Randki

TylkoTyija
1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

Randki Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,0/10
32 000+ / 30+
Randki

Użyteczność i funkcje portalu: 8/10

Bezpieczeństwo: 8,3/10

Przejrzystość profilu: 8,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 8/10

Obsługa klienta: 7,5/10

Cena: 7,5/10

Randki Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal dla zwykłych ludzi

Randki to darmowa platforma internetowa do poznawania ciekawych ludzi online. Przeznaczona jest dla każdego, kto szuka nowych znajomości, przyjaźni, miłości czy związku. Niezależnie od tego, jaką masz motywację możesz tu znaleźć fascynujących ludzi, porywające konwersacje, odskocznię od codziennego życia i chętnych do gorących spotkań. Strona przeznaczona jest dla osób w każdym wieku, niezależnie od orientacji seksualnej. Liczne udogodnienia ułatwiają wyszukiwanie interesujących Cię osób.

Proste i szybkie założenie konta

Zarejestrowanie się na portalu Randki zajmie Ci zaledwie kilka minut i nie sprawi większych trudności. Strona jest łatwa w obsłudze, łatwo odnajdziesz wszystkie niezbędne funkcje. Do rejestracji potrzebne są tylko podstawowe dane, takie jak adres e-mail, hasło i nick. Potwierdź chęć założenia konta klikając w link w wiadomości wysłanej automatycznie na twoją pocztę i od razu zacznij korzystać z serwisu.

Jak uzupełnić swój profil?

Po utworzeniu konta korzystanie z portalu zacznij od uzupełnienia informacji o sobie i dodania zdjęć. Więcej szczegółów to większa szansa na poznanie kogoś odpowiednio dla Ciebie dobranego. Ludzie chętniej kontaktują się z osobami, z którymi coś ich łączy, mają podobne pasje lub zainteresowania, słuchają takiej samej muzyki lub lubią te same filmy. Podobnie jest ze zdjęciami – im więcej ich dodasz, tym bardziej prawdopodobne, że ktoś się zainteresuje Twoim profilem. Skup się przede wszystkim na odpowiednim doborze zdjęcia profilowego, bo to ono będzie się wyświetlało jako pierwsze. Wybierz fotkę, na której widać Twoją twarz i nie jesteś schowany za grupą osób.

Pisanie pierwszych wiadomości

Choć może wydawać się to trudne, to nie obawiaj się pisać pierwszy. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni lubią, gdy okazuje się im zainteresowanie, lubią, gdy ktoś przejmuje inicjatywę, no i to zawsze komplement, gdy ktoś zainteresuje się twoim profilem na portalu randkowym. Porzuć więc strach i napisz pierwszą wiadomość. Rozmawiając z innymi użytkownikami platformy pamiętaj, aby być otwartym i szczerym, okaż zainteresowanie, nie bój się zadawać pytań i postaraj się być zabawny. Takie podejście i pozytywne nastawienie szybko przyniosą efekty.

Ułatwienia podczas korzystania z Randek

Portal Randki przygotował kilka ułatwień dla swoich użytkowników, aby doświadczenie korzystania ze strony było jeszcze przyjemniejsze. Poza podstawowymi funkcjami, takimi jak uzupełnienie profilu, dodawanie zdjęć czy wysyłanie wiadomości użytkownicy znajda tu także możliwość dodania numeru telefonu, sprawdzenia, kto odwiedził ich profil i kto dodał ich profil do „zapamiętanych”. Sami też mogą dodawać wybrane profile do sekcji Zapamiętane. Jeśli masz taką potrzebę, możesz dodać wybranych nadawców do grona osób, od których wiadomości będą blokowane.

Wygodne wyszukiwanie profili

Na portalu możesz łatwo i wygodnie ustawić wyszukiwanie profili odpowiadających Twoim preferencjom. Wybierz przedział wiekowy osób, jakie chcesz wyszukać, płeć i miejsce zamieszkania. Możesz także wybrać cechy wyglądu, które Cię interesują, na przykład wzrost, masa ciała, kolor oczu czy włosów. Jeśli to dla Ciebie istotne, możesz także szukać według wyznawanej wiary, chęci posiadania dzieci czy gustu muzycznego. Opcji jest wiele i nie bój się z nich korzystać.

Pomoc i nawigowanie po stronie

Randki cenią swoich użytkowników i chcą ułatwić im korzystanie ze swoich funkcji w jak najbardziej przejrzysty sposób. Dlatego też powstał dział Pomoc, w którym możesz znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i pojawiające się problemy. Poza tym portal jest bezpieczny w użytkowaniu i łatwy w obsłudze. Design strony jest prosty i szybko odnajdziesz wszystkie interesujące Cię funkcje czy zakładki. Nie ma tu ukrytych haczyków ani dodatkowych kosztów, wszystkie funkcje są całkowicie bezpłatne.

Funkcje Randki

Zakładanie konta użytkownika

Utworzenie konta na stronie jest łatwe i bardzo szybkie. Musisz podać podstawowe dane w postaci adresu mailowego, hasła do zakładanego konta i nazwę użytkownika, a następnie potwierdzić chęć założenia konta na Randki.org kliknięciem w wysłany do Ciebie link aktywacyjny. Po tych kilku krokach możesz bez przeszkód korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. Zacznij szukać swojej drugiej połówki od razu!

Szczegóły profilu i zdjęcia

Serwis Randki pomoże Ci z wypełnieniem profilu podstawowymi danymi – w zakładce Twój profil możesz zaznaczyć swoją płeć, skąd jesteś, ile masz lat i kogo szukasz. Jest sporo miejsca na autorski opis siebie oraz wymarzonego partnera, ale jeśli masz z trym trudność możesz też po prostu zaznaczyć, jakie masz preferencje muzyczne, wybrać z rozwijanej listy odpowiednie cechy swojego wyglądu, stan cywilny, czy nałogi. Dobrze jest jednak opisać siebie i wymarzona osobę swoimi słowami, użytkownicy portali randkowych chętniej rozpoczynają rozmowę z osobami, które podają więcej informacji osobie. Ważne jest także dodanie odpowiednich zdjęć. Zadbaj, aby były dobrej jakości i przedstawiały Cię w dobrym świetle. Im więcej zdjęć dodasz, tym znowu większe są szanse na znalezienie nowej znajomości, pamiętaj, że randkowanie w Internecie opiera się głównie na wyborze poprzez zdjęcia.

Łatwe wyszukiwanie profili użytkowników

Wygodne filtry ułatwiające Ci znalezienie profili użytkowników odpowiadającym Twoim preferencjom znacząco ułatwiają korzystanie z platformy. Możesz wyszukiwać według wielu kryteriów, m.in.. wyglądu, nałogów, preferencji w posiadaniu dzieci czy wyznania, miejsca zamieszkania czy gustu muzycznego. Możesz także zaznaczyć opcję wyszukiwania osób, które aktualnie są online i takich, które mają wstawione jakiekolwiek zdjęcie.

Dodatkowe funkcje portalu

Oprócz wspomnianych wyżej funkcji, na Randkach możesz także znaleźć opcje takie jak sprawdzenie, kto odwiedził Twój profil, dodanie interesujących profili do zapamiętanych oraz sprawdzenie, kto dodał Twój profil do swoich zapamiętanych. Możesz także dodać numer swojego telefonu, a także za drobną opłatą uzyskać dostęp do danych kontaktowych osób, które wydały Ci się interesujące. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom łatwiej Ci będzie poznać intersujące osoby odpowiadające Twoim potrzebom.

Darmowe Randki

Serwis Randki jest zupełnie bezpłatny. Możesz korzystać z jego funkcji bez ograniczeń bez konieczności uiszczania jakiejkolwiek opłaty, nie ma tu pakietów, kont VIP czy Premium. Jedyną opłatą jest ta za uzyskanie dostępu do danych kontaktowych innych użytkowników, lecz wcale nie musisz z niej korzystać. Ciesz się możliwością poznawania ludzi online zupełnie za darmo!

Randki Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne randki online

Bezpłatne założenie konta
Konfiguracja profilu i dodawanie zdjęć
Wyszukiwanie profili i ich szczegóły
Pisanie i otrzymywanie wiadomości
Dodawanie profili do zapamiętanych
Sprawdzanie, kto odwiedził Twój profil

Randki Wady i Zalety

Zalety

Bezpłatny rozbudowany portal randkowy
Wiele funkcjonalności, ułatwiających korzystanie ze strony
Przejrzysty i łatwy do opanowania design
Pomoc w problemach z korzystaniem z serwisu
Możliwość sprawdzenia, kto odwiedził i zapamiętał Twój profil

Wady

Korzystanie z portalu nie gwarantuje sukcesu poszukiwań
Prosty i bardzo podstawowy wygląd strony

Randki dla użytkowników

Zalety

Darmowa i szybka rejestracja oraz korzystanie z portalu
Przydatne funkcje, takie jak Zapamiętane osoby czy Moje odwiedziny
Szeroki wybór użytkowników z całego kraju
Screenshot

Na koniec moja opinia o Randkach

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Randki to portal mający na celu umożliwienie jak największej liczbie osób znalezienie drugiej połówki. Każdy może się tu zarejestrować i za darmo korzystać z pełni możliwości strony. Nie musisz już wydawać horrendalnych sum na miesięczne pakiety, nie musisz wykupować konta premium, u nas możesz bez przeszkód pisać i poznawać nowe osoby nie wydając na to ani złotówki. Randki to miejsce uniwersalne i bezpieczne, gdzie każdy może czuć się swobodnie. Znajdziesz tutaj osoby z całego kraju, szukające przeróżnych znajomości, od przyjaźni i chęci porozmawiani z kimś tylko online, aż po użytkowników liczących na znalezienie miłości życia i trwałego związku do końca swoich dni. W zaciszu własnego domu możesz poznać osoby szukające tego, co Ty. Niezależnie od tego, ile masz lat, nasza strona zbudowana jest tak, aby łatwo było po niej nawigować i poznawać nowych ludzi. Dodatkowe funkcje jeszcze ułatwią cały ten proces. Zarejestruj się i korzystaj z całej gamy możliwości, jakie daje w Internecie nasz portal.

Randki Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Kaska, 29 lat

Sama idea portalu fajna, ale strona wygląda jak robiona przez kogoś, kto za bardzo się na tym nie zna, no i podczas korzystania dostawałam wiadomości od niezbyt fajnych facetów, chyba dałam za ładne zdjęcia.

TAK 0 NIE 0
Kamil, 36 lat

Korzystałem wcześniej z kilku innych portali randkowych, z reguły płatnych, co skutecznie mnie do nich zniechęciło. Natomiast Randki, dzięki temu, że są darmowe, przyciągają więcej użytkowników, w różnym wieku i łatwiej znaleźć tutaj kogoś do swobodnej rozmowy. Korzystanie z serwisu jest banalnie proste, nie da się tu pogubić, więc bardzo mi się podoba.

TAK 0 NIE 0
Sandra, 27 lat

Znalazłam na randkach swojego obecnego męża. Wszystko poszło bardzo szybko, od rejestracji do pierwszego spotkania minął niewiele ponad tydzień, a pół roku później braliśmy już ślub. Polecam więc zdecydowanie, to miejsce chyba przynosi szczęście!

TAK 0 NIE 0
Mikołaj, 23 lata

Byłem sceptyczny do pomysłu korzystania z takiego miejsca w sieci w moim wieku, ale kolega mnie namówił i nie żałuję. Od kilku tygodni intensywnie eksploruję możliwości, jakie dają Randki, poznałem tu kilka fajnych dziewczyn, z którymi miło się rozmawia i może wyjdzie z tego coś poważniejszego. Nie jest to portal najwyższych lotów, ale do podstawowego poznawania ludzi jak najbardziej na plus.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2