Zakazane Flirty

Zakazane Flirty Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
7,9/10
284 000+ / 30+
Zakazane Flirty

Użyteczność i funkcje portalu: 6,8/10

Bezpieczeństwo: 6,9/10

Przejrzystość profilu: 6,4/10

Szanse na znalezienie partnera: 6,4/10

Obsługa klienta: 5,7/10

Cena: 5,8/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
62832 użytkowników jest online

Wojtek
Wojtek, Wiek: 24
Wiktoria
Wiktoria, Wiek: 28
Mirek
Mirek, Wiek: 24

Zakazane Flirty Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Zagraj w ekscytującą grę

Zakazane Flirty to idealny sposób na spędzanie długich samotnych wieczorów. Jeśli lubisz dzielić się z innymi swoimi najskrytszymi erotycznymi marzeniami i pragnieniami łóżkowymi, nie będziesz mógł się oderwać od ekranu. Wyobraź sobie świat, w którym mnóstwo osób szuka dokładnie tego samego, co Ty! Na Zakazanych Flirtach znajdziesz wiele kobiet czekających tylko na gorący flirt z Tobą.

Wystarczy kilka kroków, by dołączyć

Proces rejestracji na portalu jest dziecinnie prosty. Do tego całkowicie darmowy i szybki. Wystarczy kilka kroków, takich jak podanie podstawowych danych - nazwy użytkownika, adresu e-mail i hasła oraz potwierdzenie założenia konta poprzez kliknięcie na link aktywujący wysłany na pocztę elektroniczną. Później pozostaje Ci już tylko korzystać z ogromu możliwości, jakie dają Zakazane Flirty. Pamiętaj jednak, że serwis przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.

Im więcej napiszesz o sobie, tym lepiej

Zakazane Flirty dają Ci możliwość dokładnego uzupełnienia swojego profilu tak, aby jeszcze lepiej dopasowywać wyświetlane profile do Twoich potrzeb. Skorzystaj z tej możliwości i uzupełnij swój profil – napisz kilka słów o sobie, dodaj informacje o swojej lokalizacji i wypełnij ankietę dotyczącą swojego wyglądu. Możesz także dodać zdjęcia do swojego profilu, znacząco zwiększy to Twoje szanse na dopasowanie odpowiedniej pary. Im więcej napiszesz, tym szybciej będziesz miał szansę porozmawiać na bardzo pikantne tematy!

Użytkowanie Zakazanych Flirtów nie mogłoby być prostsze!

Kiedy już uzupełnisz informacje o sobie możesz zacząć korzystać z platformy. Od razu masz dostęp do setek tysięcy profili użytkowników na całym świecie. Możesz wyszukiwać osoby w konkretnej okolicy, ze względu na wiek, czy płeć oraz profile ze zdjęciem lub bez. Możesz także zdać się na nasze podpowiedzi!

Pikantne rozmowy rozgrzeją Cię do czerwoności

Do wysyłania wiadomości na Zakazanych Flirtach będziesz potrzebował kredytów, natomiast odczytywać wiadomości otrzymane od innych możesz bezpłatnie. Kredyty możesz kupić w wygodnych pakietach. Bardzo szybko przekonasz się, że było warto!

Wybieranie wśród tysięcy profili

Możesz wybierać spośród użytkowników na dwa sposoby – w formie siatki, gdzie na jednej stronie widzisz kilkadziesiąt zdjęć osób lub pojedynczo, gdy każdego z użytkowników oceniasz dając mu serduszko, gdy dana osoba Ci się spodobała lub x, gdy jednak nie była w Twoim typie. Od razu zobaczysz, czy osoba, którą polubiłeś także polubiła Twój profil i jesteście dopasowani. Możesz wtedy wysłać do niej wiadomość i rozpocząć gorący flirt! Na Zakazanej Miłości możesz również wysyłać i odbierać pikantne zdjęcia, dzięki czemu ta przygoda będzie jeszcze bardziej ekscytująca. Otrzymane załączniki są wygodnie grupowane w Galerii. Nie krępuj się, porozmawiaj ze swoją parą o najbardziej podniecających fantazjach seksualnych.

Ulubieni zawsze pod ręką

Jeśli profil któregoś z użytkowników wyjątkowo Ci się spodobał możesz dodać go do sekcji Szybkie Wybieranie. Będzie wtedy łatwo widoczny i w krótką chwilę będziesz mógł odezwać się do wybranej osoby. Opcja ta jest dostępna dopiero po wykupieniu dostępu do wszystkich funkcji strony.

Sprawdź, kto odwiedził Twój profil

Zakazane Flirty dają niepowtarzalną możliwość sprawdzenia, kto zainteresował się i przeglądał Twój profil. Wybieraj spośród tych, których już zainteresowałeś!

Intuicyjny interfejs i łatwa nawigacja po platformie

Zakazane Flirty mają bardzo intuicyjną budowę, dzięki czemu łatwo i szybko odnajdziesz się w poszczególnych częściach i funkcjach serwisu. Oprócz tego, portal jest w pełni anonimowy i bezpieczny, nie musisz już dłużej skrywać swoich namiętnych pragnień.

Dopasuj Zakazane Flirty do swoich preferencji

Strona daje Ci możliwość precyzyjnego ustawienia, jakie powiadomienia chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową, a jakich nie. Możesz także w dowolnym momencie zdecydować, że nie chcesz już być użytkownikiem Zakazanych Flirtów i bez problemu usunąć swoje konto na zawsze.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
18. 1. 2022

Funkcje Zakazane Flirty

Utworzenie profilu użytkownika

Założenie konta na Zakazanych Flirtach jest banalnie proste i błyskawiczne. Wystarczy, że podasz oryginalną nazwę użytkownika, adres swojej poczty e-mail oraz bezpieczne hasło, a następnie zweryfikujesz swój profil klikając w wiadomość, którą otrzymasz na pocztę elektroniczną. Już chwilę później możesz wybierać wśród tysięcy użytkowników portalu.

Uzupełnij swój profil

Aby łatwiej znajdować dobrze dopasowane do Ciebie pary wypełnij sekcję Mój profil najdokładniej, jak możesz. Poszczególne działy w tej sekcji ułatwią Ci to zadanie. Napisz coś o sobie, wyjaśnij czego szukasz i pamiętaj, że to bezpieczne miejsce – możesz napisać wszystko, co zechcesz. Opisz także swoją aparycję.

Ustawienia filtrów wyszukiwania

Czasami można poczuć się nieco zagubionym wśród tylu profili użytkowników na Zakazanych Flirtach. Jak sobie z tym poradzić? Przeglądając profile wybierz odpowiednie filtry, takie jak płeć, wiek, lokalizację danej osoby, oraz tego, czy szukasz profilu bez czy ze zdjęciem.

Pikantna Galeria

Na platformie Zakazane Flirty możesz otrzymywać i wysyłać niegrzeczne zdjęcia do osób, z którymi flirtujesz. Aby łatwiej było Ci je znaleźć, wszystkie załączniki są wygodnie grupowane w sekcji Galeria. To jedno z ulubionych miejsc naszych użytkowników.

Szybkie wybieranie

Jeśli, któryś z użytkowników spodobał Ci się bardziej od innych, możesz dodać jego profil do specjalnego działu Szybkie wybieranie. Dzięki temu w razie potrzeby będziesz miał do niego błyskawiczny dostęp. Czyż to nie wygodne?

Sprawdź, kto odwiedził Twój profil

Wyjątkową rzeczą wyróżniającą Zakazane Flirty jest możliwość sprawdzenia, jakie osoby były zainteresowane Twoim profilem. Wystarczy wejść w zakładkę Goście i przeglądać profile osób, którym wpadłeś w oko!

Kredyty

Żeby móc wysyłać wiadomości do innych użytkowników Zakazanych Flirtów potrzebujesz specjalnych kredytów. Możesz je kupić w wygodnych pakietach po 3, 10, 25, 50 i 100 sztuk. Jeden kredyt umożliwia wysłanie jednej wiadomości, a pakiety mają ważność 90 dni.

Miesięczny pakiet Premium

Do pełnego korzystania z platformy możesz wykupić pakiet Premium. Miesięczna subskrypcja daje Ci nielimitowany dostęp do wszystkich funkcji Zakazanych Flirtów. Subskrypcja jest jednorazowa, nie abonamentowa.

Zakazane Flirty Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne konto

Bezpłatna rejestracja i konfiguracja profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Odbieranie wiadomości
Dodanie zdjęć
Uzupełnienie wiadomości o sobie

1 miesiąc Premium

39,00 zł

Umożliwia dostęp do wszystkich funkcji Zakazanych Flirtów
Opłata jest jednorazowa, nie abonamentowa

Kredyty - 50 szt

242,00 zł

Umożliwiają wysyłanie wiadomości

Kredyty - 100 szt

427,00 zł

Umożliwiają wysyłanie wiadomości

Zakazane Flirty Wady i Zalety

Zalety

Dużo ciekawych funkcji urozmaicających korzystanie ze strony
Łatwe wyszukiwanie profili na podstawie wygodnych filtrów
Możliwość sprawdzenia, kto odwiedził Twój profil

Wady

Dostęp do niektórych funkcji strony możliwy jest dopiero po dokonaniu opłaty
Część profili jest fikcyjna, można więc z nimi tylko porozmawiać, bez przeniesienia znajomości do realnego życia
Jeśli szukasz wielkiej miłości, to nie jest miejsce dla Ciebie

Zakazane Flirty dla użytkowników

Zalety

Bardzo wygodne dodawanie ulubionych profili do zakładki Szybkie Wybieranie oraz umieszczanie wszystkich zdjęć w zbiorczej Galerii
Łatwe dostosowanie swojego profilu i możliwość dodania zdjęć profilowych
Intuicyjny design strony umożliwia łatwe poruszanie się po niej
Screenshot

Na koniec moja opinia o Zakazanych Flirtach

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Zakazane Flirty to jedyne takie miejsce w Internecie, gdzie możesz poczuć się zupełnie swobodnie i w pełnej dyskrecji znaleźć osoby do rozmowy o najskrytszych fantazjach erotycznych. Tutaj nikt nie będzie Cię oceniał, a wręcz przeciwnie – sam przekonasz się, jak wiele osób myśli podobnie do Ciebie i szuka tego samego. Zaufały nam już setki tysięcy osób na całym świecie, Ty też możesz. Na Zakazanych Flirtach możesz wymieniać się pikantnymi zdjęciami z osobami z całego świata i prowadzić gorące dyskusje nawet przez całą noc. Dzięki prostemu interfejsowi łatwo odnaleźć się na naszej platformie, a ciekawe funkcje, takie jak Szybkie wybieranie czy Goście jeszcze bardziej urozmaicają doświadczenie na Zakazanych Flirtach. Za niewygórowaną cenę otrzymujesz niezapomnianą możliwość znalezienia bratniej duszy. Kredyty potrzebne do kontaktowania się z innymi użytkownikami dostępne są w wygodnych pakietach, a funkcja Premium daje możliwość korzystania ze wszystkich funkcji strony przez cały miesiąc. Zakazane Flirty to, moim zdaniem, naprawdę świetne miejsce, żeby dać upust swoim fantazjom i zapomnieć o jakimkolwiek tabu w sferze seksualnej!

Zakazane Flirty Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Marek, 21 lat

Zakazane Flirty to wyjątkowe miejsce, spędziłem tu wiele wieczorów intensywnie konwersując na baaardzo gorące tematy! Dużo kobiet chętnych jest opowiadać o swoich doświadczeniach i pragnieniach, nie ma też problemu z wysyłaniem sobie nawzajem zdjęć. Naprawdę ciekawe doświadczenie, polecam wszystkim.

TAK 0 NIE 0
Bogus, 38 lat

Fajna strona, dużo różnych profili do wyboru, łatwa nawigacja, nie sposób się tu zgubić. Do tego wcale nie jest tak drogo za używanie wszystkich możliwości strony, a odzew jest ogromny. Wystarczyło kilkanaście minut od rejestracji, żebym zaczął otrzymywać wiadomości, a adonisem nie jestem! Na pewno spędzę tu jeszcze dużo czasu. Super, że jest opcja sprawdzenia, kto zaglądał na mój profil.

TAK 0 NIE 0
Łukasz, 21 lat

Spotkałem tu naprawdę kilka fantastycznych kobiet i odbyłem jeszcze więcej niesamowicie podniecających rozmów. Super, że można wysyłać sobie nawzajem zdjęcia, to zdecydowanie dodaje pikanterii całej stronie. Zakazane Flirty to jedno z moich ulubionych miejsc aktualnie, żadnego skrępowania, tylko całonocne rozmowy o seksie.

TAK 0 NIE 0
Stanley, 26 lat

Niestety wychodzi dość drogo za całą tą przyjemność rozmawiania na erotyczne tematy. Jest dużo użytkowników, jest z kim pogadać, ale każda wiadomość kosztuje, więc to raczej tylko dla zamożnych osób.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2