 NIE 3
Marek, 37 lat

Jak się logowałem, to nie byłem pewny, czy to dobry pomysł, bo wszyscy mówią, że na takich portalach prawie nie ma dziewczyn. Ale się zdziwiłem, jak same zaczęły do mnie pisać pierwsze. Nie sądziłem, że będzie ich tyle, w dodatku takich otwartych i gotowych na seks.

TAK 11 NIE 6
Klaudia, 26 lat

Koleżanki nastraszyły mnie, że na takich portalach są tylko nienormalni faceci. Ale póki co jestem zadowolona, bo spotkałam już na e-hookups kilku całkiem miłych chłopaków w moim wieku.

TAK 16 NIE 10

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2