Sex Badoo

BrudnyRomans
1.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Sex Badoo Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
4,9/10
74 000+ / 30+
Sex Badoo

Użyteczność i funkcje portalu: 5,5/10

Bezpieczeństwo: 4,5/10

Przejrzystość profilu: 5/10

Szanse na znalezienie partnera: 4,8/10

Obsługa klienta: 4,8/10

Cena: 5/10

Sex Badoo Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Erotyczne igraszki na wyciągnięcie ręki

Sex Badoo to portal Internetowy dla osób poszukujących seksu. Jeśli nie chcesz już spędzać długich samotnych wieczorów, szukasz partnerki seksualnej lub po prostu erotycznego flirtu, to dobrze trafiłeś. Możesz tu znaleźć osoby, które podobnie jak Ty, pragną podzielić się swymi najskrytszymi pragnieniami i chcą zrealizować dzikie fantazje seksualne. Tutaj nie musisz się krępować ani obawiać oceniania, zarejestruj się, dodaj ogłoszenie i czekaj na odzew chętnych użytkowników!

Wystarczy szybka rejestracja i aktywacja profilu

Utworzenie konta na Sex Badoo trwa tylko chwilę – podaj swoje imię, lokalizację, adres e-mail i hasło, potwierdź chęć utworzenia konta i możesz zacząć korzystać z możliwości jakie daje serwis. Aby zapobiec tworzeniu fałszywych kont i wykorzystywaniu użytkowników, w ciągu trzech dni od rejestracji musisz dokonać płatnej aktywacji konta. Dzięki temu potwierdzisz, że jesteś pełnoletni i wiarygodny. System ten sprawia, że szanse na znalezienie osoby chętniej do prawdziwego erotycznego spotkania na naszym portalu są o wiele większe niż u konkurencji, opłatą aktywacyjną odstraszamy większość potencjalnych oszustów.

Uzupełnij swój profil

Aby zwiększyć swoje szanse na sukces uzupełnij informacje na swoim profilu i, przede wszystkim, dodaj zdjęcie profilowe. Zdjęcie musi zostać zaakceptowane – zdjęcia z Internetu lub nieprzedstawiające Ciebie są automatycznie usuwane. Wybierz więc fotografię, na której widać Twoją twarz, która przedstawia Cię w dobrym świetle. Osoby z profilem ze zdjęciem otrzymują o połowę wiadomości więcej, niż te bez zdjęcia! Na swoim profilu napisz, czego i kogo dokładnie szukasz, co lubisz, jak wyglądasz. Przyspieszy to znalezienie odpowiedniej partnerki.

W pełni korzystaj z możliwości serwisu

Gdy tylko aktywujesz swoje konto, możesz zacząć cieszyć się możliwościami, jakie daje Sex Badoo. Kilkadziesiąt tysięcy użytkowników to dobra baza na rozpoczęcie poszukiwań. Wyszukuj interesujące Cię profile i zacznij od wysłania wiadomości. Potrzebujesz do tego kredytów, które stanowią na portalu walutę, lecz zobaczysz, że szybko Ci się zwróci ta inwestycja. Kredyty możesz kupić w wygodnych pakietach.

Dodatkowe pikantne funkcje

Oprócz zwykłego wyszukiwania profili oraz pisania wiadomości do użytkowników możesz także skorzystać z dodatkowych funkcjonalności portalu, które czynią korzystanie z niego jeszcze ciekawszym. Możesz dodać Seks ogłoszenie lub Seks anons, możesz utworzyć swoją Galerię lub dodać Filmy wideo. Użytkownikom, którzy Ci się podobają możesz także wysłać Prezent. Na stronie znajdziesz ponadto dział Hotline, gdzie pojawiają się anonse innych użytkowników. Sprawdź, może któryś z nich okaże się dla ciebie tym, kogo szukasz? Z łatwością sprawdzisz także, kto jest aktualnie online oraz kto niedawno się zarejestrował.

Wygodne filtry ułatwią wyszukiwanie

Podczas wyszukiwania użytkowników skorzystaj z wygodnych filtrów, które ułatwią Ci znalezienie odpowiednich osób. Wybierz płeć, wiek i lokalizację osób, których szukasz, możesz także dodać wybieranie tylko profili ze zdjęciem lub aktualnie dostępnych online. Możesz zapisywać swoje wyszukiwania, aby mieć potem do nich łatwy dostęp.

Sprawdź, kto odwiedził Twój profil

Na portalu możesz szybko i łatwo sprawdzić, kto odwiedził Twój profil Możesz wybierać wśród profili tych osób, które same już się Tobą zainteresowały! Jest też opcja dodawania profili do przyjaciół i ulubionych.

Intuicyjna budowa i łatwa nawigacja po stronie

Sex Badoo ma bardzo intuicyjną budowę, łatwo i szybko odnajdziesz się w poszczególnych częściach i funkcjach serwisu. Poza tym, portal jest w pełni anonimowy i bezpieczny, administratorzy dbają o to, aby wyłapywać fałszywe profile i osoby nagabujące lub wysyłające niestosowne treści. Pamiętaj, aby każdy taki incydent zgłaszać w odpowiednim miejscu.

Funkcje Sex Badoo

Utworzenie profilu użytkownika

Założenie konta na Sex Badoo trwa tylko kilka minut i nie przysparza trudności. Jedyne, co musisz zrobić, to podać imię, nazwę użytkownika, adres swojej poczty e-mail oraz bezpieczne hasło, a następnie zweryfikować swój adres klikając w wiadomość, którą otrzymasz na pocztę elektroniczną. Już chwilę później możesz wybierać spośród dziesiątek tysięcy użytkowników portalu.

Więcej informacji to większe powodzenie

Aby łatwiej znajdować dobrze dopasowanych do Ciebie użytkowników uzupełnij swój profil. Im dokładniej to zrobisz, tym większe szanse na to, że odezwie się ktoś, kto szuka tego samego, co Ty. Napisz krótki status o sobie, który przyciągnie wzrok innych, dodaj wiadomości dotyczące Twojego stanu cywilnego i wyglądu zewnętrznego. Wpisz też wiek osób, którymi jesteś zainteresowany. No i pamiętaj o odpowiednim zdjęciu profilowym!

Ustawienia filtrów wyszukiwania

Aby nie poczuć się zagubionym wśród tylu profili użytkowników na Sex Badoo skorzystaj z odpowiednich filtrów wyszukiwania. Przeglądając profile wybierz odpowiednie opcje, takie jak płeć, wiek, lokalizację danej osoby, oraz tego, czy szukasz profilu bez czy ze zdjęciem.

Anonse i ogłoszenia

Poza pisaniem wiadomości do użytkowników, aby zwiększyć swoje szanse i zasięgi możesz dodać Seks ogłoszenie lub Seks anons. Każde z nich kosztuje 50 kredytów. Możesz także przeglądać ogłoszenia umieszczone przez innych użytkowników i na nie odpowiadać. To jedne z ulubionych funkcji naszych użytkowników.

Dodatkowe funkcje

Poza ogłoszeniami możesz także skorzystać z opcji wysyłania prezentów, dodawania profilów do ulubionych i przyjaciół, możesz dodawać zdjęcia do galerii oraz filmy wideo, sprawdzać, kto przeglądał Twój profil i kto aktualnie jest online.

Aktywacja konta i zakup kredytów

Po rejestracji w ciągu trzech dni musisz odpłatnie aktywować swoje konto. Zapobiega to tworzeniu fałszywych kont i prób oszukiwania użytkowników. Pozwala też zweryfikować wiek i wiarygodność nowych użytkowników. Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcji i dodatków na portalu musisz zakupić kredyty. Są one dostępne w wygodnych pakietach po 250, 500 i 1000 sztuk.

Bezpieczeństwo

Sex Badoo to portal anonimowy i w pełni bezpieczny. Użytkownicy oraz treści, które udostępniają są weryfikowane, aby nie dopuścić do żadnych nadużyć. Jeżeli spotkasz się z jakąkolwiek nieodpowiednią sytuacją lub zachowaniem użytkowników, od razu zgłoś to do administracji, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim korzystającym z serwisu. Sex Badoo nie udostępnia żadnych Twoich danych osobom trzecim.

Sex Badoo Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne konto

Bezpłatna rejestracja i konfiguracja profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Dodanie zdjęć

Aktywacja konta - 1 miesiąc

49,00 zł

VIP konto

Aktywacja konta - 3 miesiące

99,00 zł

VIP konto

Aktywacja konta - 12 miesięcy

199,00 zł

VIP konto

Sex Badoo Wady i Zalety

Zalety

Mnóstwo użytkowników szukających erotycznych zabaw
Dogodne funkcje dodatkowe ułatwiające korzystanie z portalu
Dodawanie seks ogłoszeń i anonsów

Wady

Konieczność dokonania płatnej aktywacji konta
Dostęp do niektórych funkcji strony możliwy jest jedynie za pomocą płatnych kredytów

Sex Badoo dla użytkowników

Zalety

Szerokie możliwości poznania osób chętnych na seks – wyszukiwanie profili, dodawanie ogłoszeń i anonsów
Dodawanie zdjęć oraz filmów wideo
Intuicyjny design strony umożliwia łatwe odnalezienie się na niej
Screenshot

Na koniec moja opinia o Sex Badoo

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Jeśli masz dość samotnych wieczorów, szukasz kogoś, aby dobrze się zabawić, poflirtować, spełnić swoje erotyczne fantazje, to dobrze trafiłeś. Sex Badoo to portal łączący ludzi spragnionych seksu, szukających przygody i gorących spotkań. Kilkadziesiąt tysięcy zweryfikowanych profili sprawia, że z łatwością znajdziesz tu zainteresowane osoby z Twojej okolicy. Bardzo pilnujemy, aby było to miejsce bezpieczne, wolne od fałszywych profili i oszustów, możesz czuć się tu zupełnie swobodnie. Liczne dodatkowe funkcje sprawią, że korzystanie z serwisu będzie ciekawsze i wygodniejsze. Dzięki prostemu interfejsowi łatwo odnajdziesz się na stronie i wyszukasz interesujących Cię użytkowników. Większość funkcji platformy jest odpłatna, możesz z nich korzystać po wykupieniu kredytów, zapobiega to tworzeniu fałszywych kont i nadużyciom wobec użytkowników. Kredyty dostępne są w wygodnych pakietach, wybierz taki, który najbardziej Ci odpowiada. Sex Badoo to naprawdę świetne miejsce, żeby znaleźć kogoś do realizacji najskrytszych fantazji seksualnych!

Sex Badoo Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Marcin, 26 lat

Niestety koszt, jaki trzeba ponieść, żeby korzystać w pełni ze strony jest za duży. Nie dość, że trzeba zapłacić za aktywację konta (czasową) to jeszcze wykupić kredyty, żeby wysyłać jakiekolwiek wiadomości lub dodawać ogłoszenia. Zupełnie się to nie opłaca tak naprawdę. A szkoda, bo portal wygląda na solidny i wygodny w obsłudze.

TAK 3 NIE 0
Jedrek, 34 lata

Fajna strona, łatwa nawigacja, dużo profili do wyboru. Płatna aktywacja to świetny pomysł, już na początku odsiewa mnóstwo ludzi, którzy są tu tylko z ciekawości albo liczą na szybki darmowy seks. Podoba mi się opcja dodawania zdjęć i wideo, a codziennie pojawiają się nowe anonse i ogłoszenia.

TAK 0 NIE 0
Iwo, 27 lat

Sex badoo to jeden z lepszych portali erotyczno-towarzyskich, na jakie trafiłem w sieci. Praktycznie wszyscy użytkownicy są realni, nie rozmawia się z żadnymi botami, dużo funkcji, płatnych, ale bardzo przydatnych, sporo ogłoszeń z całego kraju, naprawdę dobrze się z niego korzysta.

TAK 0 NIE 0
Maciek, 21 lat

Udało mi się tu umówić z kilkoma dziewczynami, dobrze, że od razu wiadomo po co tu jesteśmy, nie ma niedomówień ani wątpliwości, nikt się nie krępuje i nie wstydzi. Nie korzystam z wielu dodatkowych opcji, ale wrzucanie filmów wideo to świetny pomysł.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2