MilfFinder

MilfFinder Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
7,9/10
287 000+ / 30+
MilfFinder

Użyteczność i funkcje portalu: 8,5/10

Bezpieczeństwo: 8,7/10

Przejrzystość profilu: 8/10

Szanse na znalezienie partnera: 8/10

Obsługa klienta: 7,7/10

Cena: 8/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
63496 użytkowników jest online

Hubert
Hubert, Wiek: 27
Sandra
Sandra, Wiek: 23
Kazimierz
Kazimierz, Wiek: 31

MilfFinder Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal pełen spragnionych dojrzałych kobiet

MilfFinder to strona przeznaczona przede wszystkim dla młodych mężczyzn szukających dojrzałych, doświadczonych pań do różnego rodzaju znajomości. Znajdziesz tu wiele kulturalnych i spragnionych przygód kobiet w kwiecie wieku, które nie boją się odezwać pierwsze i zawsze są chętne na nowe doświadczenia i eksperymenty. Zarejestruj się za darmo i rozpocznij przygodę z milfami!

Rejestracja i zdjęcie profilowe

Zarejestrowanie się na portalu MilfFinder jest banalnie proste i trwa zaledwie chwilkę. Wystarczy, że podasz swój nick, adres mailowy i hasło, a chwilę później będziesz mógł korzystać z tego świetnego serwisu. Użytkowanie strony polecamy zacząć od uzupełnienia profilu, zwłaszcza dodania zdjęcia profilowego. To dzięki niemu wywołasz zainteresowanie kobiet. Dobrze dobrane zdjęcie to połowa sukcesu – wybierz takie, na którym jesteś tylko Ty, najlepiej w jakimś przyjemnym otoczeniu, wyraźne, z dobrze widoczną twarzą.

Im więcej szczegółów, tym lepiej

Poza dodaniem dobrego zdjęcia, dobrze jest też uzupełnić profil użytkownika w jak najdrobniejszych szczegółach. Im więcej o sobie napiszesz, tym bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz mamuśkę, która będzie podzielała twoje zainteresowania czy pasje i będzie wam się łatwiej rozmawiało. Interfejs konta użytkownika na MilfFinder jest przejrzysty i łatwo zauważysz, gdzie wpisać informacje o tym, kogo szukasz, jak wyglądasz, czy jesteś w związku, czy też czym się zajmujesz. Jest też miejsce na opisanie siebie swoimi słowami – nie bój się tego, bądź zabawny i staraj się przyciągnąć kobiety jakimś interesującym szczegółem czy anegdotą.

Nie bój się pisać o tym, czego szukasz

MilfFinder to wyjątkowe miejsce w Internecie. Tutaj nie musisz się niczego obawiać ani krępować, możesz pisać wprost, że szukasz starszej, doświadczonej kobiety, że potrzebujesz przewodniczki w erotycznym świecie, że chcesz próbować nowych rzeczy. Pamiętaj o tym, że panie na MilfFinder szukają młodych niedoświadczonych facetów, chętnych do niezobowiązującej zabawy. Wykorzystaj to.

Pierwsze koty za płoty!

Zobaczysz, że już chwilę po rejestracji i wypełnieniu profilu pojawią się na twoim koncie pierwsze wiadomości. Aby móc na nie odpisać musisz wykupić pakiet monet, ale szybko przekonasz się, że taka inwestycja się opłaca. Nie bój się także pisać pierwszy do kobiet, których profile Cię interesują. Dojrzałe panie także lubią, gdy okazuje im się zainteresowanie, lubią być adorowane. W swoich wiadomościach i rozmowach bądź naturalny i swobodny, niczego nie ukrywaj. Zobaczysz, że takie podejście szybko przyniesie pożądany efekt.

Jeden portal – wiele funkcji przyjaznych użytkownikowi

Na MilfFinder znajdziesz wiele funkcji ułatwiających korzystanie ze strony i poszukiwanie wymarzonej kobiety. Możesz sprawdzić, kto odwiedził Twój profil, kto dodał Cię do ulubionych, kto wysłał Ci akcję w postaci pocałunku lub prezentu. Również rozmowy możesz prowadzić na wygodnym w obsłudze czacie oraz w wiadomościach prywatnych. W łatwo dostępnym miejscu widzisz także saldo swojego konta z monetami. Korzystanie z wielu z tych funkcji jest bezpłatne, za część trzeba jednak zapłacić monetami.

Wygodne filtry i intuicyjne wyszukiwanie profili

Dzięki szybkiemu i łatwemu wyszukiwaniu profili bardzo łatwo znajdziesz odpowiednią dla siebie mamuśkę. Po lewej stronie ekranu znajduje się rozwijana opcja szukaj, w której możesz wybrać jakiej płci osoby szukasz, w jakim przedziale wiekowym i z jakiej okolicy. Możesz skorzystać także z opcji lokalizacji. Proponowane profile pojawiają się wygodnie pośrodku ekranu, od razu widzisz zdjęcie profilowe, wiek i lokalizację danej osoby. Po kliknięciu możesz zobaczyć szczegóły profilu i, jeśli jesteś zainteresowany, napisać wiadomość lub wysłać całusa lub prezent.

Łatwa nawigacja dla osób w każdym wieku

Portal MilfFinder został zaprojektowany tak, aby dobrze czuli się na nim wszyscy, niezależnie od płci czy wieku. Design jest intuicyjny, na stronie łatwo się odnaleźć, a większość funkcji dostępna jest wygodnie ze strony głównej. Platforma jest również anonimowa i bezpieczna.

Pomoc i wsparcie

Aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom odnalezienie się na portalu, w menu obok swojego zdjęcia profilowego znajdziesz opcję Pomoc/wsparcie, gdzie w przystępny sposób wyjaśnione zostały wszystkie funkcje strony, koszty, zakup monet, możliwości zamknięcia konta czy jego odzyskiwanie. Pomoże Ci to jak najefektywniej wykorzystać możliwości, jakie daje MilfFinder.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
18. 1. 2022

Funkcje MilfFinder

Utworzenie konta

Założenie konta na portalu MilfFinder jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy zaledwie chwila, podczas której podasz podstawowe informacje, takie jak adres poczty e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło, którego będziesz używał przy logowaniu, aby móc korzystać z pełni możliwości jakie daje portal. Wystarczy jeszcze tylko potwierdzić utworzenie konta na poczcie elektronicznej, a świat milfów stanie przed Tobą otworem.

Uzupełnij swój profil

Skonfiguruj profil użytkownika – napisz jak najwięcej o sobie, począwszy od tego, kogo szukasz na MilfFinder, przez Twój wygląd, po nałogi i edukację. Znacząco zwiększy to Twoje szanse na znalezienie kogoś pasującego do Ciebie i Twoich potrzeb. Dodaj także atrakcyjne zdjęcie profilowe, a zobaczysz, że zainteresowane kobiety znajdą się od razu.

Wygodne przeszukiwanie bazy profili użytkowników

Żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci odnalezienie się na portalu możesz skorzystać z wygodnych filtrów wyszukiwania, w których możesz zaznaczyć jakich użytkowników chcesz przeglądać. Możesz wybrać płeć, przedział wiekowy, a także lokalizację danej osoby.

Sprawdź kto odwiedził Twój profil

MilfFinder charakteryzuje się wyjątkowo przyjaznymi dla użytkownika funkcjami. Możesz z łatwością sprawdzić, kto zainteresował się Twoim profilem i go odwiedził, możesz sprawdzić, kto dodał Cię na listę swoich ulubionych profili, a także kto wysłał Ci prezent lub całusa. Sam także możesz dodawać profile osób, które Ci się spodobały do zakładki Ulubione oraz wysyłać wiadomości, całusy i prezenty. Masz także możliwość pisania do użytkowników w wiadomościach prywatnych lub w wygodnym czacie. Celem wszystkich tych funkcji jest ułatwienie Ci znalezienia kobiety, której szukasz.

Monety

Niektóre funkcje serwisu dostępne są po dokonaniu płatności w walucie obowiązującej na MilfFinder, zwanej Monetami. Możesz je zakupić w wygodnych pakietach, a na powitanie dostajesz 100 monet zupełnie za darmo. Kupując pakiety przez stronę internetową, dostaniesz 10% gratis za tę samą cenę. Zakup monet to jedyne opłaty, jakie poniesiesz na MilfFinder, nie ma tu żadnych pakietów premium, czy VIP.

MilfFinder Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Darmowe utworzenie konta
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Odbieranie wiadomości
Dodanie zdjęcia profilowego
Uzupełnienie profilu
Przeglądanie osób, które odwiedziły i polubiły profil

Monety - 100

9,00 zł

Przy zakupie Monet w przeglądarce Internetowej – do każdego pakietu dostaniesz 10% Monet gratis!

Monety - 650

49,00 zł

Przy zakupie Monet w przeglądarce Internetowej – do każdego pakietu dostaniesz 10% Monet gratis!

Monety - 3 500

249,00 zł

Przy zakupie Monet w przeglądarce Internetowej – do każdego pakietu dostaniesz 10% Monet gratis!

MilfFinder Wady i Zalety

Zalety

Mnóstwo dojrzałych kobiet chętnych do poznania nowych osób
Wiele funkcjonalności, ułatwiających korzystanie ze strony
Przejrzysty i intuicyjny design platformy
Przydatne porady ułatwiające rozpoczęcie korzystania z portalu
Możliwość sprawdzenia, kto odwiedził i polubił Twój profil

Wady

Konieczność zakupu Monet, aby korzystać z części funkcji strony
Portal przeznaczony raczej dla osób szukających niezobowiązujących relacji, a nie stałego związku

MilfFinder dla użytkowników

Zalety

Darmowa i szybka rejestracja na portalu
Ciekawe funkcje, takie jak Ulubione, Prezenty czy Odwiedzający
Przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs strony
Szeroki wybór starszych, dojrzałych użytkowniczek z całego kraju
Screenshot

Na koniec moja opinia o MilfFinder

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

MilfFinder to miejsce, w którym spotkać można dojrzałe, wiedzące czego chcą kobiety oraz mężczyzn szukających przewodniczek w erotycznym świecie. To miejsce wyjątkowe, w którym nikt nie musi bać się swoich pragnień, gdzie nikt nie będzie oceniany. Są tutaj zarówno osoby szukające przelotnej relacji, gorącego romansu, jak i znajomości na dłużej. W zaciszu własnego domu możesz poznać osoby pragnące tego, co Ty, możesz porozmawiać na pikantne tematy i pozwolić swojej wyobraźni zaszaleć. Niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku z łatwością odnajdziesz się na stronie, która ma wygodny i intuicyjny design oraz łatwo po niej nawigować. Liczne dodatkowe funkcje sprawiają, że korzystanie z portalu jest jeszcze bardziej ekscytujące. Dzięki wygodnym pakietom Monet możesz łatwo używać także płatnych funkcji i wybić się spośród innych użytkowników. To naprawdę świetne miejsce zarówno dla osób szukających dojrzałych mamusiek, jak i dla pań szukających chętnych do eksperymentowania młodych facetów.

MilfFinder Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Sebastian, 19 lat

Nie myślałem, że znajdę takie miejsce, gdzie kobiety będą zainteresowane takim szczylem, jak ja, a jednak! Super mi się tu rozmawia z kobietami, jest ich mnóstwo i każda chętna do rozmowy, dobre miejsce dla osób potrzebujących trochę ośmielenia w kontaktach z płcią przeciwną, polecam!

TAK 1 NIE 1
Kacper, 26 lat

MilfFinder to idealne miejsce do poznania gorącej mamuśki! Serio, jest tu mnóstwo napalonych dojrzałych lasek, które szukają młodzików chętnych do próbowania nowych rzeczy. Jak dla mnie idealnie, znalazłem tu wiele świetnych babeczek, nie tylko do pogadania.

TAK 2 NIE 1
Jakub, 26 lat

Generalnie portal fajny, da się tu pogadać z fajnymi laskami, ale zakup monet mało intuicyjny i trzeba płacić za każdą wysyłaną wiadomość, co już takie fajne nie jest.

TAK 4 NIE 0
Iwo, 38 lat

Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że to portal dla młodych facetów szukających starszych kobiet, to nawet w moim wieku można tu znaleźć fajne znajomości i ciekawe kobiety. Podoba mi się łatwość nawigowania po stronie i ekspresowa rejestracja. Nie przeszkadza nawet konieczność zakupu monet, bo nie są aż takie drogie.

TAK 1 NIE 1

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2