BrudnyRomans

BrudnyRomans Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,0/10
74 000+ / 30+
BrudnyRomans

Użyteczność i funkcje portalu: 8,3/10

Bezpieczeństwo: 7,8/10

Przejrzystość profilu: 8/10

Szanse na znalezienie partnera: 7,5/10

Obsługa klienta: 8,3/10

Cena: 8,3/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
16372 użytkowników jest online

Kazimierz
Kazimierz, Wiek: 26
Aleksandra
Aleksandra, Wiek: 22
Gabrysia
Gabrysia, Wiek: 26

BrudnyRomans Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy BrudnyRomans - czym jest?

BrudnyRomans to portal randkowy dla dorosłych, którzy szukają nowych doznań seksualnych. Tutaj nie znajdziesz partnera do poważnego związku podobnie jak możesz mieć problem ze spotkaniem miłości swojego życia. Na stronie logują się ciekawi przygód randkowicze. Jeśli masz dość rutyny w swoim życiu i oczekujesz od partnera seksualnego, że spełni twoje fantazje, zarejestruj się na BrudnyRomans i znajdź kogoś, kto myśli podobnie. Dzięki portalom internetowym mamy możliwość poznania podobnych osób do siebie. Nie trzeba już bezskutecznie próbować zawierania znajomości na imprezach lub na mieście, co często kończy się rozczarowaniem. Plusem portali randkowych jest fakt, że można tam rozmawiać z wieloma osobami jednocześnie. Dzięki temu poznajemy wielu ludzi i możemy wybrać tych, którzy nam odpowiadają. Oprócz tego można wyszukiwać randkowiczów według wybranych kryteriów, przez co pokazują się nam od razu rekomendacje wśród osób, które mogą nam się spodobać. Również jeśli jesteś w aktywnym związku, jednak nie czujesz się w nim usatysfakcjonowany, BrudnyRomans to miejsce dla Ciebie. Potraktuj portal jako odskocznię od codzienności i znajdź kogoś, kto również ma na to ochotę. Wyszukiwarka ułatwi zadanie, a jeśli ktoś z użytkowników wpadnie Ci w oko, nie czekaj aż napisze, zrób to pierwszy.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Rejestracja na BrudnyRomans jest szybka i prosta i wymaga zaledwie paru minut. Na początku należy podać pare informacji o sobie, w tym nazwę użytkownika, której chcesz używać oraz hasło do konta. Oprócz tego musisz podać swój wiek oraz miejsce zamieszkania. To właśnie na podstawie niego w pierwszej kolejności dostaniesz pierwsze rekomendacje randkowiczów z twojej okolicy. Podaj także swoją płeć oraz płeć potencjalnych partnerów, których ma szukać dla ciebie system. Następnie musisz podać adres email, na który przyjdzie link aktywacyjny. Klikając w niego, zostaniesz przekierowany na swoją stronę profilową. Przed rozpoczęciem korzystania ze strony musisz zaznaczyć wszystkie zgody, związane z polityką działania serwisu. Następnie możesz już przejrzeć wszystkie zakładki na swoim profilu i zacząć próbować randkowania online.

Co warto o sobie napisać?

Pamiętaj, że im więcej informacji o sobie podasz, tym lepiej poznają Cię inni użytkownicy. Każdy w pierwszej kolejności zwraca uwagę na wygląd zewnętrzny, zwłaszcza, gdy szukamy partnera do nie-zobowiązujących spotkań musi on nam odpowiadać nie tylko pod względem preferencji seksualnych, ale również fizycznie. Dodaj więc zdjęcie profilowe, na którym wyraźnie Cię widać oraz takie, które oddaje prawdziwego Ciebie. To właśnie na zdjęcie każdy spojrzy w pierwszej kolejności i czasem to na jego podstawie pada decyzja o tym, czy napisać do nowo poznanej osoby czy nie. Oprócz tego warto wypełnić wszystkie pola w zakładce Profil. W polu «o mnie» możesz powiedzieć wszystko, co uważasz za stosowne. Powiedz, czym się zajmujesz, co lubisz robić w wolnym czasie. Powiedz też koniecznie, czego szukasz na BrudnyRomans i jakiego partnera oczekujesz poznać. Niech innym łat-wiej będzie zrozumieć, czego chcesz, a być może przekonasz ich na tyle, że odezwa się pierwsi. WYpełnij także pola dotyczące wyglądu, jak wzrost, budowa ciała, kolor włosów oraz oczu.

BrudnyRomans - członkostwo Premium - czy warto?

Aby korzystać w pełni z wszystkich funkcji, jakie oferuje BrudnyRomans niestety trzeba zapłacić. Rozmowa z innymi to podstawa to zawarcia nowej znajomości, a za wysłanie wiadomości trzeba zapłacić kredytami. Kredyty to wirtualne monety, które należy wydać na wysyłanie wiadomości do innych randkowiczów. Plusem jest to, że jeden kredyt to jedna wiadomość, dzięki czemu łatwo można policzyć, jaka jest jego cena i ile zostało na naszym profilu. Nie musisz płacić za to, czego nie uży-wasz, dokładnie wiesz, na co wydajesz pieniądze. Aby korzystać z dodatkowych funkcji portalu, jak podgląd użytkowników, którzy odwiedzili Twój profil musisz wykupić abonament Premium. Zo-baczysz również zdjęcia, znajdujące się w galeriach innych randkowiczów jak również dodasz profile do szybkiego wybierania. Zapłacisz za abonament jedynie 39.99 zł miesięcznie, co nie jest wygóro-waną ceną. Opłaty zarówno za kredyty jak i za abonament można dokonać płacąc kartą lub przelewem.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na BrudnyRomans?

Jeśli znalazłeś już swojego idealnego seksualnego partnera lub posiadasz jakiekolwiek inne powody, przez które nie chcesz już więcej być członkiem społeczności BrudnyRomans możesz w szybki i łat-wy sposób usunąć swój profil. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę ustawienia i klikniesz opcję «usuń mój profil». Pamiętaj jednak, że wszystkie dane z twojej strony, takie jak zdjęcia, znajomi, wi-adomości i inne zostaną bezpowrotnie usunięte. Jeśli jednak jesteś tego pewny, pozbądź się profilu bez żadnych konsekwencji. Twoje dane są chronione w serwisie, nie musisz się więc martwić, że dostaną się w niepowołane ręce.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
16. 2. 2022

Funkcje BrudnyRomans

Wyszukiwanie

Wyszukuj innych według tych kryteriów, które mają dla Ciebie znaczenie. Podaj kilka informacji, takich jak płeć, wiek czy miejsce zamieszkania.

Zdjęcie profilowe

Zdjęcie profilowe to twoja wizytówka. Dzięki niemu możesz zostać wybrany przez innych randkowi-czów.

Goście

Tutaj zobaczysz, kto odwiedził Twój profil. Jeśli ktoś z nich wpadł Ci w oko, napisz pierwszy.

Członkowie

W tej zakładce znajdują się wszyscy użytkownicy portalu. Możesz wybierać nie tylko wśród tych, mieszkających blisko. Nawiąż kontakt z kimś z innego miasta, a nawet województwa.

Dopasowania

Na tej stronie pojawiają się profile, dobrane dla Ciebie według podanych przez ciebie kryteriów.

Szybkie wybieranie

Tutaj znajdują się profile osób, które polubiłeś. Możesz wrócić do nich w dowolnym momencie.

Informacje o sobie

Napisz o sobie to, co uważasz, że powinni wiedzieć inni użytkownicy. Ta zakładka, zaraz po zdjęciu profilowym, jest najczęściej czytana przez innych randkowiczów.

BrudnyRomans Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Jestem zainteresowany

10 kredytów

49,99 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Jestem zainteresowany

50 kredytów

242,99 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Jestem zainteresowany

100 kredytów

427,99 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Jestem zainteresowany

BrudnyRomans Wady i Zalety

Zalety

Dopasowania według własnych kryteriów
Podgląd prywatnych zdjęć innych użytkowników
Widzimy randkowiczów, którzy odwiedzili nasz profil
Szybkie wybieranie

Wady

Brak możliwości rozmów bez wykupienia kredytów
Płatne dodatkowe funkcje na portalu
Brak możliwości zobaczenia galerii na darmowym koncie

BrudnyRomans dla użytkowników

Zalety

Wykupienie kredytów zwiększa możliwości korzystania
Płacisz za to, z czego naprawdę korzystasz
Randkowicze z twojej okolicy i z całej Polski
Dodawanie osób do listy szybkiego wybierania
Screenshot

Moja opinia na temat BrudnyRomans

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Większość portali randkowych, dostępnych w internecie skierowana jest na poznawanie osób, ocze-kujących poważnego i trwałego związku.Ci, którzy chcą tylko flirtu lub jednorazowego seksu musza się namęczyć, aby znaleźć odpowiednie miejsce, które spełni ich zachcianki. Na szczęście jednym z takich miejsc jest właśnie serwis BrudnyRomans. Tutaj każdy może otwarcie mówić o swoich potrze-bach, bo strona zrzesza ludzi, oczekujących niezobowiązujących znajomości. Niestety za pełne kor-zystanie z portalu trzeba zapłacić. Można wybrać opcję wykupienia kredytów, dzięki którym można wysyłać wiadomości do innych randkowiczów. Istnieje też możliwość abonamentu Premium, dające-go kilka dodatkowych funkcji.

BrudnyRomans Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Ania, 27 lat

Trochę się wstydziłam założyć konto i mówić wprost o swoich potrzebach. Ale jak zobaczyłam, że inni robią to samo, to poczułam więcej odwagi i zrozumiałam, że nie ma się czego wstydzić. Jest tu wiele osób, które chcą tego samego i warto mówić wprost, bo wtedy łatwiej ich poznać i znaleźć.

TAK 5 NIE 13
Witek, 34 lata

Na BrudnyRomans poznałem swoją obecną partnerkę seksualną. Spotykamy się czasem, żeby spełnić swoje wzajemne fantazje, które wielu aspektach się pokrywają. Nie sądziłem początkowo, że tak łat-wo będzie ją znaleźć, ale dzięki wyborowi kryteriów poszło sprawnie i szybko.

TAK 4 NIE 12
Maciej, 29 lat

Chciałem znaleźć partnerkę do schadzek, albo po prostu z kimś trochę poflirtować i zmienić okoliczności, bo znudziłem się swoim poprzednim związkiem. Jednak jak się zarejestrowałem, to mimo iż wcześniej podkreślane było, że strona jest bezpłatna okazało się, że nie mogę wysłać wiado-mości do nikogo. Musiałem wykupić kredyty. Na szczęście to nie wielki wypadek, w sumie można zrozumieć, że strona musi jakoś prosperować.

TAK 12 NIE 14
Oliwia, 36 lat

Napisałam do kilku osób z zakładki rekomendowanych użytkowników. System świetnie dobrał osoby nie tylko mieszkające blisko mnie, ale również takie, które wpadły w mój gust. Panowie od-powiedzieli wzajemnością i już niedługo będzie pierwsze spotkanie z jednym z nich :)

TAK 5 NIE 10

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2