Sex Przygody

NiktSieNieDowie
1.
NiktSieNieDowie
NiktSieNieDowie
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Randkowicze z Twojej okolicy
  • Szybka wyszukiwarka użytkowników
30+
preferowany wiek
137 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

Sex Przygody Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
4,8/10
151 000+ / 30+
Sex Przygody

Użyteczność i funkcje portalu: 5/10

Bezpieczeństwo: 5/10

Przejrzystość profilu: 4,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 5/10

Obsługa klienta: 4,5/10

Cena: 4,5/10

Sex Przygody Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Erotyczne przygody czekają tuż za rogiem

Sex Przygody to serwis erotyczny dla osób szukających seksu. Jeśli masz dość długich samotnych wieczorów i nocy, chcesz się zabawić i poznać kogoś do łóżka, to jest miejsce dla Ciebie. Wielu użytkowników rejestruje się w portalu w poszukiwaniu dokładnie tego samego, co Ty. Szukają flirtu, erotycznej rozmowy i spotkań na żywo. Podziel się swoimi fantazjami i sprawdź nasz serwis.

Tylko kilka kroków dzieli Cię od szalonego flirtu

Aby korzystać z portalu Sex Przygody musisz założyć bezpłatne konto. Rejestracja trwa tylko chwilę, wystarczy, że podasz kilka podstawowych informacji, takich jak wiek, płeć, lokalizację, adres e-mail i hasło. Potem trzeba tylko potwierdzić chęć utworzenia konta klikając w link aktywacyjny wysłany na maila i możesz zacząć korzystać z możliwości jakie daje portal.

Napisz coś o sobie i dodaj zdjęcie profilowe

Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie partnerki napisz jak najwięcej o sobie na swoim profilu. Gwarantujemy, że im więcej informacji podasz, tym większą masz szansę na sukces swoich poszukiwań. Uzupełnij informacje o swojej lokalizacji, wyglądzie zewnętrznym, orientacji seksualnej czy znaku zodiaku. Możesz też napisać to wszystko swoimi słowami. Równie ważnym punktem jest dodanie dobrego zdjęcia profilowego. Pamiętaj, że przy poznawaniu ludzi w Internecie, wybieramy oczami. Dlatego wybierz fotografię, na której wyglądasz atrakcyjnie i jesteś sam. Powinno też być dobrze widać Twoją twarz. Im więcej czasu poświęcisz na dobre wypełnienie profilu, tym większa szansa na szybkie znalezienie osoby, której szukasz na Sex Przygodach!

Przeglądaj dziesiątki tysięcy użytkowników

Po uzupełnieniu profilu możesz zacząć wyszukiwać potencjalne partnerki. Skorzystaj z wygodnych filtrów, jakie dla Ciebie stworzyliśmy. Możesz wyświetlać użytkowników według ich orientacji, wieku, miejsca zamieszkania czy stanu cywilnego. Możesz także wybrać opcję wyświetlania tylko profili ze zdjęciem. Część z tych filtrów dostępna jest tylko w przypadku posiadania konta VIP.

Na Sex Przygodach na pewno nie będziesz się nudził!

Dzięki licznym dodatkowym funkcjom, jakie znajdziesz na portalu, przygoda z nami na pewno będzie jedną z bardziej ekscytujących! Skorzystaj z opcji wysyłania Flirtów do innych użytkowników lub zagraj w Dopasowanie. Możesz także podglądać, kto sprawdzał Twój profil i komu się spodobałeś, a także dodawać profile do Ulubionych. Masz także opcję sprawdzania, kto zarejestrował się ostatnio na naszym portalu. Korzystaj z tych funkcji do woli, a na pewno uda Ci się znaleźć odpowiednią partnerkę!

Uzyskaj status VIP

Jeśli chcesz jeszcze zwiększyć swoje szanse na powodzenie i pełniej korzystać z serwisu wykup pakiet VIP. Daje Ci on możliwość korzystania ze wszystkich funkcji strony bez ograniczeń, dzięki czemu będziesz mógł kontaktować się z nielimitowaną liczbą użytkowników. Wypróbuj go na miesiąc, a sam nie będziesz chciał zrezygnować.

Portal wygodny i łatwy w obsłudze

Sex Przygody zostały zaprojektowane tak, aby jak najwygodniej się z nich korzystało. Strona ma przejrzystą budowę, a wszystkie funkcje są łatwo dostępne ze strony głównej. Bez problemu odnajdą się tu wszyscy użytkownicy, bez względu na wiek. Oprócz tego portal jest w pełni anonimowy i bezpieczny, administratorzy dbają o to, aby wyłapywać fałszywe profile i osoby nagabujące lub wysyłające niestosowne treści. Pamiętaj, aby każdy taki incydent zgłaszać w odpowiednim miejscu.

Funkcje Sex Przygody

Tworzenie nowego konta użytkownika

Założenie konta na Sex Przygodach jest intuicyjne, łatwe i trwa tylko kilka minut. Jedyne, co musisz zrobić, to podać swoje imię, nazwę użytkownika, którą zobaczą inni użytkownicy portalu, adres poczty e-mail oraz bezpieczne hasło. Później wystarczy tylko zweryfikować swój adres e-mail klikając w link aktywacyjny, który otrzymasz na pocztę elektroniczną. Chwilę później możesz już wybierać spośród dziesiątek tysięcy użytkowników szukających erotycznych przygód na naszej platformie.

Napisz o sobie kilka słów i pokaż się z dobrej strony

W Internecie wybiera się partnerów oczami, czy nam się to podoba, czy nie. Aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie gorącej, erotycznej przygody wybierz i dodaj odpowiednie zdjęcie profilowe. Powinieneś być na nim sam, dobrze widoczny, w miłym otoczeniu, najlepiej uśmiechnięty. Podobnie jest z informacjami o sobie – im więcej szczegółów podasz, tym większe szanse, że kobiety zainteresują się twoim profilem. Napisz od razu czego tutaj szukasz, jakie kobiety Cię interesują, co lubisz w seksie i czy wolisz, żeby znajomość pozostała w sferze wirtualnej, czy też przeniosła się do realnego świata. Opisz swój wygląd, zwłaszcza jeśli Twoje zdjęcie nie pokazuje zbyt wiele.

Wyświetlaj odpowiednich użytkowników

Żeby wyświetlać Ci tylko takich użytkowników, którymi mógłbyś być zainteresowany, wybierz w filtrach wyszukiwania odpowiednie kryteria. Jeżeli chcesz jak najszybciej znaleźć kogoś do erotycznego spotkania, to przecież nie będziesz szukał kobiety z drugiego końca Polski! Wpisz więc lokalizację w jakiej szukać profili, możesz także wybrać orientację seksualną wyświetlanych osób oraz ich stan cywilny. Jeżeli chcesz widzieć, z kim rozmawiasz wybierz wyszukiwanie tylko profili ze zdjęciem. Pamiętaj, że część z tych funkcji dostępna jest dopiero po wykupieniu pakietu VIP.

Flirty i gra w Dopasowanie

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy dana osoba jest zainteresowana poznaniem Ciebie możesz wysłać jej Flirt. Oprócz tego masz także możliwość oceniania profili innych użytkowników w grze w Dopasowanie. Posiadając konto bezpłatne masz do wykorzystania każdego dnia 10 Flirtów i 20 Dopasowań, członek VIP natomiast ma ich kolejno 30 i 40.

Konto VIP dla wymagających

Jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na powodzenie w poszukiwaniach erotycznych przygód wypróbuj nasze konto VIP. Dzięki niemu będziesz mógł bez ograniczeń odbierać i pisać wiadomości, będziesz miał więcej Flirtów i Dopasowań do wykorzystania, a także możliwość skorzystania z bardziej zaawansowanych filtrów. Oprócz tego posiadając aktywne konto VIP możesz przeglądać osoby, które dodały Cię do ulubionych lub odwiedziły Twój profil.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Sex Przygody to portal tylko dla osób pełnoletnich, w pełni anonimowy i bezpieczny. Jeżeli spotkasz się z jakąkolwiek nieodpowiednią sytuacją lub zachowaniem użytkownika, od razu zgłoś to do administracji, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim korzystającym z serwisu. Sex Przygody nie udostępnia żadnych Twoich danych osobom trzecim.

Sex Przygody Cennik członkostwa VIP

Bezpłatne konto

Bezpłatna rejestracja w serwisie i uzupełnienie profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Dodanie pięciu zdjęć

Konto VIP - 1 miesiąc

40,00 zł

VIP

Konto VIP - 3 miesiące

35,00 zł (miesięcznie)

VIP

Konto VIP - 6 miesięcy

30,00 zł (miesięcznie)

VIP

Sex Przygody Wady i Zalety

Zalety

Wielu użytkowników szukających spotkań w celach seksualnych
Dogodne funkcje ułatwiające korzystanie z serwisu

Wady

Niektóre funkcje dostępne dopiero po wykupieniu pakietu VIP
Portal nie gwarantuje sukcesu w poszukiwaniach erotycznych przygód

Sex Przygody dla użytkowników

Zalety

Duże możliwości poznania osób chętnych na erotyczne spotkanie – wyszukiwanie profili, gra w Dopasowanie, wysyłanie Flirtów
Wygodny i niedrogi pakiet VIP
Intuicyjne poruszanie się po stronie, ładny, przejrzysty wygląd
Screenshot

Na koniec moja opinia o Sex Przygodach

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Nasz portal powstał po to, abyś nie musiał już spędzać więcej samotnych wieczorów i nocy. Jeśli potrzebujesz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o swoich najskrytszych erotycznych fantazjach, lub, co lepsze, je zrealizować, to dobrze trafiłeś. Sex Przygody pełne są użytkowników spragnionych seksu. Moim zdaniem to jeden z lepszych erotycznych portali w Internecie. Liczne funkcje urozmaicą pobyt na stronie, a konto VIP spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wygodna nawigacja po stronie, przejrzysty wygląd i szybki dostęp do wszystkich funkcji sprawią, że użytkowanie portalu będzie samą przyjemnością. Teraz nie musisz już wychodzić z domu, aby flirtować i poznać kogoś do erotycznych igraszek. Usiądź wygodnie w zaciszu własnego domu i daj się ponieść fantazji z Sex Przygodami. Wyszukuj użytkowników, pisz, wymieniaj się zdjęciami i korzystaj z mnóstwa możliwości, jakie daje flirtowanie w Internecie!

Sex Przygody Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Aleksander, 26 lat

Na pocztku miaem opory przed korzystaniem z tego typu portalu, ale szybko si ich wyzbyem. Wszyscy jestemy ludmi i, jak si przekonaem, mnstwo osb szuka zaspokojenia swoich potrzeb w taki sposb. Nie ma wic co si wstydzi i warto da sobie szans na przeycie przygody.

TAK 0 NIE 0
Patryk, 35 lat

Sex Przygody to wietna strona, na pocztku prbowaem korzysta bez pakietu VIP, ale bez powodzenia, za to po wykupieniu go i napisaniu do kilku kobiet, ktre mi si spodobay znalazem to, po co si tu zarejestrowaem. I wcale nie musiaem dugo szuka! Polecam.

TAK 0 NIE 0
Kacper, 37 lat

Nawet osoby w moim wieku mog znale tu fajne znajomoci. Udao mi si umwi z kilkoma paniami w moim wieku, dobrze wiedzie, e kobiety przed 40 te korzystaj z takich stron ;) Nie ma co si wstydzi i krpowa, wszyscy jestemy tu w jednym celu. Bardzo fajne miejsce, polecam.

TAK 0 NIE 0
Dawid, 28 lat

Cho generalnie nie mam nic przeciwko korzystaniu z tego typu serwisw to tutaj niespecjalnie mi si podoba. Do drogi pakiet VIP, a bez niego prawie z niczego nie da si korzysta, a ju na pewno nie da si umwi na spotkanie z dziewczyn. Take portal raczej dla tych zamonych osb.

TAK 0 NIE 0

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2