Pan szuka pana

Popularne serwisy randkowe w Polsce

203 298 użytkowników jest online
 • Międzynarodowe grono użytkowników
 • Wiele ciekawych funkcji
 • Niska cena abonamentu
Tomek
online
Julita
online
Robert
online
1 430 użytkowników jest online
 • Łatwa i intuicyjna obsługa
 • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
 • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
Robert
online
Oliwia
online
Ola
online
4 838 użytkowników jest online
 • Doskonałe miejsce do poznania dojrzałych kobiet
 • Łatwy i intuicyjny w obsłudze portal
 • Wygodne funkcje ułatwiające korzystanie ze strony
Kamil
online
Weronika
online
Adrian
online
6 143 użytkowników jest online
 • Portal dla osób w wieku 50+
 • Szybkie przeglądanie profili
 • Lista ulubionych kontaktów
Hubert
online
Amelia
online
Damian
online
5 977 użytkowników jest online
 • Dobieranie partnerów według określonych kryteriów
 • Większość użytkowników oczekuje stałego związku
 • Widoczni użytkownicy online
Adam
online
Agnieszka
online
Bogdan
online
13 812 użytkowników jest online
 • Podgląd użytkowników, którzy odwiedzili nasz profil
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Ogromna ilość użytkowników
Andrzej
online
Maja
online
Frydryk
online
39 872 użytkowników jest online
 • Inteligentne rekomendacje partnerów
 • Bezpieczeństwo danych osobowych
 • Możesz dać like osobie, która Ci się podoba
Stanisław
online
Weronika
online
Darek
online
3 983 użytkowników jest online
 • Podgląd użytkowników online
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Tablica seks ogłoszeń
Aann
online
Natalia
online
Krzysztof
online
4 006 użytkowników jest online
 • Codziennie nowi użytkownicy
 • Seks lub flirt bez zobowiązań
 • Dodawanie ulubionych użytkowników do Hot listy
Henryk
online
Natalia
online
Kassia
online
1 991 użytkowników jest online
 • Korzystanie z portalu jest w pełni darmowe
 • Randkowicze gotowi na wszystko
 • Użytkownicy w twojej okolicy
Dyta
online
Ula
online
Rafał
online
51 574 użytkowników jest online
 • Tu znajdziesz flirt i szybki romans
 • Podgląd użytkowników online
 • Zaawansowanie wyszukiwanie użytkowników
Marek
online
Katarzyna
online
Kacper
online
1 617 użytkowników jest online
 • Randkowicze z Twojego miasta
 • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
 • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
Mateusz
online
Zuzanna
online
Nikola
online

Poszukiwania miłości w świecie mężczyzn, czyli pan szuka pana

Wzrost popularności portali randkowych i szukania drugiej połówki w Internecie znacząco ułatwiły życie także osobom nie heteroseksualnym. Ograniczona liczba miejsc, w których możesz poznać osoby szukające partnerów tej samej płci, niepewność, czy mężczyzna, który spodobał Ci się w zwykłym klubie na pewno jest gejem, obawa przed ośmieszeniem czy wyoutowaniem bardzo ograniczały poznawanie partnerów przed erą randkowania online. Dziś niezwykle łatwo jest znaleźć ogłoszenia typu „pan szuka pana” czy „on szuka jego”, coraz więcej osób nie krępuje się w ten sposób szukać miłości. Nawet na portalach przeznaczonych głównie dla odbiorców heteroseksualnych znajdziesz opcję zaznaczenia poszukiwania osób tej samej płci lub zakładki dedykowane dla gejów i lesbijek. Dzięki temu unikniesz niezręcznych nieporozumień i niedomówień.

Internet daje szerokie pole działania, zwłaszcza jeżeli Twoja orientacja pozostaje wciąż tajemnicą. Nie wychodząc z szafy przed rodziną czy znajomymi nadal możesz szukać niewinnego flirtu, gorącego romansu czy związku na całe życie. Oprócz tego możesz rozszerzyć swoje poszukiwania poza najbliższą okolicę – dzięki portalom online tak naprawdę cały świat stoi przed Tobą otworem. Wystarczy stworzyć profil, określić swoje preferencje w filtrach wyszukiwania i wybierać!

Od czego zacząć szukanie partnera w Internecie?

Przede wszystkim wybierz odpowiedni portal, miejsce w którym będziesz czuł się swobodnie ze swoją orientacją i w którym nikt nie będzie Cię oceniał. Najlepiej wybrać aplikację lub stronę przeznaczoną stricte dla osób nieheteroseksualnych, jeśli jednak nie masz takiej możliwości sprawdzi się również portal z możliwością wyboru szukania osób tej samej płci. Na początek sprawdź, czy na danej stronie mężczyźni szukają tego samego, co Ty, czy przedział wiekowy jest zbliżony do Twojego i czy funkcje portalu są dla Ciebie odpowiednie.

Pamiętaj też o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, Internet niestety daje możliwości do nadużyć. Nie podawaj nikomu swoich haseł ani wrażliwych danych, zwracaj także uwagę na sposób pisania drugiej osoby, często już po tym łatwo się zorientować, czy ma dobre zamiary. Wysyłanie nagich zdjęć to również plaga dzisiejszych czasów – jeśli nie czujesz się z tym komfortowo, pamiętaj, że nie masz takiego obowiązku. Daj też wyraźnie znać, jeśli nie życzysz sobie otrzymywania takich fotografii. Gdy znajdziesz odpowiedni dla siebie portal, pójdzie już z górki. Pozwól sobie cieszyć się tym doświadczeniem i otwórz na nowe możliwości.

Gejowskie pogaduszki, czyli jak się zachować podczas randkowania online

Mężczyznom łatwiej jest zrozumieć innych mężczyzn. Od dawna wiadomo, że pewne cechy i zachowania powodowane hormonami są wspólne dla danej płci, dlatego też pomimo trudności z jakimi borykają się w Polsce osoby bi- i homoseksualne pozostające w związkach jednopłciowych, ta jedna rzecz może okazać się łatwiejsza – zrozumienie, zarówno potrzeb drugiej osoby, jak i jej zachowań. Mitem jest, że geje szukają jedynie przelotnych znajomości i szybkich romansów. Tak jak każda inna osoba potrzebują miłości i partnera na resztę życia.

Przeglądając profile osób na portalu randkowym nie sugeruj się tylko i wyłącznie zdjęciem profilowym. Oczywiście, wygląd jest niezwykle ważny, ale przejrzyj także informacje, jakie na profilu podał Twój wybranek, może wyjątkowo do siebie pasujecie, lubicie te same filmy albo macie te same pasje? Daj sobie szanse i szukaj mniej stereotypowo. Gdy już rozpoczniesz rozmowę z mężczyzną, który Ci się spodobał, bądź szczery i otwarty. Jeżeli chcesz, aby było z tego coś więcej nie próbuj niczego udawać, mów wprost czego oczekujesz, co lubisz, a czego nie. Pamiętaj, że oboje jesteście tam w tym samym celu i prawdopodobnie zależy wam na tym tak samo mocno. Jednocześnie nie daj się oszukać – wiele portali to po prostu maszynki do zarabiania pieniędzy, gdzie do rozmów wykorzystywane są specjalne programy, po drugiej stronie nie ma więc wcale realnej osoby. Ma Cię to nakłonić jedynie do wykupienia członkostwa premium. Stąd też tak istotne jest wybranie odpowiedniej strony czy portalu, aby nie dać się naciągnąć, a znaleźć miłość życia.

Krótkie porady w pigułce

Aby ułatwić Ci odnalezienie się w świecie randek online zebraliśmy najważniejsze rady w kilku punktach. Zastosuj się do nich, a Twoje poszukiwania wybranka serca będą łatwiejsze i przyjemniejsze:

 1. Zaprezentuj się z dobrej strony

  Pierwszym i jednym z najważniejszych kroków do udanego poszukiwania miłości w Internecie jest wybranie odpowiedniego zdjęcia profilowego. To ono przyciągnie do Ciebie facetów w pierwszej kolejności. Kolejny to wypełnienie profilu – im więcej o sobie napiszesz, tym lepiej. Bogatsze profile przyciągają więcej zainteresowanych osób, poza tym łatwiej wtedy dopasować kogoś o podobnym temperamencie czy pasjach. Zwróć też uwagę na swój nick na portalu – nie wybieraj niczego obraźliwego albo prześmiewczego.
 2. Inicjuj rozmowę

  Choć czasem to może wydawać się trudne, spróbuj sam zaczynać rozmowę z kimś, kto Ci się podoba. Mężczyźni lubią zdecydowanych panów, nie bojących się przejąć inicjatywy. Nie bój się i nie wstydź, niczego nie tracisz przez zainicjowanie rozmowy. Najlepiej napisz coś zabawnego albo odnieś się do szczegółów profilu faceta, który Ci się spodobał, czy do jego zdjęcia, ale jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy, zwykłe cześć też często się sprawdza.
 3. Dajcie sobie czas na poznanie się nawzajem

  Gdy już znajdziesz osobę, z którą dobrze Ci się rozmawia, poświęć tej znajomości więcej uwagi. Nie bój się poruszać ważnych tematów, wymieńcie się numerami telefonów, porozmawiajcie, usłyszcie swoje głosy. Pamiętaj, że niezależnie od tego, co mówi druga osoba, dobrze jest zweryfikować jej tożsamość, chociażby w mediach społecznościowych. Nie spiesz się z umawianiem na pierwsze spotkanie na żywo, lecz z drugiej strony nie przeciągaj tego w nieskończoność. Jeśli ma wyjść z tego coś poważnego – to wyjdzie. Bądź otwarty i szczery, niczego nie ukrywaj, to nigdy nie popłaca. No i na koniec – cieszcie się każdym etapem znajomości, niezależnie od tego, jak ona się potoczy, każda chwila jest bezcenna.
 4. Otwórz się na cały świat

  Może być tak, że w Twojej okolicy czy mieście mało osób będzie korzystało z aplikacji randkowej dla gejów. Są miejsca, w których ogłoszenia o treści pan szuka pana nie są na porządku dziennym. W takiej sytuacji nie bój się rozszerzyć swoich poszukiwań na większe miasta, czy nawet zagranicę. Coraz częściej związki rozpoczynające się online i na odległość okazują się udane, jeśli obie strony chcą się zaangażować. W takiej sytuacji każdą przeszkodę da się pokonać. Musisz jedynie dać sobie szansę i poszerzyć swoje horyzonty.
 5. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

  Pamiętaj o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, aby wirtualna znajomość nie przerodziła się w najgorszą przygodę Twojego życia. Nowo poznanym osobom nigdy nie podawaj żadnych haseł do kont, ani poufnych danych. Sprawdzaj w miarę możliwości z kim rozmawiasz, a gdy umawiasz się na spotkanie zawsze rób to w miejscu publicznym, o niezbyt później porze. Pamiętaj, że na zbudowanie zaufania w każdej relacji potrzeba czasu.
 6. Bądź wierny jednemu portalowi

  Kuszące może być szukanie wymarzonego mężczyzny w wielu różnych miejscach w Internecie, lecz najczęściej nie daje to pożądanego efektu. Bardziej efektywne jest znalezienie strony, która Ci odpowiada i skupienie się na niej i na jej użytkownikach. Stwórz dobry, bogaty profil, dodaj swoje najlepsze zdjęcia i zacznij szukać. Rozmawiaj z mężczyznami, którzy Ci się spodobają i którzy się do Ciebie odezwą, a efekty w końcu przyjdą.
40% kobiet / 60% mężczyzn
1.
Benaughty
Benaughty
 • Poznaj miłość życia
 • Technologia “Zobacz mnie, usłysz mnie, poznaj mnie”
 • Jeden z największych portali na Świecie
20+
preferowany wiek
13 000 000+
single
43% kobiet / 57% mężczyzn
2.
casualrandki
casualrandki
 • Przeżyj niesamowity flirt
 • Lista automatycznych dopasowań
 • Jeden z największych portali w Polsce
23+
preferowany wiek
3 780 000+
single
43% kobiet / 57% mężczyzn
3.
CougarCrush
CougarCrush
 • Podgląd użytkowników, którzy odwiedzili nasz profil
 • Dostępna aplikacja mobilna
 • Ogromna ilość użytkowników
23+
preferowany wiek
2 870 000+
single

Podobne artykuły

Czy strona jest przydatna?
Czy podoba Ci się treść?
1 4

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2