TylkoTyija

TylkoTyija Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,0/10
87 000+ / 30+
TylkoTyija

Użyteczność i funkcje portalu: 5,4/10

Bezpieczeństwo: 4,6/10

Przejrzystość profilu: 4,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 4,7/10

Obsługa klienta: 5,4/10

Cena: 4,7/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
19248 użytkowników jest online

Adam
Adam, Wiek: 39
Weronika
Weronika, Wiek: 43
Adrian
Adrian, Wiek: 43

TylkoTyija Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy TylkoTyija - czym jest?

Szukanie drugiej połówki może być nie tylko trudne ze względu na to, że mieszkamy w małym mias-teczku z dala od cywilizacji, ale także zwyczajnie uciążliwe ze względu na rosnącą tendencję do spędzania wolnego czasu w internecie. Warto więc ten fakt wykorzystać i właśnie tam spróbować swoich sił w znalezieniu partnera. Internet jest o tyle łatwiejszym miejscem do poznawania nowych ludzi, że możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Oprócz tego, możliwość prowadzenia rozmów z różnymi ludźmi w jednym miejscu zwiększa spektrum możliwości, jakim jest zawarcie znajomości z wieloma nowymi osobami. TylkoTyija to portal randkowy, na którym spotykają się single o podob-nych potrzebach i celach. Zaawansowana wyszukiwarka pomaga znaleźć randkowiczów o takich samych zainteresowaniach i sposobie bycia. Wystarczy napisać coś o sobie i dać się poznać innym. Na portalu znajdują się zarówno osoby, szukające towarzystwa, jak i partnerzy do wspólnych rozmów. Możesz poznać kogoś, kto zostanie Twoim najlepszym przyjacielem, ale możesz także spot-kać miłość swojego życia i zakochać się na zabój. Są tak też osoby, szukające flirtu i nie-zobowiązujących znajomości. Każdy znajdzie tam randkowiczów, pasujących do ich wymagań i ocze-kiwań. Zawieranie znajomości przez portale randkowe jest o wiele szybsze i prostsze, można od razu wyeliminować tych, którzy do nas nie pasują, a zagadać o tych, z którymi już na pierwszy rzut oka coś nas łączy.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Aby założyć konto na TylkoTyija wystarczy kilka minut, a może nawet mniej. Początkowo należy podać kilka informacji, jak płeć oraz płeć osoby, której szukamy. Oprócz tego należy podać datę uro-dzenia, miasto zamieszkania, aby system mógł wyświetlać potencjalne pary z okolicy oraz nazwę użytkownika którą chcemy się posługiwać i hasło. Na podany przez nas adres email przyjdzie link aktywujący konto. Po kliknięciu zostaniemy przekierowani na stronę profilowa i można już oficjalnie korzystać z możliwości portalu. Zanim jednak zaczniesz to robić, musisz zgodzić się na wszystkie wymagania, stawiane przez TylkoTyija. Po kliknięciu pola «zgadzam się» pod każdym z nich, możesz spokojnie zacząć przeglądać swój profil. Pamiętaj, aby dokładnie go wypełnić, bo twój profil to twoja wizytówka i to właśnie dzięki niemu poznajesz inne osoby.

Co warto o sobie napisać?

Im więcej informacji o sobie podasz, tym lepiej będą mogli poznać Cię inni użytkownicy. Oprócz podstawowych informacji, podanych przy rejestracji musisz powiedzieć o sobie coś więcej. W zakładce «kilka słów o mnie» możesz napisać, co tylko chcesz. Twoje zainteresowania, to, czym zajmujesz się na codzień, co lubisz, a czego nie. Opisz swoje podejście do życia i do związku oraz to, czego oczekujesz od portalu TylkoTyija oraz użytkowników na nim zalogowanych. Opisz, jakiego partnera szukasz i czy chcesz związku czy jedynie przyjaźni lub luźnej relacji. Następnie warto wypełnić pola w zakładce «o sobie». Znajdziesz tam informacje na temat swojego wygląda, takie jak wzrost, budowa ciała, kolor oczu oraz włosów. Powiedz też coś na temat posiadanych tatuaży i kolczyków, jaki masz stosunek do palenia oraz preferowany środek transportu. Te informacje mogą być szczególnie ważne dla innych użytkowników więc nie warto ich lekceważyć. Wybierz również zdjęcie profilowe, najlepiej takie, na którym wyraźnie Cię widać i na którym pokazujesz prawdziwego siebie. Prędzej czy później i tak trzeba będzie spotkać się w rzeczywistości, nie masz więc nic do ukrycia.

TylkoTyija - członkostwo Premium - czy warto?

Na portalu TylkoTyija logują się użytkownicy, którzy mają na celu zawieranie nowych znajomości. Niestety bez wykupienia kredytów, nie będziesz w stanie prowadzić konwersacji z innymi, a to właśnie wymiana wiadomości i rozmowy są podstawą poznawania nowych osób. Musisz wykupić kredyty, aby wysyłać wiadomości do innych randkowiczów. Ten sposób różni od innych portali randkowych, na których głównie trzeba kupić konto Premium. Na TylkoTyija wystarczy wykupić kredyty, które można zamienić na wiadomości, wysyłane do innych osób. Do wyboru masz kilka opcji w zależności od ceny i ilości kredytów. Plusem takiego rozwiązania jest to, że wiesz, za co płacisz i wysyłasz tyle wiadomości, ile masz kredytów. Cena kredytów nie jest wygórowana, warto więc kupić odpowiednią ich ilość i cieszyć się rozmowami z potencjalnymi partnerami. Zapłacić za kredyty można kartą jak i tradycyjnym przelewem bankowym.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na TylkoTyija?

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chcesz już być członkiem społeczności TylkoTyija, możesz łatwo i szybko zrezygnować ze swojego konta. Aby to zrobić, wystarczy wejść w zakładkę ustawienia, a następnie wybrać opcję «usuń moje konto». Pamiętaj, że w takim wypadku wszystkie dane z twojego profilu zostaną usunięte, a wiadomości, kontakty i zdjęcia utracone. Jeśli jednak jesteś pewien, że chcesz usunąć konto, po kliknięciu przycisku zostanie ono trwale usunięte. Twoje dane na portalu są chronione, więc nie musisz się bać, że wpadną w niepowołane ręce. Administracja TylkoTyija dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
21. 3. 2023

Funkcje TylkoTyija

Wyszukiwanie

Można wyszukiwać użytkowników według własnych preferencji. Podaj płeć, przedział wiekowy oraz miejsce zamieszkania potencjalnego partnera. Możesz również zaznaczyć wybór profili tylko ze zdjęciem profilowym lub tych, online w danym momencie.

Zdjęcie profilowe

Pamiętaj, że zdjęcie to twoja wizytówka. To właśnie na nie każdy użytkownik zwraca uwagę w pierwszej kolejności.

Moi odwiedzający

Tutaj zobaczysz, kto odwiedził Twój profil. Być może ktoś z tych osób jest tym, kogo szukasz.

Moja lista życzeń

W tej zakładce znajdują się osoby, które dodałeś do listy swoich życzeń. Jeśli ktoś wpadł Ci w oko i nie chcesz go tracić, odznacz i go i zostaw na później. W każdej chwili możesz tu wrócić i napisać do kogoś z listy.

Użytkownicy

Na stronie głównej pojawiają się profile, dobrane dla Ciebie według podanych przez ciebie kryteriów.

Moje flirty

W tej zakładce znajdują się randkowicze, którzy wyrazili chęć poflirtowania z tobą.

Informacje o sobie

Napisz coś o sobie. Skąd jesteś, czego szukasz, co lubisz, a czego nie. Ta zakładka, zaraz po zdjęciu profilowym, jest najczęściej czytana przez innych randkowiczów.

TylkoTyija Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania propozycji seksu

10 kredytów

49,99 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania propozycji seksu
Jestem zainteresowany

50 kredytów

242,99 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania propozycji seksu
Jestem zainteresowany

100 kredytów

427,99 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania propozycji seksu
Jestem zainteresowany

TylkoTyija Wady i Zalety

Zalety

Dopasowania według własnych kryteriów
Bezpłatne przeglądanie profili innych randkowiczów
Podgląd użytkowników, którzy odwiedzili nasz profil
Możesz wysłać zaczepkę tym, którzy wpadli Ci w oko

Wady

Brak możliwości rozmów bez wykupienia kredytów
Brak jednej opłaty za korzystanie z serwisu

TylkoTyija dla użytkowników

Zalety

Wykupienie kredytów zwiększa możliwości korzystania
Duża liczba użytkowników
Lokalne wyszukiwanie randkowiczów
Dodawanie osób do listy flirtów
Screenshot

Moja opinia na temat TylkoTyija

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Każdy, kto ma ochotę na flirt, przygodny seks lub nawet poważną znajomość powinien spróbować swoich sił na TylkoTyija. To specyficzne miejsce, w którym spotykają się randkowicze z całego kraju z różnymi oczekiwaniami. Warto już na początku określić, czego szukamy na portalu i kogo zamier-zamy tam spotkać, aby innym było łatwiej nas znaleźć oraz abyśmy my mogli wybierać wśród pasujących osób i stracić na to mniej czasu. Opcja «Lokalny romans» daje możliwość szybkiego kon-taktu z osobami z okolicy i poznanie osób, które mieszkają blisko nas, a z którymi nigdy w inny sposób nie nawiązalibyśmy kontaktu. Należy mieć na uwadze, że aby rozmawiać z innymi konieczne jest wykupienie kredytów, pozwalających na wysyłanie wiadomości. Opłata to jeden z minusów por-talu, ma on także dość okrojone funkcje, jednak pozwala na bezpośrednie kontakty z innymi, co jest najważniejsze w przypadku portali dla dorosłych.

TylkoTyija Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Małgosia, 36 lat

Po rozstaniu ze swoim długoletnim partnerem chciałam jakiejś odskoczni od poważnego związku, chciałam się rozerwać. TylkoTyija umożliwił mi poznanie wielu osób z mojego miasta, o których istnieniu nawet nie wiedziałam.

TAK 5 NIE 16
Arek, 45 lat

Przy zakładaniu konta nie wspomina się o opłatach a wysyłanie wiadomości. Zrozumiałem to dopiero, jak chciałem zagadać do jednej dziewczyny. Na szczęście to nie stała comiesięczna opłata a jedynie kredyty do wykorzystania na konkretne wiadomości, co już cieszy.

TAK 10 NIE 15
Natalia, 23 lata

Do założenia konta namówiła mnie koleżanka ze studiów. Poznałam kilka ciekawych osób, z którymi miło się rozmawia, jak również swojego obecnego chłopaka. Jesteśmy już razem kilka miesięcy, więc można powiedzieć, że TylkoTyija pomogło mi znaleźć miłość :D TylkoTyijadate

TAK 3 NIE 15
Antek, 28 lat

Miałem ochotę na drobny flirt z kimś, kto również nie chce się wiązać na stałe. Uważa się, że trudno znaleźć partnerkę, chętną na taki układ. Jednak udało mi się i to dość szybko. Warto oczywiście na-pisać o tym wprost w zakładce o sobie. Zaoszczędzi to sporo czasu nerwów i oczywiście pieniędzy.

TAK 2 NIE 12

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2