Po Prostu Flirt

Po Prostu Flirt Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,7/10
3 000 000+ / 30+
Po Prostu Flirt

Użyteczność i funkcje portalu: 8,5/10

Bezpieczeństwo: 8,6/10

Przejrzystość profilu: 8,6/10

Szanse na znalezienie partnera: 9,3/10

Obsługa klienta: 9,2/10

Cena: 9,5/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
663717 użytkowników jest online

Andrzej
Andrzej, Wiek: 27
Wiktoria
Wiktoria, Wiek: 30
Filip
Filip, Wiek: 28

Po Prostu Flirt Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Pikantne zabawy zamiast samotnych nocy

Po Prostu Flirt to fantastyczne miejsce w sieci, gdzie możesz porozmawiać z interesującymi osobami na gorące tematy. Cała rzesza kobiet i mężczyzn spotyka się tu, aby poflirtować, podzielić się swoimi erotycznymi pragnieniami i miło spędzić czas.Nie czekaj, sprawdź jak działa Po Prostu Flirt!

Szybka rejestracja i aktywacja profilu

Aby zacząć korzystać z pełni możliwości jakie daje portal musisz się na nim zarejestrować. Rejestracja jest prosta i zajmuje zaledwie chwilę. Jest też całkowicie darmowa. W czasie rejestracji musisz podać jedynie podstawowe informacje, takie jak nazwa użytkownika, data urodzenia i adres e-mail, a następnie potwierdzić chęć założenia konta klikając w link wysłany na Twoją pocztę. Pamiętaj jednak, że serwis przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.

Napisz coś o sobie i zwiększ swoje szanse na powodzenie

Na początku korzystania z Po Prostu Flirt najlepiej jest uzupełnić swój profil. W odpowiedniej zakładce znajdziesz miejsce, aby napisać kilka słów o sobie oraz o tym, kogo szukasz na portalu. Jeśli jednak sprawia Ci to trudność możesz też po prostu wybrać odpowiednie opcje w szablonie zamieszczonym na profilu. Masz także możliwość wybrania swoich erotycznych zainteresowań, aby jeszcze lepiej dopasować się z potencjalnymi partnerami lub partnerkami. Uzupełniając swój profil nie zapomnij o dodaniu korzystnego zdjęcia profilowego. Zwiększy to prawdopodobieństwo wyświetlenia Twojego profilu innym osobom, ponieważ wiele z nich wyszukuje tylko profile osób ze zdjęciem.

Nie bój się rozpocząć Flirt

Profile na portalu możesz przeglądać w dwóch formach - jako siatka lub karty, dając użytkownikom serduszko, gdy ich polubiłeś lub znak X, gdy jednak nie byli w Twoim typie. Po wysłaniu pozytywnej reakcji dostaniesz natychmiastowe powiadomienie, gdy osoba, którą polubiłeś już wcześniej polubiła Twój profil. Możesz wtedy od razu wysłać do niej wiadomość i rozpocząć nową znajomość. Przeglądając profile zobaczysz, że możesz osobie, która Ci się spodobała wysłać tradycyjną wiadomość, bezpośrednią propozycję seksu lub po prostu polubić dany profil. Przy przeglądaniu profili widnieje informacja, czy dana osoba jest aktualnie online, dzięki czemu możesz od razu wiedzieć, czy jest szansa dostać natychmiastową odpowiedź. Do wysyłania wiadomości będziesz potrzebował płatnych kredytów, które stanowią walutę w Po Prostu Flirt, są jednak dostępne w wygodnych pakietach i na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie.

Filtry wyszukiwania i przeszukiwanie najbliższej okolicy

Szukając odpowiedniej osoby do przeżycia erotycznej przygody możesz skorzystać z wygodnych filtrów wyszukiwania. W zakładce filtry możesz zaznaczyć wiek, płeć lokalizację i cechy wyglądu osób, których profile chcesz przeglądać. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zawęzić obszar wyszukiwania profili na stronie, wybierz opcję Blisko Ciebie. Zobaczysz wtedy tylko osoby, które w swojej lokalizacji wpisały miejsce w Twojej najbliższej okolicy.

Przejrzysta i łatwa w obsłudze strona

Przyjemny wygląd strony i jej intuicyjna budowa sprawią, że łatwo odnajdziesz się na portalu i bez problemu będziesz korzystać ze wszystkich jegomożliwości. Pamiętaj, że Po Prostu Flirtto całkowicie dyskretne miejsce, nie musisz więc obawiać się, że Twoje sekrety wyjdą na jaw. Tu nikt nikogo nie ocenia.Sprawdź sam!

Dopasuj ustawienia

Po Prostu Flirt daje Ci możliwość spersonalizowania ustawień i powiadomień, jakie będziesz otrzymywać na pocztę elektroniczną. Jeśli stwierdzisz, że portal jednak nie jest dla Ciebie w każdej chwili masz możliwość szybkiego usunięcia swojego konta ze strony.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
16. 2. 2022

Funkcje Po Prostu Flirt

Utworzenie konta użytkownika

Rejestracja na portalu jest bardzo szybka i nie przysparza problemów. Wystarczy, że podaszwybraną przez siebie nazwę użytkownika, adres poczty e-mail oraz bezpieczne hasło, a następnie potwierdzisz chęć założenia konta klikając w link wysłany na Twoją pocztę elektroniczną.Od tej chwili od razu możesz cieszyć się pełnymi możliwościami strony.

Szczegółowy profil użytkownika

Po rejestracji jak najszybciej uzupełnij swój profil jak największą ilością szczegółów, aby lepiej dopasować wyświetlanych Ci użytkowników. W opisie profilu znajdziesz szablony, w których możesz napisać o swoim wyglądzie zewnętrznym, jest tam także sekcja, w której możesz wpisać swoje erotyczne zainteresowania. Jeśli wolisz pisać własnymi słowami, możesz także opisać siebie i to, kogo szukasz na Po Prostu Flirt w odpowiednich do tego rubrykach. Pamiętaj, że im więcej napiszesz, tym większe szanse na sparowanie z osobą o podobnych zainteresowaniach i pragnieniach!

Użytkownicy Blisko Ciebie

Przy wyszukiwaniu profili możesz wybrać opcję Blisko Ciebie, dzięki czemu wyświetlane będą tylko osoby, znajdujące się w pobliżu Twojej lokalizacji. Oprócz tego możesz zawęzić kryteria wyszukiwania dzięki filtrom, w których zaznaczasz wiek, płeć i wygląd osób, których profile chcesz przeglądać. Opcje te ułatwią Ci odnalezienie się w setkach tysięcy kont i znalezienie odpowiedniej osoby.

Bezpośrednie erotyczne zaproszenie

Zamiast napisać tradycyjną wiadomość, możesz także być bardziej bezpośredni w kontakcie z osobą, która wyjątkowo Ci się spodobała.Na jej profilu możesz wybrać opcję wysłania Propozycji seksu, tak aby druga strona od razu wiedziała, że jest dla Ciebie pociągająca.

Prywatne zdjęcia

Jeśli trafisz na osobę, którą chciałbyś poznać bliżej…dużo bliżej, możesz poprosić ją o dostęp do prywatnych zdjęć. Znajdziesz tę opcję na profilu danego użytkownika. Każdy posiadacz konta ma możliwość dodawania tego typu zdjęć i udostępniania ich tylko wybranym osobom.

Kredyty

Walutą na po Prostu Flirt są tzw. kredyty. Potrzebujesz ich do wysyłania wiadomości i pozostałych sposobów kontaktowania się z innymi użytkownikami. Możesz je kupić w wygodnych pakietach bezpośrednio przez stronę portalu. Pakiety zawierają 10, 25, 50, 75 i 100 szt. kredytów, jeden kredyt umożliwia wysłanie jednej wiadomości. Wybierz opcję najodpowiedniejszą dla siebie!

Po Prostu Flirt Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne konto

Bezpłatna rejestracja w serwisie i konfiguracja profilu użytkownika
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Odbieranie wiadomości
Dodanie zdjęcia

Kredyty

0 szt. – 49,99 zł
25 szt. – 122,99 zł
50 szt. – 242,99 zł
75 szt. – 349,99 zł
100 szt. – 427,99 zł

Po Prostu Flirt Wady i Zalety

Zalety

Strona łatwa w nawigacji i intuicyjna w użytkowaniu
Szybkie zakładanie konta użytkownika
Łatwe wyszukiwanie profili, wygodne filtry
Możliwość wysyłania i otrzymywania zdjęć

Wady

Konieczność zakupu kredytów, niezbędnych do wysyłania wiadomości
To nie jest strona dla osób szukających związku lub miłości
Fikcyjne profile, z którymi nie można się umówić na spotkanie w realu

Po Prostu Flirt dla użytkowników

Zalety

Możliwość wyboru sposobu wyświetlania profili innych użytkowników podczas wyszukiwania – w formie talii kart lub siatki zdjęć
Setki tysięcy użytkowników i szerokie możliwości ich wyszukiwania dzięki wygodnym filtrom
Możliwość dokładnego uzupełnienia swojego profilu i wprowadzenia dużej ilości informacji
Opcja poproszenia o prywatne zdjęcia dodaje pikanterii poznawaniu nowych osób na Po Prostu Flirt
Screenshot

Na koniec moja opinia o Po Prostu Flirt

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Po prostu Flirt został stworzony z myślą o osobach, które szukają nowych wrażeń, dobrej zabawy i gorącego, wirtualnego flirtu. Jeśli masz już dość samotnych, długich, nudnych wieczorów, zarejestruj się na portalu i daj ponieść fantazji! Zobaczysz jak wielu chętnych do zabawy użytkowników tutaj znajdziesz i jak łatwo nawiążesz z nimi kontakt. Całonocne dyskusje, erotyczne zabawy i pikantne zdjęcia przyciągnęły do nas już miliony użytkowników na całym świecie. Nie masz się czego wstydzić, ani obawiać, portal jest w pełni anonimowy i bezpieczny. Możliwość wysyłania zdjęć i tworzenia prywatnych galerii sprawia, że korzystanie z Po Prostu Flirt jest jeszcze ciekawsze! Strona jest intuicyjna i prosta w obsłudze, odnajdzie się tu użytkownik w każdym wieku. Kredyty potrzebne do wysyłania wiadomości można kupować w przystępnych cenowo pakietach, w zależności od Twoich potrzeb.To naprawdę idealna platforma zrzeszająca ludzi, dla których w seksie nie ma tematów tabu!

Po Prostu Flirt Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (3)
Pozytywne opinie (2)
Negatywne opinie (1)
Kamil, 33 lata

Niestety pakiety kredytw wychodz zbyt drogo, jak na fakt e rozmawia si z fikcyjnymi osobami. W sumie fajnie spdziem czas, ale na dusz met to nie dla mnie.

TAK 4 NIE 0
Filip, 58 lat

Bardzo mi si podoba na Po Prostu Flirt, ma fajne funkcje dodatkowe, mona wysya zdjcia, wikszo osb te nie ma problemu, eby da dostp do swojej prywatnej galerii. W mojej okolicy zawsze jest kto online, wic nawet w rodku nocy znajd kogo do pogadania i poflirtowania. Tutaj nie ma tematw tabu, mona si otworzy i rozmawia o wszystkim!

TAK 0 NIE 2
Henryk, 33 lata

Dawno nie poznaem tylu kobiet bez oporw rozmawiajcych o seksie i nie wstydzcych si swoich zdj! Niektre z nich s naprawd pikantne! Zdecydowanie polecam kademu napalonemu facetowi, ktry chce nauczy si rozmawia o swoich fantazjach i fetyszach w ku.

TAK 0 NIE 3

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2