Portal randkowy Badoo

Nasza Tajemnica
1.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
2.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Badoo Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
9,1/10
400 000 000+ / 18+
Badoo

Użyteczność i funkcje portalu: 9/10

Bezpieczeństwo: 9,5/10

Przejrzystość profilu: 9,3/10

Szanse na znalezienie partnera: 9,5/10

Obsługa klienta: 9,3/10

Cena: 8,3/10

Badoo Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Największy na świecie Portal randkowy

Badoo to najpopularniejszy portal randkowy, z którego korzystają ludzie na całym świecie. Randkowanie online w naszych czasach to już żadna nowość. Portali o takim przeznaczeniu można znaleźć w internecie dziesiątki. Różnią się one tematyką, regionalizacją i ilością użytkowników. Rejestrując się na Badoo, z pewnością nie można narzekać na nudę. Setki tysięcy osób, które rejestrują się na platformie każdego dnia gwarantuje, że spotkamy wiele ciekawych osobowości.

Badoo to strona dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Tu nie jest ważne, jakie masz poglądy polityczne czy położenie społeczne. Na Badoo zawsze jesteś mile widziany. Portal ukazuje prawdziwy ogrom samotnych ludzi w wielu krajach całego świata. Tu się przekonasz, że nie jesteś jedyny. Na stronie można znaleźć nie tylko miłość na całe życie, ale również przyjaźń lub partnera do rozmów o wszystkim.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Serwis Badoo powstał tak, aby mogli korzystać z niego absolutnie wszyscy. Specjaliści tworzący stronę postarali się, aby była ona maksymalnie funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Rejestracja na portalu jest bardzo prosta i zajmuje nie więcej niż kilka minut. Na początek należy dodać zdjęcie profilowe. To właśnie na podstawie niego przejdziemy weryfikację. Jest ona najlepszym sposobem na wyeliminowanie fałszywych profili i jednocześnie zaoszczędzenie cennego czasu. Pomoże to także w znalezieniu innych użytkowników i rozpoczęciu rozmowy z nimi. Warto dodać zdjęcie wyraźne, które pokazuje nas i naszą osobowość, gdyż jest to pierwsza rzecz, na którą zwracają uwagę inni użytkownicy. Dobre zdjęcie to na początek podstawa.

Aby dokończyć rejestrację, oprócz zdjęcia należy również podać podstawowe dane o sobie. Badoo Polska pozwala na szybkie znalezienie osób podobnych do nas, jak również tych z naszej okolicy, miasta lub regionu. Jednak jeśli jesteś zainteresowany nawiązywaniem nowych znajomości z osobami z innych krajów, nic nie stoi na przeszkodzie. Warto pamiętać, aby napisać o sobie jak najwięcej ciekawych informacji, gdyż to właśnie na ich podstawie inni użytkownicy zdecydują, czy nawiązać z nami kontakt. Jeśli opowiesz co nieco o swoich pasjach czy podejściu do życia, będzie o wiele łatwiej znaleźć osoby o podobnych wartościach.

Co zrobić po zakończeniu rejestracji?

Po założeniu konta i podaniu przemyślanych informacji na swój temat można zacząć randki online. Nowi użytkownicy – którzy dopiero zaczęli swoją przygodę na Badoo i nie wiedzą, od czego zacząć – mogą skorzystać z niezobowiązującej gry «Chybił Trafił». Już sama nazwa mówi nam trochę o jej zasadach. Użytkownik otrzymuje zdjęcia osób, które pasują do podanych przez niego kryteriów. Następnie decyduje, czy dana osoba uzyskała jego sympatię i naciska przycisk «Tak» lub «Nie». Pary, które wybiorą się nawzajem mają możliwość przejrzenia swoich profili i rozpoczęcia rozmowy. Zakładka «Osoby w okolicy» pozwala na znalezienie osób mieszkających w pobliżu.

Badoo – członkostwo Premium – czy warto?

Większość portali randkowych oferuje swoim użytkowników możliwość wykupienia abonamentu Premium. Osoby, które traktują randkowanie poważnie będą zadowolone z korzyści, jakie gwarantuje konto VIP. Największym plusem jest nieograniczone wysyłanie i otrzymywanie wiadomości od innych użytkowników. Oprócz tego użytkownicy Premium mają dostęp do profili osób, które polubiły ich w grze «Chybił Trafił». Mogą również cofnąć swój wybór w grze z «Tak» na «Nie».

Ci, którzy nie chcą, aby inni widzieli, że przeglądają ich profil, mogą włączyć tryb niewidoczny oraz sprawdzić w folderze Ulubione, kto polubił ich profil. Konto Premium pozwala na wyszukiwanie zarówno nowych, jak i najpopularniejszych użytkowników i wysyłanie do nich wiadomości. Można też włączyć opcję specjalnej przesyłki, czyli wiadomości, którą inny użytkownik przeczyta jako pierwszą. Darmowa wersja pozwala na prowadzenie rozmów i inne podstawowe funkcje, jednak nieporównywalnie więcej korzyści otrzymasz, decydując się na Badoo Premium. Opłaty za konto Premium zależą od okresu wykupionego abonamentu, a cennik dostępny jest na stronie serwisu.

Co, jeśli chcesz usunąć konto na Badoo?

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań można zajrzeć w zakładkę «Centrum pomocy». Znajdziemy tam najczęściej zadawane pytania, wyjaśniające między innymi, jak korzystać z konta, jak dodawać zdjęcie weryfikacyjne, jak edytować informacje o sobie, jak wykupić konto Premium oraz jak z niego zrezygnować.

Funkcje Badoo

Wyszukiwanie

Badoo dobiera partnerów na podstawie pewnych kryteriów. W parametrach można określić takie dane jak płeć, wiek, miejsce zamieszkania czy zainteresowania.

Inteligentne rekomendacje partnerów

Wypełnij formularz dokładnymi informacjami o sobie, a ułatwi to dobranie odpowiednich dla Ciebie partnerów. Możesz przeglądać konta osób o podobnych zainteresowaniach, stylu życia i wartościach.

Aplikacja Mobilna

Badoo posiada aplikację mobilną, dzięki której cały czas możesz być na bieżąco, odpowiadać i wysyłać na wiadomości.

Chybił trafił

Ta zabawna gra pozwoli Ci na poznawanie innych użytkowników. Jeśli nie wiesz, jak zacząć korzystać z portalu Badoo, wypróbuj grę, dzięki której na pewno poznasz co najmniej kilka nowych osób.

Funkcje Premium

Każdy członek Badoo może wykupić konto Premium z atrakcyjnymi funkcjami. Ułatwia to poznanie odpowiedniego partnera i zwiększa możliwość rozmów z dużą ilością osób.

Członkostwo VIP

Po zarejestrowaniu się na stronie możesz wykupić członkostwo VIP i rozmawiać z innymi użytkownikami bez ograniczeń, a także przeglądać ich profile, wysyłać prezenty lub dodawać ich konta do ulubionych.

Informacje o sobie

Pokaż, co Cię interesuje i jak wyglądasz. Warto wypełnić informacje o sobie, aby inni zobaczyli, jak wyglądamy, czym się zajmujemy i co lubimy robić w wolnym czasie. Jeśli opowiemy też o naszym podejściu do związku i o tym, kogo szukamy, zdecydowanie szybciej znajdziemy kogoś podobnego do nas.

Badoo Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Zwiększona ilość rekomendacji
Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili
Rekomenduj

1 miesiąc VIP

Zwiększona ilość rekomendacji
Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili

3 miesiące VIP

Zwiększona ilość rekomendacji
Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili

6 miesięcy VIP

Zwiększona ilość rekomendacji
Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili

Badoo Wady i Zalety

Zalety

Duża ilość zarejestrowanych użytkowników
Opcja aktywacji konta Premium – członkostwa VIP
Korzystanie z Wideo czatu
Niezobowiązująca gra w «Chybił Trafił»

Wady

Portal to nie instytucja matrymonialna
Opłata za członkostwo i inne funkcje
Członkostwo Premium jest automatycznie odnawiane
Portal może wysyłać spam do kontaktów z naszej poczty

Badoo dla użytkowników

Zalety

Członkostwo VIP oferuje wiele korzyści i umożliwia poznanie odpowiedniego partnera
Możesz dodawać do ulubionych użytkowników, którzy Ci się spodobali
Bezpłatna rejestracja oraz sam decydujesz, jak długo będziesz płacić za członkostwo
Masz możliwość poznania osób z całego świata
Screenshot

Na koniec moja opinia o Badoo

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Badoo to portal dla osób w każdym wieku. Nie jest istotne, ile masz lat, jakie masz poglądy polityczne, religijne lub pozycje społeczną. Tutaj poznasz osoby podobne do siebie. Plusem Badoo jest to, że jest to portal międzynarodowy, co oznacza, że logują się na nim nie tylko Polacy, ale również single z innych krajów. Znacznie poszerza to horyzonty i możliwość poznania osoby o ciekawej osobowości z bardziej odległych miejsc na świecie. Osoby nieśmiałe mogą rozpocząć swoją przygodę z Badoo od niezobowiązującej gry w «Chybił trafił», która znacznie ułatwi nawiązywanie pierwszych znajomości na portalu randkowym.

Badoo Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Olga, 45 lat

Nie byłam pewna, czy poważna Pani urzędniczka w średnim wieku powinna korzystać z portalu randkowego. Na początku podchodziłam do tego trochę nieśmiało, jednak po kilku dniach zauważyłam, że takich jak ja, a nawet gotowych poznać się ze mną jest o wiele więcej!

TAK 18 NIE 7
Marcin, 28 lat

Wszedłem na stronę, bo byłem ciekawy, czy rzeczywiście jest na niej tak dużo użytkowników. Byłem pozytywnie zaskoczony. Od kilku miesięcy spotykam się z moją obecną dziewczyną.

TAK 32 NIE 2
Marcin, 38 lat

Moją obecną żonę poznałem właśnie na Badoo. Początkowo byłem trochę niepewny, czy to w ogóle zadziała. Przyzwyczaiłem się do podrywania w realu, ale i tutaj udało mi się poznać Monikę. Od roku jesteśmy małżeństwem. Warto dokładnie wypełnić pytania dotyczące naszej osobowości, to naprawdę pomaga!

TAK 12 NIE 1
Gabrysia, 34 lata

Liczyłam na bardziej kameralną atmosferę, a te miliony użytkowników trochę mnie przeraziły. Gubię się w tym chaosie, to chyba portal nie dla mnie. Ale jak ktoś lubi taką ilość osób i uważa to za plus, to pewnie mu się spodoba.

TAK 5 NIE 5

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2