Pikantne Przygody

BrudnyRomans
1.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Pikantne Przygody Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
5,8/10
150 000+ / 30+
Pikantne Przygody

Użyteczność i funkcje portalu: 5,8/10

Bezpieczeństwo: 6/10

Przejrzystość profilu: 5,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 6,3/10

Obsługa klienta: 5,5/10

Cena: 5,5/10

Pikantne Przygody Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Seks nie jest tu tematem tabu

PikantnePrzygody to portal erotyczny, który sprawia, że użytkownicy przestają traktować seks, jak tabu, jak coś wstydliwego. Rejestrują się tutaj najczęściej osoby spragnione przygody, pikantnego flirtu, gorących rozmów. Możesz się tutaj zabawić, otworzyć i pozbyć wszelkich zahamowań. Setki tysięcy użytkowników tylko czekają na znalezienie osoby do spełnienia swoich najskrytszych pragnień!

Rejestracja w portalu to nic trudnego, sprawdź sam!

Żeby móc poflirtować i znaleźć gorący romans musisz najpierw założyć bezpłatne konto na Pikantnych Przygodach. Zajmie Ci to tylko chwilę i będzie wymagało jedynie podania kilku informacji, takich jak adres e-mail, hasło do konta, wiek i lokalizacja. Później musisz jeszcze potwierdzić chęć założenia konta klikając w link aktywacyjny wysłany na Twoja pocztę elektroniczną i możesz zacząć korzystać z możliwości, jakie daje nasza platforma.

Kilka informacji oraz zdjęcie to większe szanse na powodzenie

Po utworzeniu konta dobrze jest uzupełnić swój profil informacjami o sobie i zdjęciem. Im więcej o sobie napiszesz, im lepiej się przedstawisz, tym większe prawdopodobieństwo, że szybko znajdziesz partnerkę, której szukasz. Na Pikantnych Przygodach możesz uzupełnić informacje w oparciu o krótką ankietę oraz napisać co nieco własnymi słowami. Podobnie sprawa ma się ze zdjęciem profilowym – to klucz do sukcesu na internetowych portalach randkowych. Wiadomo, wybieramy tutaj oczami. Dodaj więc fotografię, na której wyglądasz korzystnie i która zwiększy

Szukaj przygód wśród setek tysięcy profili

Gdy już skończysz uzupełniać profil, możesz zacząć wyszukiwać potencjalne partnerki. Skorzystaj z wygodnych filtrów, które znajdziesz na głównej stronie klikając w „Znajdź swój romans”. Wyświetlane dla Ciebie profile możesz przeglądać w dwóch formach - jako siatka lub karty, dając użytkownikom serduszko, gdy ich polubiłeś lub znak X, gdy jednak nie byli w Twoim typie. Po wysłaniu pozytywnej reakcji dostaniesz natychmiastowe powiadomienie, gdy osoba, którą polubiłeś już wcześniej polubiła Twój profil.

Na Pikantnych Przygodach na pewno nie wieje nudą!

Dzięki licznym dodatkowym funkcjom, jakie znajdziesz na stronie, nie grozi Ci ani odrobina nudy. Podczas przeglądania profili możesz wybrane osoby dodawać do swojej listy ulubionych, możesz sprawdzić, kto odwiedził Twój profil, a także wysyłać zdjęcia i emotki na czacie. Masz także opcję wyświetlania osób, które polubiły Twój profil lub z którymi masz dopasowanie. Większość funkcji dodatkowych wymaga skorzystania z monet, które stanowią walutę na portalu, jednak ich cena nie jest wysoka i możesz je zakupić w wygodnych pakietach.

Portal prosty i wygodny w obsłudze

PikantnePrzygody zostały zaprojektowane tak, aby jak najwygodniej się z nich korzystało. Platforma ma przejrzystą budowę, a wszystkie jej funkcje są łatwo dostępne ze strony głównej. Bez problemu odnajdą się tu wszyscy użytkownicy, bez względu na wiek i doświadczenie w korzystaniu z takich portali.

Funkcje Pikantne Przygody

Utworzenie nowego konta użytkownika

Założenie profilu na PikantnychPrzygodach nie wymaga wiele czasu, jest intuicyjne i proste. Wystarczy podać wybraną przez siebienazwę użytkownika, adres poczty e-mail oraz bezpieczne hasło. Później wystarczy, że potwierdzisz chęć założenia konta klikając w link aktywacyjny, który otrzymasz na pocztę elektroniczną.Od tej chwili możesz już wybierać spośród setektysięcy użytkowników szukających pikantnej zabawy na naszej stronie.

Przedstaw się z dobrej strony

Gdy już zakończysz proces rejestracji, przyjdzie czas na szczegółowe uzupełnienie swojego profilu. Im szybciej i lepiej to zrobisz, tym większe szanse na znalezienie odpowiedniej osoby do gorącego flirtu. Na Pikantnych Przygodach podstawowe dane możesz dodać w formie ankiety – wygląd, stan cywilny, miejsce zamieszkania itd. Pozostałe informacje, np. czego lub kogo szukasz na portalu, czym się zajmujesz, jakie masz zainteresowania, co lubisz w łóżku możesz wpisać własnymi słowami w odpowiednim miejscu. Im więcej napiszesz – tym lepiej. Podobnie jest ze zdjęciem profilowym – im lepsza fotografia, tym większe szanse na sukces. Na zdjęciu powinieneś być sam, dobrze widoczny, w miłym otoczeniu, najlepiej uśmiechnięty. Pamiętaj, że w Internecie wybieramy oczami, zwłaszcza kobiety, dobrze się więc zastanów nad odpowiednim zdjęciem.

Wyświetlaj odpowiednich użytkowników

Abyś przeglądał tylko takich użytkowników, którymi mógłbyś być zainteresowany, wybierz w filtrach wyszukiwania odpowiednie kryteria. Masz możliwość wyświetlania osób według ich wieku, płci, lokalizacji, czy wyglądu. Możesz także wybrać pochodzenie etniczne, jeśli interesuje Cię konkretny typ kobiety. Filtry dają Ci także możliwość przeszukiwania profili osób, które wcześniej już Cię polubiły lub takich, które Ty polubiłeś. Możesz wyświetlić także profile, z którymi masz pełne dopasowanie, są na Twojej liście ulubionych lub odwiedzili Twój profil. Dzięki tak szerokim kryteriom wyboru jeszcze szybciej uda Ci się znaleźć wymarzoną osobę do pikantnej zabawy!

Bezpieczeństwoużytkowników to priorytet

PikantnePrzygody to portal przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich, w pełni anonimowy i bezpieczny.PikantnePrzygody nie udostępniają żadnych Twoich danych osobom trzecim.

Twoje preferencje

Na swoim profilu na stronie możesz dostosować swoje preferencje. Masz możliwość wyboru ile i jakie powiadomienia chcesz otrzymywać na swoją pocztę e-mail, możesz zmienić hasło oraz adres mailowy. Jeżeli okaże się, że nie chcesz korzystać już z portalu, możesz także trwale usunąć swoje konto.

Kredyty

Walutą na Pikantnych Przygodach są tzw. kredyty. Potrzebujesz ich m.in. do wysyłania wiadomości oraz zdjęć. Możesz je kupić w wygodnych pakietach bezpośrednio przez stronę portalu. Zakupy są w pełni szyfrowane i bezpieczne. Pakiety zawierają 5, 10, 25, 50i 100 szt. kredytów, jeden kredyt umożliwia wysłanie jednej wiadomości. Wybierz opcję najodpowiedniejszą dla siebie! Niewykorzystane kredyty wygasają po trzech miesiącach.

Pikantne Przygody Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne konto

Bezpłatna rejestracja w serwisie i uzupełnienie profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Odbieranie wiadomości i zdjęć
Przeglądanie osób, które odwiedziły Twój profil

Kredyty

5 szt. – 27,99 zł
10 szt. – 52,49 zł
25 szt. – 129,99 zł
50 szt. – 249,99 zł
100 szt. – 469,99 zł

Pikantne Przygody Wady i Zalety

Zalety

Setki tysięcy użytkowników szukających gorącego flirtu i zabawy
Wygodne funkcje urozmaicające korzystanie z serwisu

Wady

Większość funkcji wymaga skorzystania z kredytów
Liczne profile fikcyjne, z którymi nie można się umówić na żywo
Portal nie gwarantuje sukcesu w poszukiwaniach erotycznych przygód

Pikantne Przygody dla użytkowników

Zalety

Duże możliwości poznania osób chętnych do gorącego flirtu
Wygodne i niedrogie pakiety Kredytów
Możliwość wyboru sposobu wyświetlania profili– w formie talii kart lub siatki zdjęć
Setki tysięcyprofili i szerokie możliwości ich przeglądania dzięki wygodnym filtrom
Intuicyjne poruszanie się po stronie, ładny, przejrzysty wygląd
Screenshot

Na koniec moja opinia o PikantnychPrzygodach

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Pikantne Przygody zostały stworzone z myślą o osobach szukających gorącej przygody, nowych wrażeń i dobrej zabawy. Jeśli potrzebujesz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o swoich najskrytszych erotycznych fantazjach, to dobrze trafiłeś. Na Pikantnych Przygodach znajdziesz tysiące chętnych osób spragnionych flirtu i seksu. Gorące rozmowy, erotyczne zabawy i pikantne zdjęcia przyciągnęły do nas już setki tysięcy osób w samej Polsce. Nasz portal jest całkowicie anonimowy i bezpieczny. Moim zdaniem to jeden z najlepszych erotycznych portali w Internecie. Liczne funkcje urozmaicają Twoje korzystanie ze strony, a pakiety kredytów umożliwiają wysyłanie wiadomości, przy czym im większy pakiet, tym mniejszy koszt wysłania pojedynczej wiadomości.Nawigacja po stronie jest łatwa, a korzystanie z portalu to czysta przyjemność. Wypróbuj nas, a zobaczysz, że nie pożałujesz.

Pikantne Przygody Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Michał, 56 lat

Pakiety kredytw wychodz zbyt drogo, jak dla mnie, zwaszcza e najczciej rozmawiasz z fikcyjnymi profilami i na ywo umwi si ju nie da. Portal niewiele rni si od innych tego samego typu, ot loteria, ktry wybierzesz. Jak dla mnie oferuje zbyt mao, ebym zatrzyma si tu na duej.

TAK 5 NIE 0
Pavel, 34 lata

Na pocztku byem sceptyczny co do korzystania z takiego portalu, ale w sumie szybko si przekonaem, zwaszcza, e nie musz tutaj si niczego wstydzi i nikt nie dziwi si moim upodobaniom. Nikt nie wymiewa, nie ocenia i szybko znajduj osoby o podobnych zainteresowaniach. Zdecydowanie warto si tu zarejestrowa i wyda te kilka zotych na kredyty.

TAK 0 NIE 0
Anna, 43 lata

PikantnePrzygody to super portal, w niskiej cenie mona si zabawi z fajnymi kobietami, pogada o wszystkim i o niczym, poartowa, poflirtowa, a nawet co wicej. Szybko dostajesz odpowied na wiadomoci, bez problemu dostajesz te zdjcia, take te erotyczne. Podoba mi si.

TAK 1 NIE 0
Daria, 21 lat

Miaem wtpliwoci, czy kto w moim wieku si tu odnajdzie, ale okazuje si, e znalazem Panie z ktrymi super mi si rozmawia i rozumiej moje problemy.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2