Smart Page

Nasza Tajemnica
1.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
2.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Smart Page Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,0/10
252 000+ / 30+
Smart Page

Użyteczność i funkcje portalu: 7,8/10

Bezpieczeństwo: 8/10

Przejrzystość profilu: 8,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 8,3/10

Obsługa klienta: 7,8/10

Cena: 7,5/10

Smart Page Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal dla szukających miłości

Smart Page to całkowicie darmowy portal randkowy przeznaczony dla osób w każdym wieku, niezależnie od orientacji. Znajdziesz tu wiele osób szukających przede wszystkim przyjaźni i miłości, partnerów do dłuższych relacji. Wielu użytkowników sprawia, że łatwo znaleźć kogoś do rozmowy.

Zakładanie konta trwa tylko chwilę

Rejestracja na stronie Smart Page jest banalnie prosta i szybka. Poradzą sobie z nią nawet osoby nieobeznane z platformami randkowymi. Przycisk rejestracji łatwo znajdziesz na stronie głównej, później wystarczy już podać kilka podstawowych informacji o sobie oraz potwierdzić utworzenie konta poprzez wiadomość wysłaną na skrzynkę mailową. Od razu możesz korzystać z pełni funkcjonalności strony i rozpocząć poszukiwanie drugiej połówki.

Szczegóły profilu

Podczas rejestracji będziesz miał możliwość wprowadzenia szczegółów dotyczących tego, skąd jesteś, kogo szukasz, ile masz lat itp. Po utworzeniu konta dobrze jest także uzupełnić swój profil o więcej szczegółów. Smart Page daje Ci możliwość wybrania z listy aktywności, które podobają Ci się, jako pomysły na pierwszą randkę, czy też cechy najlepiej opisujące Twój charakter. Jest też opcja własnoręcznego opisu – napisz kilka zdań o sobie, tak aby osoby przeglądające Twój profil mogły poznać Cię choć odrobinę, zanim zdecydują się napisać wiadomość. Postaraj się być zabawny i pozytywny, to zawsze daje większe szanse na sukces.

Zdjęcie profilowe

Jako że randkowanie online polega głównie na wyborze potencjalnych partnerów ze względu na ich wygląd, wybór zdjęcia profilowego może być kluczem do sukcesu. To ono jako pierwsze rzuca się w oczy osobom przeglądającym profile, wstaw więc zdjęcie, na którym wyglądasz korzystnie i jesteś sam/a, nie w grupie osób. Jeśli masz więcej zdjęć – wstaw je również, Smart Page daje każdemu użytkownikowi możliwość dodania wielu zdjęć.

Wiele przydatnych funkcji

Smart Page to portal niezwykle przyjazny użytkownikom. Nie dość, że łatwo się po nim poruszać i odnaleźć, jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, to jeszcze ma kilka funkcji, które czynią go zupełnie wyjątkowym. Poza podstawowym profilem możesz utworzyć tu także swój blog, dodać muzykę, której lubisz słuchać, połączyć konto z Facebookiem lub dodać numer gadu gadu. Oprócz tego, poza wysyłaniem innym użytkownikom zwykłych wiadomości, możesz także wysłać im prezent lub okazać zainteresowanie ich profilem bez pisania wiadomości. Wszystko to ma pomóc Ci osiągnąć sukces w poszukiwaniach, niezależnie od tego, kogo szukasz. Możesz także sprawdzić, kto odwiedził Twój profil lub wyraził nim zainteresowanie oraz wybrać, kto może pisać do Ciebie wiadomości prywatne.

Łatwe korzystanie z portalu

Dzięki przejrzystości i przyjemnemu wyglądowi strony, randkowanie na Smart Page to pozytywne doświadczenie. Łatwo się tu odnaleźć nawet osobom nieobeznanym z korzystaniem z Internetu. Za pomocą wygodnych filtrów dopasujesz wyświetlanie profili osób w odpowiednim dla Ciebie wieku czy z okolicy, która Cię interesuje. Możesz także wybrać wyświetlanie tylko profili ze zdjęciem.

Bezpieczeństwo i usunięcie konta

Platforma Smart Page dba o swoich użytkowników – darmowe portale niestety przyciągają wiele nieuczciwych osób, dlatego wszystkie zdjęcia i opisy profilu muszą zostać zatwierdzone przed administrację, aby uniknąć prób oszustwa, wyłudzeń, czy nachalnych reklam. Jeśli znajdziesz swoją drugą połówkę lub po prostu znudzi Ci się nasz portal, szybko i bez zbędnych formalności możesz usunąć swoje konto – przycisk znajduje się na dole strony w zakładce Mój Profil.

Funkcje Smart Page

Rejestracja

Utworzenie konta na stronie nie przysparza większych problemów. U góry strony znajdziesz odpowiedni przycisk, wystarczy kilka chwil i podanie podstawowych danych niezbędnych do procesu rejestracji, abyś mógł w pełni cieszyć się ze wszystkich funkcjonalności strony. Wystarczy, że podasz swój nick, adres e-mail oraz hasło, a następnie potwierdzisz chęć utworzenia konta klikając w link wysłany na adres Twojej poczty elektronicznej.

Uzupełnij wiadomości o sobie

Smart Page daje Ci szerokie możliwości skonfigurowania swojego profilu na portalu. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej i łatwiej będzie Ci dopasować potencjalnych partnerów czy partnerki. Ułatwią Ci to automatyczne pytania, które pojawią się podczas rejestracji. Są to na przykład cechy, które Cię opisują, lub Twoje wymarzone miejsca na pierwszą randkę. Informacje te możesz także uzupełnić później w sekcji Mój profil. Masz także możliwość opisania siebie własnymi słowami – napisz tu co nieco o sobie, czego tutaj szukasz, co lubisz robić, jakie masz pasje i zainteresowania. Bądź szczery – pamiętaj, że to zaprocentuje.

Możliwości kontaktu

Jeśli chcesz, portal daje Ci także możliwość połączenia swojego konta na Smart Page z kontem na Facebooku lub podanie dodatkowo namiaru na swoje gadu gadu.

Blog oraz ulubiona muzyka

Poza podstawowymi możliwościami, jakie daje większość portali randkowych w Internecie, Smart Page wyróżnia możliwość pisania przez użytkowników swojego osobistego bloga oraz dodania do listy ulubionej muzyki. Obie te opcje sprawiają, że łatwiej jest dobrać partnerów o podobnych gustach i zainteresowaniach.

Zdjęcia, czyli kwintesencja randek online

Pamiętaj, że wybranie i dodanie odpowiednich zdjęć na swoim profilu to jedna z ważniejszych rzeczy, jakie powinien zrobić każdy użytkownik. To właśnie zdjęcia mają największy wpływ na powodzenie w szukaniu miłości w Internecie. Wybierz odpowiednie zdjęcie profilowe, możesz także dodać więcej zdjęć, które będą widoczne po wejściu na Twój profil. Na Smart Page możesz także wyświetlać profile użytkowników, którzy ostatnio dodali swoje zdjęcia, a także wybrać opcję otrzymywania wiadomości tylko od użytkowników ze zdjęciem.

Dodatki uatrakcyjniające portal

Poza zwykłymi wiadomościami możesz także skorzystać z opcji wysłania prezentu osobie, która Ci się spodobała, a także zaznaczenia, które profile Ci się podobają. Wtedy osoba, której profil polubiłeś zobaczy to na swoim koncie.

Wszystko bezpłatnie

Smart Page jest wyjątkowym portalem randkowym – stworzony jest dla wszystkich, niezależnie od statusu materialnego, dlatego korzystanie ze wszystkich jego funkcji jest całkowicie darmowe! Nie musisz wykupować abonamentu ani pakietów VIP czy Premium. Wystarczy się zarejestrować i bez przeszkód korzystać z całej gamy możliwości.

Smart Page Cennik członkostwa VIP

Całkowicie darmowy portal

Darmowa rejestracja i utworzenie konta
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Dodanie zdjęć i uzupełnienie profilu
Prowadzenie bloga i dodanie ulubionej muzyki
Wysyłanie prezentów
Dodawanie profili do ulubionych

Smart Page Wady i Zalety

Zalety

Całkowicie darmowe korzystanie z portalu
Wygodne użytkowanie i łatwe zakładanie konta
Możliwość dodania wielu zdjęć
Wiele dodatkowych funkcji ułatwiających poznawanie nowych osób

Wady

Portal nie gwarantuje znalezienia miłości
Wielu zarejestrowanych użytkowników, co może wprowadzać niewielki chaos przy korzystaniu ze strony

Smart Page dla użytkowników

Zalety

Wygodne dostosowywanie filtrów wyszukiwania do osobistych preferencji
Duża liczba użytkowników, co zwiększa szanse na znalezienie drugiej połówki
Możliwość dokładnego uzupełnienia swojego profilu i wpisania dużej ilości informacji o sobie
Screenshot

Na koniec moja opinia o Smart Page

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Smart Page, jak sama nazwa wskazuje, to bardzo „mądry” portal dla osób poszukujących nowych znajomości, przyjaźni, czy wielkiej miłości. To idealne miejsce w sieci, aby znaleźć partnera lub partnerkę, na chwilę lub na całe życie. Możesz podać wiele informacji o sobie, korzystać z ciekawych funkcji, takich jak prowadzenie bloga czy wysyłanie prezentów, a to wszystko zupełnie za darmo. Ideą powstania tego portalu randkowego było umożliwienie szerokiej rzeszy użytkowników poznawania nowych ludzi, niezależnie od ich statusu materialnego. Tutaj możesz czuć się swobodnie i bezpiecznie, bo grono administratorów bez przerwy pracuje nad tym, aby wyłapywać ewentualnych nieuczciwych użytkowników. Strona jest łatwa w obsłudze, intuicyjna dla większości osób. Sprawdź nas i daj sobie szansę na znalezienie tego, czego szukasz w Internecie.

Smart Page Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Witek, 39 lat

Znalazłem się tu zupełnie przypadkiem, zauważyłem, że kolega korzysta z tej strony i postanowiłem sprawdzić, dlaczego. Od razu mi się spodobała – szybko i łatwo się zarejestrowałem, dodałem kilka zdjęć (wcale nie najpiękniejszych) i od razu zrobił się ruch. Można łatwo wyszukiwać profile, wybieram najczęściej te, na których podanych jest więcej szczegółów. Myślę, że może tutaj w końcu uda mi się znaleźć kogoś na stałe.

TAK 0 NIE 0
Kasia, 33 lata

Od jakiegoś czasu szukałam przyjemnego w użytkowaniu portalu randkowego. Wszędzie trzeba było płacić ogromne pieniądze za zwykłą rozmowę, aż w końcu trafiłam na Smart Page. Nie dość, że wszystko jest bezpłatne, to jeszcze są tu naprawdę fajni użytkownicy. Poznałam kilku Panów, z którymi znajomość wyszła poza ramy Internetu, więc polecam.

TAK 0 NIE 0
Adrian, 40 lat

Bardzo podoba mi się korzystanie z tej strony. Dobrze, że jest opcja dodania wielu zdjęć, a portal sam podpowiada cechy, jakie najlepiej mnie opisują. Nie jestem najlepszy w pisaniu o sobie, więc bardzo mi to odpowiada. Poza tym jest tu dużo osób z mojej okolicy. Zdecydowanie fajne miejsce, żeby pogadać i poznać nowych ludzi.

TAK 0 NIE 0
Kacper, 23 lata

Niby fajna, darmowa strona, ale jakoś nie umiem się tu za bardzo odnaleźć. Chaotyczny design, nie moje kolory, dużo starszych osób. Nie korzystam też ze wszystkich funkcji, choć wierzę, że niektórym mogą się podobać. Dobre miejsce, ale nie dla mnie.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2