Gra we Flirt

Gra we Flirt Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,1/10
3 000 000+ / 30+
Gra we Flirt

Użyteczność i funkcje portalu: 8,3/10

Bezpieczeństwo: 8/10

Przejrzystość profilu: 7,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 8,3/10

Obsługa klienta: 7,6/10

Cena: 7,6/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
663717 użytkowników jest online

Roman
Roman, Wiek: 24
Ula
Ula, Wiek: 24
Dudolot
Dudolot, Wiek: 28

Gra we Flirt Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Pikantne rozmówki

Gra we Flirt to fantastyczne miejsce w Internecie, aby porozmawiać z ciekawymi osobami na pikantne tematy. Mnóstwo kobiet i mężczyzn spotyka się tu, aby podzielić się swoimi erotycznymi fantazjami i zachciankami. Zagraj w tradycyjną Grę we Flirt!

Łatwa rejestracja

Rejestracja na platformie jest bardzo prosta i szybka, dodatkowo jest też bezpłatna. Wystarczy, że wpiszesz swoje podstawowe dane, takie jak nazwa użytkownika i adres e-mail, a stanie przed Tobą ogrom możliwości. Trzeba jednak pamiętać, że serwis przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.

Napisz coś o sobie

Aby zagrać we flirt, czyli wysyłać wiadomości do innych użytkowników, potrzebujesz płatnych kredytów. Jednak sam zobaczysz, że decyzja o ich zakupie zdecydowanie się opłaci! Tworząc swój profil nie zapomnij o dodaniu korzystnego zdjęcia i wpisz jak najwięcej informacji o sobie. Dzięki temu osoby przeglądające twój profil od razu będą wiedziały, czy szukacie tego samego. Napisz trochę o swoich zainteresowaniach i pragnieniach, a także o tym jak wyglądasz i co lubisz. Im więcej napiszesz, tym większe prawdopodobieństwo, że wiadomości od płci przeciwnej zaczną napływać błyskawicznie!

Może ktoś jest blisko?

Możesz także wyszukiwać osoby, które znajdują się niedaleko Ciebie wybierając opcję Blisko Ciebie. Zobaczysz wtedy tylko profile osób znajdujących się w określonej odległości od Ciebie. Bardzo przydatna funkcja, gdy chcesz się szybko z kimś spotkać i nie bawić w dojazdy!

Zagraj w wyjątkowy Flirt

Profile możesz przeglądać w formie siatki lub kart – dając użytkownikom serduszko, gdy ich polubiłeś lub znak X, gdy jednak nie byli w Twoim typie. Dostaniesz natychmiastowe powiadomienie, gdy osoba, którą polubiłeś także polubiła Twój profil. Możesz wtedy od razu wysłać do niej wiadomość i rozpocząć nową przygodę! Na portalu Gra we Flirt możesz także odbierać i wysyłać pikantne zdjęcia, dzięki czemu Twój flirt stanie się niezapomniany. Tutaj bez skrępowania możesz rozmawiać o swoich najskrytszych fantazjach seksualnych. Przy przeglądaniu profili widnieje informacja, czy dana osoba jest aktualnie online, dzięki czemu możesz od razu wiedzieć, czy jest szansa dostać natychmiastową odpowiedź.

Przejrzystość strony

Przyjemny wygląd strony i jej intuicyjny design sprawią, że łatwo odnajdziesz się na portalu i zaczniesz korzystać ze wszystkich jego możliwości. Pamiętaj, że Gra we Flirt jest całkowicie dyskretnym miejscem, nie musisz więc obawiać się, że Twoje sekrety wyjdą na jaw. Tu nikt nikogo nie ocenia. Zresztą, sprawdź sam!

Dopasowanie ustawień

Na platformie możesz także ustawić, jakie powiadomienia chcesz otrzymywać na swoją pocztę e-mail. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie spodoba Ci się nasza strona, w każdej chwili możesz całkowicie usunąć swoje konto.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
18. 1. 2022

Funkcje Gra we Flirt

Zakładanie konta

Rejestracja na portalu jest bardzo łatwa i szybka. Wystarczy podać wybraną przez siebie nazwę użytkownika, adres poczty elektronicznej oraz hasło, a następnie zweryfikować konto na podstawie wiadomości wysłanej na adres e-mail. Od razu możesz zacząć przeglądać profile użytkowników.

Twój profil

Uzupełnij swój profil jak największą ilością szczegółów, aby lepiej dopasować proponowanych Ci użytkowników. Ułatwią Ci to odpowiednie pytania w sekcji Mój Profil. Napisz co nieco o sobie, opisz swój wygląd oraz to, czego i kogo szukasz. Bądź szczery – pamiętaj, że tutaj nie masz się czego wstydzić.

Blisko Ciebie

Możesz wyszukiwać profile wybierając opcję Blisko Ciebie. Na liście pojawią się wtedy osoby znajdujące się w niedużej odległości od miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. Ułatwi wam to ewentualny przyszły kontakt.

Niemoralna propozycja

Zamiast pisać wiadomości, możesz także być bardzo bezpośredni w kontakcie z kimś, kto wyjątkowo Ci się spodobał. Napisz wtedy wprost! Możesz wybrać opcję wysłania Propozycji seksu, tak aby druga strona wiedziała, że jest dla Ciebie pociągająca.

Wysyłanie zdjęć

Na portalu Gra we Flirt możesz wysyłać pikantne zdjęcia do osób, z którymi flirtujesz. Możesz je także od nich otrzymywać, żeby było jeszcze bardziej podniecająco… Jest to jedna z ulubionych opcji naszych użytkowników.

Prywatne zdjęcia

W przypadku, gdy chciałbyś poznać bliżej danego użytkownika czy użytkowniczkę, po wejściu na jej profil możesz wybrać akcję „Zapytaj o prywatne zdjęcia”. Kto wie, może wyniknie z tego coś wyjątkowego?

Kredyty

Aby wysyłać wiadomości do innych użytkowników potrzebujesz płatnych kredytów. Możesz kupić je w wygodnych pakietach po 3, 10, 25, 50 i 100 sztuk. Jeden kredyt umożliwia wysłanie jednej wiadomości, pakiety mają ważność trzech miesięcy, a niewykorzystane po tym czasie przepadają.

Gra we Flirt Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne konto

Darmowa rejestracja i utworzenie konta
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Odbieranie wiadomości
Dodanie zdjęcia
Uzupełnienie profilu

Kredyty

3 szt – 11,99 zł
10 szt – 49,99 zł
25 szt – 122,99 zł
50 szt – 242,99 zł
75 szt – 349,99 zł
100 szt – 427,99 zł

Gra we Flirt Wady i Zalety

Zalety

Wygodne użytkowanie strony i łatwe zakładanie konta
Intuicyjne wybieranie spośród istniejących profili
Możliwość wysyłania i otrzymywania zdjęć

Wady

Możliwość wysyłania wiadomości dopiero po zakupieniu kredytów
To nie jest portal dla osób szukających związku lub miłości
Fikcyjni użytkownicy, z którymi nie można się umówić

Gra we Flirt dla użytkowników

Zalety

Możliwość wyboru sposobu wybierania spośród profili użytkowników – w formie talii kart lub siatki zdjęć
Duża liczba użytkowników i szerokie możliwości wyszukiwania
Możliwość dokładnego dostosowania swojego profilu i wprowadzenia dużej ilości informacji
Opcja poproszenia o prywatne zdjęcia dodaje pikanterii Grze we Flirt
Screenshot

Na koniec moja opinia o Grze we Flirt

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Gra we Flirt to idealne miejsce, aby znaleźć partnera lub partnerkę do intensywnych dyskusji na erotyczne tematy. Można tu porozmawiać dosłownie o wszystkim i zostawić wstyd za drzwiami. Kilka milionów użytkowników na całym świecie daje praktycznie nieograniczone możliwości flirtowania. Możliwość wysyłania zdjęć sprawia, że rozmowy te stają się jeszcze bardziej ekscytujące i podniecające. Strona jest intuicyjna i prosta w obsłudze, gwarantuje też całkowitą dyskrecję. Kredyty potrzebne do wysyłania wiadomości można kupować w przystępnych cenowo pakietach, w zależności od swoich potrzeb. To naprawdę doskonała platforma zrzeszająca ludzi, dla których w seksie nie ma tematów tabu!

Gra we Flirt Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Sławek, 22 lata

Gra we Flirt to świetny portal, można tu znaleźć naprawdę sporo osób chętnych do pikantnych rozmów i erotycznego flirtu. Nie muszę się krępować i piszę o wszystkim, czego pragnę. Super miejsce, jestem mega zadowolony, że je znalazłem. Zdecydowanie warto wydać nieco grosza za możliwość takich pogaduszek do poduszki!

TAK 0 NIE 0
Darek, 25 lat

Zdjęcia jakie dostałem od kilku użytkowniczek sprawiły, że serce zabiło mi mocniej! Nie byłem im dłużny i też wysłałem kilka swoich, chyba im się podobały, świetnie nam się rozmawiało. Absolutnie polecam każdemu napalonemu facetowi, który chce nauczyć się rozmawiać o swoich fantazjach i fetyszach w łóżku.

TAK 1 NIE 0
Przemek, 27 lat

Bardzo podoba mi się przesuwanie profili w formie talii kart i możliwość zaproponowania drugiemu użytkownikowi seksu wprost. Gra we Flirt to jedno z moich ulubionych miejsc w Internecie, mogę dać tutaj upust moim fantazjom i zawsze znajdzie się ktoś chętny do wspólnego spędzenia wieczoru. Nawet, jeśli wiem, że to nie jest żywa osoba i tak takie rozmowy są bardzo podniecające i warte spróbowania!

TAK 0 NIE 0
Antoni, 36 lat

Nie podoba mi się kolorystyka strony, za ciemna i ponura, na początku ciężko mi było odnaleźć wszystkie funkcje, ale poza tym spełnia swoją rolę. Można znaleźć fajne babeczki.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2