Recenzje portali randkowych

Opinie i recenzje użytkowników

Najnowsze opinie

Lidia

Wcześniej nie korzystałam w ogóle z internetu. Jednak logowanie okazało się łatwiejsze, niż przypuszczałam i trwało jedynie parę minut. Teraz umawiam się na randki nie tylko online, ale i w prawdziwym życiu. Liczę, że będzie z tego coś więcej.

TAK 46 NIE 5
Magda

Niedawno zarejestrowałam się na portalu, a już mam kilka ciekawych rekomendacji. Teraz pozostaje tylko wybrać, z kim kontynuować znajomość :) Najważniejsze, żeby dokładnie wypełnić wszystkie informacje o sobie. To znacznie ułatwia poszukiwania.

TAK 41 NIE 4
Michał

Żeby poznać kogokolwiek trzeba wykupić konto VIP, bo tylko na nim można wysyłać i odbierać wiadomości. Podobnie jest ze zdjęciami, jeśli mamy konto standardowe, są one zamazane. Tylko po wykupieniu abonamentu możemy zobaczyć zdjęcia innych, a oni nasze. Nie przeczytałem regulaminu przed logowaniem na portalu, to był błąd.

TAK 20 NIE 16
Mariola

Na portalu zarejestrowałam się niedawno, ale już aktywnie go używam. Poznałam wiele ciekawych osób z mojej okolicy, których nie miałam możliwości spotkać w zwykłym życiu. Nawet nie myślałam, że zabawa w portale randkowe może być tak przyjemna.

TAK 42 NIE 3
Marcelina

Byłam ciekawa, czy w ogóle możliwe jest poznać chłopaka na portalu randkowym. Wszyscy znajomi w to wątpili. Póki co, od kilku miesięcy rozmawiam z jednym partnerem, którego podsunęły mi rekomendacje. Mam nadzieję, że narodzi się z tego coś więcej. Nie chcę zapeszać!!

TAK 31 NIE 4

Podziel się wrażeniami z innymi

Użyteczność i funkcje portalu
Bezpieczeństwo
Przejrzystość profilu
Szanse na znalezienie partnera
Obsługa klienta
Cena

Czy strona jest pomocna?
Czy zawartość spełniła oczekiwania?
2 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2