Portal randkowy Twoo

BrudnyRomans
1.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Twoo Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,8/10
13 100 000+ / 18+
Twoo

Użyteczność i funkcje portalu: 8,8/10

Bezpieczeństwo: 9,3/10

Przejrzystość profilu: 8,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 9,5/10

Obsługa klienta: 9,3/10

Cena: 7,5/10

Twoo Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy dla wszystkich

Twoo to serwis międzynarodowy, który powstał w 2011 roku. Zrzesza randkowiczów z ponad 200 krajów, a korzystać z niego można w 38 językach. Oznacza to, że poznać tam możemy osoby nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Dla wielu samotnych osób zdecydowanie będzie to plus, gdyż to jeden z niewielu takich portali w Internecie. Na stronie co miesiąc loguje się 13 milionów użytkowników, a każdy z nich ma szansę znalezienia swojej drugiej połówki. Na Twoo zawierane są setki tysięcy znajomości, kończących się nie tylko związkiem partnerskim, ale również przyjaźnią czy po prostu ciekawą znajomością. Twoo to przede wszystkim rozmowy, poznawanie się nawzajem i wspólna wymiana doświadczeń. Wyobraź sobie, ile fascynujących osób z całego świata można poznać w jednym miejscu, ile ciekawych informacji otrzymać, ile zobaczyć i z iloma osobami się spotkać. Nie bez powodu jest to jeden z najpopularniejszych portali na świecie, gdyż za sukcesem Twoo stoi szereg specjalistów, którzy tworzą tą niesamowitą społeczność.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Założenie konta w serwisie Twoo jest całkowicie bezpłatne. Na początku musimy podać podstawowe dane, następnie możemy podać informacje o sobie, które inne osoby zobaczą, wchodząc na nasz profil. Warto zwrócić szczególną uwagę na takie aspekty jak zainteresowania i poglądy życiowe, aby inni mogli dowiedzieć się czegoś o nas jeszcze zanim zdecydują napisać wiadomość prywatną. Warto także podać kraj i miasto, z którego pochodzimy, aby łatwiej znajdować osoby z okolicy.

Rozmowy na Twoo również diametralnie różnią się od rozmów prowadzonych na innych portalach. Zamiast tradycyjnych wiadomości komunikacja odbywa się poprzez czat. Daje to możliwość szybszej wymiany informacji, dzięki czemu rozmowa nabiera bardziej spontanicznego charakteru. Jest to największy plus randkowania na Twoo. Aby zobaczyć profil innej osoby, informacje przez nią podane lub zdjęcie, również musimy mieć wypełnione te pola. Jest to nie tylko sprawiedliwe wobec obu stron, ale również minimalizuje prawdopodobieństwo spotkania oszustów lub osób, które nie traktują randek poważnie.

Rozgość się i wypełnij swój profil

W odróżnieniu od niektórych popularnych portali randkowych, nawet wybierając bezpłatną wersję konta mamy dostęp do podstawowych funkcji.

Możemy zarówno wysyłać, jak i odbierać wiadomości od innych użytkowników. Należy jednak w tym wypadku liczyć się z pewnym ograniczeniem. Na bezpłatnej wersji konta możemy bowiem rozmawiać tylko z trzema osobami dziennie. Jednak liczba ta jest dla wielu osób wystarczająca, biorąc pod uwagę, że jeśli pomnożymy 3 razy 30, oznacza to, że jesteśmy w stanie poznać nawet 90 nowych osób miesięcznie, co daje nam już całkiem przyzwoitą liczbę.

Twoo – członkostwo Premium – czy warto?

Podobnie jak większość portali randkowych, tak i Twoo oferuje swoim użytkownikom wykupienie abonamentu Premium. Konto Premium daje nieograniczone możliwości rozmów z innymi użytkownikami. Oprócz tego otrzymujemy możliwość zagrania w gry, które pomagają przełamać pierwsze lody osobom nieśmiałym. Istnieje kilka rodzajów abonamentu ze względu na długość jego trwania. Konto VIP na miesiąc kosztuje 43,99 zł. Jeśli wybierzemy opcję na 3 miesiące, zapłacimy 109,99 zł, a za pół roku 179,99 zł. Biorąc pod uwagę miesięczną cenę abonamentu nie jest to dużo, a znacznie zwiększa szansę spotkania kogoś podobnego do nas, odpowiadającego naszym oczekiwaniom. Użytkownicy, którzy chcą brać udział w grach, muszą też wykupić kredyty. I tak 5 kredytów kosztuje 37 zł, a 10 kredytów – 65 zł. Udział w grach powoduje, że więcej użytkowników widzi nasz profil.

Co, jeśli chcesz usunąć konto z Twoo?

Jeśli zdecydujesz, że randkowanie online nie jest dla Ciebie lub poznasz partnera i nie będziesz już mieć potrzeby korzystania z usług Twoo, konto można łatwo i szybko usunąć bez jakichkolwiek haczyków ze strony administracji portalu. Wystarczy wejść w zakładkę «Ustawienia», znaleźć opcję «Edytuj», następnie «Konto» i tam zaznaczyć «Usuń konto». Te kilka kroków zajmuje nie więcej niż 5 minut.

Bezpieczeństwo danych

Dane wszystkich użytkowników portalu są szyfrowane, a ich rozmowy i informacje zabezpieczone. Warto jednak pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w Internecie. Hasło do profilu powinno być mocne i zawierać zarówno małe, jak i wielkie litery oraz cyfry. Warto je również zmieniać regularnie. Bardzo ważne jest również, aby nie podawać nikomu naszych danych adresowych czy informacji dotyczących konta bankowego.

Funkcje Twoo

Wyszukiwanie

Twoo stara się idealnie dobierać partnerów. W parametrach można określić takie dane jak płeć, wiek, miejsce zamieszkania czy zainteresowania.

Inteligentne rekomendacje partnerów

Wypełnij formularz dokładnymi informacjami o sobie, a ułatwi to dobranie odpowiednich dla Ciebie partnerów. Możesz przeglądać konta osób o podobnych zainteresowaniach, stylu życia i wartościach.

Polubienia

Możesz polubić profil osoby, która Ci się spodobała, dając jej serduszko. Poczekaj i sprawdź, czy otrzymasz je z powrotem.

Szybki przegląd profilu dla VIP

Dzięki tej funkcji VIP możesz szybko przeglądać liczne profile osób o preferowanych przez Ciebie cechach charakteru, wyglądzie i zainteresowaniach. Jednocześnie może dotrzeć do każdego użytkownika.

Funkcje Premium dla VIP

Każdy członek Twoo może wykupić konto Premium z atrakcyjnymi funkcjami. Ułatwia to poznanie odpowiedniego partnera.

Członkostwo VIP dla VIP

Po zarejestrowaniu się na stronie możesz wykupić członkostwo VIP na miesiąc, trzy miesiące lub pół roku i rozmawiać z innymi użytkownikami bez ograniczeń, a także przeglądać ich profile.

Informacje o sobie

Pokaż, co Cię interesuje i jak wyglądasz. Podanie tych informacji jest proste i nie zajmuje wiele czasu, a dzięki temu z pewnością poznasz wiele fascynujących osób.

Twoo Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Widoczne zdjęcia
Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili

1 miesiąc VIP

43,99 zł

Widoczne zdjęcia
Kto jest teraz online
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili
Rekomenduj

3 miesiące VIP

36,66 zł (miesięcznie)

Widoczne zdjęcia
Kto jest teraz online
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili

6 miesięcy VIP

30,00 zł (miesięcznie)

Widoczne zdjęcia
Kto jest teraz online
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili

Twoo Wady i Zalety

Zalety

Duża ilość zarejestrowanych użytkowników
Opcja aktywacji konta Premium – członkostwa VIP
Możliwość podglądu, kto jest online
Inteligentna funkcja dobierania partnerów

Wady

Brak gwarancji na udany związek
Opłata za członkostwo i inne funkcje
Członkostwo Premium jest automatycznie odnawiane
Portal może wysyłać spam do kontaktów z naszej poczty

Twoo dla użytkowników

Zalety

Członkostwo VIP oferuje wiele korzyści i umożliwia poznanie odpowiedniego partnera
Możesz dodawać do ulubionych użytkowników, którzy Ci się spodobali
Bezpłatna rejestracja oraz sam decydujesz, jak długo będziesz płacić za członkostwo
Screenshot

Na koniec moja opinia o Twoo

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Twoo to portal randkowy stworzony dla osób, które chcą nawiązać nowe znajomości, przyjaźnie lub znaleźć swoją drugą połówkę. Nie masz obowiązku rozmawiania ze wszystkimi użytkownikami, którzy do Ciebie napiszą. Możesz odpowiadać tylko wybranym. Ci, którzy nie wiedzą, jak przeszukiwać liczne profile, mogą skorzystać z funkcji «Odkryj», dzięki której zobaczą rekomendowanych dla siebie użytkowników. Jeśli ktoś wzbudził Twoje zainteresowanie, podaruj mu serduszko. Być może odwdzięczy się tym samym.

Twoo Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Kamila

Wykupiłam konto Premium, żeby móc rozmawiać z większą ilością ludzi. A po miesiącu okazało się, że portal sam pobrał pieniądze z mojej karty. Nie przeczytałam dokładnie regulaminu i trochę się tym zdziwiłam…

TAK 11 NIE 2
Dominika

Po rozwodzie z mężem próbowałam już chyba wszystkich sposobów, aby poznać kogoś nowego. Wyszłam z wprawy po 15 latach małżeństwa. Randkowanie online na Twoo pozwoliło mi bardziej swobodnie rozmawiać z ludźmi. No i tutaj właśnie znalazłam swojego obecnego partnera.

TAK 53 NIE 4
Bartek

Wcześniej byłem pewien, że randkowanie online to już nie dla takich wiekowych, jak ja. Ale o dziwo znalazłem na stronie dziesiątki ciekawych osób w podobnym wieku. Na razie nie zamierzam rezygnować z konta.

TAK 28 NIE 2
Ola

Weszłam na stronę z ciekawości, bo słyszałam o niej od koleżanki. Myślałam, że nie znajdę nawet kogoś, z kim będę mogła porozmawiać, ale już po kilku dniach wymieniałam się wiadomościami z kilkoma osobami.

TAK 37 NIE 1

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2