NiktSieNieDowie

NiktSieNieDowie Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,0/10
137 000+ / 30+
NiktSieNieDowie

Użyteczność i funkcje portalu: 8/10

Bezpieczeństwo: 7,9/10

Przejrzystość profilu: 8,5/10

Szanse na znalezienie partnera: 7,8/10

Obsługa klienta: 8/10

Cena: 8/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
30310 użytkowników jest online

Michał
Michał, Wiek: 23
Agnieszka
Agnieszka, Wiek: 28
Nikola
Nikola, Wiek: 27

NiktSieNieDowie Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy NiktSieNieDowie - czym jest?

Na NiktSieNieDowie możesz spełnić wszystkie swoje fantazje, nawet te najgłębiej chowane przez wiele lat, o których nikomu nie mówiłeś. Na tym portalu dla dorosłych znajdziesz innych randkowi-czów, którzy mają ochotę na to samo co ty. To miejsce, w którym ludzie rejestrują się głównie po to, aby poznać partnerów do jednorazowej znajomości, na szybki seks lub po to, aby poflirtować z kimś nowym i zapewnić sobie świeżysz i niezapomnianych doznać. Raczej nie zakładają tutaj kont Ci, szu-kający stałego związku. Jeśli więc należysz do pierwszej z tych grup, spróbuj swojego szczęścia na NiktSieNieDowie. Być może niedawno się rozstałeś i masz dość zobowiązań. A może czujesz się źle w swoim obecnym związku i szukasz odskoczni od codziennych czynności. Tutaj możesz się czuć w stu procentach anonimowy, twoje dane są chronione przez system, podobnie jak informacje, które podajesz na stronie, twoje zdjęcia, opisy i inne. Obecnie większość znajomości zawierana jest właśnie przy pomocy internetu. Ma to swoje plusy i minusy. Zdecydowanym plusem jest fakt, że zanim umówisz się z kimś na żywo i stracisz czas na poznawanie się, możesz porozmawiać z kilkoma a na-wet kilkunastoma osobami online i szybko przekonać się, czy odpowiadają twoim oczekiwaniom. Internet pozwala nam na poznawanie większej ilości ludzi w mniejszym czasie. W dodatku na portalu randkowym piszesz informacje o sobie właśnie po to, aby inni mogli zobaczyć kim i jaki jesteś i zdecydować, czy chcą zaczynać z tobą rozmowę czy nie. Działa to oczywiście w dwie strony. Jeśli się wahasz lub nigdy nie miałeś do czynienia z randkowaniem online nie ma na co czekać. To nie boli! Załóż konto i spróbuj swoich sił, a nóż okaże się, że właśnie to było Ci potrzebne.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Możesz szybko łatwo i bezboleśnie założyć konto na NiktSieNieDowie, rejestracja zajmie Ci kilka chwil. W pierwszej kolejności musisz podać kilka informacji o sobie, w tym Twoją płeć oraz płeć potencjalnych partnerów, których szukasz. Następnie podaj datę urodzenia, miejsce zamieszkania oraz wymyśl dla siebie nazwę użytkownika, którą będziesz posługiwać się na portalu. Podaj hasło do kon-ta i adres email. Na niego przyjdzie lin aktywacyjny, dzięki któremu będziesz mógł już w pełni kor-zystać z możliwości strony. Zanim jednak zaczniesz, musisz zaznaczyć wszystkie zgody, wyświetlone na twoim ekranie, dotyczące korzystania ze strony. Następnie zostaniesz przekierowany na zakładkę swojego profilu, na której możesz zacząć randkowanie, przeglądanie profili i wszystkie inne czynności, które przybliżają Cie do poznania idealnej osoby. Pamiętaj, aby dokładnie wypełnić swój profil. Zrobienie tego to podstawa do zawarcia nowych znajomości, skup się więc i wydziel ze swojego czasu przed randkowaniem kilka minut, aby dać innym poznać siebie samego.

Co warto o sobie napisać?

Aby zawrzeć nowe znajomości musisz powiedzieć coś o sobie. Im więcej informacji udzielisz, tym szybciej inni użytkownicy Cię znajdą, a co za tym idzie, zdecydują, że to właśnie z tobą warto rozpocząć rozmowę. Zanim jednak do niej dojdzie musisz w odpowiednim sposób się przedstawić i zareklamować. Podstawową zasadą jest dodanie zdjęcia profilowego. To właśnie ono jest wizytówką profilu, bo inni użytkownicy popatrzą na nie jeszcze za nim napiszą do Ciebie pierwszą wiadomość. Mało tego, to właśnie zdjęcie często weryfikuje fakt, czy w ogóle napiszą. Wybierz takie zdjęcie, na którym wyglądasz dobrze, wyraźnie i co najważniejsze, przypominasz samego siebie. W zakładce «kilka słów o mnie» masz możliwość napisać wszystko to, co uważasz, że inni powinni wiedzieć o tobie. Możesz napomknąć, czym się zajmujesz, co lubisz robić na codzień, a co robisz w wolnym czasie. Napisz coś o tym, kogo szukasz na NiktSieNieDowie i czego oczekujesz od innych randkowi-czów. Możesz też podzielić się informacją na temat swoich preferencji seksualnych, powiedz nie tylko to, co lubisz, ale również to, czego nie akceptujesz. Niżej wypełnij pola, dotyczące twojego wyglądu, czyli kolor oczu włosów, wzrost. Powiedz o swoim stosunku do papierosów i kolczyków oraz tatuaży. Możesz również wybrać swoje zainteresowania seksualne z podanej listy.

NiktSieNieDowie - członkostwo Premium - czy warto?

Podstawą zawierania nowych znajomości jest rozmowa, jednak na NiktSieNieDowie nie możesz jej rozpocząć bez wykupienia kredytów. Większość znanych portali randkowych i portali dla dorosłych jest płatna, jednak niektóre z nich oferują comiesięczny abonament w zamian za swoje usługi. Na Nik-tSieNieDowie sprawa wygląda nieco inaczej. Z większości funkcji możesz korzystać całkowicie za darmo, jednak aby wysłać wiadomość do innego użytkownika, musisz wykupić kredyty. Kredyty możesz wykorzystać na wiadomości do innych randkowiczów. Sam ustalasz, jaką ilość kredytów kupujesz i jaką wydajesz. Jeden kredyt to jedna wiadomość, dzięki czemu łatwo policzyć ilość pozos-tałych możliwości. Masz do wyboru kilka opcji w zależności od ceny i ilości kredytów. Możesz za nie zapłacić kartą lub zwykłym przelewem. Wydajesz tylko tyle, ile potrzebujesz i ile używasz. Możesz też dodatkowo wykupić konto premium aby korzystać w 100% możliwości portalu. Będziesz mógł odblokować prywatne zdjęcia innych użytkowników oraz zobaczyć, kto odwiedził twój profil. Zo-baczysz zdjęcia innych w pełnym rozmiarze a szanse a poznanie kogoś ciekawego wzrosną. Konto premium można wykupić za jedyne 39.99 zł miesięcznie.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na NiktSieNieDowie?

Usunięcie konta na NiktSieNieDowie jest proste i szybkie. Jeśli zdecydowałeś, że nie chcesz już uczestniczyć w społeczeństwie tego portalu dla dorosłych, wystarczy że wejdziesz w zakładkę «usta-wienia». Tam znajdź pole «usuń moje konto». Pamiętaj tylko, że po naciśnięciu przycisku twoje konto zostanie trwale usunięte i nie będziesz mieć możliwości odzyskania danych, zawartych w nim. Twoje rozmowy, kontakty i zdjęcia zostaną bezpowrotnie usunięte. Jednak jeśli jesteś pewny, że tego po-trzebujesz, możesz to zrobić bez jakichkolwiek konsekwencji.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
16. 2. 2022

Funkcje NiktSieNieDowie

Wyszukiwanie

Można wyszukiwać użytkowników według własnych preferencji. Wystarczy podać kilka informacji, jak płeć, wiek czy miejsce zamieszkania.

Zdjęcie profilowe

Często zostajesz wybrany właśnie na podstawie zdjęcia profilowego. To właśnie na nie każdy użytkownik zwraca uwagę w pierwszej kolejności.

Goście

Tutaj zobaczysz, kto odwiedził Twój profil. Być może ktoś z tych osób jest tym, kogo potrzebujesz.

Ulubione

W tej zakładce znajdują się osoby, które dodałeś do listy ulubionych. Jeśli chcesz zostawić rozmowę z kimś na później, dodaj go do ulubionych i napisz w dowolnie wybranym momencie.

Użytkownicy

Na stronie głównej pojawiają się profile, dobrane dla Ciebie według podanych przez ciebie kryteriów.

Flirty

W tej zakładce znajdują się randkowicze, którzy wyrazili chęć poflirtowania z tobą.

Informacje o sobie

Napisz o sobie to, co uważasz, że powinni wiedzieć inni użytkownicy. Ta zakładka, zaraz po zdjęciu profilowym, jest najczęściej czytana przez innych randkowiczów.

NiktSieNieDowie Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania propozycji seksu

10 kredytów

49,99 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania propozycji seksu
Jestem zainteresowany

50 kredytów

242,99 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania propozycji seksu
Jestem zainteresowany

100 kredytów

427,99 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania propozycji seksu
Jestem zainteresowany

NiktSieNieDowie Wady i Zalety

Zalety

Dopasowania według własnych kryteriów
Odblokowanie prywatnych zdjęć innych
Podgląd użytkowników, którzy odwiedzili nasz profil
Płacisz tylko za to, z czego korzystasz

Wady

Brak możliwości rozmów bez wykupienia kredytów
Płatne dodatkowe funkcje na portalu

NiktSieNieDowie dla użytkowników

Zalety

Wykupienie kredytów zwiększa możliwości korzystania
Duża ilość użytkowników
Randkowicze z twojej okolicy
Dodawanie osób do listy flirtów
Screenshot

Moja opinia na temat NiktSieNieDowie

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

NiktSieNieDowie to świetne miejsce nie tylko dla singli, szukających przygód ale także dla osób, znudzonych swoim dotychczasowym życiem i pragnącym doświadczyć nowych doznać z nowym partnerem. Na portalu można znaleźć osoby, które nie szukają trwałego i poważnego związku, a jedy-nie dobrze chcą się bawić. Jeśli więc chcesz miłości, to może to nie być najlepsze miejsce dla Ciebie. Nie bój się eksperymentować, być może okaże się, że to właśnie na NiktSieNieDowie znalazłeś kogoś, kto odpowiada Twoim oczekiwaniom i posiada podobne spojrzenie nie tylko na życie, ale i na sprawy seksualne. Portal jest bezpłatny, jednak aby z niego korzystać, trzeba wykupić kredyty, dzięki którym można wysyłać wiadomości do innych randkowiczów. Poszukiwacze przygodnego seksu lub po prostu flirtu powinni zainteresować się tym miejscem, bo duża liczba użytkowników zdecydowanie gra na ich korzyść.

NiktSieNieDowie Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Bogdan, 42 lata

Z komputerem może i nie jestem za pan brat, ale jakoś sobie radzę, więc bez przeszkód założyłem konto. Jednak potem okazało się, że nie mogę ani zobaczyć, kto odwiedził mój profil, ani wysłać wi-adomości do Pań z rekomendacji. O co chodzi? Chodzi o pieniądze. Trzeba wykupić kredyty aby porozmawiać. Na szczęście cena nie jest wysoka i spokojnie można sobie na to pozwolić. W dodatku płacisz za każdą rozmowę a nie za to, z czego nie korzystasz, więc taki układ mi w pełni odpowiada!

TAK 6 NIE 9
Marysja, 33 lata

Po wielu próbach znalezienia miłości swojego życia na innych serwisach randkowych wylądowałam tutaj. Stwierdziłam, że może warto trochę poflirtować zamiast zaprzątać sobie głowę bzdurami. Warto było, wbrew pozorom są tu na prawdę fajne chłopaki :D

TAK 2 NIE 7
Max, 36 lat

Po rozstaniu z moją ex miałem ochotę tylko na seks bez zobowiązań. I znalazłem go właśnie tutaj, więc nie mogę ukryć, że jestem zadowolony.

TAK 2 NIE 8
Anita, 27 lat

Podobno mówi się, że dziewczyny mniej logują się na takich portalach. To nie prawda. Swoją obecną partnerkę seksualną poznałam właśnie na NiktSieNieDowie i nie żałuję, że założyłam konto, choć początkowo trochę się wahałam, czy w ogóle kogokolwiek tu znajdę.

TAK 3 NIE 11

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2