Katolicki portal randkowy

Portale randkowe dla katolików Wybierz kategorię
1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
87 000+
singli
30+
preferowany wiek
2.
Po Prostu Flirt
Po Prostu Flirt
  • Portal przeznaczony do gorącego wirtualnego flirtu
  • Ogromna liczba użytkowników chętnych do rozmowy
  • Strona przejrzysta i łatwa w obsłudze
3 000 000+
singli
30+
preferowany wiek
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
74 000+
singli
30+
preferowany wiek
be2 be2

Katolicki portal randkowy

Dość ważnym dla Ciebie elementem przy wyborze potencjalnego partnera może być jego wyznanie. Polska jest krajem w większości katolickim, lecz rzadko kiedy osoby praktykujące swoją wiarę mają możliwość poznać kogoś odpowiedniego w codziennych sytuacjach. Z pomocą może Ci wtedy przyjść katolicki portal randkowy, który – jak sama nazwa wskazuje – skierowany jest dla osób, które łączy to samo wyznanie. Dzięki temu poznawanie innych ludzi stanie się o wiele łatwiejsze i nie będziesz już musiał martwić się o dobór odpowiedniego towarzystwa.

Czy taki portal ma sens

Możesz zadawać sobie pytanie, czy w ogóle portal skierowany do osób o tym samym wyznaniu jest potrzebny. Jak widać po preferencjach Polaków, ma on sens, ponieważ szukając drugiej połówki, kwestia wiary będzie dla wielu osób niezwykle ważna. Dlatego też, aby nie przedzierać się przez dziesiątki profili na zwykłych portalach, możesz zarejestrować się na takim, który będzie Ci specjalnie dedykowany. Na standardowym portalu randkowym nie każdy będzie chciał Cię poznać ze względu na Twoje przywiązanie do wiary, podobnie jak Tobie może nie odpowiadać osoba niewierząca.

Kogo można poznać

W przypadku portali katolickich grono osób, które się na nim znajduje, znacznie różni się od ludzi z innych randkowych serwisów. Katolickie portale randkowe będą dobrą opcją, jeśli zamierzasz znaleźć bliską osobę na dłużej. W tym przypadku rejestracja konta tylko w celu flirtu czy stworzenia przelotnych znajomości nie będzie miała większego sensu. Skoro wiara jest dla Ciebie niezwykle ważna, to automatycznie będziesz myśleć o poznaniu partnera na całe życie. Warto więc wziąć sobie do serca cel istnienia takiego portalu, jeśli będziesz zastanawiać się nad tym, czy powinieneś się na nim zarejestrować.

W życiu codziennym trudniej

Być może czytając ten artykuł zastanawiasz się, dlaczego nie spróbować by poznać drugiej osoby w swoim otoczeniu. Byłoby to dobrym rozwiązaniem, jednak jak już zostało wspomniane wcześniej, na katolickim portalu randkowym możesz od razu porozmawiać ze specjalnie wyselekcjonowanymi osobami, które w podobnym celu się na nim zarejestrowały. Nie będziesz więc musiał martwić się o to, czy Twoja wiara będzie drugiej osobie przeszkadzać lub czy ktoś nie szuka tu tylko przygodnej znajomości. Pod tym względem taka strona w stu procentach powinna odpowiadać Twoim potrzebom i nie powinno na niej dochodzić do żadnych nieporozumień.

Potrzebna druga osoba

Mimo że wiara katolicka pozwala Ci żyć w pewnym zgromadzeniu z innymi ludźmi, to jednak nie jest to tym samym, co prawdziwy związek. Coniedzielne msze czy spotkania w tygodniu z innymi katolikami nie zastąpią partnera, który będzie blisko każdego dnia i z którym będzie można założyć rodzinę. Warto dodać, że w przypadku poznania kogoś wartościowego, na wszelakie katolickie spotkania będziesz mógł uczęszczać także ze swoją drugą połówką, co nie tylko doda Ci otuchy, ale także umożliwi spędzanie ze swoim partnerem większej ilości czasu. W takim przypadku nie czułbyś się już samotny, a jednocześnie nadal robiłbyś w wolnym czasie to, co sprawia Ci przyjemność.

Nie szukaj na siłę

W przypadku portalu randkowego dla katolików warto pamiętać o pewnych zasadach. Jeśli jesteś innego wyznania i nie odpowiadałoby Ci to, że Twój partner jest katolikiem, lepiej nie twórz konta na tego typu serwisie. Równie dobrze osobie po drugiej stronie mogłoby nie odpowiadać to, że to Ty nie jesteś tego samego wyznania. Tak samo jest w przypadku, gdy nie szukasz dłuższej relacji. Bez zaznaczenia tego od razu, Twój rozmówca mógłby mieć złudne wrażenie, że jesteś odpowiednim człowiekiem do stworzenia związku, a po poznaniu prawdy mógłby czuć się oszukany. Nie ma sensu więc ranić kogoś tylko z powodu swoich złych decyzji. Z tego względu pamiętaj, aby zarejestrować się tylko na takim portalu randkowym, który odpowiada Twoim upodobaniom.

Preferencje najważniejsze

W Polsce katolikami nazwa się wiele milionów ludzi, lecz nie każdy praktykuje wiarę w takim samym stopniu. Możesz na przykład poznać katolika, który wierzy w Boga, lecz niezbyt często uczęszcza na niedzielne msze i nie lubi odmawiać modlitw. Z drugiej strony są katolicy, którzy uczestniczą absolutnie we wszystkich uroczystości kościelnych, a dodatkowo chodzą na pielgrzymki. Jeśli więc masz konkretne wymagania co do Twojego partnera, lepiej zaznaczyć to na początku. Może się przecież zdarzyć tak, że dwóch katolików nie przypadnie sobie do gustu z powodu różnego stopnia przywiązania do wiary.

Bądź miły i szczery

Jeśli już zdecydujesz się na rejestrację na portalu, pamiętaj o pozytywnym nastawieniu i szacunku dla innych osób. Jeśli ktoś nie ma ochoty na rozmowę z Tobą, to nie narzucaj mu się i po prostu spróbuj znaleźć innego rozmówcę. Jeśli natomiast ktoś szuka osoby o innych cechach charakteru niż Twoje, to nie udawaj, że jesteś odpowiednią dla niego osobą tylko dlatego, że to on Ci się spodobał. Nikt nie chciałby być tak potraktowany, więc nie rób też tego innym.

Interesujący wybór

Katolicki portal randkowy będzie na pewno odpowiednim wyborem dla głęboko wierzących katolików. Jeśli chciałbyś poznać wartościową osobę, to z pewnością na takiej stronie będzie to o wiele łatwiejsze. Jeśli jesteś przekonany co do słuszności rejestracji na tego typu portalu, po prostu załóż tam konto i przekonaj się, czy będziesz po jakimś czasie zadowolony oraz czy rozmówcy po drugiej stronie monitora będą Ci odpowiadać.

Czy strona jest przydatna?
Czy podoba Ci się treść?
4 2

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2