Pani szuka pana

Popularne serwisy randkowe w Polsce

204 042 użytkowników jest online
 • Międzynarodowe grono użytkowników
 • Wiele ciekawych funkcji
 • Niska cena abonamentu
Darek
online
Wiktoria
online
Filip
online
1 525 użytkowników jest online
 • Łatwa i intuicyjna obsługa
 • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
 • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
Adam
online
Weronika
online
Adrian
online
5 958 użytkowników jest online
 • Doskonałe miejsce do poznania dojrzałych kobiet
 • Łatwy i intuicyjny w obsłudze portal
 • Wygodne funkcje ułatwiające korzystanie ze strony
Kamil
online
Weronika
online
Adrian
online
4 626 użytkowników jest online
 • Portal dla osób w wieku 50+
 • Szybkie przeglądanie profili
 • Lista ulubionych kontaktów
Nikola
online
Hanna
online
Stanley
online
5 536 użytkowników jest online
 • Dobieranie partnerów według określonych kryteriów
 • Większość użytkowników oczekuje stałego związku
 • Widoczni użytkownicy online
Adam
online
Agnieszka
online
Bogdan
online
16 817 użytkowników jest online
 • Podgląd użytkowników, którzy odwiedzili nasz profil
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Ogromna ilość użytkowników
Andrzej
online
Maja
online
Frydryk
online
46 346 użytkowników jest online
 • Inteligentne rekomendacje partnerów
 • Bezpieczeństwo danych osobowych
 • Możesz dać like osobie, która Ci się podoba
Stanisław
online
Weronika
online
Darek
online
4 268 użytkowników jest online
 • Podgląd użytkowników online
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Tablica seks ogłoszeń
Aann
online
Natalia
online
Krzysztof
online
3 739 użytkowników jest online
 • Codziennie nowi użytkownicy
 • Seks lub flirt bez zobowiązań
 • Dodawanie ulubionych użytkowników do Hot listy
Henryk
online
Natalia
online
Kassia
online
2 823 użytkowników jest online
 • Korzystanie z portalu jest w pełni darmowe
 • Randkowicze gotowi na wszystko
 • Użytkownicy w twojej okolicy
Dyta
online
Ula
online
Rafał
online
47 987 użytkowników jest online
 • Tu znajdziesz flirt i szybki romans
 • Podgląd użytkowników online
 • Zaawansowanie wyszukiwanie użytkowników
Marek
online
Katarzyna
online
Kacper
online
1 521 użytkowników jest online
 • Randkowicze z Twojego miasta
 • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
 • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
Kazimierz
online
Aleksandra
online
Gabrysia
online

Pani szuka panaposzukiwania partnera idealnego w świecie wirtualnym

W ostatnich kilkunastu latach poszukiwanie drugiej połówki w dużej mierze przeniosło się do Internetu. Wynika to przede wszystkim ze zmiany przyzwyczajeń i sposobów komunikacji między ludźmi, a także z zalet, jakie niesie ze sobą poznawanie nowych osób w sieci. Darmowe portale randkowe, ogromny wybór potencjalnych partnerów, mniejszy stres niż przy poznawaniu drugiego człowieka na żywo oraz dyskrecja, to największe plusy poszukiwania miłości w Internecie. W otoczeniu każdego z nas znajdą się zapewne pary, które poznały się dzięki ogłoszeniom lub aplikacjom online. W tym przypadku Internet to dosłownie okno na świat. Jeśli marzysz o poznaniu wyjątkowej osoby, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „ona szuka jego” czy „pani szuka pana”, a pojawi się całe mnóstwo możliwości.

Nie trzeba już liczyć na to, że ktoś sam do Ciebie podejdzie i zagada, nie musisz zastanawiać się czy wypada zwrócić na siebie jego uwagę, czy nie odbierze Cię jako kogoś nachalnego czy zbyt obcesowego. Dzisiaj nie musisz nawet wychodzić z domu! Możesz przebierać w mężczyznach siedząc wygodnie na kanapie w zaciszu własnego domu, popijając gorącą herbatę. Wybór jest ogromny, a więc i szanse znalezienia tego jedynego są większe niż w „realu”, łatwiej też od razu przeprowadzić wstępną selekcję i wybrać tylko tych mężczyzn, którzy rzeczywiście Ci się podobają. Randki online to także ogromne ułatwienie dla osób nieśmiałych i mających problem z bezpośrednim poznawaniem nowych osób. Pamiętaj tylko, aby dobrze wybrać miejsce swoich poszukiwań, Internet ma to do siebie, że dzięki względnej anonimowości łatwiej trafić na osoby nie do końca uczciwe lub ukrywające swoje zamiary. Pamiętaj, aby być ostrożną.

Jak rozmawiać z mężczyznami online

Nawiązanie pierwszego kontaktu, nawet w Internecie, może czasem nie być proste. Jednak gdy już się przełamiesz, pamiętaj, aby zachowywać się naturalnie, niczego nie udawaj, bo jeśli wasza znajomość będzie miała wyjść poza ramy Internetu, wszelkie kłamstwa i niedopowiedzenia od razu wyjdą na jaw. Pamiętaj, że randkowanie online ma swoje ograniczenia – rozmówca nie widzi Twojej mowy ciała, mimiki twarzy, może polegać tylko na tym, co mu napiszesz. I vice versa – bierz pod uwagę, że nie wszystko co czytasz musi być prawdą.

Flirtując online dobrze jest być naturalnym, zachowywać się tak, jak zachowywałabyś się na żywo. Postaraj się być swobodna i otwarta, nie bój się sama zaczynać rozmowy, mężczyźni też bywają nieśmiali. Staraj się poznać tą drugą osobę, nie bój się zadawać pytania, pamiętaj natomiast o wyczuciu i takcie. Okaż mu szacunek i oczekuj tego samego z drugiej strony.

Bezpieczeństwo w sieci – na co zwrócić uwagę

Poznając nowe osoby w Internecie zawsze miej na uwadze swoje bezpieczeństwo. Randkowanie online daje złudne poczucie anonimowości i dodaje animuszu osobom nie do końca uczciwym lub wręcz szukającym łatwej ofiary. Przede wszystkim nigdy nie podawaj nikomu poznanemu w sieci swoich danych, adresu, danych kart kredytowych czy haseł do jakichkolwiek kont. Jest to jeden z łatwiejszych i popularniejszych sposobów na kradzież online, a żaden mężczyzna mający szczere zamiary nie zapyta Cię o takie informacje. Zaufaj swojej intuicji i gdy czujesz już na początku rozmowy, że coś jest nie tak – odpuść. Lepiej dmuchać na zimne, niż boleśnie się sparzyć.

Poświęć także trochę czasu na wybór odpowiedniego miejsca na szukanie swojej drugiej połówki. Rzetelne portale dbają o bezpieczeństwo swoich użytkowników i zmniejszają prawdopodobieństwo natrafienia na wyłudzaczy czy fałszywe profile. Pamiętaj o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i miej na uwadze, że nie wszyscy użytkownicy mogą być tym, za kogo się podają. Jeśli Ci się to uda, poszukiwania miłości życia w sieci mogą okazać się bardzo ekscytującym doświadczeniem.

Praktyczne porady, gdy „ona szuka jego”:

 1. Wybór odpowiedniego portalu lub aplikacji randkowej

  W Internecie jest aktualnie ogromny wybór miejsc, w których możesz rozpocząć swoje poszukiwania drugiej połówki. Niezwykle istotne jest, aby wybrać odpowiednie – są portale przeznaczone dla singli, dla osób w wieku średnim, dla osób o różnej orientacji seksualnej, są miejsca, gdzie głównym celem nawiązywania znajomości jest przelotna przygoda i takie, w których ludzie szukają miłości na całe życie. W zależności od swoich upodobań i celu poszukiwań wybierz najlepszy portal.
 2. Utworzenie doskonałego profilu

  Randkowanie online ma to do siebie, że wybieramy osoby głównie na podstawie ich aparycji. Kluczowym więc jest wybranie odpowiedniego zdjęcia profilowego, które przyciągnie uwagę potencjalnych partnerów. Wybierz zdjęcie, na którym podobasz się sama sobie, będzie się to dało od razu wyczuć. Na zdjęciu profilowym powinno być dobrze widać Twoją twarz i najlepiej, żebyś była sama, nie w grupie osób. Fotografia z ciekawej podróży czy w eleganckim miejscu zawsze będzie dobrym wyborem. Nie zapomnij też o uzupełnieniu informacji o sobie w profilu, napisz coś ponad oklepane „szukam męża” – pozwoli to na znalezienie lepiej dopasowanego potencjalnego partnera.
 3. Daj coś od siebie

  Nie bój się napisać pierwsza, bądź kreatywna i zaskakuj facetów, z którymi rozmawiasz. Na pewno to docenią. Staraj się również podtrzymać rozmowę i sama zadawaj pytania, jeśli jesteś ciekawa mężczyzny, którego właśnie poznałaś.
 4. Nie bój się przenieść znajomości do świata realnego

  Jeśli dobrze Ci się z kimś rozmawia, nadajecie na tych samych falach, nie brakuje wam wspólnych tematów, uśmiechasz się na myśl o nim i nie możesz doczekać kolejnej wiadomości, a jednocześnie Twój instynkt podpowiada Ci, że to dobry facet – nie bój się spotkać z nim na żywo. Wirtualne znajomości nie sprawdzają się na dłuższą metę, gdy oboje szukacie czegoś na stałe, a dzięki spotkaniu będziecie mogli łatwo zweryfikować, czy rzeczywiście łączy was coś trwałego, co warto kontynuować.
 5. Nie ograniczaj się

  Pomimo, że najwygodniej jest znaleźć kogoś z najbliższej okolicy, pamiętaj, że poznawanie ludzi w Internecie daje Ci niesamowitą możliwość rozszerzenia swoich poszukiwań na cały kraj, a nawet cały świat. To może być przygoda, która zupełnie odmieni Twoje życie. Nie ograniczaj się też do rozmowy z jedną osobą – w tym czasie może przejść Ci koło nosa mnóstwo jeszcze lepszych okazji!

Wyróżnij się wśród innych profili

Dzięki łatwemu dostępowi do portali randkowych online, Internet zalany jest setkami tysięcy profili użytkowników i niełatwo jest wyróżnić się z tego grona. Wystarczy wyszukać hasło „pani pozna pana” i sama zobaczysz, jak dużą masz konkurencję. Dlatego też zastanów się, jak sprawić, aby Twój profil przyciągał uwagę płci przeciwnej. Zdjęcie profilowe dobrej jakości, na którym się uśmiechasz to pierwszy krok. Zadbaj o to by było wyraźne i przedstawiało głównie Ciebie. Dobry, ciekawy opis to krok drugi. Napisz o sobie kilka zdań, bądź pozytywna i otwarta, przyciągnij uwagę czymś oryginalnym – czy to żartem czy ulubionym cytatem. Zwykłe poznam pana, czy poznam chłopaka już niestety nie wystarczy.

Sprecyzuj cel poszukiwań – szukam kochanka vs szukam męża

Podczas tworzenia profilu idealnego napisz też wyraźnie czego szukasz. Każdy korzystający z portali randkowych ma własny cel poszukiwań i niezależnie od tego czy skupiasz się na znalezieniu raczej przelotnej, krótkiej przygody, czy miłości na całe życie. Dobrze, aby mężczyźni od razu wiedzieli, czy szukają tego samego, co Ty. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek i będziesz pamiętała o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, doświadczenie korzystania z portali randkowych w Internecie może stać się najbardziej ekscytującą przygodą, jaką przeżyjesz. Powodzenia!

40% kobiet / 60% mężczyzn
1.
Benaughty
Benaughty
 • Poznaj miłość życia
 • Technologia “Zobacz mnie, usłysz mnie, poznaj mnie”
 • Jeden z największych portali na Świecie
20+
preferowany wiek
13 000 000+
single
43% kobiet / 57% mężczyzn
2.
casualrandki
casualrandki
 • Przeżyj niesamowity flirt
 • Lista automatycznych dopasowań
 • Jeden z największych portali w Polsce
23+
preferowany wiek
3 780 000+
single
43% kobiet / 57% mężczyzn
3.
CougarCrush
CougarCrush
 • Podgląd użytkowników, którzy odwiedzili nasz profil
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Ogromna ilość użytkowników
23+
preferowany wiek
2 870 000+
single

Podobne artykuły

Czy strona jest przydatna?
Czy podoba Ci się treść?
1 2

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2