Portal randkowy Buziak

TylkoTyija
1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

Buziak Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,3/10
500 000+ / 18+
Buziak

Użyteczność i funkcje portalu: 7,5/10

Bezpieczeństwo: 8,3/10

Przejrzystość profilu: 8,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 8,8/10

Obsługa klienta: 8,5/10

Cena: 8,3/10

Buziak Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy Buziak – czym jest?

Buziak to popularny w Polsce portal randkowy. Korzystają z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku. Na Buziaku zarejestrować może się każdy, bez względu na swoje poglądy oraz pozycję społeczną. Codziennie pojawiają się nowi użytkownicy, co oznacza, że łatwo można kogoś poznać. Wystarczy rozpocząć rozmowę. Ciekawym faktem jest to, że kobiety mogą rejestrować się na portalu za darmo i mają dostęp do wszystkich funkcji Premium. Jest to zdecydowany plus, gdyż Panowie mogą mieć pewność, że mają możliwość poznania wielu Pań. Zaloguj się i sprawdź sam!

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Żeby zarejestrować się na portalu wystarczy tylko kilka minut. Najpierw musimy podać swoje podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko czy miejsce zamieszkania. Ważne jest, aby podać też prawdziwy adres email, gdyż będzie on używany do prowadzenia korespondencji z użytkownikami. Następnie warto wypełnić pola, w których napiszemy coś więcej o sobie. Nasze zainteresowania, osobowość, tryb życia – wszystkie te informacje pomogą w dobraniu odpowiedniego partnera.

Co warto o sobie napisać?

Portal randkowy buziak.pl nie dobiera partnerów na podstawie psychotestów, jak inne serwisy. Wyszukiwanie osób odbywa się na podstawie zaznaczonych przez każdego użytkownika kryteriów. Należy wpisać miejsce zamieszkania, wiek i inne cechy, które umożliwią automatycznemu systemowi stworzenie listy idealnych partnerów. Wyszukiwarka zapamiętuje nasze kryteria, dzięki czemu nie musimy ich wpisywać za każdym razem.

Członkostwo Premium na Buziaku – czy warto?

Warto pamiętać o tym, że rejestracja w portalu jest darmowa dla kobiet. Zwiększa to ilość użytkowniczek i sprawia, że może być ich nawet więcej niż mężczyzn. Panowie natomiast muszą zapłacić za konto Premium, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji portalu. Portal randkowy Buziak oferuje swoim użytkownikom jeden bezpłatny dzień korzystania z konta Premium. Daje to możliwość wypróbowania abonamentu i podjęcia decyzji o kupnie.

Członkostwo Premium pozwala na wysyłanie wiadomości do innych użytkowników i wyszukiwania ich według wybranych kryteriów bez ograniczeń. Konto Premium na Buziaku jest tańsze, niż w innych serwisach tego typu. Dla tych, którzy chcą w pełni korzystać z wszystkich funkcji, jakie oferuje Buziak, stworzono konto VIP. Oferuje ono dodatkowe korzyści, takie jak komentowanie przy pomocy dodatkowych emotikonów, ukrywanie faktu, że odwiedzaliśmy czyiś profil czy wyróżnienie swojego profilu przy użyciu dodatkowego koloru.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na Buziaku?

Usunięcie konta na Buziaku jest o wiele prostsze, niż na innych stronach dla randkowiczów. W odróżnieniu od nich, Buziak nie prowadzi polityki samoistnego odnawiania abonamentu. Oznacza to, że wykupujesz abonament na taki okres, jak chcesz i nie przedłuża się on automatycznie, a tym samym nie obciąża środków na Twojej karcie. Usunąć konto można z zachowaniem 14 dniowego okresu wypowiedzenia, bez dodatkowych opłat. Buziak charakteryzuje się przejrzystym regulaminem i brakiem haczyków.

Funkcje Buziak

Wyszukiwanie

Możliwość wyszukiwania według szczegółowych kryteriów pozwala znaleźć osoby o podobnym sposobie myślenia i mieszkające w okolicy.

Funkcje Premium

Każdy członek Buziaka może wykupić konto Premium z atrakcyjnymi funkcjami. Pozwalają one na nieograniczone wysyłanie i odbieranie wiadomości od innych użytkowników. Konto Premium dla wszystkich kobiet jest darmowe.

Ocenianie zdjęć

Oceń zdjęcia profili, które są dla Ciebie rekomendowane. Dzięki temu możesz pokazać innym osobom, że zwróciły Twoją uwagę.

Czarna lista

Jeśli nie chcesz rozmawiać z konkretnymi użytkownikami lub uważasz, że niektórzy z nich są zbyt nachalni, możesz dodać ich na czarną listę.

Członkostwo VIP

Po zarejestrowaniu się na stronie możesz wykupić członkostwo VIP na jeden miesiąc, trzy miesiące, pół roku lub cały rok. Dzięki temu możesz przeglądać profile innych osób, a nawet tworzyć galerie zdjęć, które zobaczyć bedą mogli tylko wybrani przez Ciebie użytkownicy.

Informacje o sobie

Opowiedz coś o sobie – czym się interesujesz, ile masz lat i jak wyglądasz. Wypełnienie tych informacji nie zabierze Ci dużo czasu, ale pomoże w znalezieniu ciekawych partnerów. Bo przecież informacje o nas to jedna z pierwszych rzeczy, na które inni zwracają uwagę.

Buziak Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Widoczne zdjęcia
Możliwość oceniania zdjęć
Odbieranie wiadomości

1 miesiąc VIP

19,00 zł

Widoczne zdjęcia
Kto jest teraz online
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Dodatkowa ilość emotikonek
Rekomenduj

3 miesiące VIP

9,67 zł (miesięcznie)

Widoczne zdjęcia
Kto jest teraz online
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Dodatkowa ilość emotikonek

6 miesięcy VIP

6,50 zł (miesięcznie)

Widoczne zdjęcia
Kto jest teraz online
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Dodatkowa ilość emotikonek

Buziak Wady i Zalety

Zalety

Duża ilość zarejestrowanych użytkowników
Niedrogie członkostwo VIP
Bezpłatne konto Premium dla kobiet
Szeroki wybór kryteriów wyszukiwania

Wady

Nie ma gwarancji znalezienia odpowiedniego partnera
Płatność za członkostwo VIP i inne funkcje
Brak możliwości wysyłania wiadomości bez wykupienia członkostwa Premium
Portal może wysyłać spam do kontaktów z naszej poczty

Buziak dla użytkowników

Zalety

Członkostwo VIP pozwala na nieograniczone rozmowy z wieloma użytkownikami
Możliwość tworzenia galerii ze zdjęciami, dostępnymi tylko dla wybranych osób
Bezpłatna rejestracja, sam decydujesz, jak długo chcesz płacić za członkostwo
Screenshot

Na koniec moja opinia o Buziak

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Buziak to strona zarówno dla tych, którzy chcą znaleźć miłość swojego życia, jak i dla tych, którzy po prostu szukają przyjaciół o podobnych pasjach i zainteresowaniach. Można tam poznać wiele ciekawych osób z okolicy lub z całej Polski. Dużym plusem portalu jest to, że można wyszukiwać według określonych kryteriów, co znacznie ułatwia proces wyboru użytkowników.

Buziak Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (4)
Negatywne opinie (0)
Marysia, 35 lat

Od kilku lat bezskutecznie próbowałam znaleźć partnera. Wyjazdy za granicę, wycieczki rowerowe i w góry… Nawet prawo jazdy zrobiłam, żeby być bardziej mobilna. Ale poznałam odpowiedniego człowieka dopiero na Buziaku. Nie żałuję!! A prawo jazdy i tak się przydało :)

TAK 36 NIE 4
Wojtek, 48 lat

Strona jest bardzo łatwa w obsłudze. Dzięki temu, że kobiety mają bezpłatny dostęp do konta Premium, jest ich tu na prawdę dużo. Można znaleźć wiele ciekawych osób, a nawet miłość. Warto wypełnić informacje o sobie, to na prawdę dużo daje.

TAK 20 NIE 3
Olga, 28 lat

Po rozstaniu z byłym chłopakiem kompletnie nie miałam pomysłu na to, jak poznać kogoś nowego. Na Buziaku znalazłam osoby, z którymi godzinami można rozmawiać o podobnych pasjach i zainteresowaniach. To zdecydowanie lepsze niż poznawanie kogoś w barze.

TAK 18 NIE 1
Monika, 44 lata

Myślałam, że portale randkowe to zabawa dla młodzieży, ale jak się okazuje, jest tu też pełno ludzi w moim wieku. Konto Premium daje możliwość rozmów bez ograniczeń. A to zdecydowanie się przydaje!

TAK 24 NIE 2

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2