Zmysłowy Klub

Zmysłowy Klub Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
9,2/10
112 000+ / 30+
Zmysłowy Klub

Użyteczność i funkcje portalu: 6,5/10

Bezpieczeństwo: 6,7/10

Przejrzystość profilu: 6,4/10

Szanse na znalezienie partnera: 6,7/10

Obsługa klienta: 6,7/10

Cena: 6,8/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
24779 użytkowników jest online

Tomek
Tomek, Wiek: 29
Alicja
Alicja, Wiek: 29
Jakub
Jakub, Wiek: 32

Zmysłowy Klub Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Internetowy portal dla spragnionych erotycznych wrażeń

Zmysłowy Klub, jak sama nazwa wskazuje, to portal stworzony z myślą o osobach szukających erotycznych doznań online. Internet to potężne narzędzie, a w dzisiejszych czasach może służyć wielu celom, także tym mniej oczywistym. Zmysłowy Klub przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich i gwarantuje pełną anonimowość. Jeśli szukasz erotycznych zabaw i pikantnego flirtu bez ograniczeń, to dobrze trafiłeś. Zaufały nam już setki tysięcy użytkowników.

Od czego zacząć korzystanie portalu?

Aby zacząć flirtować w Zmysłowym Klubie, musisz najpierw dokonać bezpłatnej rejestracji w serwisie. Podaj kilka podstawowych danych, takich jak adres e-mail, wybrana nazwa użytkownika, data urodzenia i hasło, a następnie potwierdź chęć założenia konta klikając w link wysłany na Twoją pocztę elektroniczną. Od tej chwili możesz zacząć już swoją nową gorącą przygodę! Zanim zaczniesz wyszukiwać użytkowników zadbaj o to, aby Twój profil był atrakcyjny dla innych. Uzupełnij informacje o tym skąd jesteś i jak wyglądasz, napisz kilka słów o sobie własnymi słowami. Napisz też, czego konkretnie szukasz w Zmysłowym Klubie. Łatwiej znajdziesz dzięki temu osoby o podobnych preferencjach. No i najważniejsza część tworzenia profilu – zdjęcie profilowe. Dodaj fotografię, na której wyraźnie widać Twoją twarz i na której dobrze wyglądasz. Pamiętaj, że tutaj pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Wyszukiwanie odpowiednich osób

Gdy już uzupełnisz informacje o sobie, możesz przejść do poszukiwań osoby, z którą rozpoczniesz pikantny flirt. Możesz przeglądać profile w postaci siatki – wyświetlane są wtedy na podstawie ustawień filtrów, które wybrałeś, czyli wieku, płci, lokalizacji i wyglądu. Możesz także przeglądać użytkowników na podstawie tych samych filtrów, ale w formie talii kart, gdzie poszczególnym osobom dajesz serduszku, lub znak X w zależności od tego, czy przypadli Ci do gustu, czy też nie. Talię kart znajdziesz w zakładce Dopasowania.

Nie bój się wyjść z inicjatywą

Gdy znajdziesz osobę, która Ci się spodobała i chciałbyś ją bliżej poznać, nie bój się rozpocząć rozmowy. Aby wysłać wiadomość niezbędne Ci będą kredyty, które stanowią walutę na portalu, możesz je jednak zakupić w wygodnych pakietach już od 5 sztuk. Kobiety doceniają, gdy to mężczyzna przejmuje inicjatywę, więc nie bój się zagadać!

Zabaw się dzięki dodatkowym funkcjom

W Zmysłowym Klubie, poza tradycyjnymi wiadomościami, możesz wybrane przez siebie profile dodawać do swojej listy ulubionych, aby zawsze mieć je pod ręką. Możesz także sprawdzić, kto odwiedził twój profil – opcje tę znajdziesz w zakładce Goście. Na czacie możesz także wysyłać emotki oraz zdjęcia.

Zmysłowy Klub jest wygodny i łatwy w obsłudze

Portal został zaprojektowana tak, aby łatwo było się na nim odnaleźć użytkownikom w każdym wieku, bez względu na doświadczenie w korzystaniu z serwisów erotycznych online. Po stronie łatwo jest nawigować, wszystkie niezbędne funkcje są dobrze widoczne i szybko dostępne. Neutralna kolorystyka i intuicyjny design sprawiają, że Zmysłowy Klub to jedno z ulubionych miejsc do gorących, erotycznych zabaw w sieci.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
18. 1. 2022

Funkcje Zmysłowy Klub

Szybkie i proste zakładanie konta użytkownika

Rejestracja w Zmysłowym Klubie zajmuje tylko kilka chwil i jest banalnie prosta. Nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, ani sprzętu. Z portalu możesz korzystać zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. Już po kilku minutach od podania podstawowych informacji, takich jak adres mailowy, wybrana nazwa użytkownika, której chcesz używać, data urodzenia i bezpieczne hasło będziesz mógł korzystać z portalu. Jedynym krokiem jaki musisz wcześniej podjąć jest kliknięcie w link aktywacyjny przesłany Ci automatycznie na podany adres poczty elektronicznej. Sprawdź sam, jak łatwe jest flirtowanie online z naszym serwisem.

Filtry do wyszukiwania profili

W Zmysłowym Klubie możesz łatwo i wygodnie wyszukiwać osoby, które Cię interesują dzięki zastosowaniu filtrów wyszukiwania. Możesz wybrać płeć i wiek wyświetlanych osób, a także ich lokalizację. Dodatkowo możesz wyświetlać profile o konkretnym pochodzeniu etnicznym (kolorze skóry) lub tylko takie, od których dostałeś polubienia lub mają Cię na swojej liście ulubionych.

Zdjęcie i szczegóły profilu

Pamiętaj, że we flirtowaniu online kluczowe jest pierwsze wrażenie. Dlatego też dobrze dobierz zdjęcie profilowe, które będzie się pojawiać jako pierwsze podczas wyświetlania Twojego profilu innym użytkownikom. Powinno przedstawiać tylko Ciebie, w dobrym świetle i ciekawym otoczeniu. Poza zdjęciem jak najbardziej szczegółowo uzupełnij też swój profil. Im więcej informacji podasz, im lepiej opiszesz, co sprawiło, że dołączyłeś do Zmysłowego Klubu, tym większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz osobę o podobnych zainteresowaniach i celach.

Bezpieczeństwo

Zmysłowy Klub przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Dokonując rejestracji akceptujesz regulamin i oświadczasz, że skończyłeś 18 lat. Ponadto portal jest w pełni anonimowy i bezpieczny. Platforma nie udostępnia także żadnych Twoich danych osobom trzecim. A jeśli okaże się, że nie chcesz lub nie możesz już korzystać z usług Zmysłowego Klubu, bez problemu usuniesz swoje konto na stałe.

Zmysłowy Klub Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne konto

Bezpłatne utworzenie konta i skonfigurowanie informacji na profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników Klubu
Dodanie zdjęcia profilowego
Odczytywanie otrzymanych wiadomości

Kredyty

5 szt. – 27,99 zł
10 szt. – 52,49 zł
25 szt. – 129,99 zł
50 szt. – 249,99 zł
100 szt. – 469,99 zł

Zmysłowy Klub Wady i Zalety

Zalety

Erotyczny portal online dla osób w każdym wieku
Wielu użytkowników szukających nowych znajomości i pikantnej zabawy
Liczne funkcje urozmaicające korzystanie ze strony
Przejrzysta i intuicyjna budowa

Wady

Konieczność wykupienia pakietu kredytów, aby wysyłać wiadomości i zdjęcia
Portal nie gwarantuje znalezienia odpowiedniej osoby
Liczne profile fikcyjne, z którymi nie można się umówić na żywo

Zmysłowy Klub dla użytkowników

Zalety

Bezpłatna i szybka rejestracja na stronie
Dodatkowe funkcje, takie jak Goście, Ulubieni
Platforma wygodna i łatwa w obsłudze
Duże grono użytkowników
Screenshot

Na koniec moja opinia o Zmysłowym Klubie

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Zmysłowy Klub to elitarne grono użytkowników szukających przygody i dobrej zabawy w Internecie. W dzisiejszych czasach przy mnogości erotycznych portali i stron ciężko znaleźć bezpieczne miejsce, aby znaleźć odpowiednią osobę do pikantnego flirtu, lecz Zmysłowy Klub zasługuje na miano jednego z lepszych takich miejsc w sieci. Gwarantujemy anonimowość i pokaźne grono użytkowników. Osoby obu płci szukają tutaj nowych znajomości, osób, z którymi mogłyby podzielić się swoimi najskrytszymi fantazjami i pragnieniami seksualnymi. Wiele funkcji w Zmysłowym Klubie urozmaica doświadczenia i pomaga w poznawaniu nowych osób, sprawia, że odnajdą się tu osoby w każdym wieku i wcześniej nie korzystające z podobnych narzędzi do flirtu. Dodawanie i przeglądanie zdjęć sprawia, że łatwiej dopasować osoby, które będą odpowiadać Ci pod wieloma względami. Kredyty umożliwiające wysyłanie wiadomości dostępne są w różnej wielkości pakietach, dzięki czemu znajdziesz taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Sprawdź, jak łatwo znajdziesz u nas spełnienie swoich najskrytszych fantazji i daj się ponieść chwili!

Zmysłowy Klub Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Stefo, 40 lat

Koszty wysyania wiadomoci s kosmiczne, a fikcyjne profili skonstruowanetak, aby wydawa jak najwicej pienidzy. Niestety portal jak kady inny tego typu,tylko po to, eby wyda jak najwicej. Ja nie miaem z tego specjalnejprzyjemnoci, wic nie polecam. Lepiej kupi sobie piwo i obejrze dobry mecz

TAK 5 NIE 0
Dawid, 36 lat

Cakiem fajny portal, sporo uytkownikw, nawet z mojej okolicy. Zawsze kto jestonline i chtny do rozmowy. atwo da si wyszukiwa osoby o konkretnychcechach dziki filtrom, da si nawet szuka tylko osb o okrelonym kolorzeskry! Nie udao mi si z nikim umwi na ywo, ale jak na flirt online miejsce jestsuper.

TAK 0 NIE 4
Hubert, 34 lata

Flirt w Internecie zawsze wydawa mi si waciwy tylko dla osb w podeszym juwieku, a tu okazao si, e nawet modzi ludzie mog si dobrze zabawi na takiejstronie. Dziki Zmysowemu Klubowi odkryem w sobie pewne sfery, o ktrychistnieniu nie miaem pojcia i szybko nauczyem si wychodzi poza swoj strefkomfortu. Zdecydowanie warto byo zaoy tu konto i wyda troch kasy nakredyty.

TAK 0 NIE 4
Adrian, 48 lat

Zmysowy Klub to rzeczywicie miejsce dla najlepszych. S tutaj piknekobiety chtne na pikantne rozmwki przez ca noc! Na pocztku troch sikrpowaem i nie byem taki otwarty, ale po kilku rozmowach wiedziaem ju, enie mam si tutaj czego wstydzi. Bardzo fajny i przyjazny uytkownikowi portal.Polecam

TAK 0 NIE 3

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2