Portal randkowy Sympatia

BrudnyRomans
1.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Sympatia Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
9,3/10
1 410 000+ / 18+
Sympatia

Użyteczność i funkcje portalu: 9,3/10

Bezpieczeństwo: 9,8/10

Przejrzystość profilu: 9/10

Szanse na znalezienie partnera: 9,5/10

Obsługa klienta: 9/10

Cena: 9/10

Sympatia Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Najpopularniejszy Portal randkowy w Polsce

Wartą uwagi alternatywą dla osób zmęczonych wiecznym poszukiwaniem miłości w nieodpowiednich miejscach jest portal randkowy Sympatia.onet.pl Na rynku istnieje już 16 lat, a z usług tego serwisu korzystać może każdy, bez względu na płeć, wiek, poglądy polityczne czy pozycję społeczną. Rejestrując się na Sympatii, masz duże szanse, że spotkasz kogoś podobnego do siebie, w dodatku masz możliwość poznania wielu ludzi z całego kraju. To miejsce zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w którym znaleźć można nie tylko miłość, ale także przyjaźń lub po prostu ciekawą znajomość.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Założenie konta na portalu jest całkowicie darmowe. Wystarczy podać podstawowe dane o sobie, takie jak wiek czy miejsce zamieszkania. Warto dodać swoje aktualne zdjęcie, gdyż zwiększa to nasze szanse na to, że inni zainteresują się naszym profilem. Zdjęcie to często kluczowa kwestia w randkach online. Osoba, z którą chcemy nawiązać kontakt, nie ma żadnej innej możliwości wstępnego poznania nas, jak tylko przez obejrzenie naszych zdjęć. A wszyscy wiemy, jak dużą rolę gra komunikacja wizualna, tym bardziej, że wygląd jest pierwszą rzeczą, na którą – przyznajmy to – każdy z nas zwraca uwagę. Dlatego właśnie warto dodać zdjęcie, które pokazuje nas w jak najlepszym świetle.

Co zrobić po zakończeniu rejestracji?

Po założeniu konta możemy wypełnić dodatkowe pola. Warto napisać coś o sobie, o naszej osobowości, zainteresowaniach lub doświadczeniach życiowych. Inny użytkownik tuż po obejrzeniu naszego zdjęcia będzie chciał dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Dlatego właśnie nie warto zostawiać tych pól pustych. Dodanie informacji o sobie daje nam możliwość poznania kogoś o podobnych wartościach i sposobie patrzenia na życie i związek. Na portalu nie brakuje osób nieśmiałych, które obawiają się zrobić pierwszy krok. Dla takich użytkowników stworzona została gra Bingo. Więc jeśli nie masz odwagi zagadać lub nie wiesz, co napisać, możesz wciągnąć wybranego przez siebie partnera w tą niezobowiązującą grę i przekroczyć w ten sposób największą barierę. Dane Twojego konta na portalu są w pełni chronione, a informacje o Tobie mogą przeczytać tylko zalogowani użytkownicy. Nikt z zewnątrz nie może zobaczyć Twoich zdjęć, a korespondencja z partnerami jest anonimowa.

Sympatia – członkostwo Premium – na czym polega?

Konto Premium oferuje rozszerzone funkcje, sprzyjające łatwiejszemu zawieraniu nowych znajomości. Abonament Premium można wykupić na 1, 3 lub 6 miesięcy, a cennik znaleźć w regulaminie serwisu. Jest wiele korzyści wynikających z członkostwa VIP. Użytkownicy mają możliwość przeglądania profili osób, które ich odwiedziły, filtrowania w wyszukiwarce tylko nowych kont czy dodawania konkretnych użytkowników na listę ulubionych. Konto Premium to również nieograniczone wysyłanie i otrzymywanie wiadomości oraz przeglądanie profili osób, które polubiły nasz profil przy grze w Bingo. Osoby, z którymi z jakiegoś powodu nie chcesz rozmawiać możesz dodać do czarnej listy, by mieć pewność, że nie będą się z Tobą próbowały kontaktować. Możesz także blokować możliwość przeglądania Twojego profilu osobom bez zdjęcia, a tym, którzy otrzymali Twoją sympatię podarować wirtualny prezent.

Należy pamiętać, że randki internetowe to super zabawa i długie rozmowy, ale przede wszystkim relacja, która może zaowocować dłuższym związkiem. Wiele osób zastanawia się, czy znajomości zawarte przez internet warto brać na poważnie. Lecz często jest to jedyny sposób, żeby spotkać kogoś, kto odpowiada naszym wymaganiom. Już tysiące osób, z których wiele było początkowo nastawionych sceptycznie skorzystało z usług Sympatia.pl, a sama strona pozytywnie ich zaskoczyła. Ty też możesz być jednym z nich, wystarczy tylko dać sobie szansę i spróbować swoich sił szukając odpowiednich osób.

Co, jeśli chcesz usunąć konto na Sympatia?

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować z członkostwa na Sympatia.pl, możesz to zrobić usuwając swoje konto w ustawieniach profilu. Jeśli posiadasz konto Premium, musisz złożyć pisemne wypowiedzenie w określonym przez regulamin terminie. Może się on różnić w zależności od tego, na jaki okres masz wykupiony abonament.

Funkcje Sympatia

Wyszukiwanie

Sympatia wybiera dla Ciebie dobrze dopasowanych partnerów. W parametrach można określić takie dane jak płeć, wiek, miejsce zamieszkania czy zainteresowania. Możesz także wyszukiwać partnerów według miejsca zamieszkania, by znaleźć kogoś ze swojej okolicy.

Inteligentne rekomendacje partnerów

Jeśli dokładnie wypełnisz formularz i podasz swoje oczekiwania względem partnera, profesjonaliści tworzący Sympatię pomogą Ci dobrać odpowiednich partnerów. To właśnie dlatego warto opisać swoje wartości i zainteresowania, aby można było łatwo poznać te właściwe osoby.

Bingo

Przełam pierwsze lody i zagraj z innymi użytkownikami w niezobowiązującą grę Bingo. Dzięki niej będziesz miał możliwość nawiązania pierwszego kontaktu z osobami, które zwróciły Twoją uwagę.

Ukrywanie zdjęć

Jeśli nie chcesz, aby inni użytkownicy widzieli wszystkie Twoje zdjęcia, możesz je ukryć dla wszystkich lub pokazać tylko tym, którzy chcesz, aby je zobaczyli.

Funkcje Premium dla VIP

Każdy członek Sympatii może wykupić konto Premium z atrakcyjnymi funkcjami. Są to między innymi nieograniczone rozmowy z innymi randkowiczami czy możliwość dodawania wybranych profili do ulubionych.

Członkostwo VIP dla VIP

Po zarejestrowaniu się na stronie możesz wykupić członkostwo VIP i rozmawiać z innymi użytkownikami bez ograniczeń, a także przeglądać ich profile, wysyłać prezenty lub dodawać ich konta do ulubionych.

Informacje o sobie

Pokaż, co Cię interesuje i jak wyglądasz. Warto wypełnić informacje o sobie, aby inni zobaczyli, jak wyglądasz, czym się zajmujesz i co lubisz robić w wolnym czasie. Jeśli opowiesz także o swoim podejściu do związku i o tym, kogo szukasz, zdecydowanie szybciej znajdziesz odpowiedniego partnera.

Sympatia Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Zwiększona ilość rekomendacji
Przeglądanie profili osób, które polubiły nasz profil
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili

1 miesiąc VIP

16,90 zł

Zwiększona ilość rekomendacji
Przeglądanie osób, które polubiły nasz profil
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili
Rekomenduj

3 miesiące VIP

8,63 zł (miesięcznie)

Zwiększona ilość rekomendacji
Przeglądanie osób, które polubiły nasz profil
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili

6 miesięcy VIP

5,98 zł (miesięcznie)

Zwiększona ilość rekomendacji
Przeglądanie osób, które polubiły nasz profil
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili

Sympatia Wady i Zalety

Zalety

Duża ilość zarejestrowanych użytkowników
Opcja aktywacji konta Premium – członkostwa VIP
Opcja aktywacji konta Premium – członkostwa VIP
Podgląd osób, które polubiły nasz profil

Wady

Opłata za członkostwo i inne funkcje
Członkostwo Premium jest automatycznie odnawiane
Ograniczona ilość wiadomości przy koncie bezpłatnym

Sympatia dla użytkowników

Zalety

Członkostwo VIP oferuje wiele korzyści i umożliwia poznanie odpowiedniego partnera
Widzisz użytkowników, którzy polubili Twój profil
Bezpłatna rejestracja oraz sam decydujesz, jak długo będziesz płacić za członkostwo
Możliwość poznania osób z całego świata
Screenshot

Na koniec moja opinia o Sympatia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Sympatia.pl to jeden z największych i najczęściej wybieranych portali randkowych w Polsce. Logują się tam osoby z różnych grup wiekowych z całej Polski. Ci, którym dotychczas nie udało się znaleźć swojej drugiej połówki mogą być pewni, że na Sympatii poznają wiele wartościowych osób. Rejestracja jest bezpłatna, jednak za korzystanie z wszystkich usług portalu trzeba zapłacić, wykupując konto Premium. Dzięki niemu można rozmawiać bez ograniczeń z innymi użytkownikami. Wielu z nich już znalazło na nim swoją drugą połówkę.

Sympatia Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Mariusz

Strona sama pobrała mi z konta opłatę za kolejne 3 miesiące i byłem bardzo zdziwiony. Nie wiedziałem, że abonament odnawiany jest automatycznie, uważajcie na to. Chyba po prostu nie wczytałem się w regulamin przy wykupowaniu abonamentu. W sumie i tak bym go przedłużył, więc nie gra to większej roli.

TAK 11 NIE 3
Marcelina

Byłam ciekawa, czy w ogóle możliwe jest poznać chłopaka na portalu randkowym. Wszyscy znajomi w to wątpili. Póki co, od kilku miesięcy rozmawiam z jednym partnerem, którego podsunęły mi rekomendacje. Mam nadzieję, że narodzi się z tego coś więcej. Nie chcę zapeszać!!

TAK 31 NIE 6
Monika

W moim wieku już nie tak łatwo nawiązywać nowe znajomości. Przynajmniej tak myślałam przed rejestracją na Sympatii. Poznałam tu kilka osób, z którymi mogę porozmawiać o wszystkim i o niczym, o każdej porze dnia.

TAK 54 NIE 4
Bogdan

Niedawno rozwiodłem się z żoną. Do rejestracji na Sympatii podchodziłem bez wielkiej wiary w siebie. Ale jednak było warto. Poznałem tutaj nie tylko swoją obecną partnerkę, ale wiele ciekawych przyjaciół, z którymi teraz razem jeździmy wycieczki w góry.

TAK 28 NIE 1

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2