Porównanie portali randkowych dla gejów

Portale randkowe dla gejów Wybierz kategorię

Portale randkowe dla gejów

Już od wielu lat coraz więcej użytkowników Internetu korzysta z portali randkowych w celu znalezienia swojej drugiej połówki. W ostatnim czasie nie tylko zwiększyła się ilość tego typu portali, ale również ich jakość. Administratorzy stron wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i tworzą dla nich przejrzyste, łatwe w obsłudze i bogate w pomocne funkcje strony.

Większość znanych i popularnych serwisów randkowych to strony dla osób heteroseksualnych. I nawet jeśli swojego szczęścia szukają tam geje, to szansa, że spotkają właśnie tam kogoś odpowiedniego dla siebie jest niewielka. Niewielu z nich zakłada konta na ogólnych stronach.

1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
87 000+
singli
30+
preferowany wiek
2.
Po Prostu Flirt
Po Prostu Flirt
  • Portal przeznaczony do gorącego wirtualnego flirtu
  • Ogromna liczba użytkowników chętnych do rozmowy
  • Strona przejrzysta i łatwa w obsłudze
3 000 000+
singli
30+
preferowany wiek
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
74 000+
singli
30+
preferowany wiek
be2 be2

Czego oczekiwać od portali randkowych dla gejów?

Odpowiedź jest prosta. Oczekiwać można wszystkiego. Strony dla gejów cieszą się ogromną popularnością, która cały czas rośnie. Ilość użytkowników na każdej z nich gwałtownie się zwiększa. W związku z tym można tam spotkać najróżniejsze osobowości. Bez problemu znajdziesz chętnego do niezobowiązującego flirtu czy szybkiego romansu. Są tam także osoby zmęczone bezskutecznymi poszukiwaniami na inne sposoby i jednocześnie oczekujące prawdziwej miłości i stałego związku. Właśnie to oznacza, że spodziewać się można wszystkiego. Aby spotkać kogoś, kto spełni nasze oczekiwania, warto dokładnie je określić. Oprócz tego wypełnienie informacji o sobie na naszym profilu to również klucz do sukcesu. To właśnie na tej podstawie będą nas oceniać inni użytkownicy. Jak powszechnie wiadomo, pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, bo to ono decyduje, czy dana osoba nawiąże z nami kontakt, czy nie.

Prywatność na portalach dla gejów

Dane wszystkich użytkowników są chronione, podobnie jak na innych portalach randkowych. Zarówno dane kontaktowe, jak i inne informacje nie dostaną się więc w niepowołane ręce. Większość renomowanych portali randkowych dla gejów zastrzega sobie możliwość oglądania zdjęć tylko dla zalogowanych użytkowników. Dane, które podajemy przy rejestracji na stronie są szyfrowane, jednak aby mieć pewność, że wybrany portal na pewno działa w taki sposób, wystarczy dokładnie przeczytać regulamin. Warto pamiętać, aby nie podawać użytkownikom w prywatnych wiadomościach swoich danych, zwłaszcza informacji dotyczących kart bankowych. Twórcy i administratorzy stron dbają o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Regularnie weryfikują tych nowych i usuwają nieaktywne profile.

Dlaczego płatne serwisy randkowe dla gejów są lepsze niż darmowe?

W wielu opiniach i recenzjach można znaleźć informacje o tym, że płatne portale randkowe są lepsze, niż ich darmowe odpowiedniki. Zależność ta dotyczy również portali dla gejów. Strony, które są płatne, są jednocześnie o wiele bogatsze i na ogół lepiej sponsorowane. Wiąże się to z lepszą obsługą i interfejsem. Każdy zna powiedzenie „klient nasz Pan”, które w tym wypadku dokładnie się sprawdza. Jeśli jesteśmy klientem, który płaci za świadczone mu usługi, oczekujemy znacznie więcej, niż gdy są nam one oferowane bezpłatnie.

Plusem płatnych portali jest również fakt, że rejestrują się tam osoby z poważniejszym podejściem zarówno do randkowania, jak i do wchodzenia w stały związek. Osoby, które płacą za członkostwo wiedzą, czego chcą, dlatego na płatnych stronach dla gejów nie mamy do czynienia z fałszywymi profilami. W płatnych serwisach pracują też lepsi specjaliści, którzy dbają o renomę strony.

Jakie są wady darmowych portali randkowych?

Darmowe portale randkowe oblegane są przez osoby, które z ciekawości zakładają tam konto i często nie próbują nawet nawiązywać kontaktu z innymi użytkownikami. Zaraz po stworzeniu profilu porzucają go i często nigdy na stronę nie wracają. W taki sposób podbijana jest nie tylko ogólna ilość użytkowników, ale realna szansa na poznanie kogoś wartościowego znacznie się obniża. Łatwo można sobie wyobrazić sytuację, gdy na dziesięciu użytkowników, do których napisaliśmy, sześć z nich to konta nieaktywne…

Ci, którzy nie chcą przekopywać się poprzez gąszcz nieaktywnych profili, wybierają płatne strony, na których prawdopodobieństwo poznania kogoś, kto spełni nasze oczekiwania jest znacznie większe. Natomiast na bezpłatnych portalach częściej logują się osoby, które chcą tylko flirtu i nie myślą o poważnym związku.

Możesz znaleźć przyjaciół, flirt, wielką miłość albo krótki romans

Portale randkowe są coraz bardziej popularnie, zwłaszcza dla osób, dla których poznanie kogoś w innych okolicznościach nie jest łatwe. Homoseksualiści mają o wiele bardziej utrudnione zadanie, w związku z czym chętnie decydują się randki online. Logując się na jakimkolwiek portalu dla gejów należy mieć na uwadze, że spotkamy tam różne osobowości. Być może nie wszystkie z nich będą odpowiadały naszym oczekiwaniom.

Niektórzy z użytkowników portali dla gejów szukają prawdziwej miłości na całe życie. Można tam spotkać również takich, którzy chcą przygody na jedną noc lub niezobowiązującego flirtu, niekoniecznie z jedną osobą. Są tam również ludzie najzwyczajniej w świecie samotni, którzy liczą chociażby na przyjaźń.

Jak się zachowywać: bądź śmiały, lecz nie narzucaj się zanadto, szanuj prywatność swoją i innych

Wiele osób, które po raz pierwszy logują się na portalach randkowych dla gejów nie ma doświadczenia nie tylko w randkowaniu online, ale nawet w randkowaniu w życiu codziennym. Wiele młodych osób dzięki portalom randkowym odkrywa siebie na nowo i po raz pierwszy mówi o swojej orientacji. Często jest to ich pierwsza styczność z innymi homoseksualnymi osobami i pierwsze doświadczenia zarówno emocjonalne, towarzyskie, jak i seksualne.

Internet otwiera przed nami nowe drzwi. Nikt nas nie zna i nie wie, co czujemy, co dla niektórych jest świetną przykrywką do udawania kogoś innego. Warto jednak mimo wszystko pokazać się z jak najlepszej strony. Osoby nieśmiałe mają możliwość otworzyć się na nowe znajomości. Nie należy jednak popadać w skrajność i zachowywać się zbyt wyzywająco, bo to odpycha potencjalnych partnerów. W świecie online najlepiej jest być po prostu sobą.

Dlaczego czaty dla gejów są popularne?

Czat to miejsce, w którym można przeprowadzić krótką i niezobowiązującą rozmowę. Wiadomości otrzymujemy zaraz po wysłaniu przez naszego rozmówcę, co bardziej przypomina tradycyjną rozmowę. Dzięki temu można w pewien sposób określić sposób prowadzenia rozmowy, a co za tym idzie, lepiej poznać osobowość naszego rozmówcy. Na czacie można rozmawiać z wieloma osobami naraz, co zwiększa nasz zasięg i daje możliwość poznania większej ilości nowych osób. Czat nie zobowiązuje nas do spotkania, a jest anonimowy i dynamiczny, co ceni sobie wielu z nas.

Czy strona jest przydatna?
Czy podoba Ci się treść?
10 14

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2