Nasza Tajemnica

Nasza Tajemnica Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
9,3/10
175 000+ / 30+
Nasza Tajemnica

Użyteczność i funkcje portalu: 9,5/10

Bezpieczeństwo: 9,3/10

Przejrzystość profilu: 8,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 9,8/10

Obsługa klienta: 9,3/10

Cena: 9,3/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
38717 użytkowników jest online

Krzysztof
Krzysztof, Wiek: 29
Amelia
Amelia, Wiek: 34
Marcin
Marcin, Wiek: 36

Nasza Tajemnica Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Podniecający flirt i erotyczne zabawy są tuż, tuż

Nasza Tajemnica to portal Internetowy stworzony dla osób szukających wirtualnych igraszek erotycznych i dobrej zabawy. Jeśli masz dość długich, nudnych, samotnych wieczorów i potrzebujesz chwili oderwania od szarej rzeczywistości, dobrze trafiłeś. Na stronie znajdziesz tysiące interesujących profili różnych osób, z którymi możesz porozmawiać, poflirtować, pożartować, czy wirtualnie zabawić się erotycznie. Możesz zapomnieć o wstydzie i skrępowaniu i otwarcie mówić o swoich pragnieniach, uczuciach i fantazjach. Na Naszej Tajemnicy nikt nie będzie Cię oceniał!

Od przyjemności dzieli Cię szybka rejestracja i aktywacja profilu

Utworzenie konta na stronie Nasza Tajemnica trwa zaledwie kilka chwil, wystarczy, że podasz podstawowe informacje o sobie, takie jak nick, miejsce zamieszkania, wiek, adres email i hasło, a następnie potwierdzisz chęć utworzenia konta logując się na swoją pocztę. Od razu możesz zacząć korzystać z możliwości jakie daje serwis. Utworzenie profilu na Naszej Tajemnicy jest bezpłatne.

Uzupełnij swój profil

Gdy już aktywujesz swoje konto, aby zwiększyć swoje szanse na sukces uzupełnij jak najwięcej informacji na swoim profilu i, co najważniejsze przy flirtowaniu online, dodaj swoje zdjęcie profilowe. Osoby posiadające profil ze zdjęciem otrzymują o wiele więcej wiadomości, niż te bez zdjęcia! W ustawieniach swojego profilu określ, czego i kogo dokładnie szukasz, co lubisz, jak wyglądasz. Możesz też napisać kilka słów własnymi słowami.

Korzystaj z pełni możliwości portalu Nasza Tajemnica

Zaraz po aktywacji konta możesz zacząć cieszyć się możliwościami, jakie daje portal. Dziesiątki tysięcy użytkowników to całkiem pokaźne grono osób, wśród których możesz wybierać. Wyszukuj interesujące profile i zacznij znajomość od wysłania pierwszej wiadomości. Będą Ci do tego potrzebne kredyty, które stanowią na portalu walutę, lecz zobaczysz, że ta inwestycja bardzo szybko Ci się zwróci. Kredyty możesz kupić w wygodnych pakietach.

Dodatkowe funkcje ułatwią Ci życie

Oprócz tradycyjnego przeglądania i wyszukiwania kont innych użytkowników oraz pisania standardowych wiadomości możesz także skorzystać z dodatkowych funkcjonalności strony, które czynią korzystanie z niej jeszcze ciekawsze. Na Naszej tajemnicy masz możliwość wysłania Flirtów innym użytkownikom oraz otrzymywania Flirtów od nich. Możesz także sprawdzić, kto odwiedził Twój profil, a wyjątkowe osoby możesz dodać do swojej Listy życzeń. Bez problemu sprawdzisz także, kto jest aktualnie online oraz kto niedawno się zarejestrował.

Wygodne filtry pozwolą Ci zawęzić listę proponowanych profili

Jeśli zamiast przeglądania zaproponowanych Ci automatycznie profili chcesz skorzystać z ich wyszukiwania, możesz użyć łatwych w obsłudze filtrów wyszukiwania. Dzięki temu szybciej i łatwiej znajdziesz osoby danej płci w odpowiednim przedziale wiekowym czy z bliskiej Ci lokalizacji. Możesz także wybrać wyszukiwanie tylko osób będących aktualnie online lub posiadających zdjęcie profilowe.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
16. 2. 2022

Funkcje Nasza Tajemnica

Założenie konta użytkownika

Utworzenie profilu na Naszej Tajemnicy trwa zaledwie kilka minut i nie przysparza żadnych trudności. Jedyne, co trzeba podać to kilka podstawowych danych, takich jak nick, adres swojej poczty e-mail oraz bezpieczne hasło, a następnie zweryfikować adres mailowy poprzez kliknięcie w wiadomość, która została automatycznie wysłana na pocztę elektroniczną. Już chwilę później możesz wybierać spośród setek tysięcy użytkowników platformy.

Im więcej o sobie napiszesz, tym większe będziesz mieć powodzenie

W zakładce Mój Profil masz możliwość wpisania o sobie dodatkowych informacji. Dzięki temu łatwiej będzie Ci znaleźć dobrze dopasowanych do siebie użytkowników. Im więcej szczegółów swojego wyglądu i charakteru podasz, Dodatkowe funkcje Oprócz tradycyjnego wysyłania wiadomości, gdy nie wiesz, jak zagaić rozmowę, możesz zacząć od wysłania wybranej osobie Flirtu z odpowiednim obrazkiem lub emotką. W odpowiedniej zakładce widzisz także, kto wysłał Flirt Tobie. Masz także możliwość dodawania ulubionych profili do Listy życzeń oraz przeglądania osób, które odwiedziły twój profil. Przy zdjęciach osób, które są aktualnie online wyświetla się zielone kółko, dzięki czemu wiesz, z kim możesz porozmawiać w tej właśnie chwili. Zakup kredytów i konto premium Na Naszej Tajemnicy walutą są tzw. kredyty. Możesz je łatwo i szybko zakupić poprzez stronę internetową. Dostępne są w wygodnych pakietach po 10, 25, 50, 75 i 100 sztuk. Kredyty dają Ci m.in. możliwość wysyłania wiadomości. Jeśli wolisz, możesz tym lepiej dopasowane pary znajdziesz na portalu. Możesz opisać się swoimi słowami, ale też wybrać odpowiednie opcje w szablonach i rubrykach przygotowanych przez platformę. Pamiętaj też o dodaniu zdjęcia profilowego. Najlepiej wybierz fotografię, która przedstawia tylko Ciebie, z uśmiechem, w ciekawym otoczeniu.

Wybierz, jakie profile chcesz wyszukiwać

Dzięki wygodnym filtrom wyszukiwania możesz zawęzić listę wyświetlanych dla Ciebie profili. Wybierz wiek, płeć i lokalizację osób, którymi jesteś zainteresowany. Możesz także zaznaczyć opcję wyświetlania tylko profili ze zdjęciem lub osób będących aktualnie online.

Dodatkowe funkcje

Oprócz tradycyjnego wysyłania wiadomości, gdy nie wiesz, jak zagaić rozmowę, możesz zacząć od wysłania wybranej osobie Flirtu z odpowiednim obrazkiem lub emotką. W odpowiedniej zakładce widzisz także, kto wysłał Flirt Tobie. Masz także możliwość dodawania ulubionych profili do Listy życzeń oraz przeglądania osób, które odwiedziły twój profil. Przy zdjęciach osób, które są aktualnie online wyświetla się zielone kółko, dzięki czemu wiesz, z kim możesz porozmawiać w tej właśnie chwili.

Nasza Tajemnica Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne konto

Bezpłatna rejestracja i konfiguracja profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Dodawanie zdjęć

Konto Premium

1,00 zł

Umożliwia korzystanie
ze wszystkich funkcji
portalu. Opłata
miesięczna, nie jest
odnawiana
automatycznie.

Nasza Tajemnica Wady i Zalety

Zalety

Setki tysięcy użytkowników szukających erotycznych gier i flirtu
Wysyłanie Flirtów i dodawanie profili do Listy życzeń
Dogodne funkcje dodatkowe ułatwiające korzystanie z portalu

Wady

Konieczność zakupu kredytów do wysyłania wiadomości
Profile na portalu są w większości fikcyjne, nie ma więc możliwości osobistego poznania osób, z którymi się rozmawia

Nasza Tajemnica dla użytkowników

Zalety

Łatwe nawiązywanie rozmów i wielu użytkowników chętnych do flirtu i erotycznych igraszek
Szerokie możliwości wyszukiwania odpowiednich profili
Intuicyjna budowa strony umożliwia łatwe odnalezienie się na niej
Screenshot

Na koniec moja opinia o Naszej Tajemnicy

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Nasza Tajemnica to portal idealny dla osób szukających oderwania od rzeczywistości, pikantnych rozmów i erotycznego flirtu. Jeśli masz dość samotnych wieczorów, potrzebujesz dobrze się zabawić i spełnić swoje erotyczne fantazje, to dobrze trafiłeś. Nasza Tajemnica łączy osoby spragnione nowych wrażeń i seksualnych doznań, Prawie dwieście tysięcy użytkowników sprawi, że bez problemu znajdziesz tu osoby zainteresowane Tobą z najbliższej okolicy. Nasza Tajemnica to miejsce bezpieczne, wolne od fałszywych profili i oszustów, możesz czuć się tu całkowicie swobodnie. Dodatkowe funkcje portalu sprawiają, że korzystanie ze strony jest ciekawsze i wygodniejsze. Dzięki wygodnej budowie łatwo odnajdziesz się na stronie, znajdziesz interesujące osoby i rozpoczniesz nowe znajomości. Większość funkcji na Naszej Tajemnicy wymaga wykorzystania kredytów. Możesz je kupić w odpowiedniej zakładce na stronie. Zapobiega to tworzeniu fałszywych kont i nadużyciom wobec użytkowników. Kredyty dostępne są w pięciu pakietach, wybierz taki, który najbardziej Ci odpowiada. Nasza Tajemnica to naprawdę doskonałe miejsce, aby znaleźć kogoś do realizacji Twoich najskrytszych fantazji seksualnych!

Nasza Tajemnica Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Aleks, 36 lat

Cakiem fajna strona, prosta w obsudze, patno za kredyty bardzo szybka, jupo chwili mona pisa wiadomoci. Duo uytkownikw, fajne zdjcia, zawsze jestkto online, wic nawet w rodku nocy jest z kim pogada. Dowiedziaem si tubardzo ciekawych rzeczy!

TAK 1 NIE 9
Grzesiek, 26 lat

Kredyty s koszmarnie drogie, zupenie niewspmiernie do jakoci jakoferuj profile, z ktrymi rozmawiaem. Niestety to zupenie nie dla mnie. Z botamimona rozmawia na wielu portalach, czsto w o wiele niszych cenach. Jestemna nie.

TAK 8 NIE 1
Kacper, 38 lat

Rzeczywicie jest to jeden z lepszych portali tego typu. Nie trzeba nic udawa,wszyscy wiemy po co tu jestemy, mona fajnie poflirtowa, pobawi si, spdzimio czas. Czego chcie wicej? Kredyty s w wielu wariantach jeli chodzi oliczb w pakiecie, dziki czemu kady moe znale pakiet w odpowiedniej dlasiebie cenie, w zalenoci od tego jak czsto i ile wiadomoci wysya. Polecam.

TAK 0 NIE 3
Kuba, 24 lata

Nasza Tajemnica pochona mnie bez reszty. Mnstwo uytkowniczek,wrd ktrych mona wybiera, a kada zainteresowana rozmow. Z niektrymimona naprawd niele poszale! Nikt tu nie ocenia, ani nie wymaga niewiadomo czego, mona si oderwa od codziennoci i popatrze na adnedziewczyny.

TAK 2 NIE 6

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2