Portal randkowy RichMeetBeautiful

RichMeetBeautiful Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,2/10
2 000 000+ / 25+
RichMeetBeautiful

Użyteczność i funkcje portalu: 4,7/10

Bezpieczeństwo: 4,4/10

Przejrzystość profilu: 5,1/10

Szanse na znalezienie partnera: 5,2/10

Obsługa klienta: 5/10

Cena: 5/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
442478 użytkowników jest online

Dominik
Dominik, Wiek: 26
Alicja
Alicja, Wiek: 25
Weronika
Weronika, Wiek: 24

RichMeetBeautiful Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy RichMeetBeautiful - czym jest?

Chciałbyś spotkać kogoś z klasą, kogoś na Twoim poziomie? Może masz już dość ogólnych portali randkowych z dużą ilością użytkowników, którzy nie pasują do siebie nawzajem. Każdy, komu zależy na tym, aby znaleźć partnera z określoną pozycją życiową może spróbować swoich sił na RichMeetBeautiful. Nie martw się, nie ma tam przypadkowych osób. Znajdziesz tam innych samotnych, wykształconych ludzi z dobrą pracą i podobnym podejściem do życia, jakie masz Ty sam. Ten portal randkowy charakteryzuje się szczegółową weryfikacją użytkowników, aby stworzyć elitarne grono użytkowników. Logują się na nim osoby dobrze zarabiające, na określonym poziomie. Jeśli czujesz, że należysz do tej grupy, załóż konto lub skorzystaj z wersji próbnej. Portal posiada system dobierający potencjalnych partnerów według ściśle określonych kryteriów. O jego dokładność dba szereg specjalistów, którzy stworzyli specjalny algorytm, pomagający w doborze najlepszych dopasowań. Grupa osób z zespołu wsparcia chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Jeśli masz więc wątpliwości, zgłoś się do nich, a szybko zostaną one rozwiązane.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Czy opis portalu oraz jego grupa docelowa przekonała Cię? Nie zastanawiaj się zbyt długo, wypróbuj jego funkcje. Sama rejestracja nie zajmie Ci wiele czasu. Jedyne, co musisz zrobić, to podać kilka podstawowych informacji. Na początku ukazujesz swoją płeć, następnie płeć osoby, której szukasz. Możesz wybrać kobietę, mężczyznę lub obie opcje, jeśli takie są Twoje preferencje. W następnym kroku musisz podać kilka informacji dotyczących Twojego wyglądu. Opisz swój wzrost, wiek, wagę, typ sylwetki. Oceń, na ile jesteś atrakcyjny. Podaj kolor oczu i włosów, aby inni mogli lepiej Cię poznać i mieć określone wyobrażenie o Twoim wyglądzie zewnętrznym. Podaj miasto lub okolicę, w której mieszkasz, aby łatwiej było Ci znaleźć partnerów mieszkających w pobliżu, a im łatwiej znaleźć Ciebie. Pozwoli to na dokładniejsze wyszukiwanie partnerów i możliwość szybszego spotkania w prawdziwym życiu.

Co warto o sobie napisać?

Po weryfikacji adresu e-mail zostaniesz przeniesiony na swoją stronę na RichMeetBeautiful. Tam od razu będziesz mógł dodać zdjęcie profilowe.

Nie warto pomijać tego kroku, gdyż to właśnie od fotografii zależeć będzie to, ile osób zwróci na Ciebie uwagę i ile z nich do Ciebie napisze. Nie trać szansy na zawieranie nowych znajomości. Być może wśród nich znajduje się osoba, która okaże się być idealnym, wymarzonym partnerem na całe życie. Nie odbieraj sobie tej szansy, dodaj zdjęcie, które oddaje Cię najlepiej i które sprawi, że będziesz bardziej popularny na portalu.

RichMeetBeautiful - członkostwo Premium - czy warto?

Na RichMeetBeautiful niektóre funkcje masz w ramach darmowego konta. Jednak jeśli chcesz rozpocząć rozmowę z innymi użytkownikami, musisz wykupić abonament Premium. Ceny różnią się w zależności od pakietu, który wybierzesz. Konta Premium mają podgląd wizyt, nie są na nich wyświetlane reklamy i mogą wysyłać prezenty wybranym użytkownikom. Oprócz tego widzą flirty i prezenty, otrzymane od innych randkowiczów. Wykup konto VIP aby w pełni korzystać z portalu. Wysokość opłat podawana jest za tydzień, a pakiety można wykupić na 1, 3, 6 i 12 miesięcy.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na RichMeetBeautiful?

Wszystkie Twoje dane, które podałeś na stronie są szyfrowane. Nie musisz się martwić, że zostaną udostępnione niepowołanym osobom trzecim. Moderatorzy RichMeetBeautiful dbają o bezpieczeństwo swoich użytkowników, możesz się więc czuć bezpiecznie i bez obaw randkować z innymi singlami. Jeśli jednak nie chcesz już korzystać z portalu, możesz usunąć swój profil. Wejdź w zakładkę ustawienia, wybierz «dezaktywuj profil» i skontaktuj się z moderatorami portalu za pomocą specjalnego formularza. Musisz wiedzieć, że wszystkie Twoje dane zostaną bezpowrotnie usunięte i nie będziesz już mieć możliwości ich odzyskania.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
18. 1. 2022

Funkcje RichMeetBeautiful

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie użytkowników według szczegółowych kryteriów pozwala znaleźć osoby nie tylko mieszkające blisko, ale również charakteryzujące się podobnymi oczekiwaniami i statusem społecznym.

Zdjęcie profilowe

Zdjęcie profilowe to wizytówka każdego randkowicza. To właśnie dzięki niemu możesz mieć szansę na pasjonującą randkę zarówno online, jak i na żywo.

Wyróżnieni użytkownicy

W tej zakładce znaleźć można użytkowników polecanych automatycznie przez system. Możesz zawęzić krąg poszukiwań do swojego rejonu lub miasta.

Ulubione

Przeglądałeś użytkowników i kilku z nich wpadło Ci w oko? Dodaj ich do listy ulubionych. Nie musisz od razu do nich pisać, zachowaj profile na liście ulubionych, aby później móc łatwo je znaleźć.

Kredyty

Każdy użytkownik może zakupić wybraną ilość kredytów. Możesz je wydać na prezenty dla innych użytkowników. Podaruj je tym, którzy zwrócili Twoja szczególną uwagę.

Wizyty

W tej zakładce pojawiają się użytkownicy, którzy odwiedzili Twój profil. Zdecyduj, którzy z nich Cię zaciekawili i napisz do nich pierwszy. Nie czekaj, aż ktoś zrobi to za Ciebie.

Informacje o sobie

Opowiedz coś o sobie, jak wyglądasz, skąd jesteś i czego szukasz. Podanie tych informacji nie zabierze Ci dużo czasu, a pomoże w znalezieniu odpowiednich partnerów.

RichMeetBeautiful Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Brak możliwości prowadzenia rozmów
Wyszukiwanie użytkowników
Puść oczko
Wyświetlanie zdjęć profilowych
Dawanie prezentu po wykupieniu kredytów
Jestem zainteresowany

VIP 1 miesiąc

130,00 zł

Nieograniczona ilość wiadomości
Podgląd wizyt profilu
Podgląd flirtów i prezentów
Brak reklam
Wysyłanie prezentów
Puść oczko
Podgląd profili użytkowników

VIP 6 miesięcy

70,00 zł (miesięcznie)

Nieograniczona ilość wiadomości
Podgląd wizyt profilu
Podgląd flirtów i prezentów
Brak reklam
Wysyłanie prezentów
Puść oczko
Podgląd profili użytkowników

VIP 12 miesięcy

40,00 zł (miesięcznie)

Nieograniczona ilość wiadomości
Podgląd wizyt profilu
Podgląd flirtów i prezentów
Brak reklam
Wysyłanie prezentów
Puść oczko
Podgląd profili użytkowników

RichMeetBeautiful Wady i Zalety

Zalety

Użytkownicy na wysokim poziomie
Dopasowania według kryteriów
Bezpłatne przeglądanie profili
Dyskrecja i anonimowość

Wady

Brak nieograniczonych rozmów bez wykupienia konta Premium
Płatność za kredyty
Brak gwarancji znalezienia odpowiedniego partnera
Brak aplikacji mobilnej

RichMeetBeautiful dla użytkowników

Zalety

Wykupienie konta Premium zwiększa Twoje możliwości na portalu
Międzynarodowe grono użytkowników
Możliwość poznania randkowiczów o wysokim statusie społecznym
Screenshot

Na koniec moja opinia o RichMeetBeautiful

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

RichMeetBeautiful to idealny portal dla singli na poziomie, którzy chcą znaleźć partnera o odpowiednim statusie społecznym i dobrze zarabiającego. Nie jest to jednak strona, na której szuka się sponsora. Logują się tam ludzie sukcesu, posiadający dobrą pracę i wykształcenie. Jeśli szukasz właśnie kogoś takiego, to będzie to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Portal jest międzynarodowy, więc możesz wyszukiwać osoby z całego świata. Jeśli jednak chcesz poznać kogoś z Polski lub tylko z Twojego miasta, możesz to zaznaczyć w kryteriach wyszukiwania. Inteligentny system dobiera profile zgodnie z oczekiwaniami każdego użytkownika. Korzystanie z portalu jest płatne, jednak dzięki temu obsługa jest sprawniejsza, a moderatorzy odpowiadają szybciej i bardziej szczegółowo na pytania. Na RichMeetBeautiful ilość fałszywych profili sprowadzona została do minimum, co pozwala na spokojne i bezpieczne randkowanie.

RichMeetBeautiful Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Bogdan, 35 lat

Próbowałem już kilku innych portali, jednak nie spełniły one moich oczekiwań. Tutaj czuję się jak ryba w wodzie i mogę czerpać przyjemność z rozmowy z ludźmi na poziomie. Poznałem już kilka dziewczyn, niedługo wybieram się na pierwszą randkę.

TAK 0 NIE 0
Marcin, 29 lat

Trochę to niesprawiedliwe, że trzeba płacić za korzystanie z konta. Tak pomyślałem, jak logowałem się pierwszy raz. Jednak po pierwszym miesiącu użytkowania dostrzegam, że warto zapłacić za tak dobrą obsługę. W dodatku jeśli zapłaci się za kilka miesięcy z góry, cena znacznie spada. Więc w sumie się to opłaca.

TAK 6 NIE 4
Marta, 36 lat

Założyłam konto kilka tygodni temu. Choć było napisane, że muszę wykupić konto Premium, to jednak otrzymałam je za darmo, podobnie jak inne kobiety. Bardzo mnie to zaskoczyło. Po kilku dniach rozmów spotkałam się już z pierwszym partnerem. Mam nadzieję, że zaowocuje to czymś więcej, niż tylko jedną randką :)))

TAK 5 NIE 2
Antonina, 30 lat

Jakiś czas temu skończyłam studia i rozpoczęłam pracę w kancelarii jako radca prawny. Ciężko było znaleźć kogoś z podobnym wykształceniem i zainteresowaniami. A dla mnie bardzo ważne jest to, aby mieć wspólne pasje i tematy do rozmów. Na portalu udało mi się poznać już kilka osób z mojego środowiska. Spodziewam się niesamowitych randek, bo wszyscy z nich wydają się być interesujący. Jest w kim wybierać!

TAK 9 NIE 4

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2