Portal randkowy SekretnySexKontakt

NiktSieNieDowie
1.
NiktSieNieDowie
NiktSieNieDowie
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Randkowicze z Twojej okolicy
  • Szybka wyszukiwarka użytkowników
30+
preferowany wiek
137 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

SekretnySexKontakt Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,0/10
230 000+ / 23+
SekretnySexKontakt

Użyteczność i funkcje portalu: 8/10

Bezpieczeństwo: 7,5/10

Przejrzystość profilu: 8,5/10

Szanse na znalezienie partnera: 7,8/10

Obsługa klienta: 8/10

Cena: 8/10

SekretnySexKontakt Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy SekretnySexKontakt - czym jest?

Znudzenie, chęć przeżycia pasjonującej przygody, ciekawość. To główne z przyczyn, dlaczego większość osób rejestruje się na portalach randkowych. Jednak nie każdy szuka na nich poważnego związku. Chciałbyś po prostu się rozerwać, poflirtować z kimś, kto myśli tak samo? Nie ma sprawy! Właśnie do takich celów stworzono SekretnySexKontakt. To portal, na którym spotkasz ludzi z podobnym podejściem do życia. Randki, rozmowy, flirt, seks – wszystko to, podobnie jak i tysiące innych użytkowników czekają na Ciebie. Jeśli w Twoim życiu towarzyskim i seksualnym zagościła nuda, możesz w końcu się jej pozbyć. Jeśli nie wierzysz, że spotkasz kogoś, kto chce dokładnie tego samego co Ty, załóż konto, a możesz przekonać się, że będzie inaczej. To proste, szybkie i przyjemne. Zafunduj sobie wspaniały seks, jakiego dawno nie miałeś. Na SekretnySexKontakt logują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nieważne, czy jesteś singlem, czy jesteś obecnie w związku, na stronie możesz znaleźć wiele nowych doświadczeń i odskoczni od rutyny długotrwałego związku. Poznaj seksownych randkowiczów z Twojej okolicy i umów się na spotkanie.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Każdy może z łatwością zarejestrować się na portalu. Mile są widziane osoby w każdym wieku. Jedynym warunkiem jest ukończone 18 lat. Sam decydujesz o tym, jakich partnerów dobierze Ci system, wypełniając określone kryteria względem potencjalnych partnerów. Sama rejestracja jest szybka, jednak już na wstępie musisz podać kilka informacji o sobie. Zaczynasz od wieku, płci, miejsca zamieszkania i preferencji seksualnych. Musisz też podać niektóre cechy swojego wyglądu, takie jak wzrost, kolor oczu i włosów oraz to, w jaki sposób dbasz o swoje włosy łonowe. Po dokonaniu aktywacji konta możesz wejść na swój profil. Znajdziesz tam dodatkowe informacje o sobie. Warto wypełnić jak najwięcej pól, aby pozwolić innym użytkownikom poznać Cię lepiej. Pierwsze wrażenie odgrywa dużą rolę, zwłaszcza, gdy szukasz partnera do flirtu. Powiedz, co lubisz, co Cię interesuje i kogo szukasz, a będziesz mieć większe szanse na poznanie idealnej kochanki lub kochanka na jedną noc lub na dłuższą znajomość.

Co warto o sobie napisać?

Wejdź w zakładkę «profil». Znajdziesz tam więcej pól, w których możesz napisać coś na swój temat. W tabelce «kim jestem i kogo poszukuję» warto dokładnie określić oczekiwania wobec potencjalnego partnera. Napisz, co lubisz, jakie masz doświadczenie, czego się boisz i co Cię podnieca. Opisz także, jaki powinien być Twój idealny partner seksualny. Wypełniając to pole możesz być pewien, że łatwiej znajdziesz kogoś do flirtu, seksu czy nawet zwykłej rozmowy.

. Im więcej osób zainteresuje się Twoim profilem, tym większe masz szanse na poznanie kogoś, kto szuka tego samego, co Ty. Sprecyzuj, jakiego rodzaju temperament seksualny posiadasz. Masz do wyboru takie opcje jak całowanie, seks oralny, trójkąt, czy seksualne wiadomości. Trochę niżej, na tej samej stronie możesz również zaznaczyć kryteria wyboru wobec poszukiwanych użytkowników. Oznacz wygląd, jaki Cię podnieca oraz miejsce zamieszkania, a także styl życia potencjalnego partnera. Wybierając kogoś ze swojej okolicy, łatwiej nawiążesz kontakt i szybciej umówisz się na prawdziwą randkę.

SekretnySexKontakt - członkostwo Premium - czy warto

Portal randkowy SekretnySexKontakt nie oferuje płatnego abonamentu Premium. Jeśli przyzwyczaiłeś się do takiego rodzaju płatności, na tej stronie działa to zupełnie inaczej. Jeśli chcesz korzystać z dodatkowych funkcji, musisz wykupić kredyty. Działają one na zasadzie żetonów. Jeśli masz ochotę wysłać do kogoś wiadomość, płacisz kredytem. Jeśli nie używasz płatnych funkcji, Twoje kredyty czekają na Twoją kolejną aktywność. Taki niekonwencjonalny sposób opłaty ma swoje plusy. Nie płacisz za to, z czego nie korzystasz. Nie musisz uiszczać comiesięcznej, wysokiej opłaty. Wystarczy, że wykupisz określoną ilość kredytów i wykorzystasz je, kiedy tylko zechcesz. Użytkownicy bez kredytów mogą wysłać tylko dwie bezpłatne wiadomości. Za każdą kolejną trzeba będzie zapłacić. Jeden kredyt równa się jednej wiadomości.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na SekretnySexKontakt?

Otwierając zakładkę «obsługa» znajdziesz opcję «usuń profil». Możesz to zrobić w przeciągu niecałej minuty. Wystarczy, że potwierdzisz chęć usunięcia konta poprzez wiadomość email, która zostanie do Ciebie wysłana. Znalazłeś już idealną kochankę lub kochanka? A może masz inny powód, dla którego nie interesuje Cię już członkostwo na SekretnySexKontakt? Bez względu na przyczynę, usunąć swój profil możesz w każdej chwili. Musisz jedynie pamiętać, że pozbycie się konta skutkuje również pozbyciem się wszystkich znajdujących się na nim informacji. Twoje zdjęcia, wiadomości, dopasowania i kontakty zostaną bezpowrotnie usunięte i nie będziesz już mógł ich odzyskać.

Funkcje SekretnySexKontakt

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie użytkowników według szczegółowych kryteriów pozwala znaleźć osoby nie tylko mieszkające blisko, ale również mające podobne oczekiwania i temperament seksualny.

Zdjęcie profilowe

Zamieść zdjęcie profilowe, które najlepiej oddaje Twoją osobowość. Znajdź partnerów, którzy szukają kogoś takiego, jak Ty.

Dopasowania

W zakładce Dopasowania pojawiają się użytkownicy wybrani na podstawie Twojego miejsca zamieszkania. Wybierz kogoś, kto mieszka blisko i umów się na seks randkę.

Hot lista

Przeglądałeś użytkowników i kilku z nich wpadło Ci w oko? Dodaj ich do Hot listy. Jeśli będziesz chciał z kimś porozmawiać, łatwo znajdziesz jego profile.

Kredyty

Każdy użytkownik może zakupić wybraną ilość kredytów. Wydajesz je w razie potrzeby i nie musisz płacić comiesięcznej opłaty, aby randkować, kiedy chcesz.

Hot or Not

To Ty decydujesz, z kim rozpocząć rozmowę. Oceń innych randkowiczów na podstawie ich zdjęć profilowych. Daj im tyle serduszek, na ile według Ciebie zasługują. Być może i Ty wpadniesz komuś w oko.

Informacje o sobie

Te pola warto wypełnić jak największą ilością informacji. Dzięki temu masz szansę, że znajdą Cię inni, którzy chętnie rozpoczną rozmowę. Daj do zrozumienia kim jesteś i czego szukasz. Daj się poznać.

SekretnySexKontakt Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Tylko 2 darmowe wiadomości
Bezpłatne przeglądanie profilu
Dodawanie użytkowników do Hot listy
Gra Hot or not
Podgląd dopasowań

5 kredytów

19,99 zł

5 wiadomości
Bezpłatne przeglądanie profilu
Dodawanie użytkowników do Hot listy
Gra Hot or not
Podgląd dopasowań

25 kredytów

134,99 zł

25 wiadomości
Bezpłatne przeglądanie profilu
Dodawanie użytkowników do Hot listy
Gra Hot or not
Podgląd dopasowań

50 kredytów

244,99 zł

50 wiadomości
Bezpłatne przeglądanie profilu
Dodawanie użytkowników do Hot listy
Gra Hot or not
Podgląd dopasowań

SekretnySexKontakt Wady i Zalety

Zalety

Podgląd użytkowników online
Dopasowania według kryteriów
Bezpłatne przeglądanie profilu
Dodawanie do Hot listy

Wady

Brak nieograniczonych rozmów
Płatność za kredyty
Brak możliwości dodawania wielu zdjęć
Brak aplikacji mobilnej

SekretnySexKontakt dla użytkowników

Zalety

Wykupienie kredytów zwiększa szanse poznania nowych użytkowników
Łatwa obsługa i przejrzysty interfejs
Wyszukiwanie randkowiczów z Twojej okolicy
Screenshot

Na koniec moja opinia o SekretnySexKontakt

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

SekretnySexKontakt to jeden z tych portali, na których nie szuka się miłości na całe życie. Nie jest to oczywiście wykluczone, jednak głównym celem większości użytkowników jest znalezienie partnera do seksu lub niezobowiązującego flirtu. Jeśli jesteś znudzony codziennością i od dawna marzysz o pasjonującym seksie z nowo poznanym kochankiem lub kochanką, nie zastanawiaj się długo. Rejestrując się na stronie nic nie tracisz, możesz jedynie zyskać. Ciekawy sposób wykupienia kredytów pozwala na wysyłanie wiadomości do innych. Sam decydujesz, ile chcesz zapłacić i ile kredytów wykorzystujesz. Obszerna ankieta na temat osobowości pozwala Ci na lepsze poznanie profili innych osób, a im na lepsze poznanie Ciebie. Można także wyszukiwać randkowiczów z okolicy, aby łatwiej umówić się na pierwsze spotkanie.

SekretnySexKontakt Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Monika, 28 lat

Już kilka lat jestem z moim chłopakiem. Ale czuję pewien niedosyt. Nie do końca pasujemy do siebie w sprawach intymnych. Nie zamierzam się z nim rozstawać, potrzebuję po prostu kochanka, który spełni moje oczekiwania. Myślałam, że to będzie trudne, ale okazuje się, że bardzo łatwo można znaleźć kogoś z podobnymi fantazjami.

TAK 1 NIE 3
Bogdan, 53 lata

Jesteśmy z żoną już wiele lat razem, uczucie trochę wygasło i potrzebuję czegoś nowego. Na tej stronie udało mi się znaleźć kilka przepięknych kobiet z mojego miasta i nawet umówić się na spotkania z nimi. Polecam wszystkim znudzonym dotychczasowym życiem!

TAK 8 NIE 5
Darek, 37 lat

Miałem konto na innych portalach randkowych, jednak nie byłem zadowolony z tego, jak działają i w jaki sposób poznaje się ludzi. Na większości stron kobiety szukają partnera do stałego związku. Ja chciałem tylko poflirtować, ewentualnie spotkać się i spędzić miło razem czas. Potem po rejestracji okazało się, że za każdą wiadomość muszę płacić. Nie byłem zadowolony, ale to i tak lepiej, niż opłacać co miesiąc abonament. Więc nie narzekam.

TAK 6 NIE 7
Martyna, 44 lata

W Twoim wieku to już za późno na flirt. Tak mi mówili. A niech ich! Teraz mam to, czego potrzebowałam. Czuję, jakbym odżyła na nowo!

TAK 17 NIE 10

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2