E-podryw

NiktSieNieDowie
1.
NiktSieNieDowie
NiktSieNieDowie
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Randkowicze z Twojej okolicy
  • Szybka wyszukiwarka użytkowników
30+
preferowany wiek
137 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

E-podryw Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
5,0/10
212 000+ / 30+
E-podryw

Użyteczność i funkcje portalu: 5,3/10

Bezpieczeństwo: 5/10

Przejrzystość profilu: 5,3/10

Szanse na znalezienie partnera: 4,5/10

Obsługa klienta: 5,3/10

Cena: 4,5/10

E-podryw Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Pikantne rozmówki

E-podryw to platforma do poznawania nowych osób online. Znajdziesz tu liczne grono użytkowników chętnych do pikantnych rozmów i gierek, a także erotycznych spotkań. Mnóstwo kobiet i mężczyzn spotyka się tu, aby podzielić się swoimi erotycznymi pragnieniami i fantazjami. Zarejestruj się i wypróbuj nas!

Wygodne utworzenie konta

Rejestracja na platformie jest bardzo łatwa i szybka, ponadto jest też bezpłatna. Wystarczy, że podasz kilka podstawowych danych, takich jak wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika oraz adres e-mail, wybierzesz odpowiednio silne hasło, a już po chwili będziesz mógł korzystać z pełni możliwości, jakie daje E-podryw. Pamiętaj jednak, że serwis przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.

Uzupełnienie profilu kluczem do sukcesu

Aby Twój podryw lub flirt miały większe szanse na sukces musisz zadbać o wygląd swojego profilu. Im więcej informacji o sobie podasz, im lepsze zdjęcia dodasz, tym więcej osób się nim zainteresuje i napisze do Ciebie wiadomość. Zdjęcie profilowe jest najważniejsze – to ono przyciąga wzrok potencjalnych chętnych do poflirtowania. Wybierz fotografię, na której dobrze widać twoją twarz, gdzie się uśmiechasz i jesteś sam/a. Poza zdjęciem zadbaj także o odpowiednie informacje o sobie – w sekcji Mój profil napisz kogo szukasz, napisz co nieco o tym, jak wyglądasz, czym się zajmujesz, jakie masz zainteresowania oraz, co ważne, preferencje seksualne. Masz także miejsce na opisanie siebie swoimi słowami. Nie bój się pisać szczerze i wprost, łatwiej będzie wtedy dopasować kogoś, z kim będziesz miał wspólne cechy lub pasje.

Nie bój się napisać pierwszy

Pamiętaj, że napisanie do kogoś wiadomości to może być początek wspaniałej przygody. Nie krępuj się i nie wstydź, nic na tym nie stracisz! Wysyłanie wiadomości jest możliwe przy posiadaniu konta premium, lecz szybko przekonasz się, że taka inwestycja bardzo się opłaca!

Gorący flirt bez ograniczeń i z dodatkowymi funkcjami

Korzystanie z E-podryw jest bardzo intuicyjne i sam zobaczysz, jak wiele osób rejestruje się tu, aby poflirtować. Możesz przeszukiwać portal w poszukiwaniu profili interesujących osób, wystarczy, że wpiszesz wiek i województwo osób, które chcesz wyświetlić. Możesz także wybrać wyświetlanie tylko profili ze zdjęciem. W sekcji Spotkania znajdziesz także wiele ogłoszeń osób, które szukają osób do rozmowy online lub na żywo. Możesz także wybrane osoby poprosić o dostęp do prywatnej galerii zdjęć.

Wyjątkowe konto premium

Posiadając opłacone konto premium bez ograniczeń możesz wysyłać wiadomości do interesujących Cię osób. Oprócz tego portal daje Ci możliwość zainicjowania ciekawych akcji, takich jak „puszczenie oczka”, czy „szybkich flirtów”. Ponadto możesz wtedy także przeglądać prywatne galerie innych użytkowników bez konieczności uzyskiwania ich zgody oraz sprawdzać pełną listę osób, które odwiedziły Twój profil. Dzięki tym wszystkim dodatkowym funkcjom korzystanie z E-podryw jest jeszcze ciekawsze i pełne emocji!

Przejrzystość i łatwość nawigacji po stronie

Przyjemny wygląd strony i jej intuicyjna budowa sprawiają, że bez problemu odnajdziesz się na portalu i zaczniesz korzystać ze wszystkich jego możliwości. Pamiętaj, że E-podryw to miejsce bezpieczne i w pełni anonimowe, tutaj nie musisz obawiać się o dyskrecję.

Funkcje E-podryw

Zakładanie konta

Rejestracja na platformie nie przysparza żadnych trudności, jest szybka i wygodna. Jedyne, co musisz zrobić, to podać swój adres mailowy, nick, którego chcesz używać oraz odpowiednio silne hasło. To wystarczy, aby utworzyć swój profil na E-podryw i bez przeszkód korzystać z możliwości, jakie daje portal, od razu możesz zacząć przeglądać profile użytkowników.

Zadbaj o wygląd swojego profilu

Uzupełnij swój profil jak największą ilością informacji, aby lepiej dopasować potencjalnych partnerów. W zakładce Mój profil możesz zaznaczyć odpowiednie opcje dotyczące Twojego wyglądu zewnętrznego, upodobań, lokalizacji, preferencji seksualnych czy stosunku do papierosów czy alkoholu. Jest tam też sporo miejsca na opisanie siebie własnymi słowami – nie bój się wpisać, czego i kogo tutaj szukasz, ułatwi to znalezienie pasujących do Ciebie osób, które są na portalu w tym samym celu, unikniesz dzięki temu nieporozumień i zaoszczędzisz sporo czasu.

Pokaż się z jak najlepszej strony

Pierwszą rzeczą, jaką widzą i na jaką zwracają uwagę osoby korzystające z serwisu to zdjęcie profilowe. Gdy wyszukują użytkowników to ono pierwsze rzuca się w oczy – zadbaj więc, aby Twoje zdjęcie profilowe było jak najlepsze. To Twoja wizytówka – wybierz zdjęcie, na którym widać dobrze Twoją twarz, takie na którym się uśmiechasz, może w jakimś ciekawym miejscu, z podróży?

Przeglądanie użytkowników za pomocą filtrów

Możesz wyszukiwać profile wybierając odpowiednie opcje u góry strony głównej. Filtry dotyczące wieku oraz lokalizacji użytkowników pozwolą Ci zawęzić grono osób stanowiących potencjalnych partnerów do gorącego podrywu. Możesz także skorzystać z opcji wyświetlania tylko profili posiadających zdjęcie. Ciekawą opcją jest możliwość oceniania zdjęć dodanych przez użytkowników portalu. Inni mogą również oceniać zdjęcia dodane przez Ciebie.

Wiele zalet konta premium

Na E-podryw możesz odpłatnie utworzyć konto premium. Daje Ci ono wiele możliwości, których brak standardowym użytkownikom, a które ułatwiają i urozmaicają szukanie osób do pikantnych gier i flirtu. Na przykład, jeśli nie chcesz pisać zwykłej wiadomości do innego użytkownika lub po prostu chcesz urozmaicić rozmowę, będąc użytkownikiem premium możesz puszczać do innych oczko lub szybki flirt. Dodatkowo możesz bez ograniczeń sprawdzać, kto odwiedził Twój profil, a także masz dostęp do prywatnych galerii wszystkich osób korzystających z portalu bez konieczności uzyskania zgody na dostęp przez danego użytkownika. Możesz także odbierać i wysyłać nielimitowaną liczbę niefiltrowanych przez administrację wiadomości. Wypróbuj jak łatwo dzięki opcji premium znaleźć tu osobę, której szukasz!

Prywatne zdjęcia

Poza zdjęciami widocznymi dla wszystkich użytkowników portalu możesz utworzyć także prywatną galerię zdjęć. Zamieść tam zdjęcia tylko dla osób, które znasz i ufasz. Pamiętaj, że użytkownicy standard będą musieli prosić Cię o zgodę na dostęp do galerii, jednak użytkownicy premium będą widzieli w niej zdjęcia bez ograniczeń.

E-podryw Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Darmowa rejestracja i utworzenie konta
Uzupełnienie profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Odbieranie wiadomości
Dodanie zdjęć

Konto Premium - 1 miesiąc

49,00 zł

VIP konto

Konto Premium - 3 miesiące

69,00 zł

VIP konto

Konto Premium - 12 miesięcy

119,00 zł

VIP konto

E-podryw Wady i Zalety

Zalety

Duża liczba użytkowników chętnych do poznawania nowych osób
Wygodne użytkowanie strony i łatwe zakładanie konta
Możliwość utworzenia prywatnej galerii zdjęć

Wady

Możliwość wysyłania wiadomości dopiero jako użytkownik premium
To nie jest portal dla osób szukających związku lub miłości

E-podryw dla użytkowników

Zalety

Możliwość wysyłania gorących flirtów oraz puszczania oczek zamiast zwykłych wiadomości
Duża liczba użytkowników i szerokie możliwości wyszukiwania partnerów do rozmowy i flirtu
Opcja utworzenia prywatnej galerii oraz poproszenia o dostęp do takiej galerii utworzonej przez innego użytkownika
Możliwość dodania lub skorzystania z propozycji spotkania dodanej przez innych
Screenshot

Na koniec moja opinia o E-podryw

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

E-podryw stworzony został z myślą o osobach szukających partnerów do flirtu i podrywu online lub w świecie realnym. Platforma zrzesza ludzi chętnych do pikantnych rozmów, gorącego romansu czy zwykłej rozmowy o wszystkim i niczym. Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie. Strona oferuje wiele ciekawych funkcji, które urozmaicają korzystanie z niej i ułatwiają poruszanie się po niej. Możesz wysyłać różne akcje do innych osób, tworzyć prywatne galerie, sprawdzać, kto odwiedził Twój profil i wiele innych. Dla zaangażowanych użytkowników powstała opcja utworzenia konta premium dającego o wiele szersze możliwości niż wersja standard. E-podryw przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich i jest w pełni bezpieczny. Możesz tu liczyć na całkowitą dyskrecję. Wypróbuj nas, niezależnie od tego czego lub kogo szukasz, gwarantuję, że bez problemu odnajdziesz się w naszym serwisie i przeżyjesz niesamowitą przygodę!

E-podryw Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Daniel, 25 lat

Super dodatkowe opcje, fajne akcje zamiast pisania wiadomości. Dziewczyny mają sporo różnych zdjęć w galeriach, głównie prywatnych, ale zdecydowanie warto skorzystać z płatnej opcji, żeby mieć do nich nieograniczony dostęp! Świetna jest też opcja dodawania anonsów do spotkań na żywo.

TAK 0 NIE 0
Dariusz, 27 lat

Jeden z lepszych portali do podrywu. Nie ma tu fejkowych kont ani botów, konieczność opłacenia konta premium skutecznie odstrasza oszustów i naciągaczy, można pogadać o wszystkim, niekoniecznie tylko na tematy o seksie, udało mi się tu nawet poznać zwyczajną dziewczynę, z którą jesteśmy od jakiegoś czasu dobrymi przyjaciółmi. Polecam.

TAK 0 NIE 0
Hubert, 30 lat

E-podryw to fajnie zorganizowana platforma towarzysko-erotyczna. Można tu poznać przeróżnych ludzi, z reguły nastawionych na flirtowanie i pikantne rozmowy online, co całkowicie mi odpowiada. W dzisiejszych czasach dobrze jest się na chwilę oderwać od rzeczywistości i pogadać o fantazjach i marzeniach z kimś po drugiej stronie ekranu.

TAK 0 NIE 0
Michał, 39 lat

Nie podoba mi się cena za konto premium, mam wrażenie ze są tu głównie młodzi napaleni chłopcy i panie szukające sponsora. Spróbowałem, ale jakoś mnie to wszystko nie zachwyciło, może to już nie dla osób w moim wieku po prostu.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2