Zakazana Miłość

Zakazana Miłość Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,2/10
126 000+ / 30+
Zakazana Miłość

Użyteczność i funkcje portalu: 5,5/10

Bezpieczeństwo: 5,1/10

Przejrzystość profilu: 4,9/10

Szanse na znalezienie partnera: 5,2/10

Obsługa klienta: 4,5/10

Cena: 4/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
27876 użytkowników jest online

Allen
Allen, Wiek: 23
Marzena
Marzena, Wiek: 27
Cibor
Cibor, Wiek: 27

Zakazana Miłość Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Podziel się sekretami

Zakazana Miłość to doskonała platforma do rozmów na bardzo gorące tematy. Znajdziesz tu wiele osób chętnych podzielić się najbardziej pikantnymi szczegółami swoich erotycznych fantazji i fetyszy.

Uproszczona rejestracja

Dzięki prostej, szybkiej i bezpłatnej rejestracji natychmiastowo otrzymujesz dostęp do dziesiątek tysięcy profili osób, które tak jak Ty pragną poflirtować! Wybieraj wśród nich dzięki wygodnym filtrom ułatwiającym znalezienie osób odpowiadających Twoim potrzebom. Pamiętaj jednak, że serwis przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.

Ułatw innym zadanie – uzupełnij profil

Do wysyłania wiadomości potrzebujesz płatnych kredytów, ale już po chwili okaże się, że było warto w nie zainwestować! Wystarczy, że dodasz swoje zdjęcie profilowe i napiszesz kilka słów o sobie, a wiadomości od zainteresowanych kobiet same zaczną napływać. Na swoim profilu możesz wybrać też, czego konkretnie szukasz i jakie masz zainteresowania. Zamiast kupowania kredytów możesz także wykupić miesięczną funkcję Premium. Wierzymy w siłę wyboru, dlatego wszystkie płatności są jednorazowe.

Znajdź kogoś do rozmowy

Kontakt z osobami, które Cię interesują możesz nawiązać wysyłając im wiadomość lub flirt. Wybieraj spośród tysięcy użytkowników szukających dokładnie tego samego! Na portalu Zakazana Miłość możesz także odbierać i wysyłać pikantne erotyczne zdjęcia oraz, co wyjątkowe, filmy wideo, dzięki czemu Twój flirt stanie się jeszcze bardziej niezapomniany. Tutaj możesz swobodnie rozmawiać o swoich najskrytszych łóżkowych fantazjach.

Ulubieni użytkownicy

Profile osób, które wyjątkowo Ci się spodobały możesz dodać do sekcji Ulubione i mieć zawsze pod ręką. Wszystko, co dzieje się na Zakazanej Miłości jest prywatne i zapewniona jest pełna dyskrecja. Nie bój się więc otworzyć i opowiedzieć nawet o tych pragnieniach, których na co dzień się wstydzisz. Tu nikt nikogo nie ocenia.

Nawigacja jest dziecinnie prosta!

Łatwy i intuicyjny design sprawia, że szybko odnajdziesz się na stronie i zaczniesz korzystać ze wszystkich jej funkcji. Bez trudu można znaleźć wszystkie niezbędne opcje, przeszukiwanie profili jest wygodne, a zdjęcia użytkowników wyraźne i bardzo dobrej jakości. W ustawieniach możesz także zadecydować, jakie powiadomienia chcesz otrzymywać na adres swojej poczty elektronicznej. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie spodoba Ci się nasz portal, w każdej chwili możesz całkowicie usunąć swoje konto.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
18. 1. 2022

Funkcje Zakazana Miłość

Rejestracja

Utworzenie konta na portalu jest bardzo łatwe i szybkie. Wystarczy podać nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło, a następnie zweryfikować konto na podstawie wiadomości wysłanej automatycznie na pocztę elektroniczną. Od razu po rejestracji możesz zacząć przeglądać profile użytkowników Zakazanej Miłości.

Profil

Uzupełnij swój profil jak największą liczbą informacji, aby lepiej dopasować osoby, z którymi będziesz rozmawiać. Ułatwią Ci to odpowiednie pytania w sekcji Mój Profil. Napisz kilka słów o sobie, opisz swój wygląd oraz to, czego i kogo szukasz. Pamiętaj, że bogatsze profile cieszą się większym zainteresowaniem płci przeciwnej!

Filtry

Aby łatwiej odnaleźć się na Zakazanej Miłości możesz przeszukiwać profile za pomocą wygodnych i szczegółowych filtrów. Wybierając płeć, wiek i województwo osób, których profile chcesz przeglądać, będzie Ci o wiele łatwiej wybrać interesujących i odpowiadających Twoim potrzebom użytkowników.

Ulubione

Jeśli, któryś profil wyjątkowo Ci się spodoba, możesz dodać go do sekcji Ulubione – będzie wtedy zawsze pod ręką i nie zniknie w tłumie innych użytkowników.

Wysyłanie zdjęć i wideo

Na portalu Zakazana Miłość możesz wysyłać nie tylko pikantne zdjęcia, ale także filmy wideo! Podziel się multimediami z osobami, z którymi flirtujesz. Możesz je także od nich otrzymywać, żeby było jeszcze bardziej gorąco…

Flirty

Na Zakazanej Miłości oprócz zwykłych wiadomości możesz wysyłać do innych także flirty, czyli specjalne akcje mówiące, co czujesz lub na co masz ochotę!

Kredyty

Do wysyłania wiadomości do innych użytkowników potrzebujesz odpłatnych kredytów. Możesz kupować je w pakietach po 30, 100, 250, 500, 1000 i 2000 sztuk. Jeden kredyt umożliwia wysłanie jednej wiadomości.

Funkcja Premium

Zamiast kupować kredyty, możesz także skorzystać z opcji Premium i wykupić miesięczną subskrypcję, która umożliwia pełny dostęp do wszystkich funkcji strony. Subskrypcja jest jednorazowa, nie abonamentowa.

Zakazana Miłość Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Utworzenie konta
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Odbieranie wiadomości i flirtów
Dodanie zdjęcia
Uzupełnienie profilu

Kredyty

30 szt – 14,90 zł
100 szt – 49 zł
250 szt – 129 zł
500 szt – 249 zł
1000 szt – 449 zł
2000 szt – 848 zł

1 miesiąc Premium

39,00 zł

Umożliwia dostęp do wszystkich funkcji Zakazanej Miłości
Opłata jest jednorazowa, nie abonamentowa

Zakazana Miłość Wady i Zalety

Zalety

Łatwe przeglądanie profili użytkowników
Możliwość wysyłania i otrzymywania zdjęć i filmów wideo
Intuicyjny i łatwy w obsłudze design strony

Wady

Możliwość wysyłania wiadomości dopiero po zakupieniu kredytów
Fikcyjne profile, z którymi nie można się umówić
Nienajlepsze miejsce dla osób szukających miłości lub dłuższego związku

Zakazana Miłość dla użytkowników

Zalety

Możliwość wysyłania nie tylko wiadomości, ale także flirtów, które urozmaicają korzystanie ze strony
Duża liczba użytkowników i szerokie możliwości wyszukiwania profili
Łatwe dostosowanie swojego profilu i opisu
Screenshot

Na koniec moja opinia o Zakazanej Miłości

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Według mnie Zakazana Miłość to jedno z najlepszych miejsc w sieci, aby porozmawiać o swoich najgłębiej skrywanych marzeniach erotycznych. Jest tu mnóstwo profili bardzo ciekawych osób, które tylko czekają, aby podzielić się pikantnymi szczegółami swoich fantazji łóżkowych. Dzięki możliwości wysyłania I odbierania zdjęć oraz, co niecodzienne, filmów wideo doświadczenie to staje się jeszcze bardziej ekscytujące. Strona jest bardzo łatwa w obsłudze i intuicyjna, gwarantuje też pełną dyskrecję. Możesz wykupić kredyty, aby wysyłać wiadomości lub skusić się na jednorazowy pakiet Premium, który od razu daje dostęp do wszystkich funkcji strony. To naprawdę świetna platforma zrzeszająca ludzi, dla których w seksie nie ma tematów tabu!

Zakazana Miłość Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Krystian, 35 lat

Strona jest w porządku, ale szkoda, że trzeba płacić za wysłanie każdej wiadomości, a spora część profili jest fałszywa i nie da się z nimi umówić na spotkanie na żywo. Ale poza tym ok.

TAK 3 NIE 4
Bartek, 20 lat

W końcu znalazłem miejsce w Internecie, gdzie bez skrępowania mogę mówić o moich fantazjach i fetyszach! Bardzo łatwo znaleźć tu osobę, która ma podobne pragnienia, dzięki czemu moje wieczory nie są już długie, samotne i nudne. Jest tu naprawdę dużo użytkowników, jest w czym wybierać! Nie żałuję ani chwili tu spędzonej.

TAK 0 NIE 5
Paweł , 26 lat

Zakazana Miłość to fantastyczna platforma do wymieniania sprośnych zdjęć i filmików, znalazłem tu kilka osób o podobnych zainteresowaniach i świetnie nam się rozmawia. Może nawet będzie z tego coś więcej. Zdecydowanie polecam wszystkim spragnionym!

TAK 0 NIE 6
Jacek, 23 lata

Zdecydowanie jedno z moich ulubionych miejsc w sieci, mogę dać tutaj upust moim żądzom i fantazjom i zawsze znajdzie się chętna Pani do wysłuchania i podzielenia się pikantnymi zdjęciami! Nawet, jeśli wiem, że to nie jest żywa osoba i tak rozmowy takie są bardzo podniecające i warte spróbowania!

TAK 0 NIE 5

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2