Portal randkowy Fotka

TylkoTyija
1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

Fotka Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
3,6/10
19 000 000+ / 20+
Fotka

Użyteczność i funkcje portalu: 3,8/10

Bezpieczeństwo: 4,3/10

Przejrzystość profilu: 3,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 4,3/10

Obsługa klienta: 4,3/10

Cena: 3,8/10

Fotka Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy Fotka - czym jest?

Fotka została stworzona z myślą o osobach samotnych, które nie potrafią nawiązywać kontaktów w realnym życiu. Większość z nich szuka kogoś bliskiego, miłości, jednak można tam spotkać wiele osób, które zwyczajnie chcą się zaprzyjaźnić i porozmawiać z innymi użytkownikami na zwykłe, codzienne tematy. Obecnie na portalu zarejestrowanych jest już ponad 19 milionów użytkowników, więc z pewnością jest z kogo wybierać. Tak duża liczba randkowiczów zwiększa szanse na poznanie kogoś o podobnych zainteresowaniach i stylu życia, a także osoby mieszkające w naszej okolicy. Portal istnieje od 2001 roku i skupia samotne osoby z całej Polski. Porozmawiaj, umów się na randkę lub spotkanie towarzyskie. Logując się na Fotka.com możesz wiele zyskać.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Aby zarejestrować się na Fotce wystarczy tylko kilka minut. W pierwszym kroku podajemy login oraz miejsce zamieszkania, w drugim email i hasło do konta. Po potwierdzeniu rejestracji możemy zacząć korzystać z usług, jakie oferuje portal. Interfejs na Fotce jest bardzo przejrzysty i szybko znajdujemy interesujące nas zakładki. Na stronie głównej swojego profilu można napisać coś o sobie w wydzielonych kategoriach, jak wygląd, osobowość czy styl życia. Warto również opisać swój «poszukiwany ideał». Informacje te pomogą w późniejszym dobieraniu potencjalnych randkowiczów.

Co warto o sobie napisać?

Po założeniu konta warto podać naj najwięcej informacji o sobie. Podanie dużej ilości szczegółów o sobie zwiększa prawdopodobieństwo, że inni użytkownicy zainteresują się właśnie naszym profilem. Na portalu z tak dużą ilością użytkowników zdecydowanie warto zadbać o to, aby się wyróżniać.

Znając informacje o Tobie wyszukiwarka będzie rekomendować Twoje konto użytkownikom, którzy szukają według określonych kryteriów. Inteligentny system dobierania par zapewnia satysfakcjonujące wyniki w postaci osób w naszym guście, które odpowiadają naszym oczekiwaniom, a my odpowiadamy ich.

Fotka - członkostwo Premium - czy warto?

Fotka.com oferuje swoim użytkownikom konto Premium. Klub Gwiazd, bo tak nazywa się ta opcja możemy wykupić na 14 dni, miesiąc, 3 miesiące, pół roku lub na rok w zależności od naszych potrzeb. Zwiększa on limit prowadzonych rozmów, dzięki czemu możesz poznać o wiele więcej nowych użytkowników. W dodatku każda wiadomość jest filtrowana w celu wyeliminowania spamu. Każdy użytkownik ma możliwość oceny profilu innej osoby na «tak» lub «nie». Randkowicze należący do Klubu Gwiazd widzą, kto zagłosował na «tak» na ich profilu. Mogą także cofnąć lub zmienić swoją decyzję. Oprócz tego abonament Premium pozwala na podgląd osób odwiedzających nasz profil w ciągu ostatnich 30 dni. Konta Premium są wyróżnione na stronie głównej oraz w wyszukiwarce, a ich awatary oznaczone gwiazdką. Wszystkie te funkcje mają na celu zwiększenie zainteresowania Twoim profilem. Zainwestuj więc w abonament i ciesz się dodatkowymi funkcjami Fotki.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na Fotka?

Osoby, które znalazły na Fotce miłość, przyjaźń, nowych znajomych lub z jakichkolwiek innych powodów nie chcą być już członkami społeczności, mogą szybko i bez żadnych konsekwencji usunąć swoje konto. W tym celu wystarczy wejść w zakładkę «Ustawienia» i na dole strony zaznaczyć opcję «Rozpocznij procedurę usuwania konta»

Funkcje Fotka

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie osób według szczegółowych kryteriów pozwala znaleźć osoby nie tylko mieszkające blisko, ale również takie o podobnych oczekiwaniach i stylu życia.

Inteligentne rekomendacje partnerów

Wypełnij dokładnie swój profil. Pozwoli to znaleźć Cię innym użytkownikom, którzy tak jak Ty szukają tu miłości, przyjaźni lub partnera do rozmowy.

Ulubione

Możesz dodać do listy ulubionych tych użytkowników, którzy najbardziej Ci się spodobali. Później łatwiej będzie Ci ich odnaleźć

Aplikacja mobilna

Portal oferuje również wersję mobilną na telefony z systemem Android oraz iOS. Zainstaluj ją w swoim telefonie i bądź online zawsze i wszędzie, bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz.

Klub Gwiazd

Po zarejestrowaniu się na stronie możesz stać się członkiem Klubu Gwiazd. Zwiększ limit rozmów, usuń reklamy i sprawdź, kto odwiedził Twój profil w ciągu ostatnich 30 dni.

Nagrania video

Na portalu codziennie można zobaczyć nagrania użytkowników na żywo. Poznaj ich, zobacz jak się zachowują i jak wyglądają nie tylko na zdjęciach.

Informacje o sobie

Opowiedz coś o sobie, jak wyglądasz, skąd jesteś i czego szukasz. Podanie tych informacji nie zabierze Ci dużo czasu, a pomoże w znalezieniu odpowiednich partnerów.

Fotka Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Nieograniczona ilość rozmów
Podgląd opinii «tak» lub «nie» innych użytkowników
Cofnięcie decyzji
Podgląd osób, które odwiedziły Twój profil
Wyróżnienie profilu na stronie głównej

Klub Gwiazd 1miesiąc

10,00 zł

Nieograniczona ilość rozmów
Podgląd opinii «tak» lub «nie» innych użytkowników
Cofnięcie decyzji
Podgląd osób, które odwiedziły Twój profil
Wyróżnienie profilu na stronie głównej

Klub Gwiazd 6 miesiąc

7,33 zł (miesięcznie)

Nieograniczona ilość rozmów
Podgląd opinii «tak» lub «nie» innych użytkowników
Cofnięcie decyzji
Podgląd osób, które odwiedziły Twój profil
Wyróżnienie profilu na stronie głównej

Klub Gwiazd 12 miesiąc

Nieograniczona ilość rozmów
Podgląd opinii «tak» lub «nie» innych użytkowników
Cofnięcie decyzji
Podgląd osób, które odwiedziły Twój profil
Wyróżnienie profilu na stronie głównej

Fotka Wady i Zalety

Zalety

Duża ilość użytkowników
Aplikacja mobilna
Bezpłatne konto i podstawowe funkcje
Szeroki wybór kryteriów wyszukiwania

Wady

Nie ma gwarancji znalezienia odpowiedniego partnera
Płatność za Klub Gwiazd
Ograniczone rozmowy z innymi
Brak widoczności profilu na stronie głównej bez wykupienia Premium

Fotka dla użytkowników

Zalety

Wykupienie dodatkowych opcji zwiększa szanse znalezienia partnera
Dostępne forum dla wszystkich użytkowników Fotki
Podgląd użytkowników online
Screenshot

Na koniec moja opinia o Fotka

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Fotka to świetnie miejsce do zawierania nowych znajomości. Nie jest to typowy portal randkowy do szukania miłości, choć mimo to związek to główna przyczyna rejestracji. Wiele użytkowników Fotka.com korzysta z portalowego forum, aby zawrzeć nowe znajomości, zarówno te romantyczne, jak i przyjacielskie. Dużym plusem są darmowe funkcje, takie jak rozmowy i przeglądanie profili. Możemy zapłacić niewielką cenę za dodatkowe opcje, które ułatwiają korzystanie ze strony. Fotka to jeden z większych portali społecznościowych z dużą ilością użytkowników. Z pewnością można tam znaleźć przyjaźń, miłość lub po prostu partnerów do rozmów.

Fotka Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Kamila, 28 lat

Zarejestrowałam się na Fotce po rozstaniu z chłopakiem, bo czułam się trochę przybita. Nie rozpoczęłam jeszcze nowego związku, ale mam już kilku nowych przyjaciół, poznanych właśnie tutaj!

TAK 7 NIE 8
Przemek, 31 lat

Na portalu jest tak dużo osób, że czasem nie nadążam odpowiadać na wiadomości. Poznałem tu fajnych ludzi, z którymi cały czas utrzymuję kontakt.

TAK 3 NIE 4
Ola, 29 lat

Do rejestracji na Fotce namówiła mnie koleżanka. Sama poznała tam swojego obecnego chłopaka. Myślałam, że to jakaś bzdura, ale już od 3 miesięcy mam narzeczonego. To działa :)

TAK 12 NIE 9
Michał, 33 lata

Od kilku miesięcy próbuję znaleźć dziewczynę. Już umówiłem się z kilkoma osobami z Fotki. Jednak ograniczona ilość rozmów jest denerwująca. Na szczęście za niewielką sumę można ją znacznie rozszerzyć.

TAK 9 NIE 6

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2