Portal randkowy FlirtiWięcej

FlirtiWięcej Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,3/10
379 000+ / 40+
FlirtiWięcej

Użyteczność i funkcje portalu: 5/10

Bezpieczeństwo: 5,9/10

Przejrzystość profilu: 5,6/10

Szanse na znalezienie partnera: 5/10

Obsługa klienta: 3,7/10

Cena: 4,7/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
83850 użytkowników jest online

Robert
Robert, Wiek: 43
Ewa
Ewa, Wiek: 42
Allen
Allen, Wiek: 45

FlirtiWięcej Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy FlirtiWięcej - czym jest?

Od dawna szukasz pasjonującego flirtu z kimś, kto myśli w taki sposób jak ty? FlirtiWięcej to miejsce dla osób, które nie boją się nowych doznać i szukają niecodziennych przygód. Każdy, kto zarejestruje się na stronie nie będzie już musiał martwić się o rozczarowania, które spotkały go na innych portalach randkowych. Każda z dostępnych w internecie platform ma swój określony cel. I tak na większości z nich logują się osoby, które szukają poważnego związku i, co za tym idzie, partnera na stałe. Ci, którzy mają ochotę jedynie na przygodną znajomość, chcą poznać nowe osoby z okolicy i poflirtować z nimi, a niekoniecznie chcą odrazu znaleźć się na ślubnym kobiercu mają utrudnione zadanie. Ciężko bowiem przedrzeć się przez tłumy użytkowników z odmiennym podejściem do randkowania online. Długie i bezskuteczne poszukiwania mogą zniechęcić każdego, nawet najbardziej wytrwałego randkowicza. Na FlirtiWięcej logują się osoby, które z założenia mają podobne oczekiwania. Większość z nich ma ochotę na flirt, jednorazowe spotkanie, sex czat lub inne zapierające dech w piersiach zabawy. Możesz tu znaleźć partnerów z twojej okolicy i, jeśli wasza rozmowa pójdzie pomyślnym torem, spotkać się z nimi na żywo. Możesz również nie wychodzić ze sfery internetu i obejść się flirtem poprzez czat na portalu i znaleźć innych użytkowników, którzy chcą tego samego. Każdy, kto chce rozrywki i nowych doznań znajdzie tutaj coś, co go zainteresuje.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Założenie konta na FlirtiWięcej nie trwa długo i jest bardzo proste. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić na stronie głównej to podanie kilka podstawowych informacji. Jedną z nich jest to, kogo chcesz spotkać na stronie. Masz do wyboru mężczyzn lub kobiety. Następnie określasz swoją własną płeć. Aby dokończysz rejestracje zostało jeszcze kilka kroków. Musisz podać swój wiek oraz przedział wiekowy randkowiczów, jakich szukasz. Następnie podaj swoje miejsce zamieszkania i kilka informacji o swoim wyglądzie. Wśród nich musisz wybrać kolor oczu, włosów i skóry, typ sylwetki oraz wzrost. Następnie musisz powiedzieć, w jakim stanie utrzymujesz swoje włosy łonowe, wbrew pozorom ta informacja może okazać się istotna dla potencjalnych partnerów. Po podaniu adresu email, otrzymasz na niego link aktywacyjny. Jeśli w niego klikniesz, portal automatycznie przekieruje Cię na stronę główną twojego profilu. Zobaczysz a niej potencjalnych randkowiczów, do których możesz zagadać, jeśli wpadną Ci w oko.

Co warto o sobie napisać?

Przed rozpoczęciem korzystanie ze wszystkim funkcji serwisu randkowego powinieneś jeszcze wypełnić kilka informacji o sobie. W zakładce «Kim jestem i czego poszukuję» daj znać innym o tym, dlaczego właściwie założyłeś konto na FlirtiWięcej, jakich partnerów szukasz oraz co możesz zaproponować innym. Napisz coś o rodzaju relacji, jaką chciałbyś zawrzeć, co cię interesuję.

Możesz napisać coś o sobie, co lubisz, czym się zajmujesz, aby inni mieli wyobrażenie, jakim jesteś człowiekiem. Oprócz tego nie zapomnij o najważniejszym elemencie na każdym portalu randkowym. Jest nim, oczywiście, zdjęcie profilowe. Bez niego nie masz wielkich szans na poznanie kogokolwiek. Każdy bowiem zwraca uwagę na wygląd, zwłaszcza, jeśli oczekuje od drugiej osoby niezobowiązującej znajomości. Wybierz takie zdjęcie, na którym dobrze Cię widać, a zarazem takie, które najlepiej oddaje Ciebie. Możesz dodać również zdjęcia swojej sylwetki, aby potwierdzić to, co napisałeś o sobie w ankiecie. Wybierz spośród wymienionych «zainteresowań»: całowanie, seks oralny, trójkąt, seks grupowy czy delikatny. Daj znać, jeśli palisz oraz jeśli interesują Cię relacje biseksualne. Jeśli uprawiasz jakieś sporty, również warto o tym wspomnieć, aby inni wiedzieli, że masz wysportowane ciało.

FlirtiWięcej - członkostwo Premium - czy warto?

Niestety bez wykupienia członkostwa Premium masz małe, a w zasadzie zerowe szanse na poznanie kogokolwiek w serwisie FlirtiWięcej. Aby prowadzić rozmowę z innymi randkowiczami, musisz wykupić kredyty. Konto VIP na FlirtiWięcej wygląda nieco inaczej, niż na większości portali randkowych. Nie płacisz jednakowej kwoty co miesiąc, a wykupujesz kredyty, za które następnie możesz skorzystać z wybranych przez siebie funkcji, oferowanych przez serwis. Taki rodzaj opłaty ma swoje plusy i minusy. Minusem jest to, że jeśli płacisz jednakowa opłatę miesięczną, nie musisz się martwić, że zabraknie środków na randkowanie online. Jednak wykupując kredyty sam decydujesz, ile płacisz i na co je wydajesz i co za tym idzie, masz większą kontrolę nad swoimi wydatkami. Dzięki kredytom możesz rozmawiać z innymi, wysyłać do nich oczko. Możesz opłacić kredyty zarówno przelewem, jak i kartą kredytową. Twoja opłata będzie w pełni anonimowa, a ty sam kupisz tyle kredytów, ile uznasz, że potrzebujesz.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na FlirtiWięcej?

Jeśli znalazłeś już na FlirtiWięcej to, czego szukałeś i nie chcesz więcej korzystać z funkcji, jakie oferuje portal możesz w łatwi i szybki sposób pozbyć się swojego konta. Aby to zrobić, w zakładce «Obsługa» musisz kliknąć «usuń mój profil». Pamiętaj jednak, że po usunięciu znikną wszystkie twoje informacje, w tym wysłane i otrzymane wiadomości, dodane zdjęcia, a także wykupione przez ciebie kredyty. Nie musisz się martwić o swoje dane, są one chronione przez administratorów FlirtiWięcej i z pewnością nie wpadną w niepowołane ręce.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
18. 1. 2022

Funkcje FlirtiWięcej

Wyszukiwanie

Można wyszukiwać użytkowników według własnych preferencji. Wyszukiwarka pokazuje Ci osoby określonej płci, w wybranym przez ciebie wieku oraz mieszkające w podanym przez Ciebie województwie.

Zdjęcie profilowe

Pamiętaj, że zdjęcie to twoja wizytówka. To w dużej mierze od niego będzie zależeć, czy ktoś do ciebie napisze, czy nie.

Gorąco bądź nie

Oceń innych użytkowników. Daj gorąco tym, którzy wpadli Ci w oko. Jeśli jednak ktoś Ci się nie spodobał, możesz usunąć go poprzez naciśnięcie «nie».

Hotlista

W tej zakładce pokazują Ci się użytkownicy, których dodałeś do swojej Hotlisty. Możesz ich zostawić na później i w każdej chwili wysłać wiadomość.

Dopasowania

Każdy użytkownik widzi partnerów, oferowanych mu automatycznie według wybranych przez niego kryteriów.

Kredyty

W tej zakładce zobaczysz stan swoich kredytów. Jeśli brakuje Ci ich, aby wysłać nowa wiadomość, doładuj swoje konto.

Informacje o sobie

Napisz coś o sobie. Skąd jesteś, czego szukasz, co lubisz, a czego nie. Ta zakładka, zaraz po zdjęciu profilowym, jest najczęściej czytana przez innych randkowiczów.

FlirtiWięcej Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Flirt z innymi użytkownikami

5 kredytów

19,99 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Flirt z innymi użytkownikami

25 kredytów

134,99 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Flirt z innymi użytkownikami

100 kredytów

479,99 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Flirt z innymi użytkownikami

FlirtiWięcej Wady i Zalety

Zalety

Dopasowania według własnych kryteriów
Bezpłatne przeglądanie profili innych, ich zdjęć i opisów
Hitlista
Gra «gorąco bądź nie»

Wady

Brak możliwości wysyłania wiadomości bez kredytów
Brak możliwości flirtowania bez kredytów
Mała ilość dopasowań

FlirtiWięcej dla użytkowników

Zalety

Dzięki kredytom można prowadzić rozmowy z innymi
Przejrzysty interfejs
Wyszukiwanie randkowiczów w Twojej okolicy
«gorąco bądź nie» pozwala na szybkie przeglądanie profili
Screenshot

Moja opinia na temat FlirtiWięcej

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Niewiele jest w internecie miejsc dla osób, które w przeciwieństwie do większości, nie szukają stałego związku, a jedynie mają ochotę na szybki flirt lub przelotną znajomość. FlirtiWięcej to dobra alternatywa dla tych, którzy chcą jedynie przelotnych relacji lub mają ochotę na poznanie dużej ilości osób. Randkowicze jednoczą się na tej stronie i nie trzeba szukać według opisu tych, którzy do nas pasują. Zdecydowanie prawdopodobieństwo, że odnajdziemy kogoś z podobnymi oczekiwaniami znacznie rośnie. Strona ma swoje minusy, jak mała ilośc dopasować lub płatność za kredyty, jednak duża ilośc użytkowników jest atrakcyjnym argumentem za to, aby stworzyć tam konto.

FlirtiWięcej Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Bartek, 34 lata

Nie chcę się wiązać, a większość dziewczyn, które poznaje w pracy, przez znajomych czy na innych portalach właśnie tego oczekuje. FlirtiWięcej to doskonałe miejsce dla odskoczni od codziennego życia. Poznałem tam już kilka dziewczyn chętnych poflirtować. Z niektórymi z nich udało mi się nawet już spotkać. Na pewno jestem zadowolony!

TAK 3 NIE 0
Marta, 24 lata

Po ostatnim związku chce jedynie pogadać, poflirtować. Nawet nie trzeba się spotykać, czasem fajnie jedynie popisać. I tutaj właśnie to mogę robić.

TAK 10 NIE 5
Wojtek, 43 lata

Wypełniłem wszystkie pola, założyłem konto i okazało się, że aby zacząć rozmowę muszę wykupić kredyty. Nie wiedziałem o tym wcześniej, nie było nigdzie takiej informacji. Uważam, ze strona powinna o tym informować swoich użytkowników. Jednak większość portali randkowych jest płatne, więc nieduża strata.

TAK 17 NIE 10
Ania, 38 lat

Trochę się wstydziłam założyć konto, a co dopiero dodać zdjęcia. Czekałam z tym, ale… po ich dodaniu ilość potencjalnych partnerów wzrosła kilkukrotnie. Jednak warto było :D

TAK 17 NIE 11

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2