Portal randkowy 40latki

TylkoTyija
1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

40latki Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
3,0/10
122 000+ / 40+
40latki

Użyteczność i funkcje portalu: 3/10

Bezpieczeństwo: 3/10

Przejrzystość profilu: 3/10

Szanse na znalezienie partnera: 3/10

Obsługa klienta: 3/10

Cena: 3/10

40latki Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy 40latki – co to takiego?

40latki, jak sama nazwa wskazuje, to portal dla osób po 40 roku życia. Choć sama strona nie reklamuje się jako portal randkowy, lecz raczej miejsce spotkań ludzi dojrzałych, to jednak posiada ona wszystkie cechy i funkcje portalu randkowego. Najważniejszym kryterium, które pozwala zarejestrować się na stronie jest wiek – trzeba mieć ukończone 40 lat, co jest dużym wyróżnikiem wśród gąszczu innych portali dla singli. Większość stron tego typu jest ogólnodostępna, zarejestrować się na nich może każdy bez względu na płeć, wiek czy orientację seksualną. 40latki oferuje mniejsze i bardziej kameralne grono, jednak skupione wokół określonej grupy docelowej. Jeśli masz już za sobą nieudane związki, jesteś wdową, rozwódką, singielką lub po prostu szukasz bratniej duszy, ten portal jest dla Ciebie. Tam nie musisz ukrywać, ile masz lat lub weryfikować innych użytkowników według daty urodzenia. Na 40latki.pl znajdziesz osoby z Twojej okolicy o podobnych zainteresowaniach, a co najważniejsze, w podobnym wieku.

Rejestracja na portalu zajmie Ci tylko kilka minut

Rejestracja na 40latki jest łatwa, szybka i – co niemniej ważne – darmowa. Wystarczy podać kilka podstawowych informacji na swój temat, takich jak data urodzenia, login do profilu oraz miejsce zamieszkania. Twój profil będzie gotowy w ciągu minuty. Jeśli chcesz, możesz podać dodatkowe informacje o sobie. Nie zapomnij podać prawdziwych danych adresowych, gdyż to właśnie dzięki temu inni użytkownicy będą mogli znaleźć Cię według miejsca zamieszkania. W zakładce «Panel profilu» możesz ustawić kategorie, według których będą wybierani dla Ciebie potencjalni partnerzy.

Co warto o sobie napisać?

Po utworzeniu profilu warto rozbudować go o niezbędne informacje na swój temat. Wchodząc w zakładkę «Mój profil» można znaleźć pole «kilka słów o mnie».

Postaraj się być ciekawszy i bardziej wiarygodny dla innych randkowiczów. Napisz, czym się interesujesz, co robisz na co dzień, jakie masz podejście do życia i czego oczekujesz od związku. Podanie tych kilku szczegółów może znacznie ułatwić Ci randkowanie online i zwiększy prawdopodobieństwo znalezienia partnera z podobnym stylem życia do Twojego. Ważnym elementem Twojego konta jest zdjęcie profilowe. Dodaj wyraźną fotografię, która najlepiej oddaje Ciebie i Twoje usposobienie. Informacje na Twój temat bez wątpienia są ważne, jednak nie zapominaj, że wygląd to pierwsza rzez, na którą wszyscy zwracamy uwagę.

40latki – członkostwo Premium – czy warto?

Jeśli chcesz w pełni korzystać ze wszystkich funkcji, jakie oferuje portal randkowy 40latki, wykup abonament Premium. Bez niego nie będziesz mógł wysyłać wiadomości do innych użytkowników, a co za tym idzie, prowadzić z nimi rozmowy. Plusem konta Premium na 40latki.pl jest fakt, że opłacasz je jednorazowo, a dostęp do wszystkich funkcji uzyskujesz już na zawsze. Konto możesz opłacić przelewem lub poprzez PayPal. Abonament VIP pozwala na wysyłanie nieograniczonej liczby wiadomości do wszystkich użytkowników.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto z 40latki?

Jeśli znalazłeś już swoją miłość na portalu randkowym 40latki lub innym, możesz bez problemu usunąć swoje konto. Wystarczy wejść w Ustawienia i w zakładce «Ustawienia konta» nacisnąć przycisk «Usuń konto i dane». Wszystkie informacje o Tobie, w tym zdjęcia, zostaną bezpowrotnie usunięte. Administratorzy portalu dbają o bezpieczeństwo i poufność Twoich danych osobowych. Nie musisz się więc martwić, że trafią one w niepowołane ręce.

Funkcje 40latki

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie osób według szczegółowych kryteriów pozwala znaleźć osoby nie tylko mieszkające blisko, ale również takie o podobnym usposobieniu czy podejściu do życia i związku. Skorzystaj z tej funkcji i oszczędź swój czas.

Inteligentne rekomendacje partnerów

Warto wypełnić pola «Informacje o sobie». To właśnie na ich podstawie stworzona będzie lista rekomendowanych dla Ciebie użytkowników. Pozwól znaleźć się randkowiczom o podobnych zainteresowaniach.

Zaczepki

Zaczepki to świetna opcja dla tych, którzy nie wiedzą, jak rozpocząć rozmowę. Zaczep użytkownika, który wpadł Ci w oko i zwróć na siebie jego uwagę.

Popularność

Wchodząc na profil danej osoby, możesz zobaczyć współczynnik popularności. Dzięki temu będziesz wiedział, ile osób interesuje się danym randkowiczem i odwiedza jego profil.

Członkostwo VIP

Po zarejestrowaniu się na stronie możesz wykupić członkostwo VIP. Dzięki temu możesz przeglądać profile innych osób i wysyłać do nich nieograniczoną ilość wiadomości. Za członkostwo płacisz tylko raz.

Znajomi

Na 40latki możesz dodawać innych użytkowników do «Znajomych» jeśli tylko chcesz zachować z nimi kontakt. W każdej chwili możesz sprawdzić i zaktualizować listę swoich przyjaciół.

Informacje o sobie

Podaj wiarygodne i rzetelne informacje na swój temat. Wypełnienie odpowiednich pól nie zabierze Ci dużo czasu, ale pomoże w znalezieniu ciekawych partnerów. Dodaj swoje zdjęcie i daj się poznać innym użytkownikom.

40latki Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Udostępnianie informacji «o sobie»
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Dodawanie osób do znajomych
Jestem zainteresowany

Konto VIP na zawsze

149,00 zł

Udostępnianie informacji «o sobie»
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Dodawanie osób do znajomych
Jestem zainteresowany

40latki Wady i Zalety

Zalety

Kameralna atmosfera na portalu
Możliwość opłacenia konta VIP przelewem i przez PayPal
Jedna opłata dająca dostęp do konta VIP na zawsze
Szeroki wybór kryteriów wyszukiwania
Tworzenie listy znajomych

Wady

Brak gwarancji znalezienia odpowiedniego partnera
Płatność za członkostwo VIP dla wszystkich
Ograniczone wysyłanie wiadomości bez wykupienia członkostwa Premium

40latki dla użytkowników

Zalety

Członkostwo VIP pozwala na nieograniczone rozmowy z wieloma użytkownikami
Sekcje o Twoich zainteresowaniach i oczekiwaniach
Bezpłatna rejestracja na portalu
Screenshot

Na koniec moja opinia o 40latki

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

40latki to ciekawy portal ze względu na swoja grupę docelową. Osoby w wieku 40+ nie muszą rejestrować się na ogólnych portalach społecznościowych i przedzierać się przez profile osób, którymi nie są zainteresowane. Portal posiada bardzo przejrzysty interfejs, który nie sprawia problemów w użytkowaniu. Jedynym niuansem jest brak możliwości wysyłania wiadomości do użytkowników bez wykupienia konta Premium, podobnie jak na większości portali tego typu. Szeroka baza randkowiczów pozwala na znalezienie kogoś, kto myśli podobnie jak my. Zdecydowanie warto więc skorzystać z usług, jakie oferuje portal 40latki.pl.

40latki Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Bogdan, 45 lat

Zarejestrowałem się na 40latkach, bo pomyślałem, że poznam tam kogoś w swoim wieku. Nie musiałem długo czekać. Jesteśmy razem z moją partnerką już pół roku, a poznaliśmy się właśnie tutaj.

TAK 1 NIE 2
Mariola, 47 lat

Po rozwodzie nie bardzo wiedziałam, jak ponownie zacząć się umawiać. Portal ułatwił mi to zadanie i pozwolił poczuć się bardziej anonimowo. Początkowo miałam obawy, ale potem znalazłam tam wielu ludzi, którzy tak jak ja szukają swojej drugiej połówki.

TAK 8 NIE 3
Beata, 51 lat

W końcu się odważyłam i założyłam konto. Jednak okazało się, że nie mogę wysyłać wiadomości, z czego byłam bardzo niezadowolona. Na szczęście opłata jest jednorazowa i możemy korzystać ze wszystkiego, ile chcemy.

TAK 10 NIE 10
Marcin, 40 lat

Niedawno stuknęła mi czterdziestka, więc postanowiłem zarejestrować się na portalu, gdzie nie będzie zbyt dużo młodzieży. Podoba mi się atmosfera 40latków, są tu ludzie dojrzali i tacy, którzy wiedzą, czego chcą.

TAK 13 NIE 9

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2