Razem50plus

NiktSieNieDowie
1.
NiktSieNieDowie
NiktSieNieDowie
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Randkowicze z Twojej okolicy
  • Szybka wyszukiwarka użytkowników
30+
preferowany wiek
137 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

Razem50plus Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
4,8/10
20 000+ / 30+
Razem50plus

Użyteczność i funkcje portalu: 4,8/10

Bezpieczeństwo: 4,8/10

Przejrzystość profilu: 5/10

Szanse na znalezienie partnera: 5/10

Obsługa klienta: 4,5/10

Cena: 4,5/10

Razem50plus Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Wyjątkowa platforma do poznawania nowych osób

Razem50plus to serwis randkowy dla osób szukających nowych znajomości, niezależnie od tego czy szukają tylko przyjaźni, czy czegoś więcej. Dobrze wiemy, że dojrzałe osoby także poszukują miłości i że często ciężko im odnaleźć się na zwykłych portalach, na których dominują osoby młode. Dlatego powstał Razem50plus. To polski portal, na którym znajdziesz dziesiątki tysięcy osób po pięćdziesiątym roku życia, które szukają tego samego co Ty. Daj sobie szansę na rozpoczęcie nowej przyjaźni, flirtu, a może gorącej miłości już do końca życia? Zarejestruj się za darmo i korzystaj z ogromu możliwości jakie daje nasz serwis.

Jak korzystać z Razem50plus

Aby zacząć korzystać z serwisu musisz się zarejestrować. Automatycznie przy rejestracji utworzysz konto standard, w dowolnej chwili możesz wykupić konto premium. Podczas rejestracji musisz podać kilka podstawowych danych, takich jak nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło, następnie potwierdź chęć utworzenia konta klikając na wysłany na Twoją pocztę link i od razu możesz korzystać z portalu. Przy pierwszym logowaniu będziesz mógł dodać swoje zdjęcie i napisać o sobie kilka słów, możesz również pominąć ten krok i wrócić do uzupełnienia tych informacji później.

Dobry profil to najlepszy początek

Randki w Internecie zaczynają się od profilu i zdjęcia osoby, która Cię zainteresowała. Dlatego jest to część, której powinieneś poświęcić najwięcej uwagi. Zdjęcie profilowe powinno przedstawiać tylko Ciebie, z dobrze widoczną twarzą, w dobrym świetle. Wybierz fotografię, którą lubisz i do której można się odnieść w wiadomości – osobie, której się spodobasz łatwiej będzie nawiązać pierwszy kontakt. Na Razem50plus nie znajdziesz schematów i ankiet informacyjnych do wypełnienia, zamiast tego jest sporo miejsca na napisanie czegoś o sobie. W dojrzałym wieku każdy ma już za sobą wiele historii i doświadczeń, które najlepiej opisać swoimi słowami. Nie wstydź się, napisz czego lub kogo tutaj szukasz, będzie Ci dzięki temu o wiele łatwiej poznać kogoś nowego. Możesz wpisać wszystko, co wyda Ci się istotne dla potencjalnej relacji, którą chcesz zbudować.

Wyszukiwanie profili i wysyłanie wiadomości

Aby rozpocząć randkowanie online zacznij wyszukiwać profile innych osób. Wygodne filtry, w których możesz wybrać czy szukasz kobiety czy mężczyzny, w jakim wieku i w jakiej odległości ułatwią Ci to zadanie. Możesz dodatkowo wybrać wyszukiwanie tylko profili ze zdjęciem. Gdy zainteresuje Cię jakaś osoba, możesz napisać do niej wiadomość lub wysłać gotową ofertę. W członkostwie standard możesz wysyłać tylko jedną wiadomość dziennie, dlatego opłaca się wykupić niedrogi pakiet premium, aby nie ograniczały Cię zasady podstawowego konta. Inicjując rozmowę z nową osobą bądź kulturalny, nawiąż jakoś do jej profilu lub zdjęcia, bądź dowcipny i miły, a to zaprocentuje w przyszłości. No i przede wszystkim – nie bój się wykonać pierwszy krok!

Dodatkowe funkcje to więcej radości

Razem50plus oferuje swoim użytkownikom wiele funkcji urozmaicających korzystanie z portalu i poznawanie partnerów. Możesz tutaj oprócz tradycyjnych wiadomości wysyłać oferty oraz wirtualne prezenty. Możesz prowadzić bloga, a także wysyłać uśmiechy i dodawać wybrane profile do ulubionych. Masz także opcję sprawdzenia, kto odwiedził Twój profil, dodał Cię do ulubionych, czy wysłał uśmiech. Część z tych funkcji dostępna jest dopiero po wykupieniu funkcji premium.

Portal wygodny i łatwy w obsłudze

Portal został stworzony z myślą o starszych użytkownikach, którzy niekoniecznie są bardzo obeznani w Internecie. Dlatego też strona jest bardzo intuicyjna, łatwo znaleźć wszystkie potrzebne funkcje, czcionka jest wyraźna, a kolory stonowane. Każdy użytkownik bez problemu się na niej odnajdzie.

Funkcje Razem50plus

Zakładanie profilu użytkownika

Utworzenie konta w serwisie Razem50plus jest bardzo łatwe i trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy, że podasz kilka podstawowych informacji, takich jak adres swojej poczty internetowej, nick, którego chcesz używać i odpowiednio bezpieczne hasło, a następnie klikniesz w link potwierdzający wysłany na Twój adres e-mail i już możesz zaczynać swoje poszukiwania miłości na platformie. Wystarczy poświęcić kilka minut, aby móc korzystać z wielu możliwości, jakie daje Ci nasz wyjątkowy portal.

Profil i filtry wyszukiwania

Zwiększ swoje szanse na znalezienie miłości poprzez jak najlepsze uzupełnienie swojego profilu. Użytkownicy o wiele chętniej piszą i poznają osoby mające ładne zdjęcie profilowe i szczegółowo wypełnioną wizytówkę na profilu. Nie bój się więc dodać informacji o sobie, sam zobaczysz, jak duży wpływ ma to na powodzenie Twoich poszukiwań. Gdy już uzupełnisz profil możesz skorzystać z wygodnego wyszukiwania osób na naszym portalu. Wygodny filtr umożliwi Ci zawężenie wyświetlanych profili do osób w Twojej okolicy i w odpowiednim wieku, a także tylko tych osób, które posiadają zdjęcie profilowe.

Bezpieczeństwo na Razem50plus

Nasz portal dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Naszym priorytetem jest, aby randkowanie online z Razem50plus było doskonałym doświadczeniem dla każdego. Z tego powodu logowanie na naszym portalu jest w pełni szyfrowane, dane osobowe użytkowników podlegają ochronie w ramach wytycznych RODO, a każdy nowy profil weryfikowany jest przez administrację, aby zapobiec powstawaniu fałszywych kont i uniemożliwić oszustom żerowanie na naszych uczciwych użytkownikach. Dbamy także o to, aby dane użytkowników nie zostały wykradzione ani udostępnione stronom trzecim. Korzystając z naszego portalu możesz czuć się w pełni bezpiecznie!

Dodatkowe funkcje i blog

Na Razem50plus możesz korzystać z wielu ciekawych funkcji, które ułatwią Ci i urozmaicą poznawanie nowych osób. Poza standardowymi wiadomościami, portal daje Ci możliwość wysyłania również ofert oraz wirtualnych prezentów. Ciekawą opcją jest także wysyłanie uśmiechów do wybranych osób, może to pomóc, gdy nie wiesz jak zacząć rozmowę lub jesteś po prostu nieco nieśmiały. Profile osób, które wydają Ci się ciekawe możesz także dodać do działu ulubione na swoim koncie. Razem50plus daje także możliwość sprawdzenia, kto odwiedził Twój profil i wysłał Ci uśmiech lub dodał do ulubionych. Wszystko to sprawia, że poszukiwanie drugiej połówki jest znacznie ciekawsze! W górnym menu znajdziesz także zakładkę blog, w której możesz przeczytać wiele ciekawych artykułów na temat randkowania po pięćdziesiątce, potrzeb osób w wieku dojrzałym oraz czym kierować się w wyborze partnera w tym wieku. Mamy nadzieję, że dział ten pomoże Ci rozwinąć skrzydła na portalu i znaleźć to, czego szukasz.

Pakiet członkowski

Dla osób, które chcą jeszcze pełniej korzystać z serwisu, Razem50plus przygotowało ofertę Premium, dzięki której możesz w pełni i bez ograniczeń korzystać z naszego serwisu. Opłata jest niewysoka, tyle ile kosztuje kawa i ciastko w kawiarni, a otrzymujesz nieograniczone możliwości do poznawania mnóstwa nowych osób przez cały miesiąc. Możesz także wybrać pakiet z dłuższym okresem funkcjonowania, im wyższy pakiet wybierzesz, tym taniej wychodzi w przeliczeniu na miesiąc. Dzięki pakietowi Premium możesz wysyłać i otrzymywać wiadomości bez ograniczeń, widzisz kto odwiedził Twój profil, możesz wysyłać prezenty i uśmiechy, a także oferty. Nie podpisujesz żadnych umów, a po okresie, na jaki wykupiłeś pakiet, wygasa on samoistnie, nie musisz więc pamiętać o jego dezaktywacji. Wypróbuj choć przez miesiąc, a zobaczysz, jak wiele możliwości daje!

Razem50plus Cennik członkostwa VIP

Konto Standard

Darmowe utworzenie konta i uzupełnienie profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Dodanie zdjęcia profilowego
Wysyłanie gotowych ofert do użytkowników
Wysyłanie 1 wiadomości dziennie przy uzupełnionym profilu i posiadaniu zdjęcia

Konto Premium - 30 dni

30,00 zł

Nieograniczony dostęp do portalu i jego funkcji, nie jest przedłużane automatycznie.

Konto Premium - 90 dni

49,00 zł

Nieograniczony dostęp do portalu i jego funkcji, nie jest przedłużane automatycznie.

Konto Premium - 180 dni

69,00 zł

Nieograniczony dostęp do portalu i jego funkcji, nie jest przedłużane automatycznie.

Razem50plus Wady i Zalety

Zalety

Portal randkowy dla osób po pięćdziesiątym roku życia
Wielu użytkowników szukających przyjaźni i miłości
Łatwy w nawigacji i przejrzysty
Możliwość sprawdzenia, kto odwiedził i polubił Twój profil

Wady

Część funkcji portalu dostępna jest dopiero po zakupie pakietu premium
Portal nie gwarantuje sukcesu w poszukiwaniach miłości

Razem50plus dla użytkowników

Zalety

Szybka i łatwa rejestracja na portalu
Liczne dodatkowe opcje, takie jak wysyłanie prezentów, uśmiechów, czy dodawanie do ulubionych
Wygodny i łatwy w obsłudze serwis
Screenshot

Na koniec moja opinia o Razem50plus

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Razem50plus to portal dedykowany dla osób dojrzałych, samotnych, szukających przyjaźni, miłości, związku na resztę życia. W tym wieku każdy z nas ma już za sobą przeróżne doświadczenia życiowe, często także rodzinę, grupę przyjaciół, lecz brak jest tej jednej, najbliższej osoby. Razem50plus powstał po to, aby temu zaradzić. To polski serwis, w którym zarejestrowało się już kilkadziesiąt tysięcy użytkowników z całego kraju. Każdy znajdzie tu dla siebie miejsce i szansę na poznanie drugiej połówki. Portal ma bardzo ładny i przejrzysty wygląd, jest łatwy w obsłudze nawet dla osób wcześniej nie korzystających z Internetu. Wszystkie funkcje są wygodnie pogrupowane na ekranie i znacznie ułatwiają korzystanie z serwisu. Wypróbuj Razem50plus, daj sobie szansę na miłość w dojrzałym wieku!

Razem50plus Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Andrzej, 50 lat

Razem50plus da mi nadziej, e znajd jeszcze kogo na stare lata. Przez dugi czas nie umiaem odnale si w Internecie, ale ten portal jest cakiem fajny, atwo tu znale wszystko czego szukam. Poznaem tu ju kilka pa, na razie nic powanego z tego nie wyszo, ale nie poddaj si i cigle szukam. Polecam wszystkim, ktrzy zwtpili ju w swoje szczcie!

TAK 0 NIE 0
Adam, 61 lat

Poznaem tu moj drug on, przez wiele lat byem sam i nie udziem si ju nawet, e spotkam kogo z kim spdz reszt ycia, ale kolega namwi mnie na rejestracj tutaj i teraz siedz i boku mojej ukochanej i oboje wspominamy czasy naszych pierwszych rozmw na Razem50plus! Warto da sobie szans, oboje polecamy!

TAK 1 NIE 0
Marzena, 55 lat

Rzem50plus to jeden z lepszych portali randkowych, a przetestowaam kilka tych dla osb po 50. Pakiet Premium nie kosztuje wiele, profile s weryfikowane, dziki czemu nie ma tu oszustw. Poznaam kilka Pa, z ktrymi si zaprzyjaniam i Pana, ktry by moe zostanie kim wicej ni znajomym. Naprawd warto prbowa!

TAK 0 NIE 0
Wlodek, 61 lat

Pomimo tylu pozytywnych opinii nie umiem si tu odnale, bez opacenia nie ma wielu opcji poznania innych, zdjcia dugo si aduj i nie widz, kto odwiedzi mj profil. Poza tym to nie jest zy portal, ale najwyraniej nie dla mnie.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2