Portal randkowy Bagla

TylkoTyija
1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

Bagla Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
1,3/10
335 657+ / 23+
Bagla

Użyteczność i funkcje portalu: 2/10

Bezpieczeństwo: -/10

Przejrzystość profilu: 2/10

Szanse na znalezienie partnera: 2/10

Obsługa klienta: -/10

Cena: 2/10

Bagla Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

(Nie) jasne zasady

Bagla.pl to portal erotyczny, którego celem jest, jak mówi slogan umieszczony na ich stronie, spełnianie seksualnych marzeń Polaków. Serwis pojawił się w 2008 roku i od tamtej pory przybyło mu sporo kont. Według informacji, które znajdziemy na portalu, ogólna liczba opublikowanych ogłoszeń to 335657. Wygląda więc, że to całkiem imponujący wynik. Nie byłoby w tym jednak nic dziwnego, gdyby nie fakt, że spora część profili się dubluje, a umieszczane w nich zdjęcia nie zawsze pokrywają się z treścią napisaną przez użytkownika. Powstaje pytanie, czy Bagla.pl to wiarygodny serwis? Dublowanie profili i pomieszanie zdjęć może wskazywać na celowe działanie administratorów witryny, którzy mogą chcieć sztucznie zbudować szeroką rzeszę odbiorców i tym samym wypozycjonować lepiej swój biznes. Czy takie działanie ma sens? Na to pytanie powinniśmy odpowiedzieć sobie sami.

Namiastka bezpieczeństwa...

Istnieje również prawdopodobieństwo, że mnogość identycznych profili i kont z pomylonymi zdjęciami może być wynikiem manipulacji lub efektem ataku hakerów. Bagla.pl zapewnia, że użytkownicy mogą liczyć na 100% anonimowość i bezpieczeństwo, jednak każdy, kto odwiedzi ich stronę internetową może obejrzeć konta randkowiczów, wraz z ich bardzo śmiałymi zdjęciami… Serwis jest częściowo darmowy, dlatego równie łatwo o dostęp do kont. Ci, którzy zdecydują się na wykupienie konta PRO mogą poddać w wątpliwość bezpieczeństwo swoich danych. Bagla wydaje się nie przywiązywać dużej uwagi do swoich zapewnień o anonimowości użytkowników. Widoczny na tej stronie chaos można również tłumaczyć niedostateczną pracą moderatorów. Być może serwis nie działa już tak prężnie, jak przed jedenastu laty, kiedy pojawił się na rynku i obecnie żyje własnym życiem…

Stojąc na straży prywatności…

Ci, którzy zagłębią się w lekturze Polityki Prywatności serwisu Bagla.pl nie znajdą tam ani jednej wzmianki na temat aktualnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Choć było o nim bardzo głośno i praktycznie każdy, kto funkcjonuje w internecie (z siedzibą firmy w Unii Europejskiej) musiał dostosować się do nowych wytycznych, m.in. umieszczając na swojej stronie adekwatną informację na temat przetwarzania danych osobowych. Być może brak takiej informacji na stronie Bagla.pl tłumaczy fakt, że siedziba właściciela serwisu znajduje się w Panama City, w Panamie…

(Nie) profesjonalny wizerunek

Wchodząc na stronę serwisu Bagla widzimy grafikę nawiązującą do portali i for internetowych sprzed kilku dobrych lat. Można więc odnieść wrażenie, że właściciele serwisu nie zmienili zbyt wiele w wyglądzie strony od momentu jej pierwotnego projektu, w 2008 roku. Wprawne oko wyłapie też błędy interpunkcyjne pojawiające się w treści na portalu. Regulamin i Polityka Prywatności skonstruowane zostały w bardzo prosty sposób, co dla przeciętnego użytkownika może zadziałać na plus. Nie mniej jednak, tak lakonicznie spisany regulamin powinien sprawić, że niektórym użytkownikom zapali się tak zwana “czerwona lampka”. Wystarczy porównać wizerunek Bagla z innymi znanymi serwisami, aby zauważyć wyraźną różnicę.

Szybka rejestracja

Aby zarejestrować się w portalu Bagla.pl wystarczy dosłownie kilka chwil. Według portalu to dokładnie 15 sekund. Należy podać login, płeć, hasło oraz e-mail. I gotowe! Adres mailowy służy tylko i wyłącznie do założenia konta oraz do ewentualnych powiadomień ze strony serwisu. Po tym czasie zyskujemy niemal nieograniczony dostęp do tysięcy profili użytkowników szukających kompanów do wspólnych zabaw seksualnych. Do wyboru jest wiele różnych opcji, takich jak, między innymi seks oralny, seks analny, pissing, seks grupowy, wspólna masturbacja i wiele, wiele innych. Użytkownicy mogą także skorzystać z opcji pełnego dostępu, z kontem PRO. Pytanie brzmi, czy dostęp ten znacząco różni się, od opcji bezpłatnego korzystania z portalu, gdyż jak już wcześniej wspomnieliśmy, nawet niezarejestrowani użytkownicy mogą swobodnie przeglądać profile randkowiczów.

Bagla Wady i Zalety

Zalety

Brak

Wady

Najprawdopodobniej portal jest oszustwem
Profile użytkowników wyglądają na nieprawdziwe
Każdy, nawet osoba spoza portalu ma dostęp do pełnych profili użytkowników

Bagla dla użytkowników

Zalety

Screenshot

Na koniec moja opinia o Bagla

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Wszystko wskazuje na to, że serwis Bagla.pl jest fałszywym portalem erotycznym, gdzie dane użytkowników mogą zostać skradzione. Mnogość profili z bardzo odważnymi zdjęciami, które, nawiasem mówiąc, często nie pasują do opisów powinna alarmować potencjalnego użytkownika tego portalu. Również spora bezpośredniość randkowiczów i wulgarne opisy budzą wątpliwości co do prawdziwości tych profili. Osoby, którym zależy na bezpieczeństwie swoich danych osobowych powinny unikać miejsc, gdzie praktycznie każdy zyskuje dostęp do profilu użytkownika i może bez najmniejszego problemu się z nim skomunikować. Podobnie z Regulaminem strony i Polityką Prywatności. Przed wyborem idealnego serwisu do randkowania powinniśmy dokładnie sprawdzić jak będą wykorzystywane nasze dane i z kim możemy się kontaktować, aby uzyskać pomoc w razie ich wyłudzenia. Ci którzy szukają łóżkowych przygód, mogą spróbować szczęścia rejestrując się na innym, być może mniej bezpośrednim portalu, ale będą mieć świadomość, że ich dane są przechowywane we właściwy sposób, a obiecana anonimowość została zachowana. Jak zawsze, polecamy zapoznać się z opiniami użytkowników, z zastrzeżeniem, że na stronie Bagla umieszono już obszerne wyjaśnienia na temat nieprzychylnych opinii. Czy to przypadek? Najlepiej sprawdzić samemu, czytając recenzję Bagli oraz wielu innych portali do randkowania i umawiania się na tak zwany one night stand.

Bagla Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (3)
Pozytywne opinie (0)
Negatywne opinie (3)
Natalia, 25 lat

Bagla to dziwne miejsce. Na początku myślałam, że będzie w czym wybierać. Jest tam bardzo dużo kategorii i sporo użytkowników. Szybko okazało się, że duża część z tych kont jest nieaktywna. Napisały do mnie chyba tylko dwie osoby, a na moje wiadomości nikt nie odpisał… Chyba nie warto tam zaglądać.

TAK 17 NIE 0
Robert, 34 lata

Kiedy zobaczyłem setki odważnych zdjęć pań z całej Polski pomyślałem, że to portal dla mnie. Niestety... szybko okazało się, że za profilami tych osób stał ktoś zupełnie inny! Raz zdarzyło mi się napisać do jednej kobiety z południa kraju, a odpisał mi mężczyzna z północy. To nie ma sensu… Nie wiem czy ktokolwiek to moderuje.

TAK 14 NIE 0
Kamila, 46 lat

Zarejestrowałam się na Bagli kilka miesięcy temu i wysłałam mnóstwo wiadomości. Odpisała mi chyba jedna osoba. Wydaje mi się, że to dziwne, skoro mają tam tylu użytkowników. Chyba ten portal jest już nieaktywny.

TAK 17 NIE 5

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2