Singlowanie

Nasza Tajemnica
1.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
2.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Singlowanie Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
5,7/10
160 000+ / 30+
Singlowanie

Użyteczność i funkcje portalu: 5,7/10

Bezpieczeństwo: 5,7/10

Przejrzystość profilu: 5,7/10

Szanse na znalezienie partnera: 5,7/10

Obsługa klienta: 5,7/10

Cena: 5,7/10

Singlowanie Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Jedyny w swoim rodzaju portal randkowy

Singlowanie to wyjątkowe miejsce w sieci, stworzone dla osób wierzących i szukających drugiej połówki. Internet to w dzisiejszych czasach potężne narzędzie do poznawania ludzi, czasem ciężko znaleźć bezpieczną przestrzeń dla osób o określonych poglądach. Dlatego na Singlowaniu stworzyliśmy społeczność, w której każda osoba, dla której Bóg jest w życiu ważny, znajdzie swoje miejsce. Jeśli szukasz swojej drugiej połówki lub po prostu chcesz poznać nowe osoby o podobnym światopoglądzie, wypróbuj nas! Zaufały nam już setki tysięcy użytkowników.

Jak zacząć randkowanie na portalu?

Aby korzystać z Singlowaniatrzeba najpierw dokonać bezpłatnej rejestracji w serwisie. Wystarczy, że podasz kilka podstawowych danych, takich jak adres e-mail, wybrany nick i hasło oraz potwierdzisz chęć założenia konta klikając w link wysłany na Twoją pocztę elektroniczną. Od razu będziesz mógł zacząć korzystać z mnóstwa możliwości, jakie daje Singlowanie.Gdy już zaznajomisz się ze stroną poświęć kilka chwil na uzupełnienie swojego profilu. W Ustawieniach znajdziesz miejsce, w którym możesz opisać siebie własnymi słowami. To, jak wyglądasz, jaki masz światopogląd, czy już masz albo chcesz mieć dzieci. Uzupełnij też swoją lokalizację i stan cywilny. Im więcej szczegółów podasz, tym większa szansa na dopasowanie z kimś odpowiadającym Twoim wymaganiom i upodobaniom. Poza opisem dodaj także odpowiednie zdjęcia – to one głównie przyciągają uwagę do twojego profilu. Na Singlowaniu możesz dodać zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle. Pamiętaj, aby zdjęcie przedstawiało tylko Ciebie, z dobrej perspektywy i w ciekawym otoczeniu. Możesz także utworzyć galerię swoich zdjęć, w której dodasz aż do 9 fotografii!

Singlowanie – portal przyjazny wszystkim użytkownikom

Strona została zaprojektowana tak, aby każdy z łatwością mógł się na niej odnaleźć. Wygodnie umiejscowione zakładki i menu, przyjemne dla oka kolory i czytelna czcionka sprawiają, że bez problemu z portalu korzystają osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem w Internecie. Dzięki temu Singlowanie to jedna z ulubionych stron do randkowania w sieci

Nie bój się przejąć inicjatywy

Po uzupełnieniu wszystkich informacji o sobie i dodaniu zdjęć przejdź do aktywnego poszukiwania interesujących osób w naszej społeczności. Portal daje Ci kilka możliwości działania, wszystkie jednak wymagają posiadania konta premium. Jest ono dostępne już za niewielką miesięczną lub roczną opłatę. Zakup premium pozwoli Ci wysyłać wiadomości do użytkowników, sprawdzać, kto odwiedził Twój profil i wiele innych. Wyszukiwanie użytkowników na Singlowaniu jest bardzo proste. Wejdź w zakładkę Wyszukaj użytkowników i skorzystaj z wygodnych filtrów zawężających liczbę wyświetlanych Ci profili. W filtrach ustawiasz płeć, stan cywilny i lokalizację wyświetlanych Ci osób. Przy wyszukiwaniu zaawansowanych możesz dodatkowo wpisać cechy wyglądu, wiek, wyszukiwać tylko profile ze zdjęciem i osoby mające wykupiony pakiet premium. Gdy trafisz na profil osoby, która Ci się podoba nie bój się zrobić pierwszy krok i napisz wiadomość!

Większe możliwości dzięki dodatkowym funkcjom

Singlowanie oferuje swoim użytkownikom ciekawe dodatkowe funkcje, któreurozmaicą randkowanie online. W sekcji Społeczność znajdziesz liczne grupy tematyczne, w których możesz się udzielać i poznać osoby myślące w podobny sposób. Oprócz tego możesz sprawdzić ostatnie aktywności na stronie oraz zobaczyć, kto odwiedził Twój profil. Ulubionych użytkowników możesz także dodawać do swojej listy kontaktów. Na profilach innych osób widać również czy użytkownik jest aktualnie online. Część tych funkcji dostępna jest dopiero po wykupieniu pakietu Premium.

Funkcje Singlowanie

Założenie konta – proste i szybkie

Utworzenie profilu na portalunie wymaga ani specjalnych umiejętności, ani wiele czasu. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie podając podstawowe informacje, takie jak adres e-mail, nazwa użytkownika, której chcesz używać i odpowiednio bezpieczne hasło. Nie musisz nawet potwierdzać chęci założenia konta, od razu masz dostęp do pełnej funkcjonalności platformy. Sprawdź sam, jak łatwe i przyjemne jest randkowanie online z Singlowaniem.

Wyszukiwarka użytkowników

Singlowanie daje Ci świetną możliwość wyszukiwania profili innych zarejestrowanych na portalu osób. Możesz wykorzystać do tego wygodne filtry, które pozwolą Ci znacznie zawęzić listę wyświetlanych profili. W podstawowych filtrach znajdziesz takie warianty jak płeć, stan cywilny i lokalizacja. Możesz skorzystać także z zaawansowanych opcji wyszukiwania, w których wybierzesz także wiek, wzrost, oraz poziom dostępu w serwisie. Możesz także wybrać wyświetlanie tylko profili ze zdjęciem.

Zdjęcia oraz albumy

Podczas randkowania w Internecie niezwykle ważny jest dobór odpowiednich zdjęć. Pierwsze wrażenie jest najczęściej decydujące. Dodaj więc na swoim profilu jak najlepsze zdjęcie, na którym wyszedłeś jak najlepiej. Poza zdjęciem głównym na Singlowaniu możesz także dodać zdjęcie w tle oraz utworzyć własną galerię zdjęć. Dodaj fotografie, które przedstawiając Twoje pasje i zainteresowania, pozwoli to osobom przeglądającym Twój profil lepiej Cię poznać.

Konto Premium to nieograniczone możliwości na portalu

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie daje Singlowanie, musisz wykupić konto Premium. Cena jest niewygórowana, a daje pełen dostęp do wszystkich funkcji na stronie. Po zakupie będziesz mógł bez ograniczeń wysyłać wiadomości, dołączać do grup tematycznych, sprawdzać na bieżąco, kto jest online, czy sprawdzić, kto odwiedził Twój profil. Wypróbuj tę opcję, a zobaczysz, że już z niej nie zrezygnujesz!

Singlowanie to wyjątkowa społeczność

Portal powstał głównie dla osób wierzących, więc jego użytkowników łączą wspólne cechy. Dzięki temu na Singlowaniu powstał dział Społeczność, w którym tworzone są grupy tematyczne, aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom znalezienie osób o podobnych zainteresowaniach. Znajdziesz tutaj między innymi grupy dla miłośników wędrówek po górach, kulinarne, dla osób homoseksualnych, czy dla fanów gier, zarówno planszowych jak i komputerowych.

Dodatkowe funkcje to dodatkowe emocje

Jedną z lubianych przez użytkowników funkcji Singlowania jest możliwość sprawdzenia, kto przeglądał Twój profil oraz przeglądania ostatnich aktywności na stronie. Widzisz dzięki temu, kto się ostatnio zarejestrował, zaktualizował swój profil lub dodał nowe zdjęcie do galerii. Możesz także stworzyć listę swoich kontaktów i dodawać do niej profile osób, które wyjątkowo Ci się spodobały.

Singlowanie Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne konto

Bezpłatneutworzenie konta i uzupełnienie informacjina profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie zarejestrowanych użytkowników
Dodanie zdjęcia profilowego oraz zdjęcia w tle

Konto Premium

Umożliwia m.in. wysyłanie wiadomości, dodawanie do kontaktów, podgląd użytkowników odwiedzających profil
1 miesiąc – 27 zł
1 rok – 37 zł

Singlowanie Wady i Zalety

Zalety

Serwis randek online stworzony dla osób wierzących, w każdym wieku
Wielu użytkowników szukających nowych znajomości, przyjaźni i miłości
Liczne funkcje urozmaicające korzystanie ze strony
Przejrzysty i intuicyjny wygląd portalu

Wady

Konieczność posiadania pakietu Premium, aby korzystać z większości funkcji strony, jak np. wysyłanie wiadomości
Portal nie gwarantuje znalezienia miłości
Strona przeznaczona głównie dla osób wierzących

Singlowanie dla użytkowników

Zalety

Szybka, łatwa i bezpłatna rejestracja na portalu
Dodatkowe urozmaicenia,takie jak Społeczność
Platforma łatwa i wygodna w obsłudze dla osób w każdym wieku
Screenshot

Na koniec moja opinia o Singlowaniu

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

W czasach, gdy w Internecie wszechobecne są portalu randkowe skupiające się głównie na sferze seksualnej, strona stworzona dla osób wierzących, mających inne priorytety, jest rzadkością. Dlatego powstało Singlowanie – aby pomóc osobom, które szukają drugiej połówki, w której życiu również obecny jest Bóg. Jest to miejsce, gdzie za chodzenie do kościoła nikt Cię nie wyśmieje, nikt nie będzie oceniał. Na portalu rejestrują się głównie katolicy, którzy chcieliby poznać osoby o podobnych poglądach i zainteresowaniach. Coraz większa liczba użytkowników oraz popularność grup w dziale Społeczność świadczy o potrzebie takiego miejsca w Internecie i sukcesie Singlowania. Wiele funkcji na platformie sprawia, ze korzystanie z niej jest ciekawsze i pomaga w poznawaniu nowych osób. Odnajdą się u nas nawet osoby nieśmiałe lub wcześniej nie korzystające z podobnych narzędzi do poznawania ludzi. Możliwość spersonalizowania profilu i utworzenia galerii zdjęć sprawia, że łatwiej dopasować osoby, które będą odpowiadać Ci pod wieloma względami.Koszt korzystania z Singlowania również nie jest wysoki – już za niecałe 40 zł rocznie masz pełen dostęp do funkcjonalności portalu! Wypróbuj nas, kto wie, może znajdziesz tutaj miłość swojego życia?

Singlowanie Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (3)
Pozytywne opinie (2)
Negatywne opinie (1)
Wojtek, 37 lat

Liczyem na troch wicej od tego portalu. Nie mona korzysta z wikszoci funkcji bez konta Premium, nawet je wykupiem, bo koszt rzeczywicie nie jest ogromny, ale nawet wtedy jako nie miaem powodzenia. Sporo osb, w ogle nie odpisywao na wiadomoci, a w mojej okolicy nie byo w kim wybiera.

TAK 1 NIE 0
Kacper, 47 lat

Jaki czas temu troch straciam ju wiar w poznanie drugiej powki, w moim otoczeniu niewiele jest osb samotnych, a jeszcze mniej wierzcych. Dlatego, gdy znalazam Singlowanie od razu zaczam korzysta z niego w peni. Poznaam kilka miych osb, z dwiema si zaprzyjaniam, mioci szukam nadal, ale uwaam, e Singlowanie wietnie si do tego nadaje. Koszt nie jest wysoki, a efekty mog by oszaamiajce!

TAK 0 NIE 1
Stanisław, 24 lata

Cho moe si wydawa, e tak mode osoby jak ja powinny szuka mioci raczej na ywo, to ze wzgldu na swoj niemiao atwiej mi poznawa ludzi w Internecie. Rwnie przez to, e w moim wieku niewiele osb otwarcie przyznaje si do wiary w Boga trudniej znale osob o podobnym wiatopogldzie. Singlowanie to miejsce idealne dla mnie, raczej zostan tu na duej.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2