Portal randkowy be2

be2 Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
9,3/10
2 452 200+ / 20+
be2

Użyteczność i funkcje portalu: 7,2/10

Bezpieczeństwo: 7,9/10

Przejrzystość profilu: 7,6/10

Szanse na znalezienie partnera: 7,7/10

Obsługa klienta: 7,5/10

Cena: 6,7/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
542522 użytkowników jest online

Stanisław
Stanisław, Wiek: 27
Weronika
Weronika, Wiek: 26
Darek
Darek, Wiek: 25

be2 Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Nowoczesny serwis randkowy Be2

Be2 to nowoczesny serwis randkowy, skupiający mężczyzn i kobiety w różnym wieku. Każdy, kto jest zmęczony samotnością i szuka miłości lub przyjaźni może zarejestrować się na portalu. Stosunek mężczyzn do kobiet jest podobny, co znacznie ułatwia znalezienie partnera. Istnieje możliwość wykupienia członkostwa VIP z dodatkowymi funkcjami. Serwis randkowy Be2 gwarantuje swoim użytkownikom pełną dyskrecję. Zarejestrować można się w dowolnym celu. Nie jest ważne, czy szukasz miłości swojego życia, czy tylko przyjaciela – Be2 jest dla Ciebie. Nie musisz już być sam, randki na be2 dadzą Ci możliwość poznania nowych ludzi.

Rejestracja na Be2 nie jest trudna

Logowanie zajmuje tylko kilka minut. Krok po kroku wypełniasz podstawowe informacje na swój temat, nie naruszające Twojej prywatności. Warto wypełnić formularz zgodnie z prawdą, gdyż to na tej podstawie dobrane zostaną rekomendacje użytkowników, którzy mogą Cię zainteresować. Tysiące osób przed Tobą już skorzystało z tej możliwości i znalazło swojego obecnego partnera.

Po rejestracji

Zostaniesz poproszony o przesłanie zdjęcia profilowego. Wybierz takie, które najlepiej oddaje Twój wygląd.

Przed wysłaniem kolejnych zdjęć możesz zdecydować, czy udostępnisz je wszystkim użytkownikom, czy tylko wybranym. Dla innych Twoje zdjęcia będą zamazane. Następnie możesz wypełnić test osobowości, który określi Twoje zainteresowania, cele i poglądy życiowe.

Członkostwo Premium Be2 to dobra inwestycja

Aby móc korzystać ze wszystkich funkcji portalu randkowego be2, wykup abonament VIP. Jeśli masz wątpliwości, wykup członkostwo na jeden miesiąc, a potem zdecydujesz, czy chcesz je kontynuować, czy nie. Istnieje także możliwość wykupienia abonamentu na trzy miesiące lub na pół roku. Na koncie Premium możesz zobaczyć, jacy użytkownicy odwiedzili Twój profil, przeglądać otrzymane wiadomości, dodawać kontakty do ulubionych i wyświetlać zdjęcia innych osób. Członkostwo Premium jest odnawiane automatycznie, więc nie musisz się martwić, że wygaśnie.

Jak usunąć konto z be2?

Konto z be2 możesz usunąć w dowolnie wybranym momencie. Jeśli nie masz wykupionego konta Premium, wystarczy znaleźć zakładkę «dezaktywuj profil» w karcie Ustawienia. Aby zrezygnować z członkostwa Premium musisz je wypowiedzieć nie później niż 14 dni przed datą odnowienia się abonamentu. Zawiadomienie musisz wysłać pocztą lub faksem bądź przy pomocy odpowiedniego linku na stronie internetowej be2.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
18. 1. 2022

Funkcje be2

Udostępnianie zdjęć

Twoje zdjęcia będą udostępniane wszystkim użytkownikom lub tylko tym wybranym przez Ciebie.

Inteligentne rekomendacje partnerów

Inteligentna technologia be2 poleca użytkowników o podobnych zainteresowaniach, celach i wartościach życiowych. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać swoje dane, a program znajdzie pasujących do Ciebie partnerów.

Informacje o sobie

Na stronie be2 możesz wypełnić podstawowe informacje o sobie, wyrazić opinie na interesujące Cię tematy i opowiedzieć o swoim stylu życia. Warto także dodać kilka swoich najlepszych zdjęć, aby inni mogli Cię zobaczyć.

Wyszukiwanie dla VIP

Możesz wyszukać odpowiedniego partnera według wieku, wzrostu, wykształcenia, rocznego dochodu lub innych zainteresowań. Po wprowadzeniu informacji do wyszukiwarki zobaczysz nowe polecane kontakty.

Szybki przegląd profili dla VIP

Każdy użytkownik VIP może swobodnie przeglądać profile innych, czytać ich dane oraz kontaktować się z nimi.

Like dla VIP

Możesz wziąć udział w grze. Odkrywasz profile osób, których nie było na liście polecanych Ci użytkowników. Daj lajka tym, którzy przypadli Ci do gustu, a tym, z którymi nie chcesz się kontaktować, postaw krzyżyk.

Funkcja Premium

Wszyscy członkowie zarejestrowani na stronie be2 mogą wykupić abonament Premium. Konto VIP oferuje wiele przydatnych funkcji, które upraszczają i przyspieszają poznanie nowych partnerów.

be2 Cennik członkostwa VIP

Rekomenduj

Darmowe konto

Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Dodawanie wyraźnych zdjęć
Dodawanie kontaktów do ulubionych

1 miesiąc VIP

20,00 zł

Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Dodawanie wyraźnych zdjęć
Dodawanie kontaktów do ulubionych

3 miesiące VIP

79,90 zł (miesięcznie)

Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Dodawanie wyraźnych zdjęć
Dodawanie kontaktów do ulubionych

6 miesięcy VIP

59,90 zł (miesięcznie)

Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Dodawanie wyraźnych zdjęć
Dodawanie kontaktów do ulubionych

be2 Wady i Zalety

Zalety

2 450 000 użytkowników na stronie
Stosunek mężczyzn do kobiet wynosi 51:49
Wyświetlanie użytkowników online
Rekomendacje odpowiednich partnerów
Opcjonalne członkostwo VIP

Wady

Niektóre funkcje są dostępne tylko dla członków VIP
Randki be2 to przede wszystkim portal dla osób myślących o poważnym związku
Większość użytkowników szuka długotrwałego związku
Konto Premium można wypowiedzieć tylko na piśmie
Możliwość przeglądania zdjęć innych tylko po udostępnieniu własnych

be2 dla użytkowników

Zalety

Możesz wykupić członkostwo VIP bogate w różne przydatne funkcje
Dodawaj kontakty do ulubionych i udostępniaj zdjęcia tylko wybranym użytkownikom
Możesz natychmiast zobaczyć, kto jest online
Screenshot

Na koniec moja opinia o be2

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Randki online na be2 mają dokładnie określone reguły. Dowiedz się, jak korzystać z serwisu i na jakich zasadach działa konto VIP. Czasem pojawiają się opinie ludzi, którzy skarżą się na nieuczciwą politykę be2, jednak warunki korzystania z konta VIP są przejrzyście opisane, a pobierane środków z konta to powszechna praktyka bez względu na początkową nieufność niektórych użytkowników. Na stronie poznasz osoby, które nie są zainteresowane chwilową znajomością, ale szukają trwałego związku. Są tam zarówno młodzi ludzie jak i seniorzy, a możliwość ich poznania wzrasta po wykupieniu abonamentu Premium. Nie musisz bać się niezrozumiałych warunków, be2 jest solidnym serwisem randkowym, cechującym się jasnymi regułami.

be2 Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Olga, 25 lat

Najpierw weszłam na stronę trochę dla zabawy i z ciekawości. Nie wierzyłam, że w internecie można znaleźć miłość swojego życia. I znalazłam!

TAK 52 NIE 7
Marzena, 45 lat

Przed wejściem na stronę widziałam tylko negatywne opinie na jego temat i nawet wahałam się, czy się w ogóle rejestrować. Na szczęście to zrobiłam i teraz cieszę się, że nie zraziłam się wtedy tamtymi komentarzami. Na portalu można poznać wielu ciekawych ludzi, a przede wszystkim partnera życiowego.

TAK 52 NIE 8
Michał, 34 lata

Żeby poznać kogokolwiek trzeba wykupić konto VIP, bo tylko na nim można wysyłać i odbierać wiadomości. Podobnie jest ze zdjęciami, jeśli mamy konto standardowe, są one zamazane. Tylko po wykupieniu abonamentu możemy zobaczyć zdjęcia innych, a oni nasze. Nie przeczytałem regulaminu przed logowaniem na portalu, to był błąd.

TAK 27 NIE 18
Dariusz, 33 lata

Na be2 znalazłem swoją obecną dziewczynę. Musiałem zapłacić za konto Premium, ale koniec końców warto było.

TAK 26 NIE 3

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2