Portal randkowy Twojaseksrandka

BrudnyRomans
1.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Twojaseksrandka Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,3/10
122 000+ / 25+
Twojaseksrandka

Użyteczność i funkcje portalu: 8,5/10

Bezpieczeństwo: 9,3/10

Przejrzystość profilu: 8,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 8,5/10

Obsługa klienta: 7,3/10

Cena: 7,8/10

Twojaseksrandka Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy Twojaseksrandka - czym jest?

Portal Twojaseksrandka to idealne miejsce do znalezienia kogoś z podobnymi upodobaniami seksualnymi. Jeśli masz ochotę na niezobowiązujący flirt lub pełne namiętności spotkania z nowymi ludźmi, to też miejsce dla Ciebie. Być może marzysz o trójkącie, ale nigdy wcześniej nie miałeś możliwości spróbować się w takim układzie? Bez względu na to, jakie masz fetysze i oczekiwania względem drugiej osoby, możesz być pewien, że tutaj znajdziesz kogoś, kto szuka tego samego. Społeczność Twojaseksrandka zrzesza ludzi otwartych, gotowych do nowych doznać i doświadczeń. Jeśli jesteś jednym z nich, nie czekaj, nic nie tracisz. Załóż konto i ciesz się randkowaniem z innymi ludźmi z całej Polski. Możesz rozmawiać z innymi użytkownikami, dodawać ich do znajomych i podglądać, kto odwiedził twój profil. Jeśli ktoś z nich wpadł Ci w oko zacznij rozmowę pierwszy. Jeśli wszystko pójdzie po twojej myśli, możesz umówić się z tą osobą w prawdziwym życiu, bo przecież większości właśnie o to chodzi. Na Twojaseksrandka możesz czuć się anonimowy. Strona szyfruje informacje o swoich użytkownikach, dzięki czemu informacje, zawarte w prywatnym profilu nie wypłyną tam, gdzie nie chciał być, aby się znalazły.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Rejestracja na Twojaseksrandka jest prosta i nie trwa długo. Na początku musisz zaznaczyć swoją płeć, następnie podać dokładną datę urodzenia. Nie lekceważ tego punktu, gdyż dla wielu użytkowników fakt, ile masz lat gra znaczącą rolę. W kolejnym i zarazem ostatnim etapie musisz podać swój adres email, dzięki któremu będzie można potwierdzić konto. Aby to zrobić musisz kliknąć w link, wysłany na podany przez ciebie adres. Twoje konto już istnieje, jednak to nie koniec. Aby przejść do swojego profilu musisz jeszcze wypełnić kilka obowiązkowych pól. Między innymi znajdują się tam «Preferencje» seksualne, w których wybierasz spośród takich opcji, jak po grecku, erotyczne gry i zabawy, piercing, na pieska, masaż erotyczny i inne. Oprócz tego musisz określić posiadane przez siebie fetysze, a także swojego partnera, a dokładnie to, czy chcesz spędzić czas tylko we dwoje, czy jesteś gotowy na trójkąta. Następnie podaj, czego szukasz. Masz do wyboru normalny związek, skok w bok, wymiana zdjęć lub erotyka przez telefon. Następnie wybierasz miejsce spotkania z tych, dostępnych w zakładce.

Co warto o sobie napisać?

Wypełnij wszystkie dostępne pola, a łatwiej będzie CI znaleźć odpowiedniego partnera. Nie ma sensu szukać wśród osób, z którymi znajomość z góry skazana będzie na porażkę. Im więcej o sobie powiesz, tym łatwiej będą mogli znaleźć CIę inni użytkownicy o podobnych zainteresowaniach oraz oczekiwaniach.

Jeśli i inni zrobią tak jak ty, to również tobie będzie łatwiej i szybciej wybierać z pośród innych randkowiczów. Napisz o tym jak wyglądasz, jaką masz figurę, kolor włosów oraz oczu. Napisz też, jak długie masz włosy, uwierz, że ta informacja dla wielu jest bardzo ważna. Podaj swój wzrost i wagę, bo przecież wygląd zewnętrzny jest ważny dla każdego i jest jednym z pierwszych elementów, na które zwraca się uwagę u nowo poznanej osoby. Masz również możliwość napisać coś więcej w «powiedz coś o sobie». W tej zakładce dodaj to, co uważasz, że powinien wiedzieć o tobie potencjalny partner lub partnerka, a czego nie ujęły wcześniej wybrane zakładki. Ważną informacją jest stan związku. Daj znać, czy jesteś singlem, czy zajęty. Jeśli jesteś w związku małżeńskim lub po rozwodzie, to też bardzo ważna informacja dla wielu. Pod koniec rejestracji możesz napisać wiadomość, którą odczyta każdy partner, który będzie chciał nawiązać z tobą kontakt. Po podaniu wszystkim wyżej wymienionych informacji możesz już zacząć randkowanie.

Twojaseksrandka - członkostwo Premium - czy warto?

Aby korzystać ze wszystkich funkcji, oferowanych przex Twojaseksrandka warto wykupić członkostwo Premium. Do wyboru masz kilka opcji, w tym na jeden, 3 lub 6 miesięcy. Bez wykupienia konta VIP nie będziesz mógł wysyłać wiadomości do innych randkowiczów, a przecież bez podjęcia rozmowy nie uda ci się poznać nikogo, a co dopiero umówić na spotkanie w prawdziwym życiu. Abonament pozwala nie tylko na wysyłanie i czytanie wiadomości. Dzięki niemu otrzymasz powiadomienie email o tym, że ktoś chce zawrzeć z tobą znajomość, twoja pozycja. Wyszukiwarce będzie wyższa, zobaczysz, kto odwiedził twój profil oraz będziesz mógł przeglądać zdjęcia innych użytkowników. Te funkcje zdecydowanie są warte tego, aby zapłacić za nie i tak nie wysoką cenę.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na Twojaseksrandka?

Usunięcie konta jest proste i łatwe dla każdego użytkownika. Jeśli zdecydowałeś, że nie chcesz już być członkiem społeczności Twojaseksrandka możesz to zrobić w szybki i bezbolesny sposób. Wystarczy wejść w zakładkę «dział obsługi klienta» u dołu strony, następnie nacisnąć «chcę usunąć swój profil» i dalej podążać według instrukcji na stronie. Usunięcie konta wiąże się z jednoczesnym usunięciem wszystkich, zawartych na nim danych.

Funkcje Twojaseksrandka

Wyszukiwanie

Można wyszukiwać użytkowników według własnych preferencji. Wyszukiwarka pokazuje Ci osoby wybranej przez Ciebie płci, wieku oraz w określonym promieniu od twojego miejsca zamieszkania.

Zdjęcie profilowe

Zdjęcie profilowe jest jednym z najważniejszych elementów. Wszyscy zwracamy uwagę w pierwszej kolejności właśnie na nie.

Szybka randka

Oceń innych użytkowników. Daj serduszko tym, którzy wpadli Ci w oko. Jeśli jednak ktoś Ci się nie spodobał, możesz usunąć go krzyżykiem.

Spotkania

W tej zakładce zobaczysz, kto zaproponował Ci spotkanie. Nie czekaj, zagadaj pierwszy, przecież nic nie tracisz!

Blokady

Każdy użytkownik może zablokować innego randkowicza, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chce utrzymywać z nim kontaktu.

Odwiedzający

W tej zakładce pojawiają się profile osób, które Cię odwiedziły. Możesz sprawdzić, kto się tobą zainteresował i jeśli odpowiesz z wzajemnością, możesz spróbować nawiązać kontakt.

Informacje o sobie

Napisz coś o sobie. Skąd jesteś, czego szukasz, co lubisz, a czego nie. Ta zakładka, zaraz po zdjęciu profilowym, jest najczęściej czytana przez innych randkowiczów.

Twojaseksrandka Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Wysoka pozycja w wyszukiwarce
Dodatkowe opcje wyszukiwania
Powiadomienia przez email
Dodawanie zdjęć
Przeglądanie zdjeć innych

VIP 1 miesiąc

49,00 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Wysoka pozycja w wyszukiwarce
Dodatkowe opcje wyszukiwania
Powiadomienia przez email
Dodawanie zdjęć
Przeglądanie zdjeć innych

VIP 3 miesiące

39,00 zł (miesięcznie)

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Wysoka pozycja w wyszukiwarce
Dodatkowe opcje wyszukiwania
Powiadomienia przez email
Dodawanie zdjęć
Przeglądanie zdjeć innych

VIP 6 miesięcy

35,00 zł (miesięcznie)

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Wysoka pozycja w wyszukiwarce
Dodatkowe opcje wyszukiwania
Powiadomienia przez email
Dodawanie zdjęć
Przeglądanie zdjeć innych

Twojaseksrandka Wady i Zalety

Zalety

Dopasowania według miejsca zamieszania
Bezpłatne przeglądanie profili innych
Szybka randka
Zakładka «spotkania»

Wady

Brak możliwości wysyłania wiadomości na darmowym koncie
Brak możliwości dodawania i oglądania zdjeć na darmowym koncie
Wąski krąg wyszukiwania na darmowym koncie

Twojaseksrandka dla użytkowników

Zalety

Konto Premium zwiększa możliwości poznania nowych ludzi
Łatwa w obsłudze strona
Wyszukiwanie randkowiczów w Twojej okolicy
Szybka randka pozwala na ocenienie dużej ilości osób
Screenshot

Moja opinia na temat Twojaseksrandka

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Twojaseksrandka to idealne miejsce dla osób, które szukają niezobowiązującej znajomości, jednorazowej przygody, a nawet flirtu online. Jeśli jesteś singlem, ale nie chcesz wiązać się na poważnie lub znajdujesz się obecnie w związku ale szukasz swojego rodzaju odskoczni to powinieneś spróbować swoich sił na tym portalu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że takie osoby znajdą tam pokrewne dusze o takich samych potrzebach seksualnych. Zdecydowana mniejszość loguje się tam, aby znaleźć swoją drugą połówkę, jednak zdarzają się i tacy randkowicze. Portal jest otwarty absolutnie dla wszystkich, bez względu na wiek, stan cywilny i inne czynniki.

Twojaseksrandka Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Ilona, 43 lata

Zarejestrowałam się na Twojaseksrandka kilka dni temu. Początkowo sądziłam, że w moim wieku nie ma szans na takie zabawy, jak szybki flirt lub niezobowiązujące spotkania. Jednak szybko przekonałam się, że jest inaczej. W pierwszym dniu napisało do mnie już kilku panów, zobaczymy co będzie dalej. Nie zapomnijcie dodać zdjęcia i napisać coś o sobie. To ważne!

TAK 5 NIE 2
Marcel, 24 lata

Fajny portal, logują się tam dziewczyny, które wiedzą, czego chcą. I to mi się podoba!

TAK 8 NIE 3
Antek, 35 lat

Po założeniu konta okazuje się, że nie można do nikogo wysłać wiadomości. Powinniśmy być o tym informowani jeszcze przed wypełnieniem wszystkich informacji o sobie i podaniu preferencji. Jednak nikt o tym nie uprzedza. Szybko udało się opłacić abonament Premium i dalej korzystać z portalu, więc mimo wszystko raczej na plus

TAK 13 NIE 14
Monika, 36 lat

Trochę się wstydziłam, bałam się oceny znajomych… Ale teraz wiem, że nawet po zalogowaniu jestem anonimowa i nikt z nich nie musi wiedzieć o tym, że randkuję na Twojaseksrandka.

TAK 28 NIE 14

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2