Letsdate

BrudnyRomans
1.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Letsdate Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
4,8/10
160 000+ / 30+
Letsdate

Użyteczność i funkcje portalu: 4,5/10

Bezpieczeństwo: 5,3/10

Przejrzystość profilu: 5/10

Szanse na znalezienie partnera: 4,5/10

Obsługa klienta: 4,8/10

Cena: 4,8/10

Letsdate Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Internetowy portal randkowy

Letsdate został stworzony, aby łączyć ludzi. Internet to potężne narzędzie, a w dzisiejszych czasach może służyć wielu celom, także pomagać w znalezieniu wielkiej miłości. Mnogość platform randkowych online może przyprawiać o zawrót głowy, gwarantujemy jednak, że Letsdate spełni wymagania nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Nasz serwis przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich i gwarantuje pełną anonimowość. Jeśli szukasz swojej drugiej połówki lub po prostu chcesz poznać nowe osoby, wypróbuj nas! Zaufały nam już setki tysięcy użytkowników.

Od czego zacząć randkowanie na portalu?

Aby korzystać z Letsdate musisz najpierw dokonać bezpłatnej rejestracji w serwisie. Podaj kilka podstawowych danych, takich jak adres e-mail, wybrany nick i hasło, potwierdź chęć założenia konta klikając w link wysłany na Twoją pocztę elektroniczną i zacznij swoją nową przygodę! Zanim zaczniesz przeszukiwać bazy naszych użytkowników zadbaj, aby Twój profil był atrakcyjny dla innych. Uzupełnij informacje o swojej orientacji, pochodzeniu, wyglądzie zewnętrznym czy lokalizacji. Napisz na profilu, czego szukasz w Letsdate, czy masz dzieci albo czy jesteś wierzący. Im więcej szczegółów podasz, tym większe szanse na dopasowanie z kimś odpowiadającym Twoim wymaganiom i upodobaniom. Na profilu znajdziesz także miejsce na napisanie kilku słów własnymi słowami – wykorzystaj to! No i najważniejsza część tworzenia profilu randkowego – zdjęcie profilowe. Dodaj fotografię, na której wyraźnie widać Twoją twarz i na której dobrze wyglądasz. Pamiętaj, że tutaj pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Letsdate daje Ci także unikalną możliwość dodania wideo na swoim profilu. Przedstaw się, powiedz coś zabawnego, a zobaczysz, ile kobiet zainteresuje się Twoim profilem!

Nie bój się przejąć inicjatywy

Po uzupełnieniu wszystkich informacji o sobie i dodaniu zdjęć lub wideo możesz zacząć korzystać z pełni możliwości jakie daje Letsdate. Zacznij od wyszukiwania profili osób z Twojej okolicy. Możesz wybierać wyświetlanych użytkowników dzięki filtrom, w których ustawiasz odpowiednie zakresy wieku, płeć czy lokalizację proponowanych Ci osób. Gdy trafisz na profil osoby, która Ci się podoba nie bój się zrobić pierwszy krok! Kobiety doceniają, gdy to mężczyzna przejmuje inicjatywę. Napisz pierwszy wiadomość lub wyślij emotkę, zrób pierwszy krok.

Zabaw się dzięki dodatkowym możliwościom

Letsdate oferuje swoim użytkownikom kilka dodatkowych funkcji, które jeszcze bardziej urozmaicą randkowanie w Internecie. Żeby zapobiec stagnacji oprócz wysyłania standardowych wiadomości do innych osób, możesz im przesłać także figlarne tekściki, które są gotowymi wiadomościami utrzymanymi w żartobliwym tonie. Bardzo przydatne dla tych, którzy nie wiedzą, jak zacząć rozmowę lub są nieco nieśmiali. Oprócz tego możesz swoich nowych znajomych dodawać do listy ulubionych, dzięki czemu ich profile zawsze będą pod ręką u góry ekranu. Możesz także sprawdzać, kto jest aktualnie online oraz kto niedawno zarejestrował się w portalu. Część tych funkcji dostępna jest dopiero po wykupieniu pakietu Premium.

Pełny pakiet to pełen zestaw możliwości

Aby w pełni wykorzystać możliwości Letsdate polecamy wykupić pełen pakiet. Dzięki niemu będziesz mógł pisać nieograniczoną liczbę wiadomości, wysyłać zdjęcia w dużym formacie, udostępniać zdjęcia i filmy wideo w czasie rozmowy, a także wyszukiwać w bardziej zaawansowanych opcjach. Użytkownicy premium mogą także liczyć na dodatkowe wsparcie administracji portalu. Wypróbuj pełen pakiet i sprawdź, jak bardzo zwiększy Twoje szanse na znalezienie drugiej połówki!

Letsdate jest wygodny i łatwy w obsłudze

Portal został zaprojektowana tak, aby użytkownikom łatwo było się na nim odnaleźć, niezależnie od wieku i doświadczenia w korzystaniu z serwisów randkowych online. Po stronie łatwo nawigować, wszystkie niezbędne funkcje są dobrze widoczne i łatwo dostępne. Nierzucające się w oczy kolory i intuicyjny design sprawiają, że Letsdate to jedno z ulubionych miejsc do randkowania w sieci.

Funkcje Letsdate

Konto użytkownika – łatwy proces rejestracji

Utworzenie profilu na portalu nie wymaga ani specjalnych umiejętności, ani zbyt wiele czasu. Już po kilku minutach od podania podstawowych informacji, takich jak adres e-mail, nazwa użytkownika, której chcesz używać i odpowiednio długiego hasła i kliknięcia w link potwierdzający wysłany na Twoją pocztę będziesz mógł korzystać z Letsdate. Sprawdź sam, jak łatwe jest randkowanie online z naszym serwisem.

Filtry do wyszukiwania profili

Na Letsdate możesz łatwo i wygodnie wyszukać osoby z Twojej okolicy dzięki filtrom do wyszukiwania profili. Jeśli nie chcesz poznawać osób z drugiego końca kraju, wpisz okolicę, z której chcesz poznawać nowe osoby. Możesz także wybrać płeć i wiek wyświetlanych osób, a w opcjach zaawansowanych także więcej cech, takich jak orientacja seksualna czy wygląd zewnętrzny. Możesz także wyszukiwać tylko profile ze zdjęciem lub wideo.

Zdjęcie i wideo profilowe

Pamiętaj, że w randkowaniu online pierwsze wrażenie jest kluczowe. Dlatego też dobrze dobierz zdjęcie profilowe, które będzie się pojawiać jako pierwsze podczas wyświetlania Twojego profilu innym użytkownikom. Oryginalną funkcją naszego portalu jest możliwość dodania na profilu filmu wideo – to unikalna możliwość zaprezentowania się na żywo potencjalnym partnerkom! Nie bój się z niej skorzystać.

Kto polubił i odwiedził Twój profil?

Wyjątkową funkcją na Letsdate jest także możliwość sprawdzenia, kto przeglądał Twój profil oraz kto dodał go do swojej listy ulubionych użytkowników. Dzięki temu od razu wiesz, czy wzbudzasz zainteresowanie płci przeciwnej i możesz zacząć randkowanie od osób, o których wiesz, że się im spodobałeś.

Figlarne tekściki

Masz trudności z rozpoczynaniem rozmowy? Jesteś nieśmiały? Nie wiesz, do czego odnieść się w pierwszej wiadomości do obcej osoby? Nie martw się, po to powstały Figlarne tekściki! To krótkie, zabawne wiadomości tekstowe, które możesz wysyłać do innych użytkowników. Najczęściej są dowcipne lub romantyczne, sam wybierz taki, który najbardziej Ci odpowiada i który może spodobać się potencjalnej partnerce. Zobaczysz, że to świetny sposób na przełamanie lodów podczas pierwszej rozmowy.

Pełen pakiet daje Ci możliwość nieograniczonego korzystania z portalu

Dla osób, które chcą jeszcze pełniej korzystać z serwisu, Letsdate przygotowało pakiet premium. Dzięki niemu nie będą dotyczyły Cię żadne ograniczenia w liczbie wysyłanych wiadomości, czy rozmiarze wysyłanych zdjęć. Będziesz mógł także korzystać z zaawansowanych opcji wyszukiwania użytkowników, a także zobaczysz na profilach innych osób sekcję „kogo szukam”. Ponadto pełen pakiet umożliwia Ci wysyłanie zdjęć oraz filmów na czacie i zapewnia dodatkowe profesjonalne wsparcie naszego działu technicznego. Za niewygórowaną cenę otrzymujesz całe morze możliwości, wypróbuj nas!

Letsdate Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne konto

Bezpłatne utworzenie konta i dodanie informacji profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Dodanie zdjęcia profilowego

Pakiet członkowski - 1 tydzień

9,00 zł

Podane ceny zwierają 30% zniżki dla nowych użytkowników.

Pakiet członkowski - 1 miesiąc

34,00 zł

Podane ceny zwierają 30% zniżki dla nowych użytkowników.

Pakiet członkowski - 3 miesiące

66,00 zł

Podane ceny zwierają 30% zniżki dla nowych użytkowników.

Letsdate Wady i Zalety

Zalety

Serwis randek Internetowych dla osób w każdym wieku
Wielu użytkowników szukających nowych znajomości i miłości
Liczne funkcje urozmaicające korzystanie ze strony
Przejrzysty i intuicyjny wygląd strony

Wady

Konieczność wykupienia pełnego pakietu, aby odczytywać i wysyłać wiadomości
Portal nie gwarantuje znalezienia miłości

Letsdate dla użytkowników

Zalety

Bezpłatna i szybka rejestracja na portalu
Dodatkowe opcje, np. Figlarny tekścik czy Wideo profilowe
Platforma wygodna i łatwa w obsłudze
Screenshot

Na koniec moja opinia o Letsdate

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

W dobie rosnącej popularności randkowania przez Internet znalezienie odpowiedniego portalu wcale nie jest takie proste. Konkurencja jest spora, ale nieskromnie uważam, że Letsdate to jeden z lepszych serwisów randkowych działających obecnie w Polsce. Świadczy o tym choćby wysoka liczba użytkowników i liczne pozytywne historie o znalezieniu miłości życia właśnie dzięki naszemu portalowi. Wiele funkcji na Letsdate urozmaica i pomaga w poznawaniu nowych osób, sprawia, że odnajdą się u nas nawet osoby nieśmiałe lub wcześniej nie korzystające z podobnych narzędzi do poznawania ludzi. Dodawanie i przeglądanie zdjęć oraz filmów wideo sprawia, że łatwiej dopasować osoby, które będą odpowiadać Ci pod wieloma względami. Możliwość przetestowania strony zanim wykupisz pakiet członkowski również sprawia, że nie wyrzucasz pieniędzy w błoto i wiesz za co płacisz. Sprawdź nasz portal, usiądź wygodnie z fotelu z gorącą kawą i zacznij szukać swojej wielkiej miłości!

Letsdate Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Adrian, 27 lat

Na Letsdate poznaem moj obecn dziewczyn. Pocztkowo nie wierzyem, e to si moe wydarzy, a jednak. Musiaem co prawda poczeka kilka tygodni, zanim na siebie trafilimy, ale zdecydowanie byo warto. Poznaem te kilka fajnych dziewczyn, z ktrymi nadal mam luny kontakt, wic polecam.

TAK 0 NIE 0
Benek, 23 lata

Koszt penego pakietu jest wysoki, a bez niego nie mona nawet przeczyta otrzymanych wiadomoci. Nie mwic ju o ich wysyaniu. Moe i warto sprbowa kupi taki pakiet na tydzie, ale jako nie wydaje mi si, ebym zosta tu na duej.

TAK 0 NIE 0
Anka, 40 lat

Randkowanie online nie jest atwe i zawsze mylaam, e w moim wieku zostay mi ju tylko portale dla starszych. Nic bardziej mylnego! Wystarczy odrobina cierpliwoci i wytrwao w poszukiwaniach. No i nie zraanie si porakami, ktre zawsze bd si zdarza!

TAK 0 NIE 0
Gabriel, 33 lata

Cakiem fajny portal randkowy, sporo uytkownikw, nawet z mojej, w sumie odlegej od stolicy, okolicy. Zawsze da si znale kogo do pogadania i poflirtowania. Nie wiem jak z poznawaniem wielkiej mioci, mi si jeszcze nie udao, ale oglnie polecam Letsdate, mio mi si tu poznaje nowych ludzi.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2