Quick Flirt

TylkoTyija
1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

Quick Flirt Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
4,9/10
82 000+ / 30+
Quick Flirt

Użyteczność i funkcje portalu: 5,3/10

Bezpieczeństwo: 4,8/10

Przejrzystość profilu: 5,3/10

Szanse na znalezienie partnera: 4,8/10

Obsługa klienta: 4,5/10

Cena: 4,8/10

Quick Flirt Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Wygodne randkowanie online

Quick Flirt to internetowy serwis stworzony do poznawania nowych osób. Randkowanie w Internecie zyskuje na popularności od kilkunastu lat, a w dzisiejszych czasach często jest to jedyny sposób na poznanie drugiej połówki. Nasz portal powstał z myślą o osobach szukających przyjaźni, przelotnej znajomości lub wielkiej miłości. Jeśli więc pragniesz poznać kogoś nowego i sprawdzić, co z tego wyjdzie – wypróbuj nas!

Jak korzystać z serwisu?

Najpierw zacznij od rejestracji. Proces ten jest łatwy i szybki, już po kilku minutach będziesz mógł korzystać z Quick Flirt. Wystarczy, że podasz kilka podstawowych informacji, takich jak adres e-mail, wybrany login i odpowiednio długie hasło, a następnie potwierdzisz chęć założenia konta klikając w link wysłany na Twoją pocztę elektroniczną. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Zanim zaczniesz swoje poszukiwania i nowe znajomości pamiętaj, aby jak najlepiej uzupełnić swój profil w serwisie. Zadbaj, aby znalazły się na nim najważniejsze informacje o Tobie, takie jak skąd jesteś i kogo u nas szukasz. Wpisz też dodatkowe fakty, które ułatwią Ci znalezienie osoby jak najlepiej dopasowanej do Twoich preferencji. Podaj więc jak wyglądasz, czym się interesujesz, czy jesteś wierzący, czy masz dzieci, co lubisz robić w wolnym czasie. Im więcej szczegółów podasz, tym większe szanse na sukces. W dziale Mój profil znajdziesz także miejsce na dodanie zdjęcia profilowego i, co wyjątkowe, także na dodanie filmu wideo! Zwróć uwagę, aby zdjęcie przedstawiało tylko Ciebie, żeby potencjalne partnerki nie musiały się zastanawiać, który z tych przystojniaków w grupie, to Ty. Pamiętaj, że w Internecie wybieramy głównie oczami!

Pierwszy krok może być tym najważniejszym

Gdy będziesz już usatysfakcjonowany swoim profilem, możesz przejść do wyszukiwania nowych osób i pisania pierwszych wiadomości. Polecamy zacząć od wyszukiwania użytkowników serwisu z Twojej okolicy. Sprawdź, kto znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, wygodne filtry ułatwią Ci te poszukiwania. Jeśli jakiś profil przypadł Ci do gustu – czas wykonać pierwszy krok. Napisz wiadomość, wyślij emotkę lub figlarny tekścik. Kobiety naprawdę lubią, gdy to mężczyzna wychodzi z inicjatywą!

Jeden portal – mnóstwo możliwości zabawy

Na Quick Flirt, poza standardowymi możliwościami, jakie daje portal randkowy, znajdziesz także kilka dodatkowych, ekscytujących funkcji, które dodadzą pikanterii Twoim poszukiwaniom w serwisie. I tak, poza zwykłymi wiadomościami, możesz do innych użytkowników wysyłać figlarne tekściki, czyli gotowe krótkie wiadomości. Przydają się zwłaszcza, gdy nie wiesz od czego zacząć rozmowę, lub gdy profil osoby, którą jesteś zainteresowany zawiera mało informacji i ciężko się do niego odnieść. Znajomych poznanych na platformie możesz dodać do sekcji Ulubione, dzięki czemu ich profile będziesz miał zawsze pod ręka. Masz także opcję sprawdzenia, którzy użytkownicy są aktualnie dostępni online oraz kto w ostatnim czasie zarejestrował się na portalu. Pamiętaj jednak, że część tych funkcji dostępna jest dopiero po wykupieniu pełnego pakietu.

Pakiet premium otwiera drzwi do sukcesu

Korzystając z Quick Flirt możesz znacząco zwiększyć swoje szanse na znalezienie drugiej połówki wykupując pakiet premium. Dzięki niemu za niewygórowaną cenę dostajesz możliwość korzystania ze wszystkich funkcji serwisu bez ograniczeń, a nawet kilka zupełnie nowych opcji, takich jak wysyłanie zdjęć w dużym formacie i wysyłanie zdjęć i wideo w czasie rozmowy z innymi użytkownikami. Będziesz mógł także korzystać z bardziej zaawansowanego wyszukiwania profili, aby jeszcze lepiej dopasować wyświetlanych Ci użytkowników. Użytkownicy z pełnym pakietem mogą także liczyć na dodatkowe wsparcie administracji serwisu. Wypróbuj pakiet premium i sprawdź, o ile łatwiej pójdzie Ci dzięki temu znalezienie wielkiej miłości!

Quick Flirt to portal prosty i wygodny w obsłudze

Nasz serwis został stworzony w taki sposób, aby jak najłatwiej było się na nim odnaleźć. Każdy nasz użytkownik, niezależnie od jego doświadczenia w korzystaniu z portali randkowych czy wieku bez problemu radzi sobie z korzystaniem ze strony. Nawigacja po portalu jest bardzo intuicyjna, wszystkie funkcje łatwo znaleźć i są dobrze widoczne. Przyjemne dla oka kolory sprawiają, że użytkownicy chwalą sobie Quick Flirt i chętnie z niego korzystają. Wypróbuj nas i Ty!

Funkcje Quick Flirt

Szybkie i łatwe zakładanie konta użytkownika

Proces rejestracji i tworzenie profilu na portalu nie wymaga wielkich umiejętności, ani wiele czasu. Wystarczy, że podasz kilka informacji, takich jak adres e-mail, nazwa użytkownika, której chcesz używać oraz odpowiednio długie hasło i klikniesz w link aktywacyjny wysłany na Twoją pocztę i po kilku minutach będziesz mógł korzystać z pełni możliwości, jakie daje Quick Flirt. Sprawdź sam, jak łatwe jest randkowanie online w naszym serwisie.

Filtry wyszukiwania, aby łatwiej było się odnaleźć

Portale randkowe powstały po to, aby ułatwić Ci znalezienie drugiej połówki. Aby to zrobić, musisz jednak najpierw przeszukać bazę użytkowników danego serwisu. Po to powstały wygodne filtry ułatwiające użytkownikom dopasowanie wyświetlanych profili do ich preferencji. I tak na Quick Flirt możesz ustawić filtry według swoich preferencji – wyszukuj osoby ze swojej okolicy, w określonym zakresie wieku czy danej płci. Dla bardziej wymagających osób powstały filtry zaawansowane, w których możesz ustawić cechy takie jak orientacja seksualna czy cechy wyglądu zewnętrznego. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zawęzić grono wyświetlanych Ci profili, możesz wybrać opcję pokazywania tylko profili ze zdjęciem lub wideo.

Dodawanie zdjęcia i wideo profilowego

Kluczem do sukcesu w randkowaniu w Internecie jest wybranie odpowiedniego zdjęcia profilowego. Pamiętaj, że tutaj wybieramy głównie oczami. Pierwsze wrażenie jest tylko jedno. Z tego względu wybierz odpowiednie zdjęcie profilowe – w dobrym świetle, dobrej jakości i przedstawiające tylko Ciebie. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na potencjalnych partnerkach nagraj i dodaj krótkie wideo, w którym się przedstawisz i powiesz coś o sobie. Opcja ta jest wyjątkowa dla portalu Quick Flirt, daj więc sobie szanse z niej skorzystać, zobaczysz, że pomoże Ci w poszukiwaniach!

Podglądanie, kto polubił i odwiedził Twój profil

Kolejną świetną funkcją naszego portalu jest opcja sprawdzenia, kto przeglądał Twój profil oraz kto dodał go do swojej listy ulubionych użytkowników. Możesz dzięki temu zobaczyć, czy twój profil ma powodzenie i odezwać się do osób, o których wiesz, że były Tobą zainteresowane.

Jesteś nieśmiały? Figlarne tekściki przychodzą z odsieczą

Jeśli nie wiesz, co napisać w pierwszej wiadomości, jesteś nieśmiały lub po prostu wstydzisz się zaczynać rozmowę, skorzystaj z naszej opcji wysyłania Figlarnych tekścików. Są to krótkie, gotowe wiadomości tekstowe, które możesz wysyłać do innych użytkowników. Mogą być dowcipne lub romantyczne, są świetną alternatywą dla tradycyjnego „Cześć, co słychać?” Wybierz taki tekścik, który najbardziej pasuje Ci do danej osoby i zrób pierwszy krok!

Pakiet premium dla wymagających

Pełen pakiet powstał z myślą o użytkownikach, którzy chcą jeszcze pełniej korzystać z Quick Flirt. Daje Ci on możliwość pełnego korzystania ze wszystkich funkcji portalu bez ograniczeń. Możesz ponadto korzystać z zaawansowanych opcji wyszukiwania profili, a także wysyłać zdjęcia w dużym formacie. Na profilach innych użytkowników zobaczysz sekcję „kogo szukam”, będziesz mógł także wysyłać zdjęcia i wideo w czasie konwersacji. Jeśli będziesz potrzebował pomocy, nasz dział techniczny zapewni Ci dodatkowe, profesjonalne wsparcie. Za niewygórowaną cenę otrzymujesz całe morze możliwości, wypróbuj nas!

Quick Flirt Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Darmowe założenie konta i dodanie informacji na profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie innych użytkowników
Dodanie zdjęcia profilowego

VIP - 1 dzień

4,00 zł

Umożliwia m.in. odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń, wysyłanie zdjęć i filmów na czacie

VIP - 1 tydzień

10,00 zł

Umożliwia m.in. odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń, wysyłanie zdjęć i filmów na czacie

VIP - 1 miesiąc

35,00 zł

Umożliwia m.in. odbieranie i wysyłanie wiadomości bez ograniczeń, wysyłanie zdjęć i filmów na czacie

Quick Flirt Wady i Zalety

Zalety

Portal randkowy łatwy w obsłudze, dla osób w każdym wieku
Wielu użytkowników szukających przyjaźni i miłości
Liczne funkcje urozmaicające korzystanie ze strony
Przejrzysty i intuicyjny wygląd platformy

Wady

Do pełnego korzystania z serwisu konieczne jest wykupienie pełnego pakietu
Portal nie gwarantuje sukcesu w poszukiwaniach miłości

Quick Flirt dla użytkowników

Zalety

Darmowa, ekspresowa rejestracja w serwisie
Dodatkowe opcje, np. Figlarny tekścik czy dodawanie Wideo profilowego
Łatwy i wygodny w obsłudze
Screenshot

Na koniec moja opinia o Quick Flirt

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Quick Flirt to portal zrzeszający ludzi szukających nowych znajomości, przyjaźni, miłości, romansu. To miejsce, w którym użytkownicy dzięki licznym dodatkowym funkcjom mogą, poza zawieraniem znajomości, po prostu dobrze się bawić. Zaufało nam już wielu użytkowników w Polsce, jesteśmy jednym z bardziej popularnych serwisów tego typu. Dzięki wyrównanej proporcji mężczyzn i kobiet łatwiej znaleźć tu drugą połówkę. Ponadto serwis daje wyjątkową możliwość dodawania wideo na profilu, a także wysyłania filmów na czacie. Pełen pakiet członkowski nie jest drogi i można wypróbować go na jeden tydzień. Sprawdź Quick Flirt i daj sobie szansę na poznanie miłości swojego życia nie wychodząc z domu!

Quick Flirt Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Mateusz, 42 lata

Cakiem fajny portal randkowy, nawet dla kogo z moim wieku. Poznaem kilka Pa, na razie nic powanego z tego nie wyszo, ale ja mam czas. Podoba mi si opcja figlarnych tekcikw, zauwayem, e kobiety je lubi. Polecam.

TAK 0 NIE 0
Alan, 24 lata

Poznaem tu moja aktualn dziewczyn, wic nie mog napisa zego sowa. Cho trwao do dugo zanim si znalelimy. Musiaem przesia do sporo dziwnych dziewczyn, ale poza tym spoko portal.

TAK 0 NIE 0
Bartek, 30 lat

Bez premium nie mona wysya wiadomoci, a koszt pakietu jest niewspmierny do korzyci. Prbowaem, ale si nie opaca. A szkoda, bo strona wyglda cakiem przyjemnie.

TAK 0 NIE 0
Kamil, 34 lata

Quick Flirt to jeden z przyjemniejszych portali randkowych, z jakich okazji miaem korzysta. Fajni ludzie, wygodnie si korzysta, atwo wszystko znale. Polecam.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2