Portal randkowy eDarling

TylkoTyija
1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

eDarling Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
9,0/10
2 447 600+ / 22+
eDarling

Użyteczność i funkcje portalu: 9/10

Bezpieczeństwo: 9,8/10

Przejrzystość profilu: 9,5/10

Szanse na znalezienie partnera: 9,3/10

Obsługa klienta: 8,8/10

Cena: 7,8/10

eDarling Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Szukasz poważnego związku? Dobrze, że wybrałeś e-Darling

eDarling to internetowy serwis randkowy, który zapewnia swoim członkom niesamowite doświadczenia. Poznanie nowych użytkowników będzie łatwiejsze dzięki szerokiej analizie osobowości, która generuje listę właściwych partnerów. Darling.pl to idealny portal dla osób, które szukają poważnego związku. Na portalu rejestrują się użytkownicy w różnym wieku, którzy chcą znaleźć swoją drugą połówkę. Niestandardowe funkcje dostępne na stronie ułatwiają znalezienie odpowiedniej osoby i samą komunikację między użytkownikami. Logowanie na Darling.pl jest bezpłatne, lecz aby korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez stronę, należy wykupić członkostwo VIP.

Co czeka Cię na eDarling? Rejestracja i test osobowości

Rejestracja jest prosta i szybka, a na wszystkie pytania warto odpowiedzieć zgodnie z prawdą. Nie należy się spieszyć, każdy nowy użytkownik ma do dyspozycji wystarczająco dużo czasu. Po kilku minutach zobaczysz swój profil i wynik testu osobowości. Zostaną Ci zaproponowane pierwsze rekomendacje użytkowników o podobnych zainteresowaniach. Do Ciebie należy decyzja, czy skontaktujesz się z jednym z nich. Nie jesteś do niczego zobowiązany.

Z eDarling możesz korzystać niezależnie od tego, gdzie jesteś

eDarling.pl możesz mieć przy sobie zawsze, gdy masz połączenie z internetem. Jest to możliwe dzięki przejrzystej aplikacji mobilnej.

Pamiętaj, aby dodać kilka zdjęć. Zwiększa to szansę, że inni użytkownicy zainteresują się Tobą. Jeśli ktoś będzie chciał się z Tobą skontaktować, musi wykupić członkostwo VIP. Dopiero wtedy będzie mógł wysłać Ci wiadomość.

Członkostwo VIP w eDarling ułatwia komunikację i poznawanie nowych ludzi

Członkostwo VIP ma wiele zalet. Zapewnia prywatność, szyfrowanie danych osobowych oraz polecenia użytkowników, którzy szukają trwałej relacji. Po opłaceniu abonamentu VIP możesz przeglądać zdjęcia innych użytkowników oraz kontaktować się z nimi bez ograniczeń. Będziesz mieć również dostęp do osób, które odwiedziły Twój profil. Jeśli jesteś osobą nieśmiałą, w rozmowie z nowymi użytkownikami pomoże Ci «gra w 5 pytań» lub uśmiech, który możesz zostawić na profilu wybranego partnera.

Rezygnacja z eDarling krok po kroku

Co zrobić, jeśli już znalazłeś w serwisie eDarling.pl partnera lub z jakiegoś powodu nie chcesz już korzystać z usług randkowych? Musisz wypowiedzieć członkostwo VIP co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem nowego okresu obowiązywania umowy. W tym celu możesz skorzystać z formularza online lub wysłać powiadomienie na email lub pocztą. Konieczne jest podanie adresu email użytego przy rejestracji. Po wypowiedzeniu członkostwa VIP możesz usunąć konto w zakładce Moje konto – Członkostwo.

Funkcje eDarling

Darmowe konto

Rejestracja na eDarling jest darmowa. To od Ciebie zależy, czy wybierzesz jedną z trzech opcji abonamentu członkostwa VIP. Logowanie na portalu to minimum czasu i maksimum korzyści, jaką jest otwarcie drzwi do świata randek.

Wypełnienie testu osobowości

Po rejestracji należy wypełnić szczegółowy test, który określi Twoją osobowość. Wyniki pokażą nowe informacje na Twój temat, na przykład stopień otwartości na nowe doświadczenia i na ile jesteś tolerancyjny.

Propozycje odpowiednich partnerów

Po wypełnieniu kwestionariusza osobowości eDarling dobierze Ci partnerów spełniających Twoje wymagania odnośnie kluczowych kwestii, na przykład dotyczących wspólnej przyszłości.

Nieograniczona komunikacja dla VIP

Możesz kontaktować się bez ograniczeń ze wszystkimi użytkownikami, którzy wpadną Ci w oko. Na eDarling możesz wysyłać, odbierać i odpowiadać na wiadomości. Wiadomości są automatycznie archiwizowane.

Udostępnianie zdjęć dla VIP

Konto standardowe pozwoli Ci tylko na zobaczenie niewyraźnych zdjęć. Za to członkostwo VIP daje możliwość przeglądania pełnowartościowych fotografii innych użytkowników. Możesz wybrać odpowiednich partnerów według wyglądu i informacji z ich profili.

Przegląd odwiedzin na Twoim profilu dla VIP

Dzięki tej funkcji możesz dowiedzieć się, kto odwiedził Twój profil. W odpowiedzi możesz złożyć wizytę na ich profilu i skontaktować się z odpowiadającymi Ci osobami.

A co jeśli… dla VIP

Ta funkcja pozwala na znalezienie do 20 nowych rekomendacji dziennie. Możesz przeglądać profile osób, które przez brak jednego lub więcej kryteriów nie znalazły się w Twoich standardowych rekomendacjach.

eDarling Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Nieograniczona komunikacja
Wyświetlanie zdjęć
Przegląd odwiedzin Twojego profilu
Potwierdzenie przeczytanych wiadomości
Rekomenduj

3 miesiące VIP

74,90 zł (miesięcznie)

Nieograniczona komunikacja
Wyświetlanie zdjęć
Przegląd odwiedzin Twojego profilu
Potwierdzenie przeczytanych wiadomości

6 miesięcy VIP

49,90 zł (miesięcznie)

Nieograniczona komunikacja
Wyświetlanie zdjęć
Przegląd odwiedzin Twojego profilu
Potwierdzenie przeczytanych wiadomości

1 rok VIP

39,90 zł (miesięcznie)

Nieograniczona komunikacja
Wyświetlanie zdjęć
Przegląd odwiedzin Twojego profilu
Potwierdzenie przeczytanych wiadomości

eDarling Wady i Zalety

Zalety

14 milionów użytkowników z całej Europy
Idealna proporcja dla kobiet i mężczyzn
Możliwość wykupienia członkostwa VIP
Przegląd wiadomości i osób odwiedzających Twoje konto
Propozycje pasujących partnerów z sąsiedztwa

Wady

Randki są możliwe po opłaceniu członkostwa VIP
Długi kwestionariusz osobowości
Abonament VIP jest odnawiany automatycznie
Wypowiedzenie członkostwa VIP jest możliwe tylko na piśmie

eDarling dla użytkowników

Zalety

Członkostwo VIP zapewnia użytkownikom korzyści ułatwiające spotkanie i znalezienie odpowiedniego partnera
Im dłuższy okres abonamentu, tym niższa opłata miesięczna
eDarling poleci Ci nowych partnerów na podstawie kwestionariusza osobowości
Screenshot

Na koniec moja opinia o eDarling

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Portal randkowy eDarling posiada kadrę specjalistów, którzy w razie potrzeby są gotowi Ci pomóc. Osoby, które tęsknią za trwałym związkiem i są rozczarowane innymi sposobami poszukiwań z pewnością będą zadowolone z eDarling. Płatne członkostwo VIP eliminuje rejestrację oszustów i tych, którzy nie traktują portalu na poważnie. Jeśli wykupiłeś członkostwo VIP i chcesz z niego zrezygnować, postępuj zgodnie z warunkami wypowiedzenia umowy. Pamiętaj o obowiązującym okresie wypowiedzenia, bo w przeciwnym wypadku Twój abonament zostanie automatycznie odnowiony, a środki pobrane z Twojego konta. Nie musisz szukać żadnych haczyków na eDarling. Jest to serwis skupiający ludzi poważnie szukających partnera życiowego. Użytkownicy eDarling nie spotykają się ze złym traktowaniem ze strony serwisu.

eDarling Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Magda, 25 lat

Niedawno zarejestrowałam się na portalu, a już mam kilka ciekawych rekomendacji. Teraz pozostaje tylko wybrać, z kim kontynuować znajomość :) Najważniejsze, żeby dokładnie wypełnić wszystkie informacje o sobie. To znacznie ułatwia poszukiwania.

TAK 41 NIE 4
Robert, 32 lata

Na początku trzeba wypełnić dłuuugi kwestionariusz określający naszą osobowość. Jednak największym atutem jest możliwość doboru osób, który nie wpasowały się doskonale w nasze wymagania. Wśród nich można znaleźć wiele ciekawych użytkowników.

TAK 85 NIE 11
Ula, 27 lat

Nie przeczytałam regulaminu i pobrano mi pieniądze z konta za następne 3 miesiące. Uważajcie na datę umowy, bo odnawia się automatycznie.

TAK 9 NIE 5
Marcin, 35 lat

Jako sceptyk nie wierzyłem, że to może działać. Ale chyba poznałem swoją drugą połówkę, mam nadzieje, że ta znajomość przerodzi się w coś więcej.

TAK 67 NIE 3

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2