Portal randkowy Datezone

BrudnyRomans
1.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Datezone Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
4,0/10
943 000+ / 21+
Datezone

Użyteczność i funkcje portalu: 4/10

Bezpieczeństwo: 4/10

Przejrzystość profilu: 4/10

Szanse na znalezienie partnera: 4/10

Obsługa klienta: 4/10

Cena: 4/10

Datezone Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy Datezone - czym jest?

Szukasz portalu, na którym znajdziesz kochanka na jedną noc, seks randkę lub osobę chętną poflirtować? A może chciałbyś wymienić się parami wraz ze swoim partnerem? Na Datezone znajdziesz to wszystko, a jeśli szukasz swojej drugiej połówki i liczysz na długotrwały związek, równie dobrze możesz spróbować w tym miejscu. Sami twórcy strony nazywają ją największym polskim portalem randkowym dla dorosłych. Dlaczego dla dorosłych? Nie da się ukryć, że większość użytkowników Datezone szuka tutaj przygodnych znajomości. Tak duża ilość osób zarejestrowanych na portalu świadczy nie tylko o jego popularności, ale również o tym, że oferuje on atrakcyjne funkcje, łatwą obsługę i spełnia oczekiwania użytkowników.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Aby założyć konto na Datezone musisz wypełnić kilka obowiązkowych pól. Najpierw zaznaczasz płeć. Możesz zaznaczyć kobieta, mężczyzna, trans lub para. Po potwierdzeniu adresu email możesz już wejść na swój profil. Datezone oferuje spory wybór funkcji, które są dostępne dla wszystkich użytkowników. Można dołączyć do jednej z tematycznych grup lub sprawdzić nadchodzące imprezy. Użytkownicy dodają swoje erotyczne zdjęcia i filmiki, mogą także udostępniać ekran na żywo. Możesz podarować prezent komuś, kto Ci się spodobał lub zwyczajnie zacząć z nim rozmowę.

Co warto o sobie napisać?

Po zarejestrowaniu się na Datezone warto podać informacje o sobie. Oprócz podstawowych danych, takich jak miejsce zamieszkania i wiek można również uzupełnić pola dotyczące wyglądu, takie jak kolor oczu, włosów, wzrost oraz postura ciała.

Można także zaznaczyć znak zodiaku oraz wykluczyć lub zaznaczyć spożywanie alkoholu i palenie papierosów. Oprócz tego możesz zaznaczyć swoje preferencje seksualne oraz jakiej płci osób szukasz. Warto podać te informacje, aby inni użytkownicy mogli łatwiej Cię znaleźć i nawiązać kontakt. Oprócz tego należy dodać zdjęcie profilowe. Bez zweryfikowanego zdjęcia niektóre z funkcji korzystania z portalu są ograniczone.

Datezone - członkostwo Premium - czy warto?

Na Datezone istnieje możliwość wykupienia konta VIP, która daje wiele dodatkowych funkcji, jakich nie mają użytkownicy z kontem podstawowym. Profil VIP jest jednocześnie profilem zweryfikowanym, który dzięki temu wygląda bardziej wiarygodnie w oczach innych randkowiczów. Użytkownicy z profilem VIP mogą rozpoczynać do 30 nowych rozmów dziennie. Mogą także dodawać zdjęcie bez konieczności potwierdzania go przez moderatora. Konto VIP pozwala również na podgląd osób, które odwiedziły nasz profil. Dostępna jest także opcja super VIP. Oprócz wyżej wymienionych funkcji osoby, które wykupiły konto super VIP mogą rozpoczynać nielimitowaną ilość rozmów, a w dodatku ich wiadomości wyświetlają się przed innymi. Mogą także ukryć swój wiek.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto z Datezone?

Co zrobić, jeśli znalazłeś już odpowiedną dla siebie partnerkę na Datezone lub z jakiegoś innego powodu nie chcesz już korzystać z usług randkowych? Możesz po prostu usunąć swoje konto z portalu. Można to łatwo zrobić, wchodząc w zakładkę «ustawienia». Do wyboru będziesz miał zawieszenie lub usunięcie konta. Każde z tych działań wymaga potwierdzenia hasłem. Należy pamiętać, że usunięcie konta spowoduje jednoczesne pozbycie się wszystkich zamieszczonych zdjęć i filmików, rozpoczętych rozmów oraz innych informacji udzielonych na portalu randkowym Datezone. Nie rób więc tego zbyt pochopnie.

Funkcje Datezone

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie użytkowników według szczegółowych kryteriów pozwala znaleźć osoby nie tylko mieszkające w pobliżu, ale również mające podobne oczekiwania i temperament seksualny.

Dodawanie zdjęć i wideo

Wypełnij dokładnie swój profil, oprócz tego możesz dodać erotyczne zdjęcia lub nagrania wideo, aby być jeszcze bardziej widocznym dla innych użytkowników.

Odwiedzający

Przy wykupionym abonamencie Premium możesz zobaczyć osoby, które odwiedziły Twój profil.

Aplikacja mobilna

Portal oferuje również wersję mobilną. Dzięki niej możesz być online zawsze i wszędzie, nieważne gdzie jesteś i co robisz.

Konto VIP

Po zarejestrowaniu się na stronie możesz stać się członkiem społeczeństwa VIP. Zwiększ limit rozmów i sprawdź, kto odwiedził Twój profil.

Nagrania na żywo

Na portalu codziennie można zobaczyć nagrania użytkowników na żywo. Poznaj ich, zobacz jak wyglądają na żywo, nie tylko na zdjęciach.

Informacje o sobie

Opowiedz coś o sobie, jak wyglądasz, skąd jesteś i czego szukasz. Podanie tych informacji nie zabierze Ci dużo czasu, a pomoże w znalezieniu pasujących partnerów.

Datezone Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Nieograniczona ilość rozmów
Zweryfikowany status konta
Dodawanie zdjęć bez weryfikacji moderatora
Podgląd osób, które odwiedziły Twój profil

Konto VIP

26,63 zł (miesięcznie)

Nieograniczona ilość rozmów
Zweryfikowany status konta
Dodawanie zdjęć bez weryfikacji moderatora
Podgląd osób, które odwiedziły Twój profil

Konto Super VIP

99,90 zł

Nieograniczona ilość rozmów
Zweryfikowany status konta
Dodawanie zdjęć bez weryfikacji moderatora
Podgląd osób, które odwiedziły Twój profil
Wyświetlanie Twoich wiadomości przed innymi
Możliwość ukrycia wieku

Datezone Wady i Zalety

Zalety

Duża ilość użytkowników
Aplikacja mobilna
Bezpłatne 3 rozmowy dziennie
Możliwość dodawania wideo

Wady

Strona nie gwarantuje znalezienia odpowiedniego partnera
Płatność za konto VIP
Ograniczone rozmowy z innymi
Oczekiwanie na zatwierdzenie zdjęć

Datezone dla użytkowników

Zalety

Wykupienie Konta Super VIP zwiększa pole działania
Grupy tematyczne dla użytkowników Datezone
Podgląd użytkowników online
Screenshot

Na koniec moja opinia o Datezone

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Datezone to idealne miejsce dla osób szukających przygodnego seksu lub stałego partnera do niezobowiązujących spotkań. Główne zainteresowanie osób, które z niego korzystają skupia się na seksie lub flircie erotycznym. Duża ilość logujących się na portalu mężczyzn ułatwia dobranie odpowiedniego partnera, zwłaszcza paniom. Zdecydowanym minusem jest ograniczona ilość rozmów na darmowym koncie. Na portalu jest wiele zalogowanych użytkowników i zawsze można zobaczyć tych, którzy właśnie są online. Na Datezone będą się czuć świetnie osoby, które szukają erotycznej przygody lub urozmaicenia swojego związku, gdyż mogą się tam rejestrować również pary chętne na poznanie trzeciej lub czwartej osoby.

Datezone Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Marta, 36 lat

Niedawno spotkałam się z pierwszą osobą poznaną na Datezone. Trochę się denerwowałam, ale wszystko wyszło super. Miałam ochotę na szybki seks i to właśnie znalazłam. Polecam, zwłaszcza tym, którzy wiedzą, czego chcą.

TAK 3 NIE 2
Mariusz, 34 lata

Na Datezone jestem już od 3 lat. To strona dla tych, którzy wiedzą, czego chcą. Na szczęście zdecydowanych kobiet nie brakuje.

TAK 3 NIE 1
Dorota, 46 lat

Jako kobiecie jest mi bardzo łatwo znaleźć partnerów do seksu, flirtu lub po prostu spotkania towarzyskiego. Udało mi się spotkać już z kilkoma osobami, z czego jestem zadowolona.

TAK 9 NIE 4
Tomek, 28 lat

Chcieliśmy wprowadzić do naszego związku coś nowego, odrobinę adrenaliny. Na stronie czasem pojawiają się fejkowe konta, na które straciliśmy trochę czasu. Na szczęście moderatorzy sprawnie usuwają takich delikwentów.

TAK 6 NIE 7

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2