Portal randkowy Przeznaczeni

BrudnyRomans
1.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Przeznaczeni Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
9,1/10
2 010 000+ / 18+
Przeznaczeni

Użyteczność i funkcje portalu: 9,3/10

Bezpieczeństwo: 9/10

Przejrzystość profilu: 9,5/10

Szanse na znalezienie partnera: 9,5/10

Obsługa klienta: 9/10

Cena: 8,5/10

Przeznaczeni Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy Przeznaczeni – czym jest?

Portal randkowy Przeznaczeni.pl to miejsce, w którym spotykają się osoby z całej Polski. W serwisie można znaleźć ciekawych rozmówców, nowe przyjaźnie, a co najważniejsze, swoją drugą połówkę. Przeznaczeni istnieje od 2005 roku i rejestrują się tam osoby, które oczekują trwałego i poważnego związku oraz szukają partnerów z podobnymi zainteresowaniami. Warto napisać jak najwięcej o sobie, aby inni użytkownicy mogli zobaczyć, gdzie mieszkamy, co lubimy i jakie mamy wartości życiowe. Przeznaczeni to jeden z największych portali randkowych w Polsce i drugi na świecie. Co miesiąc pojawia się 200 tysięcy nowych użytkowników, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo poznania odpowiedniego partnera.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Rejestracja nie jest trudna i zajmuje tylko kilka minut. Na początku musimy podać podstawowe informacje o sobie, takie jak dane osobowe i miejsce zamieszkania. Rejestrujemy się na portalu całkowicie za darmo, co jest udogodnieniem dla wszystkich potencjalnych użytkowników. Logowanie na Przeznaczeni.pl jest szybkie i bezproblemowe, a interfejs zaprojektowany tak, aby każdy mógł korzystać z niego bez problemów.

Co napisać w informacjach o sobie?

Warto przyjrzeć się dokładnie polom w informacjach o sobie. Bardzo ważne jest wypełnienie ich wszystkich, gdyż zwiększa to zdecydowanie szanse na spotkanie odpowiedniej osoby. Jak to działa? Inni użytkownicy szukają nas według wybranych kryteriów. Im więcej informacji o sobie podamy, tym większe prawdopodobieństwo, że znajdzie nas ktoś z podobnym podejściem do życia, wartościami i osobowością.

Członkostwo Premium na Przeznaczeni – czy warto?

Członkostwo Premium jest bardzo ważnym elementem korzystania z konta na portalu randkowym Przeznaczeni. Należy zaznaczyć, że konto podstawowe pozwala nam jedynie na przeglądanie profili innych osób, jednak nie mamy możliwości wysyłania wiadomości. Dopiero po wykupieniu konta Premium możemy bez ograniczeń rozmawiać z innymi użytkownikami. Oprócz tego mamy możliwość komentowania zdjęć, widzimy, kto odwiedzał nasz profil oraz możemy wpisywać się w Księdze Gości. Przeznaczeni oferuje nam także konto Premium VIP z kilkoma dodatkowymi funkcjami. Możemy rozmawiać z osobami, które mają tylko standardowy rodzaj profilu. Oprócz tego możemy stać się niewidoczni dla innych, co oznacza, że nie zobaczą oni, że wchodziliśmy na ich profil. Cennik kont Premium i VIP dostępny jest po zalogowaniu w zakładce «Panel użytkownika».

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na Przeznaczeni?

Użytkownicy, którzy już znaleźli na Przeznaczeni swoją drugą połówkę mogą usunąć swoje konto na portalu, przestrzegając okresu wypowiedzenia podanego w regulaminie. Różni się on w zależności od rodzaju abonamentu. Członkostwo można wykupić na rok lub na czas nieograniczony. Jeśli nie wypowiemy umowy na czas, przedłuża się ona na czas nieokreślony. Wtedy na odstąpienie od umowy mamy 14 dni. W innym przypadku z konta bankowego pobrane zostaną środki za automatycznie przedłużenie abonamentu.

Funkcje Przeznaczeni

Wyszukiwanie

Na portalu możesz wyszukiwać innych użytkowników według szczegółowych kryteriów. Pozwala to znaleźć osoby o podobnym sposobie myślenia, mieszkające w Twojej okolicy.

Inteligentne rekomendacje partnerów

Warto wypełnić dokładnie informacje o sobie. To na nie na początku zwrócą uwagę inni użytkownicy, a automatyczna wyszukiwarka tworzy listę na podstawie tego, co tam napiszesz. Konto na Przeznaczeni to szansa na poznanie kogoś, kto myśli podobnie jak Ty.

Funkcje Premium dla VIP

Każdy członek portalu randkowego Przeznaczeni może wykupić konto Premium z użytecznymi funkcjami. Pozwalają one na nieograniczone wysyłanie i odbieranie wiadomości od innych użytkowników.

Członkostwo VIP dla VIP

Osoby, którzy mają największe oczekiwania względem serwisu, mogą zdecydować się na konto Premium VIP z dodatkowymi funkcjami. Po zarejestrowaniu się na stronie możesz wykupić członkostwo VIP na rok lub na nieokreślony czas. Dzięki temu możesz rozmawiać także z osobami z kontem standardowym lub ukryć fakt, że odwiedziłeś czyjś profil.

Informacje o sobie

Opowiedz coś o sobie – czym się interesujesz, ile masz lat i jak wyglądasz. Wypełnienie tych informacji nie zabierze Ci dużo czasu, ale pomoże w znalezieniu ciekawych partnerów. Ten element jako pierwszy jest zauważany przez potencjalnych partnerów.

Przeznaczeni Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Ukrycie faktu, czyj profil odwiedziłeś
Lista osób, które przeglądały Twój profil
Komentowanie zdjęć

1 rok Premium

8,25 zł (miesięcznie)

Ukrycie faktu, czyj profil odwiedziłeś
Wpis do księgi gości
Lista osób, które przeglądały Twój profil
Komentowanie zdjęć

1 rok VIP

10,33 zł (miesięcznie)

Ukrycie faktu, czyj profil odwiedziłeś
Lista osób, które przeglądały Twój profil
Wpis do księgi gości
Zmiana tapety na profilu
Rekomenduj

Bez limitu

149,00 zł

Ukrycie faktu, czyj profil odwiedziłeś
Wpis do księgi gości
Lista osób, które przeglądały Twój profil
Komentowanie zdjęć
Zmiana tapety na profilu

Przeznaczeni Wady i Zalety

Zalety

Duża ilość zarejestrowanych użytkowników
Niska cena członkostwa VIP
Dostępna aplikacja mobilna
Możliwość komentowania zdjęć innych

Wady

Strona nie daje gwarancji znalezienia partnera
Płatność za członkostwo VIP i inne funkcje
Brak możliwości wysyłania wiadomości bez wykupienia członkostwa Premium
Automatycznie odnowienie abonamentu

Przeznaczeni dla użytkowników

Zalety

Członkostwo VIP pozwala na nieograniczone rozmowy ze wszystkimi użytkownikami
Możliwość zostawienia wpisu w Księdze Gości
Bezpłatna rejestracja na Portalu
Dzięki aplikacji mobilnej możesz korzystać ze wszystkich funkcji Przeznaczeni bez względu na to, gdziekolwiek jesteś
Screenshot

Na koniec moja opinia o Przeznaczeni

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Przeznaczeni.pl to portal głównie dla osób poważnie myślących o związku. Jego hasłem przewodnim jest łącznie ludzi w pary i stawianie na ludzi wartościowych. Duża ilość użytkowników, aplikacja mobilna, profesjonalna obsługa i promowanie takich wartości jak miłość, przyjaźń, wierność, uczciwość i rodzina to z pewnością mocne strony portalu. Członkostwo jest płatne, lecz czyż wszystkie dobre rzeczy nie mają swojej ceny?

Przeznaczeni Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Mateusz

Ciężko było mi znaleźć dziewczynę o podobnych wartościach, jak moje. Już straciłem nadzieję po bezsensownych poszukiwaniach w miejscach, w których często bywam. Nie oczekiwałem, że wystarczy po prostu założyć konto na Przeznaczeni, wypełnić kilka pól o sobie i osobie, którą szukamy. Rozmawiam tam z wieloma osobami, zawarłem już nawet kilka przyjaźni. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda mi się też znaleźć swoją połówkę.

TAK 24 NIE 5
Hania

Bardzo łatwo jest obsługiwać portal, korzystam ze wszystkich jego funkcji w abonamencie Premium. Niska cena za członkostwo skłoniła mnie do spróbowania i wykupiłam abonament na rok. Spotykam się od kilku miesięcy z nowym partnerem. Wydaje się, że będzie z tego coś poważnego. Bardzo się cieszę!!

TAK 37 NIE 3
Mariola

Na portalu zarejestrowałam się niedawno, ale już aktywnie go używam. Poznałam wiele ciekawych osób z mojej okolicy, których nie miałam możliwości spotkać w zwykłym życiu. Nawet nie myślałam, że zabawa w portale randkowe może być tak przyjemna.

TAK 42 NIE 3
Wiola

Przy wykupieniu konta Premium odnawia się ono automatycznie. Czyli za rok pieniądze zostaną pobrane znów z naszej karty. Nie doczytałam regulaminu, mój błąd. Następnym razem będę ostrożniejsza.

TAK 12 NIE 5

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2